Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Mar 2011 15:39 

Rejestracja: 13 Lut 2011
Posty: 14
Zbanowany
No i poszło,
- kupiłem wczoraj bileciki w Ryanair dla 6 osób (4 dorosłe, 2 dzieciaków przedszkolnych), 11-18 czerwiec z Krakowa do Trapani. Wyszło 3660 PLN za całość, czyli 610 PLN za osobę w obie strony, łącznie ze wszystkimi opłatami, odprawą online i dodatkowym bagażem.
- napisałem do pięćdziesięciu "owners" na http://www.homelidays.co.uk w poblizu Trapani (głównie Alcamo Marina, Castellamare del Golfo i San Vito Lo Capo). Dostałem zwrotki od około 20 (większość w lokalnej gwarze (włoski znaczy się)) potwierdzające dostępność kwatery (różne: apartamenty, domy, mieszkania). Typ padł na San Vito Lo Capo apartament 50 metrów od plaży (głównie ze względu na plaże, wygląda zabójczo na zdjęciach) w cenie 600EUR/6osób/zatydzień. Najniższe ceny kwater w czerwcu wahają się od 300 (Alcamo) do >500 EUR San Vito). W sierpniu jest dwa razy drożej (też były loty w przyzwoitej cenie: 6 sierpnia, powrót 13 lub 20).
- pozostaje jeszcze zarezerwować jakieś autko.
- i ogołocić pobliski supermarket z owoców, wina i makaronu
Plan jest żeby się zmieścić za całość pobytu w kwocie 8000 PLN za dwie rodziny (4000 na rodzinę).

Proszę, podeślijcie jakieś tipy odnośnie pobytu, wyżywienia wynajmu autka itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 03 Mar 2011 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Wypożyczanie auta: viewtopic.php?f=23&t=342
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Maj 2011 12:20 

Rejestracja: 21 Maj 2011
Posty: 306
niebieski
Wykupcie dobre ubezpieczenie na samochód, a samochodu nie bierzcie z nie sprawdzonej wypożyczalni. Południe Włoch, włączając Sycylię (ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak Palermo i Catania) to ee gwarancja niezapomnianych wrażeń jeśli chodzi o kierującego nie-Włocha łącznie z wliczonymi gratis bliskimi spotkaniami trzeciego stopnia. W miastach, jeśli zamierzacie być - bezwzględnie polecam wybierać hotele z własnymi parkingami a nie parkować na ulicy :) same autostrady za to są super.

Co do miejsc to akurat w pobliżu Trapani nie bylam, wiec jesli chcecie tylko tamta okolice zwiedzać to nie pomogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2011 11:14 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 6
Ja też jadę z rodziną na Sycylię ale dopiero w połowie sierpnia. Wynajęliśmy sobie dom wakacyjny. W sumie pierwszy raz, bo zawszsze stawialiśmy na hotel. Tym razem wymyśliliśmy sobie, że chcemy trochę więcej prywatności. Jestem ciekawa jak to wypali. A we Włoszech jeszcze nie byliśmy. To też coś zupełnie nowego. Coby się więcej do tematu przygotować kupiłam film pod niebem Sycylii:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Maj 2011 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 12
Loty: 47
Kilometry: 97 076
No to ja czekam na Wasze doświadczenia, bo my lecimy 22 października na tydzień. Bilety kupione za 1050zł za 4 osoby, dom wynajęty http://www.trappetodamare.com/content/c ... -rinascita za 300 euro plus 27 euro za pościel plus 60 euro za nocny transport z lotniska.
Też zastanawiamy się jak to wypali, więc czekam na Wasze wrażenia i może podpowiedzi jakie markety czy dyskonty są na Sycylii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group