Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 03 Sty 2015 17:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Ja nie chcę zapeszać ale w przyszłą sobotę mam nocleg w Kopenhadze. Także myślę że nic nie szkodzi porozsyłać zapytań, trochę w nich napisać najlepiej spersonalizowanych rzeczy - nie jest to CS ale w zamiarze miało być coś podobnego więc nie zaszkodzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#102 PostWysłany: 04 Sty 2015 00:16 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Ja mam jutro nocleg u pewnej rodzinki w okolicach Colmar. Na 4 zapytania odpowiedzieli oni i jeden gosciu ktory nie dal rady. Tyle ze to Francja, wiec wiecej osob pewnie sie w ten serwis angazuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 04 Sty 2015 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Zdajcie relacje po noclegu jak się udało, bo szczerze to jestem zaciekawiony :D
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 04 Sty 2015 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Z moich dotychczasowych doświadczeń na jakieś 40 zapytań na dwóch kontynentach w sumie 2 potwierdzone rezerwacje łącznie 5 dni - punkty przeszły plus jedna odpowiedź, że się mam odezwać na tydzień przed przyjazdem to może będzie opcja. Trochę to podobne do CS jak słusznie zauważył Washington warto nieco spersonalizować pierwsze zapytanie - jest większa szansa że ktoś odpowie. Jak wykorzystam noclegi napiszę jak poszło - zabezpieczę się oczywiście rezerwacjami z darmową anulacją żeby nie wylądować pod mostem w razie "w".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 05 Sty 2015 09:32 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 7
Ja na kilka zapytań o nocleg dla dwóch osób w Paryżu końcem stycznia, miałam tylko jedną odpowiedź. Ale za to gościu okazał się bardzo chętny do pomocy, niestety na ten moment nie jest mi w stanie potwierdzić noclegu ale jesteśmy w stałym kontakcie, bo planuje jakiś wyjazd również na styczeń tyle że jeszcze nie ma określonego dokładnego terminu. Pożyjemy, zobaczymy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 06 Sty 2015 16:53 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 75
U mnie lipa, zarówno w Szwecji i jak i w Czechach, same odmowne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 07 Sty 2015 20:10 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Nocleg odbyty. Tak jak sie spodziewalem, bardziej couchsurfing niz airbnb, warunki nie jakies luksusowe, ale doswiadczenie bardzo przyjemne. Dostalismy wlasny pokoj, ktory na codzien jest pomieszczeniem do zabaw dla 3 dzieciakow. Brak czystosci hotowej, ale akurat zupelnie nam to nie przprzeszkadza. Lazienka dzielona, przez co musielismy sie dostosowac do reszty domownikow. Trafilismy na fajna rodzine - zaprosili nas na wspolny obiad, deser, pogadalismy m in o podrozach, tradycjach, historii. Dostali od nas Zubroweczke w ramach podziekowan.
Mysle ze jest to na tyle malo sprecyzowany portal, ze czesto nie wiadomo na co trafimy (szczegolnie gdy na profilu host nie ma wielu informacji co oferuje). Mimo wszystko zapewne skorzystam po raz kolejny, jesli tylko sie uda.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 26 Sty 2015 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 125
Washington napisał(a):
Ja nie chcę zapeszać ale w przyszłą sobotę mam nocleg w Kopenhadze. Także myślę że nic nie szkodzi porozsyłać zapytań, trochę w nich napisać najlepiej spersonalizowanych rzeczy - nie jest to CS ale w zamiarze miało być coś podobnego więc nie zaszkodzi.

