Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 06 Mar 2012 10:54 

Rejestracja: 29 Lis 2010
Posty: 66
Dziękuje za szerokie info :) Faktycznie Hertz przez stronę Ryanaira wychodzi taniej.

Ubezpieczenie SuperCDW brałeś?

Cytuj:
Co do blokady na karcie, to dwa razy było tak, że w dniu oddania zatankowanego samochodu Hertz blokował kolejną kwotę, tym razem tylko za wypożyczenie, natomiast blokada za "wynajem + paliwo", "znikała" dopiero po kilku dniach.

Jakie to są kwoty?

Rozumiem to tak:

Płacę z karty kredytowej za:
- wypożyczenie auta, w moim przypadku 100 euro (ściągają to od razu po dokonaniu rezerwacji?)

Blokują mi na koncie:
- kaucję za auto (ile?)
- kaucję na paliwo gdybyś nie oddał w pełni zatankowanego (ile?)

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#122 PostWysłany: 06 Mar 2012 22:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 59
Loty: 70
Kilometry: 141 978
czy orientuje się ktoś jak mógłbym się dostać z lotniska Bergamo do Genui? Jakie są ceny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 07 Mar 2012 12:54 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 96
Autobus z lotniska na dworzec w Bergamo - 2e, pociag do genui. Spr na stronie trenitalia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 28 Mar 2012 16:22 

Rejestracja: 28 Kwi 2011
Posty: 13
Hej!
Przeczytałem 15 stron wątku i mam 2 pytania (sorry, jak jest odpowiedź a przeoczyłem).

Czy bilet 24h nadal kosztuje 4,5 euro?
I czy bilet ten faktycznie jest na 24h czy na dzień zakupu do północy? - w różnych miastach różnie to oznaczają.

Dzięki z góry za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 28 Mar 2012 16:44 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 36
fszybki napisał(a):
Hej!
Przeczytałem 15 stron wątku i mam 2 pytania (sorry, jak jest odpowiedź a przeoczyłem).

Czy bilet 24h nadal kosztuje 4,5 euro?
I czy bilet ten faktycznie jest na 24h czy na dzień zakupu do północy? - w różnych miastach różnie to oznaczają.

Dzięki z góry za odpowiedź.


bilet jest 24 godzinny i pozwala na jedną podróż z i na lotnisko i poruszanie się w strefie 00
http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... 26&NOT=257
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 02 Kwi 2012 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Bylem w Bergamo w piatek. Bilet na 24 h dalej kosztuje 4,5 euro i mozna z tym biletem autobusem nr 1 kursowac bez ograniczen przez te 24 h. Bilet tez upowaznia do wjazdu i zjazdu dwoma kolejkami Funicular - jedna do gornego miasta a potem druga jeszcze wyzej do ruin zamku San Vigilio. Polecam szczegolnie widoki z tego drugiego miejsca. Widac swietnie cale gorne miasto, a przy dobrej pogodzie wiezowce Mediolanu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 03 Kwi 2012 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 22
@tomwie - z tym biletem 24h to potwierdzona informacja, bo na stronie przewoźnika, jak zauważył marhac, pisze co innego?

Ja się wybieram w czerwcu do Bergamo i chciałbym poświęcić jeden dzień na plażowanie. Wiem, że w pobliżu jest jezioro Como, Iseo, a nieco dalej Garda. Moje pytanie brzmi, czy jest niedaleko Bergamo w którejś z miejscowości nad jeziorem jakaś sensowna plaża, gdzie łatwo dojechać autobusem lub pociągiem z centrum Bergamo? Ewentualnie może być otwarty basen lub miejscówka nad jakąś rzeką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 16 Kwi 2012 21:28 

Rejestracja: 12 Cze 2011
Posty: 67
Mam do Was pytanie na temat pociągu z Bergamo do Mediolanu. Wybieram się 8 czerwca do Mediolanu i przylot do Bergamo jest o 8:25. Zamierzam zwiedzić samo Bergamo do południa i potem ruszyć wspomnianym pociągiem do Mediolanu. I tu rodzi się moje pytania:
1. Aktualnie na stronie trenitalia.com nie ma jeszcze pociągów na ten okres i czy jest to normalne?
2. Jeżeli tak to w jakim czasie od daty podróży się pojawiają ?
3. Czy trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem czy można spokojnie kupić bilet w kasie/automacie na miejscu?

Jakby co to czytałem ten wątek, ale nie za bardzo widziałem odpowiedzi na te pytania ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 16 Kwi 2012 21:32 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Kupujesz bilety w kasie albo w automacie, nic nie rezerwujesz. To jest pociąg Regionale , kupujesz i jedziesz. Pociągi jeżdżą co godzinę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 28 Kwi 2012 14:55 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
Może mi ktoś sprawdzić od której godziny jeżdżą pociągi z Bergamo do Turynu bo my będziemy koło 2 w nocy na dworcu w Bergamo.
I powrót w poniedziałek najlepiej koło 3/4 rano bo o 9 odlot mamy. sam próbowałem sprawdzić ale zawsze coś źle wyskakiwało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 28 Kwi 2012 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
Wyszukiwarka na stronie kolei Trenitalia nie działa dla odległych terminów. Spróbuj wybrać np. jutrzejszą datę i szukać. W ten sposób na szybko znalazłem pierwsze poranne połączenie z Bergamo do Turynu przez Mediolan o godz. 5:02, przyjazd 8:10. Z powrotem 4:50 z Turynu, 7:58 w Bergamo, jeżeli masz zdążyć na odlot o godz. 9 to wygląda to ryzykownie...
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 28 Kwi 2012 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Stasiek_T napisał(a):
Wyszukiwarka na stronie kolei Trenitalia nie działa dla odległych terminów. Spróbuj wybrać np. jutrzejszą datę i szukać. W ten sposób na szybko znalazłem pierwsze poranne połączenie z Bergamo do Turynu przez Mediolan o godz. 5:02, przyjazd 8:10. Z powrotem 4:50 z Turynu, 7:58 w Bergamo, jeżeli masz zdążyć na odlot o godz. 9 to wygląda to ryzykownie...

