Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Malediwy
#261 PostWysłany: 06 Lut 2013 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 60
Loty: 213
Kilometry: 494 205
Dibeks napisał(a):
Dziwna sprawa 8 znajomych zarezerwowało dzisiaj 6 noclegów w arena lodge przez jakiegoś pośrednika.. Na boking com już od kilku dni nie ma tam wolnych noclegów...


Niekoniecznie, booking.com może mieć tylko pewną pulę pokoii w danym hotelu. To że u nich już nie ma miejsc, nie znaczy że na innym portalu nie można ich znaleźć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Malediwy
#262 PostWysłany: 06 Lut 2013 09:57 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 47
Lecimy 3-15 maja nocleg Kaani Beach 4-13 maja za 9 noclegów razem z opłatami 2700 zł przez Agode
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#263 PostWysłany: 06 Lut 2013 11:52 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
wojtas_m napisał(a):
Wszyscy zainteresowani tanim noclegiem na Maafushi, polecam ofertę Yellow Rehendhi Inn, dziś wskoczyła promocja, bardzo dobre ceny!!!


Po ile były te noclegi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#264 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:00 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
Wczoraj była oferta 7 dni HB z Lipska do Chaaya Island Dhonveli
za 1100EUR od osoby. Oczywiście z full pakiet lot+żarcie+transfer
Jaka logika korzystać z zakupu samych biletów, gdy ktoś chce rezerwować potem indywidualnie drogi resort tego nie potrafię zrozumieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#265 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:04 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 24
Robot napisał(a):
Wczoraj była oferta 7 dni HB z Lipska do Chaaya Island Dhonveli
za 1100EUR od osoby. Oczywiście z full pakiet lot+żarcie+transfer
Jaka logika korzystać z zakupu samych biletów, gdy ktoś chce rezerwować potem indywidualnie drogi resort tego nie potrafię zrozumieć.


hmmm może taka, że nie każdy chce spędzić 7 dni w resorcie :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#266 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:10 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
asr napisał(a):
Robot napisał(a):
Wczoraj była oferta 7 dni HB z Lipska do Chaaya Island Dhonveli
za 1100EUR od osoby. Oczywiście z full pakiet lot+żarcie+transfer
Jaka logika korzystać z zakupu samych biletów, gdy ktoś chce rezerwować potem indywidualnie drogi resort tego nie potrafię zrozumieć.


hmmm może taka, że nie każdy chce spędzić 7 dni w resorcie :lol:


Akurat
Duża grupa osób rzuciła się na bilety dokładnie nie przemyślając kosztów.
Teraz trwa wielka zaduma i szukanie najtańszych resortów.
Okazuje się, że najtańsze resorty (łacha piachu, basen, 4 palmy na krzyż i kilka domków) na 4-5 nocy kosztują minimum 6000zł za 2 osoby.
Dodając do tego cenę biletu już wychodzi 9000zł i co dalej ?
Nie wierzę, że takie fora zrzeszają burżujów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#267 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:13 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Ta promocja była dla tych, co lecą tam by spać najtaniej jak się da, czyli Maafushi np. i stamtąd codziennie sobie robić jakieś wycieczki.
Tak ja to widzę i sam zresztą mam taki plan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#268 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:19 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 15
Manuel napisał(a):
wojtas_m napisał(a):
Wszyscy zainteresowani tanim noclegiem na Maafushi, polecam ofertę Yellow Rehendhi Inn, dziś wskoczyła promocja, bardzo dobre ceny!!!


Po ile były te noclegi ?


ok 40 usd bez taxów za pokoj za noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#269 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:28 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
codriver napisał(a):
Ta promocja była dla tych, co lecą tam by spać najtaniej jak się da, czyli Maafushi np. i stamtąd codziennie sobie robić jakieś wycieczki.
Tak ja to widzę i sam zresztą mam taki plan.


Bo to jest jedyny sensowny plan.
Byłem na kilku fakultetach do tanich resortów i dlatego przyznam szczerze, że nie widzę sensu aby płacić za nie 6000zł za kilka nocy. One są zupełnie bez szału. Dużo lepsze resorty za parę groszy można spotkać w Tajlandii, Filipinach i wielu innych krajach Azji.
Niektóre wyspy lokalesowe na Malediwach są wiele piękniejsze od tych tanich resortów
Oczywiście jest na Malediwach wiele wspaniałych, cudownie zaprojektowanych, dużych resortów, ale na nie mnie nie stać i naprawdę mało kogo stać.
Zakup indywidualny 1 nocy w takim resorcie to często 2000zł netto ze śniadaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#270 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:33 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 34
Robot napisał(a):
asr napisał(a):
Robot napisał(a):
Wczoraj była oferta 7 dni HB z Lipska do Chaaya Island Dhonveli
za 1100EUR od osoby. Oczywiście z full pakiet lot+żarcie+transfer
Jaka logika korzystać z zakupu samych biletów, gdy ktoś chce rezerwować potem indywidualnie drogi resort tego nie potrafię zrozumieć.


hmmm może taka, że nie każdy chce spędzić 7 dni w resorcie :lol:


Akurat
Duża grupa osób rzuciła się na bilety dokładnie nie przemyślając kosztów.
Teraz trwa wielka zaduma i szukanie najtańszych resortów.
Okazuje się, że najtańsze resorty (łacha piachu, basen, 4 palmy na krzyż i kilka domków) na 4-5 nocy kosztują minimum 6000zł za 2 osoby.
Dodając do tego cenę biletu już wychodzi 9000zł i co dalej ?
Nie wierzę, że takie fora zrzeszają burżujów.


