Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Cze 2011 14:24 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 18
@Bartek
Ale ja mam na myśli proxy na własnym serwerze,
czyli mam główne IP i do tego serwer proxy na nim z innym IP i przez nie się łącze, o ile blokada IP jest tutaj nie opłacalna zupełnie bo nowe w moim przypadku kosztuje 20zł mniej więcej i jeszcze muszę wytłumaczyć dlaczego je chcę.

O tyle rozwiązanie które proponujesz jest ok, znaleźć jakiś tani host i nawet wziąć okres testowy na tam miesiąc czy ile dają.

Narazie sprawdzam rozwiązanie które opisałem powyżej, tzn chodzi mi o czasy itd i wynik jest BARDZO zadowalający i może to mieć ręce i nogi.

Jeśli zablokują mi IP pomyślę o czymś takim jak napisałeś ale to bardziej bym zrobił tak że pobrał dane do sql'a a następnie zrobił sobie replikację tabel która mnie interesuje lub ewentualnie po prostu przekopiował tabele bo są to 2 tabele dokładnie które "nas" interesują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#42 PostWysłany: 29 Cze 2011 19:07 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 18
Informuję że Airsearch rusza po raz trzeci,

Właśnie skończyliśmy testy i wszystko wygląda że jest ok i działa prawidłowo.

Mamy kilka fajnych dodatkowych funkcji o które prosiliście, dokładna lista tutaj:
http://airsearch.pl/menu-info.html

Jedyne co w chwili obecnej może nas zatrzymać to ban na IP z Ryana ale jak coś poradzimy sobie i z tym mam nadzieję.

W skrócie:
-pobieramy wszystkie loty z danego dnia
-widok tam/powrót
-przełączanie miesięcy osobno dla tam i powrót
-aktualizacja co 6 godzin najważniejszych lotnisk
-rozbudowane statystyki i listy TOP


Wszelkie pytania i sugestie proszę umieszczać w tym temacie lub na stronie w odpowiednim dziale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 31 Paź 2011 17:27 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 18
Kolejna duża aktualizacja Airsearch.
Dzięki za wszelkie zgłoszenia błędów i problemów.

Został pobrany wczoraj najnowszy rozkład.

Poprawione zostało pobieranie z Ryana, występowały błędu braku lotów na danym kierunku mimo iż w Ryanie loty widniały.
Dla porównania rekordów z lotami było ~40000 teraz jest ponad 90000

Poprawki dotyczące zmiany roku gdyż już dostępne loty ze stycznia.

Aktualizacje trwają dłużej ale nie zmieniona ich częstotliwość czyli główne lotniska 6 godzin, pozostałe co 3 dni.


Testuje aktualnie moduł przesiadkowy między 2 dowolnymi destynacjami jakie obsługuje Ryan.
Co o tym sądzicie aby takie dane były dostępne dla dowolnego miesiąca?

Czyli np chcemy lecieć z Krakowa na Ibizę i system pokaże nam listę szczegółową dla najbliższego miesiąca lub 2 (zalezy od wydajności), dostosować by można ilość dni między wylotem i powrotem, loty w jedną stronę i minimalny czas między przylotem a odlotem.

Przykład
Kod:
http://screenshooter.net/9413211/vpggmsv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 31 Paź 2011 22:12 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Super, oby tak dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group