Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 06 Wrz 2012 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1867
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Tak mam 140 PLN (18,44 funta bilet+6 funtów haracz) ale mimo tego nadal nie przechodziło, sprawdzę dziś może się uda.


Ok bilet kupiony dziś już bez problemu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#282 PostWysłany: 10 Wrz 2012 09:52 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Wczoraj przy próbie rezerwacjo dostałem takie same komunikaty:

PŁATNOŚĆ ZOSTAŁA ODRZUCONA

Ze względu na brak autoryzacji płatności rezerwacja NIE została dokonana. Wróć do poprzedniej strony i sprawdź, czy podane informacje są poprawne. Możesz też spróbować użyć innej karty.

Dziękujemy.
No to spróbowałem drugi raz i odstałem coś takiego
"Numer karty został wprowadzony niepoprawnie lub brakuje jednej z cyfr - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Wprowadzony typ karty (np.: MasterCard, Visa, Visa Electron) jest niezgodny z wprowadzonym numerem karty - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Numer karty został wprowadzony w pole właściciela karty lub odwrotnie - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Podany adres fakturowania jest niepoprawny - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić adres ponownie oraz upewnić się, że jest on zgodny z adresem, na który wystawiona jest karta."

Dopiero jak to zobaczyłem to „skubnąłem” się że kasa którą sobie przesłałem na prepaida nie została na karcie jeszcze zaksięgowana. ( wiem , wiem że to jest głupota i biję się w pierś za to)

Zaraz po tym przekierowało mnie do strony gdzie wyświetlił się numer rezerwacji ze statusem : NIEPOTWIERDZONA
Pod spodem było napisane że twoja rezerwacja nie zostanie potwierdzona dopóki nie otrzymasz od Ryan e-mail z planem podróży - czy coś w tym stylu
Kiedy chciałem sprawdzić tą rezerwację na stronie Ryana po wpisaniu danych pojawia się BŁĄD - komunikat iż podane dane nie pasują
Dzisiaj rano kasa weszła na prepaida.
Co robić bookować drugi raz czy czekać aż ściągną mi kasę z karty i wtedy potwierdzą mi rezerwację. ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 10 Wrz 2012 09:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
AFC napisał(a):
Co robić bookować drugi raz czy czekać aż ściągną mi kasę z karty i wtedy potwierdzą mi rezerwację. ?

Bookować. Sami z siebie nie ściągną.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 10 Wrz 2012 10:13 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Nie wiem dlaczego ale post użytkownika "mucha" , który został napisany po moim nie wyświetla się u mnie jak wchodzę w temat?
Na liście tematów jest oznaczony jako ostatni post a po wejściu w temat ostatnim postem jest mój post?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 10 Wrz 2012 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 243
niebieski
AFC napisał(a):
Nie wiem dlaczego ale post użytkownika "mucha" , który został napisany po moim nie wyświetla się u mnie jak wchodzę w temat?
Na liście tematów jest oznaczony jako ostatni post a po wejściu w temat ostatnim postem jest mój post?

Czeka zapewne na akceptejszyn of administrejszyn :) ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 10 Wrz 2012 10:37 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
nikoFTW napisał(a):
AFC napisał(a):
Nie wiem dlaczego ale post użytkownika "mucha" , który został napisany po moim nie wyświetla się u mnie jak wchodzę w temat?
Na liście tematów jest oznaczony jako ostatni post a po wejściu w temat ostatnim postem jest mój post?

Czeka zapewne na akceptejszyn of administrejszyn :) ...


Pewnie tak
Bo w innym wątku jest to samo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 10 Wrz 2012 10:40 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
No to chyba się już samo wyjąsniło jesli chodzi o moja rezerwację
Właśnie dostałem maila od Ryan:

Szanowny Kliencie

Rezerwacja lotu Ryanair

Twoja karta kredytowa/debetowa została odrzucona

Płatność nie została dokonana. Wszystkie wprowadzone wcześniej dane zostały skasowane.

W celu dokonania ponownej rezerwacji prosimy o odwiedzenie naszej strony www.ryanair.com

Z wyrazami szacunku
Ryanair Customer Service
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 18 Wrz 2012 17:17 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
witam,


posiadam (i używam:) kartę prepaid Skarbonkę Auchana od dłuższego czasu do zakupów biletów Ryana. Nie miałem wcześnie problemów z płatnością, ale gdzieś od tygodnia jest szlaban - transakcje nie przechodzą. Co ciekawe płatność kartą prepaid bzwbk przeszła. Czy ma ktoś podobne doświadczenia ? Może Skarbonkę już przesłać Ryan akceptować ??