Mnie wyszło ok. 3000 zł na osobę za 7 nocy na Maafushi. A ztamtąd wycieczki na wysepki:) Jak pisałem już w innym temacie (pobyt) w zdjęciu jadłospisu z knajpy na Maafushi widziałem piwo:) po 28 lokalnej waluty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#271 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:39 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 21
Robot napisał(a):

Akurat
Duża grupa osób rzuciła się na bilety dokładnie nie przemyślając kosztów.
Teraz trwa wielka zaduma i szukanie najtańszych resortów.
Okazuje się, że najtańsze resorty (łacha piachu, basen, 4 palmy na krzyż i kilka domków) na 4-5 nocy kosztują minimum 6000zł za 2 osoby.
Dodając do tego cenę biletu już wychodzi 9000zł i co dalej ?
Nie wierzę, że takie fora zrzeszają burżujów.


Chłopie, żal Cie ściska? komu się żlisz? :)
Ja płace za resort 4* z pelnym wyzywieniem i ich drogim transferem za 5500 zł na 2 oosby.
I robie tak w pełni świadomi bo tak mi się podoba, jesli Tobie nie to Twoj problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#272 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:52 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 7
aderty napisał(a):
Manuel napisał(a):
wojtas_m napisał(a):
Wszyscy zainteresowani tanim noclegiem na Maafushi, polecam ofertę Yellow Rehendhi Inn, dziś wskoczyła promocja, bardzo dobre ceny!!!


Po ile były te noclegi ?


ok 40 usd bez taxów za pokoj za noc.


za 7 nocy dla 2 osób zapłaciłem 870 zł! Maafushi to tylko baza wypadowa więc nie ma co przepłacać za nocleg. Powodzenia w szukaniu tanich ofert!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#273 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:53 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
popowicz napisał(a):
Jak pisałem już w innym temacie (pobyt) w zdjęciu jadłospisu z knajpy na Maafushi widziałem piwo:) po 28 lokalnej waluty.

Wiesz jakie to będzie piwo ? Jak dla mnie to takie: http://en.wikipedia.org/wiki/Malt_beer
Można je spotkać w krajach muzułmańskich. Ja np. takiego typu kupowałem w Egipcie w Carrefourze. http://www.cartils.com/news/egypt%E2%80 ... oposition/ Wypiłem pół (puszka 0.33 l), resztę wylałem bo się nie dało tego wypić ;) Było wiele rodzai tych piw w tym sklepie. Może trafiłem na jakieś kiepskiego rodzaju, a inne były lepsze. W każdym razie smakowało jak gazowana woda z cukrem :lol: Smacznego :)
wojtas_m napisał(a):
za 7 nocy dla 2 osób zapłaciłem 870 zł! Maafushi to tylko baza wypadowa więc nie ma co przepłacać za nocleg. Powodzenia w szukaniu tanich ofert!

No to ładna cena ! Gratuluję. Jaki hotel i jaki termin ?


Ostatnio edytowany przez Manuel 06 Lut 2013 12:57, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#274 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:55 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
Ted napisał(a):
Robot napisał(a):

Akurat
Duża grupa osób rzuciła się na bilety dokładnie nie przemyślając kosztów.
Teraz trwa wielka zaduma i szukanie najtańszych resortów.
Okazuje się, że najtańsze resorty (łacha piachu, basen, 4 palmy na krzyż i kilka domków) na 4-5 nocy kosztują minimum 6000zł za 2 osoby.
Dodając do tego cenę biletu już wychodzi 9000zł i co dalej ?
Nie wierzę, że takie fora zrzeszają burżujów.


Chłopie, żal Cie ściska? komu się żlisz? :)
Ja płace za resort 4* z pelnym wyzywieniem i ich drogim transferem za 5500 zł na 2 oosby.
I robie tak w pełni świadomi bo tak mi się podoba, jesli Tobie nie to Twoj problem.


Napisz na ile dni.
Tego typu wpisy wprowadzają kolejnych ludzi w błąd, więc nie ma się co dziwić, że rozsądni dziennikarze przeglądający takie fora biorą się za opisanie tych herezji.
Dzieci we mgle.
Co to za resort? Chcę wiedzieć, że nie śnię.
Pisałem i powtórzę kolejny raz, że na tej promocji skorzystają stare wygi, które wiedzą gdzie uderzyć, żeby zobaczyć piękne Malediwy za niskie pieniądze.
Dobrze, że duża grupa Polaków podpatrzyła i podąży tym śladem.
Pewnie nie jeden opis fajnej podróży będzie zamieszczony potem na Fly4free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#275 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:59 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 8
No i sprawa prywatnej plaży i opalania w bikini - Leisure Boutique Hotel się wyjaśniła:

Dear Izabela ....
yes we have a privet beach. it was cross the sea, within 6 or 8 munits
by speed boat you will reach there. name of the beach was Sand bank (
sexy bech).
i hereby attached a our excursion price list. all the deatails were there.

regards

Musthafa

Co oznacza że zawiozą , za speeda biorą jak za zboże ale za to nie skasują za wejście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#276 PostWysłany: 06 Lut 2013 13:08 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Ja to chyba wezmę ze sobą taki ponton 2 os z wiosłami ;) Do rejestrowanego bagażu po złożeniu na pewno się zmieści ;)
<REKLAMA>Jestem na Maafushi 8-11.04.2013 r. - organizuję wyprawy na sandbanki i pobliskie wyspy za 1$</REKLAMA>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#277 PostWysłany: 06 Lut 2013 13:08 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 34
Manuel napisał(a):
popowicz napisał(a):
Jak pisałem już w innym temacie (pobyt) w zdjęciu jadłospisu z knajpy na Maafushi widziałem piwo:) po 28 lokalnej waluty.

Wiesz jakie to będzie piwo ? Jak dla mnie to takie: http://en.wikipedia.org/wiki/Malt_beer
Można je spotkać w krajach muzułmańskich. Ja np. takiego typu kupowałem w Egipcie w Carrefourze. http://www.cartils.com/news/egypt%E2%80 ... oposition/ Wypiłem pół (puszka 0.33 l), resztę wylałem bo się nie dało tego wypić ;) Było wiele rodzai tych piw w tym sklepie. Może trafiłem na jakieś kiepskiego rodzaju, a inne były lepsze. W każdym razie smakowało jak gazowana woda z cukrem :lol: Smacznego :)
wojtas_m napisał(a):
za 7 nocy dla 2 osób zapłaciłem 870 zł! Maafushi to tylko baza wypadowa więc nie ma co przepłacać za nocleg. Powodzenia w szukaniu tanich ofert!

No to ładna cena ! Gratuluję. Jaki hotel i jaki termin ?

W karcie była nazwa Holsten Beer
Parametry ze strony producenta:
Alkohol – 4,8%
Piwo jasne dolnej fermentacji.
Jest warzone od lat zgodnie z „niemieckim prawem czystości składu piwa”.
Orzeźwiający, słodowo-chmielowy  smak,wyczuwalne nuty ziołowe.

Reszta na miejscu:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#278 PostWysłany: 06 Lut 2013 13:16 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 21
Robot napisał(a):
Napisz na ile dni.
Tego typu wpisy wprowadzają kolejnych ludzi w błąd, więc nie ma się co dziwić, że rozsądni dziennikarze przeglądający takie fora biorą się za opisanie tych herezji.
Dzieci we mgle.
Co to za resort? Chcę wiedzieć, że nie śnię.
Pisałem i powtórzę kolejny raz, że na tej promocji skorzystają stare wygi, które wiedzą gdzie uderzyć, żeby zobaczyć piękne Malediwy za niskie pieniądze.
Dobrze, że duża grupa Polaków podpatrzyła i podąży tym śladem.
Pewnie nie jeden opis fajnej podróży będzie zamieszczony potem na Fly4free.


Proszę bardzo:
Ranveli Village Maldives - 7 nocy, 1 Pokój Dwuosobowy typu Superior, pełne wyżywienie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#279 PostWysłany: 06 Lut 2013 13:20 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 21
A przy okazji czy ktos z Was korzystał z :

Maldivian Air Taxi, a w szczegolności z Photo Flights ??

http://www.maldivianairtaxi.com/wp/services/photo-flights/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#280 PostWysłany: 06 Lut 2013 13:25 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
Ted napisał(a):
Robot napisał(a):
Napisz na ile dni.
Tego typu wpisy wprowadzają kolejnych ludzi w błąd, więc nie ma się co dziwić, że rozsądni dziennikarze przeglądający takie fora biorą się za opisanie tych herezji.
Dzieci we mgle.
Co to za resort? Chcę wiedzieć, że nie śnię.
Pisałem i powtórzę kolejny raz, że na tej promocji skorzystają stare wygi, które wiedzą gdzie uderzyć, żeby zobaczyć piękne Malediwy za niskie pieniądze.
Dobrze, że duża grupa Polaków podpatrzyła i podąży tym śladem.
Pewnie nie jeden opis fajnej podróży będzie zamieszczony potem na Fly4free.


Proszę bardzo:
Ranveli Village Maldives - 7 nocy, 1 Pokój Dwuosobowy typu Superior, pełne wyżywienie.


Przeliczałem ten resorcik dla znajomych kilka dni temu.
W kwietniu wyszło 8650zł za 7 nocy z podatkami bez transferu
Nie patrzyłem nawet ile kosztuje transfer bo pewnie ponad 2000zł
Dodając koszt biletu wychodziło około 14 tys zł za 7 nocy
Najtańszy jaki im mogłem znaleźć w niemieckim systemie rezerwacji to Kurumba i całość wycieczki kosztowała wtedy około 10300zł na 7dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group