Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Paź 2011 13:21 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Na Airstop błąd z hotelem z Phuket.
http://airstop.pl/hotele/tajlandia/phuk ... NEC--2BFR/ (pokazuje cenę dla jednej osoby, dla dwóch wychodzi 10$/noc ze śniadaniem)

Na stronie Neckermanna o wiele drożej.
http://urlaubswelt.neckermann.de/Hotels ... 0-0.8.html


Nie mam pojęcia jak będzie z honororwaniem błedu, nigdy z tego serwisu nie korzystalem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 19 Paź 2011 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 62
Już nie ma za 10$ tylko za 28 euro
_________________
"Ten kto walczy czasem przegrywa, ten kto nie walczy przegrywa zawsze"
Reinhard Hess

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Paź 2011 14:32 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Ech. 28 euro to cena za osobę za TYDZIEŃ. Za dwie osoby za tydzień wychodzi 56 euro czyli 80 dolarów za dwie osoby za tydzień. Co daje dokładnie 11,5 dolara za dwie osoby za dzień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Paź 2011 15:38 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
Klient dokonuje zamówienie usługi (zwane dalej „zamówienie usługi“) (i) albo za pośrednictwem wypełnienia online formułarza na stronach internetowych pośrednika (www.airstop.cz) i jego wysłaniem (dalej tylko„online zamówienie“), (ii) poprzez konzultacje telefoniczną z operatorem pośrednika („zamówienie telefoniczne“) lub (iii) osobno w biurze pośrednika(zwane dalej„osobne zamówienie“). Zamówienie usługi jest w każdym razie niezobowiązujące. Pośrednik zastrzega sobie prawa do odmowy zamówienia usługi, a to i bez odpowiedzi klientowi, przede wszystkim, jeżeli zamówienie zawiera usługi niekompletne, nieprawidłowe, nieprawdziwe i/lub niezgodne dane.

Po skontrolowaniu zgłoszenia i warunków płatności, ewentualnie innych dokumentów, które pośrednik zasłał klientowi, klient podpisze zgłoszenie i zaśle go faksem na numer faxu, który jest zawarty w zgłoszeniu lub zeskenowany emailem z powrotem do pośrednika. Zgłoszenie musi podpisać wyłącznie zamawiający. Wiążąca rezerwacja (zaksięgowanie) usługi będzie dokonana dopiero po zapłaceniu usługi przez klienta.



pewnie niestety się nie uda... :( tym bardziej zanim się to wszystko "zaśle".. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Paź 2011 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 62
Kamil napisał(a):
Ech. 28 euro to cena za osobę za TYDZIEŃ. Za dwie osoby za tydzień wychodzi 56 euro czyli 80 dolarów za dwie osoby za tydzień. Co daje dokładnie 11,5 dolara za dwie osoby za dzień.


Racja, nie dostrzegłem tego. :roll:
_________________
"Ten kto walczy czasem przegrywa, ten kto nie walczy przegrywa zawsze"
Reinhard Hess

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Paź 2011 11:18 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 4
W sobote zabookowałam, dzisiaj dzwoniła pani z biura podrozy ze oferta aktualna.
pieniadze przelane, umowa podpisana, mam nadzieje ze na miejscu zaskoczenia nie bedzie! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Paź 2011 11:25 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Czad!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Paź 2011 13:06 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
mi Pani powiedziala ze nie gwarantuje rezerwacji, ze w ciagu 3 dni bylaby odpowiedz z Neckermana ...tak wiec chyba szanse niewielkie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Paź 2011 13:19 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 24
Witam,

oferta faktycznie znakomita. Czy ktoś z Was orientował się już może, jak dostać się do Phuket? Chciałbym oszacować koszt wyprawy :)

Pozdrawiam,

Dawid
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Paź 2011 13:26 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 3
Witka.
Przed chwilką zarezerwowałem pokój w hotelu i przed dokonaniem opłaty zadzwoniłem do biura pośrednika w celu potwierdzenia oferty. Pani w języku polczeskim poinformowała mnie, iż musi potwierdzić aktualność oferty z biurem Neckermann. Nie do końca zrozumiałem w czym jest problem, ale wydaje się, że gdybym nawet przelał pieniądze za pokój, Neckermann jest w stanie zmienić cenę w późniejszym terminie...

Poprosiłem żeby miła Pani dowiedziała się jak to jest z tą ofertą i oddzwoniła do mnie w przeciągu godzinki czy dwóch.

Nie planuję mieszkać w tym hotelu 7 dni a tylko 2, ale oferta i tak wydaje się być mega. Dziękuję za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Paź 2011 13:32 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 3
Dawid_M napisał(a):
Witam,
oferta faktycznie znakomita. Czy ktoś z Was orientował się już może, jak dostać się do Phuket? Chciałbym oszacować koszt wyprawy :)
Pozdrawiam,
Dawid


Dawid,
AirAsia kursuje na trasie BKK-Phuket, jak też Chiang Mai-Phuket.
Ja będę w BKK w najbliższą sobotę. Później planuję przelot z AirAsia z BKK do Chiang Mai. Tam będę tydzień. Później przelot właśnie do Phuket. Tam znowu tydzień i powrót znowu z AirAsia do BKK. Za bilet Chiang Mai - Phuket płaciłem ok. 300zł.

Będąc na południu Tailandii planuję raczej pobyt na jednej z bliskich wysepek w jakimś bangalow (nie mam jeszcze precyzyjnych planów). Przelot z Chiang Mai mam późnym wieczorem i będę musiał gdzieś przenocować, zatem ten hotel wydaje się być ofertą świetną, nawet gdybym miał tam spędzić tylko noc czy dwie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Paź 2011 14:15 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 24
Ok, wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Poczekamy na rozwój wydarzeń, ciekawe, czy te rezerwacje utrzymają ważność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Paź 2011 14:27 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 4
"niestety stwierdziłam, ze Neckermann miał błąd w swoim systemie rezerwacyjnym i zakwaterowanie po tej cenie nie jest mozliwe L. Niech pani mi przyśle nr konta, na które mamy zwrócić pieniądze.

Bardzo przepraszam, niestety technika nie zawsze funkcjonuje tak, jak powinna.

Życzę miłego dnia"

:cry: :cry: :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ms993 oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group