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 18 Wrz 2012 17:40 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
perednica napisał(a):
witam,


posiadam (i używam:) kartę prepaid Skarbonkę Auchana od dłuższego czasu do zakupów biletów Ryana. Nie miałem wcześnie problemów z płatnością, ale gdzieś od tygodnia jest szlaban - transakcje nie przechodzą. Co ciekawe płatność kartą prepaid bzwbk przeszła. Czy ma ktoś podobne doświadczenia ? Może Skarbonkę już przesłać Ryan akceptować ??

pozdrawiam


Witam dokonałem wczoraj kilku transkacji i działało

Ale nie bez problemów - musiałem zmieniać IP, przeglądarkę oraz zmieniłem komputer (na jednym komputerze nic nie idzie i nie pomaga)

Nie mam pojęcia czy to kwestia przypadku czy jakieś warunki muszą być spelnione by zablokowana była dana transakcja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 18 Wrz 2012 19:32 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 7
Dobry wieczór,

jak pewnie większość w tym wątku - mam problem z rezerwacją. Przeszedłem przez procedurę rezerwacji, wyświetlił mi się nr rezerwacji lotu, chociaż wyskoczył błąd odnośnie karty(została bodajże odrzucona). Cała procedura w przeglądarce dobiegła końca, chociaż na karcie prepaid nie miałem zgromadzonych środków(naiwnie sądziłem, że mogę zasilić w ciągu kilku dni i wtedy Ryanair ściągnie środki). Nie udaje mi się również sprawdzić na www stanu zamówienia. Żeby tego było mało, cena biletów po tej 'jakby rezerwacji' poszła drastycznie w górę. Czekać na potwierdzenie, przelać środki na kartę czy dzwonić rano na infolinię?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 18 Wrz 2012 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Mizol napisał(a):
Dobry wieczór,

jak pewnie większość w tym wątku - mam problem z rezerwacją. Przeszedłem przez procedurę rezerwacji, wyświetlił mi się nr rezerwacji lotu, chociaż wyskoczył błąd odnośnie karty(została bodajże odrzucona). Cała procedura w przeglądarce dobiegła końca, chociaż na karcie prepaid nie miałem zgromadzonych środków(naiwnie sądziłem, że mogę zasilić w ciągu kilku dni i wtedy Ryanair ściągnie środki). Nie udaje mi się również sprawdzić na www stanu zamówienia. Żeby tego było mało, cena biletów po tej 'jakby rezerwacji' poszła drastycznie w górę. Czekać na potwierdzenie, przelać środki na kartę czy dzwonić rano na infolinię?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Jeśli nie miałeś środków na prepaidzie to nic dziwnego ze odrzuciło transakcję. Moim zdaniem twój bilet w ogóle nie został zarejestrowany w systemie, a ceny poszły bo może ktoś kupił w tym samym czasie bilety lub zaraz po Twojej próbie.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 18 Wrz 2012 20:16 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 7
Dziękuję za zainteresowanie moim 'problemem'. Sęk właśnie w tym, że uzyskałem nr rezerwacji, ale potwierdzenia od 2h nie otrzymałem. Ceny utrzymywały się przez kilka dni w tej kwocie, a chwilę po tym wadliwym zabookowaniu cena skoczyła. Chyba zbyt dużo emocji jak dla mnie. Oczekiwać, że po korekcie Ryanair'a tej rezerwacji ceny powrócą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 18 Wrz 2012 22:37 

Rejestracja: 06 Cze 2011
Posty: 62
Loty: 275
Kilometry: 559 446
Witajcie,

ja mam trochę inny problem. Kilka dni temu kupiłam 2 bilety Ryana, dostałam potwierdzenie na maila, dostałam też maila "Ryanair Receipt", ale... nadal nie ściągnęło mi pieniędzy z karty. Niby wszystko powinno być ok, ale czy to nie trochę dziwne?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 18 Wrz 2012 23:41 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
pry napisał(a):
Witajcie,

ja mam trochę inny problem. Kilka dni temu kupiłam 2 bilety Ryana, dostałam potwierdzenie na maila, dostałam też maila "Ryanair Receipt", ale... nadal nie ściągnęło mi pieniędzy z karty. Niby wszystko powinno być ok, ale czy to nie trochę dziwne?