nie ma co ryzykowac. Nawet biorąc taxi i zakładając, że nie bedzie duzych kolejek do security - wchodzimy jakos jedni z ostatnich. W innym wypadku samolot leci bez nas ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 29 Kwi 2012 00:05 

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 7
04.05 przylatuję do BGY o 8.45. Jak odbiorę bagaż to do odprawy (po 13) będę mieć trochę czasu. Chyba przejdę się trochę albo wykupię ten bilet za 4,5 euro i porobię trochę fotek w centrum.
Powiedzcie mi, ile kosztuje przechowalania bagażu? powiedzmy od 9-13, jak to jest liczone? Mam też spory podręczny (z laptopem) i to nie jest plecak, więc jego też musiałabym zostawić. Zaopatrzyć się w 2gą kłódkę, czy spokojnie zostawić lapka w przechowalni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 04 Maj 2012 22:17 

Rejestracja: 17 Maj 2011
Posty: 5
Witam,
przeczytałem te 16 stron forum, i mam pytanie:
wybieram się 2 czerwca - to świeto we Włoszech,
czy wtedy centrum Orio jest zamknięte?
czy działają kolejki na Stare Miasto?
czy komunikacja z/ na lotnisko linia "1" działa jak w święta?
co jeszcze może mnie zaskoczyć w święto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 05 Maj 2012 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 258
srebrny
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, który obecnie bilet należy kupić by dojechać z lotniska w Bergamo do stacji kolejowej? http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... G=4&NOT=43 - na 1, 2, 3 strefy?
I czy ktoś mógłby udzielić informacji ile czasu zajmuje dojście z lotniska do dworca autobusowego i dojazd do stacji kolejowej? Z góry dziękuję.
_________________
Czyżbym jednak nie miał omamów?
https://warszawa.naszemiasto.pl/narkotykowe-centrum-warszawy-brzeskiej-boi-sie-nawet/ar/c11-9505435
https://wiadomosci.wp.pl/warszawa/sam-po-nocach-sie-tam-nie-szlajam-prezydent-warszawy-o-brzeskiej-6963352260762368a?amp=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 05 Maj 2012 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
Krzysztof. napisał(a):
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, który obecnie bilet należy kupić by dojechać z lotniska w Bergamo do stacji kolejowej? http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... G=4&NOT=43 - na 1, 2, 3 strefy?
I czy ktoś mógłby udzielić informacji ile czasu zajmuje dojście z lotniska do dworca autobusowego i dojazd do stacji kolejowej? Z góry dziękuję.


Na stronie którą podałeś jest link "Airport Bus".
http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... 26&NOT=257
Są tam opisane różne typy biletów turystycznych, w tym taki za 2 E,{Timed ticket) który :
"Allows one single journey on the direct Bergamo –Airport link and all the ATB service in the 'urban area', including  funicular trains, within 90 minutes of being stamped. ".
Ja kupowałem bilety w informacji turystycznej, po przylocie trzeba kierować się w lewo. Taki bilet trzeba skasować w autobusie.
Autobusy zatrzymują się na placu przed lotniskiem, dojście trwa chwilę, przejazd do dworca kolejowego o ile dobrze pamiętam trwał ok. 15-20 minut, zresztą rozkład jazdy też jest dostępny na podlinkowanej stronie.
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:15 

Rejestracja: 16 Lip 2011
Posty: 63
Robin napisał(a):
Głupie pytanie

Tak przyglądam się mapom lotniska, w jaki sposób się przechodzi do Orio Center?
jest jakieś przejście podziemne?


i tak i nie :)
jedno przejscie na światłach a potem podziemne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 09 Maj 2012 12:20 

Rejestracja: 16 Lip 2011
Posty: 63
dokładnie
wejście do centrum jest bardziej pośrodku budynku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 09 Maj 2012 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Robin napisał(a):
Image

Uploaded with ImageShack.us

tak?

mniej wiecej, jak juz przejdziesz pod autostrada to na twoim poziomie bedzie parking, a jak wiadomo z parkingów wejscia tez musza byc ;)
albo tak jak kolega mowi wyzej - na srodku jest wejscie choc takie troche dziwne (wchodzi sie z boku galerii)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Bergamo-Rimini
#140 PostWysłany: 16 Maj 2012 17:20 

Rejestracja: 16 Maj 2012
Posty: 19
jako, że zostały tanie loty z Krakowa do Bergamo, a chciałbym być w Rimini, a niestety loty Kraków- Bologna nie ma takich jakie by mi odpowiadały, moje pytanie i prośbę kieruję do Was forumowicze :) jak można się dostać z Bergamo do Rimini ? Szukałem na trenitalia.com, ale nic takiego nie znalazłem, jakieś pomysły ? oczywiście determinantem dla mnie jest cena, im niższa tym lepiej, ale Stop odpada :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group