Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 31 Maj 2012 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 123
Loty: 13
Kilometry: 14 166
Jak bym ktoś jeszcze trafił coś fajnego w Paryżu byłbym wdzięczny, chodzi mi o termin 22-24 czerwiec. Ogólnie szukam wszędzie ale liczę że coś trafię na największym francuskim agregatorze zakupów grupowych http://www.123deal.fr/city,paris,tous-l ... plans.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 05 Cze 2012 00:02 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
kolejna bardzo ciekawa oferta.
http://www.groupon.pl/deals/warszawa-ex ... 156&a=1724
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 05 Cze 2012 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 123
Loty: 13
Kilometry: 14 166
400PLN za 1 noc to sporo,

http://www.expedia.co.in/Paris-Hotels-B ... 1&rm1=a2&#

z zniżkami wychodzi jak liczę za 1 noc 140PLN, jest kod na zniżkę dostępny 13%

Ale liczę że coś lepszego wpadnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 05 Cze 2012 17:49 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 9
Dołączam się do poszukiwań, ja lecę z dziewczyną w terminie 13-18 sierpnia. :)

Znajoma poleciła mi tę sieć hoteli:

http://www.timhotel.com/fr/accueil.htm

Wkleję też może co napisała:

Cytuj:
nie wiem jaki budżet przewidujesz jeżeli mówimy o Paryżu. My założyliśmy sobie że maksymalnie będziemy płacić za pokój 50 euro dziennie od osoby, ale musi być z łazienką i w miarę gdzieś w centrum:P Jeżeli chodzi o Paryż to w takich cenach znajdziesz dużo miejscówek ale jak się przekonaliśmy trzeba wiedzieć tak naprawdę gdzie:P byliśmy tam m.in u kolezanki która była tam na erazmusie i najpierw od niej szukalismy mieszkania, ale wszystkie były zajęte w tym okresie co jechaliśmy. W większości cena za pokój było 50 euro i w wiekszosci były łazienki i były w centrum! Jednakże musieliśmy znaleźć coś innego....jak się później okazało( nawet ta koleżanka była w szoku i powiedziała że to co ona nam dawała jest dużo gorsze) znaleźliśmy naprawdę super hotel. Jest to sieć hoteli w Paryzu, mają ich chyba z 15

http://www.timhotel.com/fr/accueil.htm

i tu właściwie możesz sobei wybierać:) My byliśmy w hotelu NAtion. Pokój w miarę duży!, stolik z czajnikiem itd...telewizja, wifi, łazienka, codziennie sprzątają i wymieniają ręczniki( bardzo duzy plus), dobra lokalizacja! blisko centrum, od razu macie metro(ale ta linia trzeba sie raczej przesiadać, natomiast 5 minut od hotelu jest ogromna stacja Nation na której ejst mnostwo linii metra, kolejek i autobusów(nawet nocnych a to ważne jeśli chcecie wracać sobie później bo metro chodzi krócej), obok hotelu dużo sklepów z jedzeniem i nie tylko, kawiarenki i właściwie niedaleko cmentarza Pere Lachaise. Obsługa bardzo miła mówiąca po angielsku:) w końcu byliśmy zdziwieni bo w sumie wyniosło nas to ok 35 euro za dzień od osoby!!warto właśnie rezerwować przez internet oni tam mają taniej i wiele promocji i nie bać się bo jest to sprawdzonei !!! im bliżej centrum tym trzeba sie spodziewać że pokoje w hotelach będą coraz mniejsze i tak miały moje koleżanki które były w hotelu:BEST WESTERN TOUR-EIFFEL INVALIDES. Przed wyjazdem znaleźliśmy fora na których czasem krytykowali, że jest głośno itd...my nic takiego nie zauwazyliśmy wręcz przeciwnie!! W Paryżu jest tak dużo do oglądania, jedzeni , ogólnie do roboty że w pokoju mało się siedzi:) i to chyba tyle:) jesli masz jeszcze jakieś pytania to pisz:)