Jeśli rezerwacja się wyświetla w systemie to jest to nieistotne
ludzie piszą często na forum o opóźnionym obciążeniu karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 25 Wrz 2012 23:41 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 144
Ryanair odrzuca mi transakcję za lot Oslo Rygge - Kraków... Płacę Mastercard prepaid - wyrobioną na f4f
Bilety kosztują ca 105 PLN (185 NOK), na karcie 130 PLN, więc powinno starczyć. Czy za loty z Norwegi są już pobierane opłaty?

Próbowałem na 2 komputerach, w różnych przeglądarkach i z różnych IP.
Jeśli jutro z trzeciego mi sie nie uda, to kupię droższe bilety w Wizzairze, tylko po to, żeby nie zapłacić 6 EUR za płatność kartą...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 26 Wrz 2012 01:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 84
Ja miałem podobny problem z Prepaidem BZ w zeszłym tygodniu.
Przez cały poniedziałek i wtorek odrzucało mi transakcje na komputerze w domu i w pracy z IP amerykańskim.
Spróbowałem jeszcze raz, późno w nocy z wtorku na środę i nagle zadziałało. A już się pogodziłem z opłatą za kredytówkę. :)

Może akurat jest jakiś błąd, albo ryan wprowadził czasowe blokady na prepaidy, co by za dużo pieniążków mu nie uciekło.
_________________
Marcin
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 26 Wrz 2012 02:00 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
A ja Wam powiem, że mi często blokuje kartę, ale jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, żeby nie udało mi się dokonać transakcji (a niekiedy bywa dzień, że robię ich np. 3 czy nawet koło 10 jak wiele osób się zgłosi o pomoc)

Jeśli to komukolwiek pomoże to co robię:

Zmieniam komputer
Zmieniam przeglądarkę (uprzednio czyszcząc całą historię i cookies)
Zmieniam IP sieci (restart routera)
Wpisuję inne dane właściciela karty (kombinatoryka, czasem zmieniam adres czasem nazwisko i imię, czasem i to i to)
Przepisuję email w polu na email w rezerwacji ręcznie (niekiedy problem powoduje email, nie wiem konkretnie czy chodzi o jakiś biały znak, który kopiuje się czy znak małpy czy kropkę, ktora nie jest poprawnie kodowana w UTF, ale bywa, że mail nie przechodzi i powoduje problem)

Pomijam to, że strona ryana jest kompletnie w rozsypce i może te moje działania to takie "rytuały" a i tak zależy to od losu, ale jakoś żadnej transakcji nie musiałem "odwoływać" z nikim, bo karta nie przepuszczała - maxymalnie za trzecim razem udaje się zapłacić

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 26 Wrz 2012 08:37 

Rejestracja: 24 Cze 2011
Posty: 32
Mam od 2 dni problem z zakupem biletów. System odrzuca transakcję, pomimo, że mam środki na karcie. Próbowałam już z różnych komputerów i też nic. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to mała kwota, jaka zostałaby na karcie tzw. kilkadziesiąt zł. Czy jest wymagana jakaś dolna wartość?
Jak radzicie sobie z wpisywaniem numeru tel. komórkowego? Dla mnie jest tam za mało miejsca i część numeru muszę przenieść do okienka "numer kierunkowy" Troche to dziwne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 26 Wrz 2012 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Jeżeli to bank odrzuca płatność to wyskakuje inny komunikat niż przytaczany w tym wątku już niejednokrotnie + wyskakuje on odpowiednio później.

Co do kart, to czasami mam tak, że jakaś karta nie działa przez jakiś czas i nic nie pomaga. Z kolei inna z tego komputera/IP idzie bez problemu. Dla mnie czasami jest to naprawdę loteria jak rzut monetą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 26 Wrz 2012 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
kerad85 napisał(a):
Dla mnie czasami jest to naprawdę loteria jak rzut monetą.

No i na pewno o to chodzi FRancy, by nie poznać dokładnie "systemu" blokad. Zapewne jest to jakaś często zmieniająca się kombinacja adresu IP/komputera/ustawień przeglądarki/numerów karty/adresu/maila/nr tel itp. itd.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ricinus78 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group