Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 22 Lis 2014 17:32 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 96
W większości hoteli Ibisach Budget nie ma miejsca na dostawkę. Są to z reguły skromne hotele, z niewielkimi pokojami, z kabiną prysznicową w pokoju. na pewno nie spotkałam się z hotelem Ibis Budget z 2 dostawkami.

Jeśli ktoś jedzie z 1 dzieckiem w wieku do 4 lat, to na jednym podwójnym łóżku raczej się zmieści, choć na dłuższą metę będzie to pewnie niewygodne. Natomiast z dwójką dzieci trzeba zarezerwować 2 pokoje 2 osobowe (śniadanie dla dzieci jest bezpłatne)- podczas rezerwacji wszystko można zaznaczyć: najpierw rezerwujesz 1 pokój, potem 2, wpisujesz liczbę osób dorosłych i dzieci - ja tak rezerwowałam 2 hotele Ibis Budget w Warszawie. Dodatkowo telefonicznie zostałam poinformowana, że nie mogą zagwarantować pokoi obok siebie, nie ma też pokoi łączonych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#162 PostWysłany: 22 Lis 2014 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
@mpatrykb: Jeśli robiłeś przez ich stronę to trochę spokoju.Masz potwierdzenie rezerwacji i zapłaty,bierzesz ze sobą do hotelu i tyle. Nigdy nie dzwonię do hoteli sieci Accor wcześniej potwierdzać rezerwację jak robiłem przez ich stronę. Będzie ok.

dwa345 napisał(a):
Hellp gdzie wy widzicie tak niskie ceny ja potrzebuje 19 -20 grudzien w Warszawie nocleg i nie ma takiej ceny 39 zl.


Bo już wyprzedane za 39zł. Ale masz za 130 Mercure ze śniadaniem lub inne ibisy za ok 90zł. Ceny dla członków klubu Le Club Accor.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 22 Lis 2014 20:25 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 16
nie mam potwierdzenia rezerwacji, ani od accor ani od ibisu ! mam potwierdzenie przelewu z od przelewy24 że przekazali pieniądze, kontaktowałem się z hotelem i mówią, że nic nie mogą zrobić, a rezerwacji dla mnie nie ma i tyle..
kwota to jedynie 78zł za dwie noce, nie wiem czy mam iść z tym na policje czy co, śmieszna sprawa, a raczej żałosna
wygląda jak próba wyłudzenia, dlatego odradzam wszystkim, każdy kto rezerwuje to na własną odpowiedzialność
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 22 Lis 2014 20:36 

mpatrykb napisał(a):
nie mam potwierdzenia rezerwacji, ani od accor ani od ibisu ! mam potwierdzenie przelewu z od przelewy24 że przekazali pieniądze, kontaktowałem się z hotelem i mówią, że nic nie mogą zrobić, a rezerwacji dla mnie nie ma i tyle..
kwota to jedynie 78zł za dwie noce, nie wiem czy mam iść z tym na policje czy co, śmieszna sprawa, a raczej żałosna
wygląda jak próba wyłudzenia, dlatego odradzam wszystkim, każdy kto rezerwuje to na własną odpowiedzialność


zamiast pisać głupstwa wyjaśnij sprawę:
Kod:
Polska
+48-502-805-805 (Poza Polsk)
0801-606-606 (W Polsce)


http://www.accorhotels.com/pl/aide/aide.shtml
sam mam 2 rezerwacje w tym samym hotelu, co do rezerwacji zero problemów

.........................................................................................................................................................................

Amcio napisał(a):
Ja zaznaczam 2 dorosłe plus 2 dzieci i wybieram pokój 2 osobowy z sofa -jak niema to dzwionie do hotelu i informuje ze bedziemy z dziecmi jeszcze (jak jest zapis na stronie hotelu że 2 dzieci za darmo) nie ma problemu. Oni zaznaczaja sobie i jak nie ma sofy to dadza dostawke. Raz miałem tak ze w Warszawie w Mercure Cenrum - zaniast pok. 2osobowego dali nam aparament premium (bo były akurat wolne a pok. 2 osobowe zajete).


z otrzymanych warunków rezerwacji:
Kod:
Warunki sprzedaży dla ceny
ibis budget Kraków Bronowice
    Wczesna rezerwacja
    DOUBLE - Pokój standardowy dla 1 lub 2 osób

Anulowanie / opóźnienie :
    Opłata nie jest zwracana, nawet jeśli rezerw. zostanie anulowana lub zmodyfik.
Godziny pracy recepcji :
    W momencie przyjazdu w recepcji należy podać numer rezerwacji. Recepcja jest czynna przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.~~~
Zasady wymeldowania :
    Pokój musi zostać zwolniony najpóźniej do 12:00.
Zasady dotyczące dzieci :
    Dodatkowa opłata nie jest pobierana dla 1–2 dzieci poniżej 12 roku życia dzielących pokój z rodzicami. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba osób, dla jakiej przeznaczony jest dany rodzaj pokoju.
Zasady udzielania gwarancji :
    W momencie rezerwacji przedpłata za łączny koszt pobytu zostanie pobrana z konta karty kredytowej klienta. Kartę kredytową użytą do zrealizowania zapłaty należy przedstawić w recepcji hotelu. 