No i gdzie relacja?
Wciaz czekamy :D
_________________
Minsk-Bialorus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 26 Sty 2015 10:26 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Haha, aż zapomniałem takim niewypałem okazał się serwis :lol:
Miałem mieć nocleg w sobotę, w czwartek jeszcze było wszystko ok. W piątek przypomniałem sobie że zapisałem adres hosta ale w sumie zapomniałem zapisać numer telefonu w razie potrzeby kontaktu. Wchodzę na konto a tam moja rezerwacja.. zniknęła. Nie ma rezerwacji, nie ma konwersacji, jedynie ślad że cała sprawa mi się nie przyśniła to potwierdzenie "transakcji" (odjęcia punktów). Hosta nie mogę znaleźć podczas wyszukiwania, support milczy (napisali że nawet jeśli użytkownik skasował by konto to konwersacja zostaje). Znam adres, ale nie będę przecież komuś na siłę jechał do domu nie mogąc się nawet skontaktować z tą osobą :lol:
Tym oto sposobem zostałem na wieczór przed bez noclegu.. Oczywiście wyszukiwanie last minute poskutkowało ofertami bardzo drogimi i super drogimi ;) więc summa summarum stanąłem przed wyborem zrezygnować z wyjazdu lub spać na lotnisku - wybrałem to drugie.. (a powinienem zrezygnować bo to był znak Niebios - potem wszystko na tej wycieczce co mogło pójść nie tak poszło źle :lol: ale to inna historia)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 26 Sty 2015 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 125
W sumie- wiecej niegatywnych relacyj
_________________
Minsk-Bialorus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 27 Sty 2015 17:00 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Korzystałem z Trampolinn tylko raz, wysłałem jedną prośbę i została ona zaakceptowana. Za 415 punktów w dwie osoby przespaliśmy się w Weronie, jednak doświadczenie to ani w połowie nie równało się z CouchSurfingiem. Zabrakło elementu wymiany kulturowej, pogaduch, czy jakiegokolwiek pamiętnego wydarzenia. Miało być polsko-włoskie wspólne gotowanie, ale gospodarz był zmęczony. Odebrał nas tylko z przystanku, zaprowadził do pokoju, po czym przykazał go opuścić przed 8:45 nazajutrz rano. Ani nawet nie miałem ochoty zostawiać bagażu na kolejny dzień zwiedzania, co nam zaproponowano. Zostaję przy CS!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 30 Sty 2015 15:51 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 280
niebieski
No ok. Co nie zmienia faktu, ze:
chartsman napisał(a):
Za 415 punktów w dwie osoby przespaliśmy się w Weronie

a pkt dostales za darmo.
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 31 Sty 2015 20:46 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
michalp napisał(a):
No ok. Co nie zmienia faktu, ze:
chartsman napisał(a):
Za 415 punktów w dwie osoby przespaliśmy się w Weronie

a pkt dostales za darmo.

No i? Nie bardzo rozumiem, co to ma do rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 01 Lut 2015 03:45 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Chodzi tu o to, że większość osób, które planują wyjazdy zastanawia się czy wyprawa z noclegiem z Trampolinn jest pewna czy to ściema. Tak jak Washington opisał swoje doświadczenie jako właśnie takie dzięki, któremu ja np. wiem, że lepiej poszukać czegoś innego, jakiejś alternatywy. Czy to wgl hula, a nie w jakiej atmosferze się spało. Czy właściciel był miły czy zabrał cię na pogaduchy itd. bo z tym to zależy od konkretnych ludzi a ofert noclegów są setki ;)


Ostatnio edytowany przez taszon, 01 Lut 2015 23:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 01 Lut 2015 22:13 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
taszon napisał(a):
Chodzi tu o to, że większość osób, które planują wyjazdy zastanawia się czy wyprawa z noclegiem z Trampolinn jest pewna czy to ściema. Tak jak Washington opisał swoje doświadczenie jako właśnie takie dzięki, któremu ja np. wiem, że lepiej poszukać czegoś innego, jakiejś alternatywy. Czy to wgl chula, a nie w jakiej atmosferze się spało. Czy właściciel był miły czy zabrał cię na pogaduchy itd. bo z tym to zależy od konkretnych ludzi a ofert noclegów są setki ;)