Dla przykładu wpisałam Ci w wyszukiwarkę :

http://81.25.197.72/00000001/032/023112 ... 1338210127

przykładowy wyjazd dla 2 osób na 5 nocelgów w sierpniu! opłaca się zobaczyć wszytskie oferty bo tam mają własnie najczęściej promocje:) jedna rzecz którą odradzam to branie pod uwagę tych hoteli które są daleko od centrum i daleko od jakiegos transportu::)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 06 Cze 2012 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 123
Loty: 13
Kilometry: 14 166
http://www.groupon.pl/oferty/groupon-tr ... ns/5865491 <-- 339PLN z śniadaniem dla 2os/2noce

http://www.expedia.co.in/Paris-Hotels-B ... 1&rm1=a2&# <-- 240PLN 2os/2noce (razem z kodem na zniżkę 13% EXPE1203UP213HTL)

Sądzę że póki to najlepsze co znalazłem, 50€ co ja miałem nadzieje za cały nocleg w hotelu wydać i prawie się udało :)

Tylko trzeba ogarnąć komunikacje, jest coś takiego jak "jakdojade.pl" tylko wersja Francuzka :) ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 06 Cze 2012 09:41 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
http://www.ratp.fr/itineraires/fr/ratp/ ... he-avancee

To jest wyszukiwarka komunikacji miejskiej :-) Są rozkłady poszczególnych linii, mapki, wyszukiwarka tras też powinna ładnie działać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 11 Cze 2012 23:59 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 1
Witam :)

Być może na forum "tanie latanie" moje pytanie nie do końca będzie na miejscu, ale łapię się każdej deski ratunku :) Jedziemy na motocyklowy objazd Francji i będziemy w Paryżu od 21-24 czerwca. Szukamy taniego noclegu koniecznie z bezpiecznym miejscem parkingowym dla motoru. Proszę o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 12 Cze 2012 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 123
Loty: 13
Kilometry: 14 166
Moje dwie ostatnie propozycje odpadły niestety, Esbly Balladine niema już wolnych terminów na 22-24 czerwiec. A drugi hotel chyba rąbnęli się w cenie i teraz jest znacznie wyższa.

Aktualnie myślę na Ibis'em widziałem gdzieś za 180PLN za pokój dwuosobowy/noc , albo Airbnb i sądzę że jak jest was więcej niż 2 osoby to się opłaci. Nadal będę szukał jak coś trafię dam znać. Tylko najpierw zrobię rezerwacje bo będziecie w tym samym terminie, hehehe :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 09 Lip 2012 10:28 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 15
a my lecimy 20-23 wrzesnia do Paryza, 2 pary + 2 niemowleta - doradzicie coś w rozsadnej cenie (powiedzmy do 300 zł za pare / noc max) i w dobrej lokalizacji - to jest kluczowe bo z malenstwami przemieszczanie sie jest poniekad utrudnione.
Czy moze lepiej poszukac calego mieszkania dla naszej 6-tki ?
z góry dziekuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 14 Lip 2012 09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2828
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Z kolegą poszukuje pokoju 2-osobowego, w terminie 19/24 września. Zależy mi na tanim pokoju, bez luksusu. Koniecznie gdzieś powiedzmy w 2 dzielnicy, w okolicy hotelu Hyatt (tak max 1,5/2 km od tego obiektu).

Gdyby ktoś był w stanie pomóc z góry wielkie dzięki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 15 Lip 2012 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Mam pytanie co do Hoteli typu F1 oraz Etap. Czy macie jakieś zastrzeżenia? Spałem kilka razy w F1 przy trasie jednak nie w centrum, znam zasadę wg jakiej urządzone są pokoje. W Paryżu F1 pokazuje mi około 200zł za pokój, a Etap około 240zł. Wziąłbym ETAP ze względu na łazienkę w pokoju. Pytanie głownie dotyczy czy jest tam bezpiecznie, czy pokoje są czyste i zadbane? Czy raczej poodbierane i z robakami, jak niekiedy konkurencja wmawia :) Dodatkowo jeśli ktoś spał w ETAPie to co ze śniadaniami? Są w cenie czy trzeba dokupić? Jeśli dokupić to za ile i czy warto?

Ewentualnie, który ETAP polecacie, czy jest w ogóle jakaś różnica? Który z podanych niżej na mapie najlepszy na 3 dniowy wypad i zwiedzanie?