Góra
 PM off  
      
#165 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:07 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
hamada napisał(a):
W większości hoteli Ibisach Budget nie ma miejsca na dostawkę. Są to z reguły skromne hotele, z niewielkimi pokojami, z kabiną prysznicową w pokoju. na pewno nie spotkałam się z hotelem Ibis Budget z 2 dostawkami.

Jeśli ktoś jedzie z 1 dzieckiem w wieku do 4 lat, to na jednym podwójnym łóżku raczej się zmieści, choć na dłuższą metę będzie to pewnie niewygodne. Natomiast z dwójką dzieci trzeba zarezerwować 2 pokoje 2 osobowe (śniadanie dla dzieci jest bezpłatne)- podczas rezerwacji wszystko można zaznaczyć: najpierw rezerwujesz 1 pokój, potem 2, wpisujesz liczbę osób dorosłych i dzieci - ja tak rezerwowałam 2 hotele Ibis Budget w Warszawie. Dodatkowo telefonicznie zostałam poinformowana, że nie mogą zagwarantować pokoi obok siebie, nie ma też pokoi łączonych.



Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź. Jeśli w interesującym mnie terminie będzie 2 pokoje po 39zł to pewnie wezmę Ibis budget, jak nie to mam alternatywę w innym hotelu w za 119zł za 3 osoby + darmowa dostawka dla najmłodszego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:10 

na własnym przykładzie dodam, że w danym hotelu, jest tylko 1 pokój w cenie 39 zł, drugi w tej samej dacie był za 89 zł (co do pobytu dzieci w poście wyżej zacytowałem co jest w warunkach na ten temat)
Góra
 PM off  
      
#167 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
Jestem po dwudniowym noclegu za 39 PLN każdy w Warszawskim Budżecie. Z info od recepcjonistki, którą bardzo ciekawiło skąd się dowiedziałem o tanich noclegach dowiedziałem się, tyle, że promo była oficjalnie zaplanowana, lecz do systemu bilety trafiły wcześniej niż zaczęli tę promo reklamować. Stąd pewnie dorzucili później nową pulę noclegów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Kilka dni temu spałem w Toruniu.
Na miejscu stosunkowo łatwo było się dowiedzieć o promocji - reklama z wielkim 39 zł zajmowała niemal całą boczną ścianę budynku...
Stąd ta promocja trwa tak długo, było to działanie celowe zaplanowane na dłuższy czas.
Wygląda to świetnie a ten jeden pokój dziennie za pół ceny to jakiś tam malutki promil w kosztach firmy.
Pani w recepcji skomentowała moje zameldowanie "ach, udało się Panu zdobyć pokój za tę śmiesznie niską cenę".
Pokój w pierwszej chwili sprawił na mnie wrażenie szpitalnego, ale pobyt jak najbardziej udany, spanie wygodne.
Brak czajnika i płynów do kąpieli, ale za tę cenę nie ma co cudów wymyślać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 22 Lis 2014 22:34 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
Anonymous napisał(a):
na własnym przykładzie dodam, że w danym hotelu, jest tylko 1 pokój w cenie 39 zł, drugi w tej samej dacie był za 89 zł (co do pobytu dzieci w poście wyżej zacytowałem co jest w warunkach na ten temat)


nie sądzę że jest jeden, we Wrocławiu zarezerwowałem jeden, po jakimś czasie w tym terminie się znowu pojawił za 39
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 22 Lis 2014 22:44 

art77 napisał(a):
Anonymous napisał(a):
na własnym przykładzie dodam, że w danym hotelu, jest tylko 1 pokój w cenie 39 zł, drugi w tej samej dacie był za 89 zł (co do pobytu dzieci w poście wyżej zacytowałem co jest w warunkach na ten temat)


nie sądzę że jest jeden, we Wrocławiu zarezerwowałem jeden, po jakimś czasie w tym terminie się znowu pojawił za 39


napiszę tak, bo też nie lubię przpłacać: uwierz mi, zanim zapłaciłem 89 zł za drugi pokój na ten sam dzień kilka razy sprawdziłem (rezerwacje w styczniu w

Ibis budget Kraków Bronowice)
Góra
 PM off  
      
#171 PostWysłany: 22 Lis 2014 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Ale nie masz pewności, że ktoś inny nie zarezerwował już wcześniej za 39zł lub prawie w tym samym czasie.
Rezerwowalem również w Krakowie i później jeszcze był dostępny pokój za 39zł.
Będę dziś lub jutro jeszcze rezerwowal w Katowicach więc dam znać jak będzie jeszcze za 39 później.


