Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Malediwy
#241 PostWysłany: 04 Lut 2013 23:41 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 2
Witam wszystkich,
my lecimy (we 2 osoby) na Maafushi 19 kwietnia 2013 i wracamy 29 kwietnia,
śpimy w summer villa guest house,
Czy leci ktoś w tym terminie??????? jesli tak to prosze o kontakt:) matus188@wp.pl
Był ktoś z was w tym GS?????
Orientujecie sie czy mozna wykupywac wycieczki w innym hotelu niz zamieszkanym??
bo podobno z tego sa drogie:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Malediwy
#242 PostWysłany: 05 Lut 2013 00:13 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 27
Bardzo ale to bardzo przepraszam za off topic, ale mam problem z wyslaniem prywatnej wiadomosci:(

jaga007 i bbartekk2 - czy mog Was prosic o adresy mailowe? WtJak tylko dostane to natychmiast Wam odpisze!:):)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#243 PostWysłany: 05 Lut 2013 00:19 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 27
Moderatorze!

Napisalabym Ci osobiscie ale nie jestem w stanie! Nie wiem dlaczego nie mam mozliwosci wysylania prywatnych wiadomosci. Czy moge prosic o pomoc?

Dzieki wielkie!

Daria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#244 PostWysłany: 05 Lut 2013 00:43 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 4
Witajcie,
ja wybieram się na Malediwy od 12 - 19 marca (wylot z PL WWA 11 marca i powrót 20 marca). Znalazłem hotel na wyspie Hulhumale, czyli na tej na której jest lotnisko ale zupełnie z drugiej strony wyspy. Hotel nazywa się Le Vieux Nice Inn. To będzie raczej baza do podróży na inne wyspy. Czy ktoś może zatrzymuje się na tej wyspie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#245 PostWysłany: 05 Lut 2013 01:41 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 8
Witam,

28.04.13 0 8.30 ląduje w Male razem z żoną , muszę dostać się na wyspę BODUFINOLHU -Fun Island Resort (jakieś 15 km na południe od Maafushi ) .Nie wiem za bardzo jeszcze jak żeby nie płacić hotelowi za drogi transfer :)
Zarezerwowałem przez booking pobyt 28.04 - 01.05.13r. Od 01.05 do 05.05 jestem na Maafushi w Kaani Beach Hotel
Mieszkamy w Warszawie, mamy po 30 lat ,dużo podróżujemy , jesteśmy w miarę normalni :))) , nasze 3 letnie dziecko zostaje z dziadkami.
Możemy na miejscu lub teraz się skrzyknąć jeżeli będziemy gdzieś w pobliżu żeby było taniej z wycieczkami.
Krzysztof Wagner tel.608407322 , na Malediwach tel. Żony 503427660 e-mail: wagnerk@tlen.pl
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#246 PostWysłany: 05 Lut 2013 10:21 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 22
Dzisiaj na booking.com pojawila sie oferta na Yellow Rehendhi Inn- wstępnie zarezerwowałem 6 nocy za $240.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#247 PostWysłany: 05 Lut 2013 11:05 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 11
Zbanowany
pad_gex napisał(a):
Witajcie,
ja wybieram się na Malediwy od 12 - 19 marca (wylot z PL WWA 11 marca i powrót 20 marca). Znalazłem hotel na wyspie Hulhumale, czyli na tej na której jest lotnisko ale zupełnie z drugiej strony wyspy. Hotel nazywa się Le Vieux Nice Inn. To będzie raczej baza do podróży na inne wyspy. Czy ktoś może zatrzymuje się na tej wyspie ?


pad_gex - też myślę o tej wyspie, zostaw maila pogadamy bezpośrednio bez zaśmiecania wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#248 PostWysłany: 05 Lut 2013 11:26 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 4
pit napisał(a):
pad_gex napisał(a):
Witajcie,
ja wybieram się na Malediwy od 12 - 19 marca (wylot z PL WWA 11 marca i powrót 20 marca). Znalazłem hotel na wyspie Hulhumale, czyli na tej na której jest lotnisko ale zupełnie z drugiej strony wyspy. Hotel nazywa się Le Vieux Nice Inn. To będzie raczej baza do podróży na inne wyspy. Czy ktoś może zatrzymuje się na tej wyspie ?


pad_gex - też myślę o tej wyspie, zostaw maila pogadamy bezpośrednio bez zaśmiecania wątku


Hej, pisz na pad_gex@me.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#249 PostWysłany: 05 Lut 2013 12:19 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 7
Wszyscy zainteresowani tanim noclegiem na Maafushi, polecam ofertę Yellow Rehendhi Inn, dziś wskoczyła promocja, bardzo dobre ceny!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#250 PostWysłany: 05 Lut 2013 12:49 

Rejestracja: 07 Paź 2010
Posty: 22
I już po - pokoi brak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#251 PostWysłany: 05 Lut 2013 21:07 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 7
Hej hej.