Przecież opisałem zarówno jedno, jak i drugie. Na ledwie jedną wysłaną prośbę otrzymałem pozytywną odpowiedź i noc się odbyła za jedyne 415 punktów, a dalej dorzuciłem, jak gospodarz ten serwis potraktował. Jak kogoś nie interesuje druga część wypowiedzi, to nie musi jej sobie brać do serca przecież, natomiast na kurioza pokroju "wgl chula" polecam autokorektę, bo aż w oczy kłuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 27 Lut 2015 13:55 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Krótka ankieta, za wypełnienie można dostać 500 pkt https://trampolinn.typeform.com/to/rGWagi :!: (pytanie: na co to później wykorzystać :))

Ja mam pozytywne doświadczenia z serwisem, mimo że, póki co, tylko teoretyczne - znalazłam potencjalnych dwóch hostów, z jednym już wszystko było umówione, niestety musiałam to odwołać w ostatniej chwili. Na drugi dzień dostałam pytanie z supportu z prośbą o ocenę za którą dostanę punkty jeśli zgodzę się na udostępnienie opinii, na co odpisałam że chętnie ale mogę tylko ocenić sposób szukania hosta, bo moje spotkanie z nim nie wyszło. Bardzo sprawny kontakt ze strony Trampolinn, pytałam m.in. czy jest tam opcja anulowania noclegu, podobno jest przed dniem przyjazdu, w moim przypadku podkreślałam, że nie chcę punktów z powrotem, bo uważam to za dobre wynagrodzenie hostowi kłopotów jakie narobiłam. Na koniec konwersacji dostałam i tak 300 pkt "na zachętę". Wielokrotnie podkreślali, żeby dzielić się każdą opinią, bo to dla nich ważne.
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 08 Kwi 2015 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Chyba się skończył okres rozdawnictwa i darmowości dostałem takie cuś:

Thanks to you, not only we will be able to provide the community with a sustainable adventure, but above all we will increase the number of travel opportunities with new available accommodations.

From now on, a PRO version of Trampolinn with extended functionalities is available. It will increase your accommodation’s visibility on the platform and provide considerable benefits such as earning more points while welcoming travelers and spending less points while traveling. Furthermore, we particularly focus on safety, especially with the verified ID, in order to promote trust in our community thanks to the badge on your profile as a guarantee of your identity.

In order to stick to our guideline based on an affordable service, no matter where you live and how much you earn, we set the price for the PRO version at 19,90€ for 6 months and 29,90€ for one year. Concerning the booking fees of the classic version they will range from 1€ to 6€ per person and per night depending on the type of accommodation chosen. Our objective is to develop a relationship based on transparency and trust with our members, therefore, we wanted to keep you informed of these changes.

Wersji pro nie trzeba zamawiać ale 6 euro za osobę opłaty za rezerwację za noc już robi różnicę - trzeba wykorzystać zgromadzone punkty i powiedzieć see you - tylko jest problem z tym wykorzystaniem :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 08 Kwi 2015 13:39 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja z nimi mam ten problem, że moje konto z pieczołowicie zbieranymi punktami po prostu zniknęło. Nie mogłem się na nie zalogować, a próby przypomnienia hasła kończyły się informacją o nieistniejącym w bazie adresem email (jakbym nigdy konta nie zakładał). Po kontakcie z supportem poinformowali mnie, że faktycznie moje konto zniknęło (bez wyjaśnień czemu) i założyli mi nowe konto, ale oczywiście bez wszystkich skompletowanych punktów. Pytanie o nie pozostało bez odpowiedzi. A teraz jeszcze wprowadzają opłaty. To plus dostępność i łatwość zarezerwowania noclegu nie wróży raczej dobrze na przyszłość tej stronce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 08 Kwi 2015 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
W ostatnim czasie udało się komuś wykorzystać nocleg w tym serwisie?
Może warto się z tym pospieszyć, bo piszą, że walczą o przetrwanie strony.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 31 Maj 2015 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
dziś dokonałem dwóch rezerwacji na lipiec, na teneryfie. są tam dwa miejsca z jedną opinią.
zaskoczyła mnie jedna rzecz: symboliczna opłata ok 2,5 euro za noc.
jadę za miesiąc więc jak wrócę to powiem jak było. do tej pory kontakt był dobry, z obiema osobami.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group