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 16 Lip 2012 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Kwestie śniadań już ogarnąłem kosztują 21zł od osoby. Proszę o odpowiedź na resztę pytań, czy warto kupić śniadania i czy warto zatrzymać się w nich? Jak z czystością? I czy w pokoju są ręczniki, jak spałem w F1 to chyba nie było... Jak jest z ETAPami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 18 Lip 2012 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nikt nic die doradzi? Może coś innego przyzwoitego za około 200zł/noc? Niestety miła Pani z Colombes nie ma wolnego miejsca...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 26 Lip 2012 13:53 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 14
zobacz na accorhotels.com, ja np zarezerwowałem ten http://www.accorhotels.com/pl/hotel-193 ... ndex.shtml za 280 za noc, ale jest w centrum, więc można za to zaoszczędzić na dojazdach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 26 Lip 2012 23:06 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
JA spałem w hotelF1 Paris Porte de Châtillon 1 noc, było czysto nie moge narzekac pokój dwuosobowy( spalismy w trójkę, niestety spoznilismy sie z rezerwacja trojek choc byly w tej samej cenie) jeden maly recznik i mydelko w cenie. Pieszo jakies 800 metrów od metra Porte d'Orleans, skad w zasadzie mozna dostac sie wszedzie na jednym bilecie (mozliwe przesiadki). Obawiałem sie troche dzielnicy ale przy powrotach w nocy nic sie nie dzialo, cisza i spokoj podobnie w hotelu, chyba ze ktos nie lubi spac przy cmentarzu bo to akurat po sasiedzku.
Ja raczej wole kupic sniadania w sklepie choc moze wyjsc podobnie cenowo to jednak wiekszy wybor, u mnie to z reguly byla bagietka ser plesniowy i winko i cena podobna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 27 Lip 2012 00:17 

Rejestracja: 27 Lip 2012
Posty: 1
Spałem kilka razy w Etap Hotelu przy Port de Montreuil
Warunki zdecydowanie OK, w pokojach klima, wstęp na kartę magnetyczną, dosyć czysto.

Co ważne: obok jest duży sklep Carrefoura i McDonald więc z głodu się nie zginie, o 5 minut drogi jest też stacja metra.
W pokoju w ramach ceny mogą spać 3 osoby: dwie na łożu nazwijmy to małżeńskim i jedna na górze nad tym całym łożem (jakaś drabinka jest czy coś w tym rodzaju).
Ten górny materac jest ściągany, można go dać na podłogę jakby komuś tam było za wąsko.

Cyprian
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 01 Sie 2012 22:28 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 68
Witam,

Nie wiem czy to dobry dzial, ale nie wiem serio gdzie umiescic zapytanie.

Poszukuje jakiegos fajnego hotelu w Paryzu w dniach 14-17 sierpnia 2012.
W rozsadnej cenie.

Znalazlem tylko promo expedia.de ze w cenie rezerwacji jest bilet do Disneylandu. Ale nie mam info jak go dostarczaja i czy moge zrobic 2 rezerwacje np na 1 noc a kolejna na 2 nastepne by miec 2 bilety.

Byloby super jakbyscie mogli cos polecic.

Mile widziane sniadania w cenie i wifi.

A jakby byl basen zewnetrzny to juz super.

Dziekuje z gory za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 04 Sie 2012 11:54 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 15
hej, ile EUR za noc za osobę w Paryżu to jest tanio? Raczej pokój dwusobowy, w mieszkaniu czy w hostelu, byle bylo czysto, luksusy nie potrzebne i w sensownej lokalizacji do zwiedzania. 20 EUR brzmi rozsądnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 04 Sie 2012 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 105
jezeli moze to nie byc hotel to spawdz na tej stronie:
https://www.airbnb.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 10 Sie 2012 09:04 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 17
Mamy rezerwację na wrzesień, hotel ma dość dobre opinie, poza tym jest w miejscu dobrze ustyowanym komunikacyjnie, cena za dobę dla dwóch osób 260 zł http://www.booking.com/hotel/fr/cambrai ... 5c21a2a5X1
Może sie przyda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group