My bedziemy w Kaani Beach od 13-20 marca(przylot 12,wylot 20).
Takze aniagrab na pewno sie zobaczymy.Zejda sie tylko 3 dni,ale mozna razem gdzies poplynac :)
Moj mailik mr@ve.pl

Jesli ktos na Maakafushi w tym czasie bedzie to rowniez smialo piszcie to sie spotkamy wszyscy razem na herbatce :P

Magda&Seba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#252 PostWysłany: 05 Lut 2013 21:22 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 3
Dziwna sprawa 8 znajomych zarezerwowało dzisiaj 6 noclegów w arena lodge przez jakiegoś pośrednika.. Na boking com już od kilku dni nie ma tam wolnych noclegów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#253 PostWysłany: 05 Lut 2013 21:33 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
zeby sie nie okazało tak jak w zeszłym roku....znajomi pojechali,mieli rezerwacje przez bookinga..a tam miejsca w hotelu nie było...... :lol: :lol: :lol: załatwili im na szczescie nocleg w inym hotelu ...... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#254 PostWysłany: 05 Lut 2013 21:43 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 4
Kasia6555 napisał(a):
zeby sie nie okazało tak jak w zeszłym roku....znajomi pojechali,mieli rezerwacje przez bookinga..a tam miejsca w hotelu nie było...... :lol: :lol: :lol: załatwili im na szczescie nocleg w inym hotelu ...... :D


Dlatego chyba jednak lepiej wczesniej potwierdzic tel. rezerwacje hotelu. Moja zona dzisiaj dzwonila i z tego co wiem, to osoba z recepcji bardzo dobrze mowila po angielsku i wszystko potwierdzila. Dodatkowo ma nam przeslac aktualne cenniki wszystkich dodatkowych rzeczy, wycieczek, etc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#255 PostWysłany: 05 Lut 2013 23:07 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 13
Czy ktoś był w hotelu Isle Beach Inn na Maafushi lub się tam wybiera???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#256 PostWysłany: 05 Lut 2013 23:12 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 13
Uwaga do wszystkich: Jak udało Wam się znaleźć tani resort i się tym chwalicie na forum, to zamieszczajcie PLEASE nazwę. Bo ludzie kilka razy pytają i nic. Po co się tym chwalić jak nic z tego nie wynika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#257 PostWysłany: 05 Lut 2013 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Jeśli mogę wam podpowiedzieć to często warto patrzeć na nocleg przez booking.com i znaleźć namiar do miejsca noclegu w google i wysłać im maila. Napisać jaka jest cena na booking.com, a jaką oni zaproponują rezerwując bezpośrednio z ich strony(booking.com nie pobiera od nich wtedy opłaty i powinno być taniej). Ew na Sardynii szukałem noclegu oglądając google maps i patrzyłem noclegi które się pojawiały na mapie, jak było coś co mi się spodobało to pisałem do właściciela czy ma wolne miejsce i jak z ceną. tym sposobem znalazłem nocleg taniej niż w popularnych serwisach. Często hotel/mieszkanie do wynajęcia nie jest na booking.com, a ceny i jakość ma naprawdę atrakcyjne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#258 PostWysłany: 05 Lut 2013 23:35 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 6
ewka29 napisał(a):
Uwaga do wszystkich: Jak udało Wam się znaleźć tani resort i się tym chwalicie na forum, to zamieszczajcie PLEASE nazwę. Bo ludzie kilka razy pytają i nic. Po co się tym chwalić jak nic z tego nie wynika.


Witaj,

Ja znalazłem resort w niemieckim biurze podróży za 1234 euro/ 2 osoby / all inclusive/ 6 nocy. Cena zawiera transport z i na lotnisko.
Adaaran Club Rannalhi 4* - na YT jest kilka filmików z tego resortu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#259 PostWysłany: 06 Lut 2013 01:03 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 17
lukasz1987 daj znać w jakim biurze podróży znalazłeś tą ofertę :)
_________________
Przydatne informacje o Malediwach, zdjęcia wysp i hoteli -> Malediwy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#260 PostWysłany: 06 Lut 2013 01:11 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 6
artcolection napisał(a):
lukasz1987 daj znać w jakim biurze podróży znalazłeś tą ofertę :)

http://andytravel-deluxe.com/about-us/team/ skontaktuj się z p. Smolarczykiem, żeby przesłał Ci ofertę na twój termin.

p.s. polecam opcje all inclusive bo często do pełnego wyżywienia ( 3 posiłki) nie podają nawet wody :/ ( koszt butelki ok. 5-6$)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group