Edit: zrobiłem rezerwację, sprawdź proszę Katowice 11/12.01 dalej jest za 39.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pifko lubi ten post.
 
      
#172 PostWysłany: 23 Lis 2014 01:23 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Raczej tych pokoi jest wiecej niz jeden. Sam kupowalem dwa pokoje. A jak sprawdzilem przed chwila to jeszcze sa dostepne w moim terminie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 23 Lis 2014 16:12 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 60
Loty: 12
Kilometry: 14 496
ja byłem we Wrocławiu na długi weekend to przy stadionie sam zarezerwowałem 4 pokoje na jeden dzień i jeszcze były po 39, ale na drugą nockę przy stadionie nie było już żadnego, a w drugim (Południe) były chyba 1 lub 2.
Hotel też był obklejony wielka reklamą "10 000 noclegów po 39zł"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 23 Lis 2014 18:38 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 16
Cytuj:
zamiast pisać głupstwa wyjaśnij sprawę:
Kod:
Polska
+48-502-805-805 (Poza Polsk)
0801-606-606 (W Polsce)

gorny 77 - to że jestem "nowy na forum" nie oznacza, że jestem idiotą, zaglądam tu od 4 lat , ale się nie udzielam
jakbyś czytał ze zrozumieniem to napisałem, że wcześniej sam skorzystałem z hotelu w Warszawie i wszystko było ok

to nie są głupstwa tylko prawda, a Ty jesteś chyba pracownikiem Ibisu skoro ich bronisz.. wykonałem około 10 telefonów i wysłałem 3 maile, sprawa jest po prostu olewana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 23 Lis 2014 18:55 

ok, w sumie jesteś chyba jedynym z tego co pamiętam, który miał problemy z opłaceniem noclegów w w/w promocji, tyle, że większość opłacała rezerwację dowolną kartą, a nie np. przez przelewy24.
Jedyne co ja mogę zaproponować to kontakt:

Kod:
UOKiK przypomina, że na każdym etapie sporu z przedsiębiorcą - w tym również w postępowaniu sądowym, konsument może zgłosić się po bezpłatną pomoc do powiatowego lub miejskiego rzecznika konsumentów. Ich adresy znajdują się na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (http://www.uokik.gov.pl).


choć może ktoś inny udzieli Ci teraz informacji co robić, powodzenia z tego co widzę w nierównej walce
Góra
 PM off  
      
#176 PostWysłany: 23 Lis 2014 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Jakby ktoś się wybierał do Szczecina to Ibis Budget na Janiszewskiego ma pokoje w cenie jak w temacie na cały styczeń i luty.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 24 Lis 2014 19:16 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Na pewno nie ma możliwości zmiany nazwiska? Mam 3 rezerwację, których raczej nie wykorzystam :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 24 Lis 2014 19:43 

codriver napisał(a):
Na pewno nie ma możliwości zmiany nazwiska? Mam 3 rezerwację, których raczej nie wykorzystam :(


swego czasu suszek sprzedawał nocleg, którego nie wykorzystał z tej promocji, po telefonie do Ibis Budget Warszawa Centrum uzyskał informację, że nie można oddać ze zwrotem pieniędzy, ale można zmienić na inną osobę, ale trzeba ich o tym powiadomić
Góra
 PM off
rysiekkk lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#179 PostWysłany: 24 Lis 2014 23:47 

Rejestracja: 09 Wrz 2012
Posty: 8
Korzystałem w zeszły weeekend z Ibis Budget w Szczecinie, duży pokój, wygodne łóżko, czysto, komunikacja(15min do centrum), sklep, stacja benzynowa pod nosem, Pizzeria, KFC, McDonald's. Jak ktoś jeszcze nie był w Szczecinie, to na weekend jak najbardziej polecam (ponoć wiosną sporo ładniej) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 25 Lis 2014 00:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Anonymous napisał(a):
codriver napisał(a):
Na pewno nie ma możliwości zmiany nazwiska? Mam 3 rezerwację, których raczej nie wykorzystam :(


swego czasu suszek sprzedawał nocleg, którego nie wykorzystał z tej promocji, po telefonie do Ibis Budget Warszawa Centrum uzyskał informację, że nie można oddać ze zwrotem pieniędzy, ale można zmienić na inną osobę, ale trzeba ich o tym powiadomić

Potwierdzam, bezproblemowo się obyło, tylko trzeba znać nazwisko, na które była rezerwacja pierwotnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group