Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2014 18:07 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
Co myślicie o Tej zniżce? http://www.ab-in-den-urlaub-deals.de/de ... t-100-eur/

za 9,99 Euro obniża wycieczkę o 100E.
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś już korzystał z takich kuponów, i na jakiej zasadzie zwracając te 100 E , czy odrazu obniżaja wycieczkę automatycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Sty 2014 18:41 

Jar3c napisał(a):
Co myślicie o Tej zniżce? http://www.ab-in-den-urlaub-deals.de/de ... t-100-eur/

za 9,99 Euro obniża wycieczkę o 100E.
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś już korzystał z takich kuponów, i na jakiej zasadzie zwracając te 100 E , czy odrazu obniżaja wycieczkę automatycznie.


OTA to samo co Fulege.de, z którym były ostatnio problemy.

1. Kupujemy kupon za 9,99€ obniżający rezerwację o 100€.. (czytać uważnie warunki użycia bo często są haczyki [patrz ostatnia sytuacja: za użycie kuponu przed konkretnie podaną datą nie udzielali zniżki])

2. Rezerwujemy to, co nam potrzeba płacąc 100% ceny (w odpowiednim polu podając kod kuponu)

3. W ciągu 28 dni po odbyciu noclegów ab-in-den-urlaub.de robi zwrot wartości kuponu (w tym przypadku 100€) na nasze konto. [przynajmniej tak było w ostatniej promocji] W razie problemów polecam kontakt na facebook'u.

To chyba tyle... trzeba uważać bo mają dziwne zapisy w regulaminie.. ale jak robimy wszystko tak jak jest napisane w warunkach kuponu to można sporo zaoszczędzić.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 04 Sty 2014 18:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sty 2014 18:42 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 26
Korzystałem z tego portalu i z takim kuponem dwukrotnie. Pieniądze są zwracane na konto, o które poproszą Cie w mailu. Pieniądze wpływają już po rozpoczęciu przez Ciebie podróży. Byłem bardzo zadowolony z usług tego portalu, do tego stopnia, że spędziliśmy w dwie osoby tydzień w Turcji w maju za ok. 200 euro z wyżywieniem i przelotem z Drezna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2014 19:01 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Ja również korzystałem z podobnego kuponu. Jednak u mnie zwrot zajął ok 2 miesięcy i wymagał wielokrotnych telefonów na infolinię ab-in-den-urlaub. Co tydzień mieli inne wytłumaczenie dlaczego nie przelali kwoty z kuponu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2014 19:11 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
korzystałem i jestem jak najbardziej zadowolony
zwrot kasy był około po miesiącu bez żadnego dopominania się

turcja na tydzień za 450 zł z berlina z all inclusive dla 1 osoby,jak dla mnie super się opłacało:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Odstąpię
#6 PostWysłany: 20 Mar 2014 13:31 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 88
Loty: 274
Kilometry: 806 939
Kuponów już nie ma, ale promocja działa do końca marca (wtedy trzeba dokonać rezerwacji na wyjazd z przelotem (w dowolnym terminie), a po powrocie zwracają 100 euro). Jeden wykorzystałem, zwracają 100 euro na konto faktycznie. Mam kupiony drugi kupon, którego nie chcę na siłę wykorzystywać. Jeśli ktoś jest zainteresowany to odstąpię po cenie kupna za 40 zł czyli 10 euro i ktoś skorzysta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Kwi 2014 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Oferta ponownie dostępna.

http://www.ab-in-den-urlaub-deals.de/de ... 6883251200
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Kwi 2014 15:58 

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 68
Kod dotyczy tylko noclegów z przelotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2014 17:56 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
nie wczytywalem sie teraz ale ostatnio tak było
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Kwi 2014 00:14 

Rejestracja: 29 Kwi 2012
Posty: 148
ktoś coś ciekawego znalazł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group