Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kierowcy busów (np 46 czy N17) nie sprzedają biletów jednorazowych, w czerwonych (46) można zapłacić jednorazowy bezdotykową kartą płatniczą
W T1 można zrobić test antygenowy po zamówieniu poprzedniego dnia

Dojazd z lotniska Barcelona Prat (BCN) do Barcelony (centrum) miasta

Ryanair i Wizzair tj najpopularniejsze tanie linie, korzystają z terminala T2 i ten przyjmuję za miejsce startu,
jakkolwiek największy przewoźnik tu latający tj. Vueling ( i np LOT) korzysta z terminala T1 .
Transport między terminalami zapewnia bezpłatny zielony autobus (shuttle bus/lanzadera), także nocą.
:idea: Wyszukiwarka przejazdów z Google Maps bardzo dobrze sobie radzi ze wskazywaniem dojazdów.

-autobus miejski 46 (czerwony)
kursuje między T1 i T2 a Pl. Espanya - od 5:30 do 23:50, z częstotliwością co ok. 20 min; czas przejazdu ok. 30 min.
bilet: u kierowcy- jednorazowy 2,40 € (tylko kartą); lub uprzednio kupiona karta na np 8 przejazdów T-Familiar lub indywidualna* T-Casual: 11,30 € ( zona 1)
- *-> nowe-bilety-karty-komunikacji-publicz-w-barcelonie,1435,147267
przy terminalu T2 na stacji kolejowej w automatach , płatności kartą, monetami i banknotami <50€) godziny otwarcia 4:30-23:55
Lub -może- przy terminalu T1 - w kiosku z wyrobami tytoniowymi Tabac, (info w 1-m poscie) !ale tylko w godzinach pracy, tj 7:30-23:00 !

-autobusy nocne (żółte)
[ Uwaga - w sezonie nitbus może zapełnić się na pierwszych przystankach i na następnych nie zabiera pasażerów ]
N16 - kursuje miedzy Pl. Catalunya i miastem Castelldefels i zatrzymuje sie przy terminalu T2
N17 - kursuje miedzy Pl. Catalunya i terminalem 1
N18 - Pl. Catalunya - T2 i T1 (przystaje w granicach Barcelony,
nie w miejscowościach L'H ani El Prat de LL po drodze)
bilety: jw.

-Aerobus (niebieski)
autobus 'expres' kursujący między lotniskiem i Pl. Catalunya z przystankami na: Pl. Espanya, w pobliżu stacji metra Urgell
i (tylko w kierunku miasta) na Pl. Universitat .
Są 2 trasy: A1 i A2 - odpowiednio z/na terminal 1 i terminal 2.
bilet w 1 str: 5,90€, w dwie 10,20 € (15dni)- kupno przy wejściu do autobusu za gotówkę (lub w automatach na przystanku początkowym i końcowym - płatność kartą).
czas przejazdu ok 30 min, kursuje co 5-10 min http://www.aerobusbcn.com/en :?:

-pociąg
wszystkie pociągi odjeżdżające ze stacji Aeroport zatrzymują się na stacjach: El Prat de Llobregat, Bellvitge, Barcelona Sants (dworzec główny), Passeig de Gracia, El Clot -Arago...
cała trasa i stacje na trasie pociągu R2 Nord odjeżdżającego ze stacji na Lotnisko Barcelona El Prat na stronie:
http://www.barcelonas.com/rodalies-r2-nord.html
bilet: kupno w automatach przy stacji przy T2.
Zalecany bilet na 8 przejazdów T-Familia* lub T-Casual ( 10 ...11,35€ ,1 zona ATM)
jednorazowy ponad 4€ , 4-a strefa Renfe.
http://rodalies.gencat.cat/en/index.html

:idea: Wyszukiwarka przejazdów z Google Maps bardzo dobrze sobie radzi ze wskazywanie dojazdów.

-Metro: niedawno otwarty odcinek L9 sud , linia wije się przez miejscowosci-satelity ok. 30 minut do Zona Universitaria (okolice stadionu Camp Nou) , zatem raczej dobra tylko dla zmierzających w okolice jej przebiegu, bo nie jest ani szybko ani tanio -
do centrum konieczna przesiadka
bilet jednorazowy 5,15 € z/do Aeroport T1 i T2 ,
!!T-C i T-F nie działają!! , inne wieloprzejazdowe tak , np T-Grup lub HolaBcn , o ile 'się opłacają'
nieco info w wymianie na bieżąco i 1-ym poscie

- taxi
Oficjalna, orientacyjna cena przejazdu między lotniskiem a centrum miasta to ok 30 €
Zależna od czasu przejazdu , do tego dochodzą kwoty rzędu 1€ za każdy bagaż.
Porównaj ceny z app Cabify lub MyTaxi
czy http://www.UnicTransfers.com
Uber nie działa.

-pieszo
Lotnisko jest oddalone o około 10km od granic miasta, kilkanaście km od centrum. Dojście jest proste jeśli przestrzega się poniższego planu:
- z T2 trzeba się skierować w prawo i za blokiem C terminala dojść do Av. Pepa Colomer,
- następnie skierować się w stronę rzeki Llobregat i przejść mostem, który znajduje się na przedłużeniu Av. Onze Setembre.
( mostu, patrząc w lewo, będzie widać w oddali górę Montserrat. Rzeka Llobregat przez wiele lat stanowiła oś przemysłu w tej części Katalonii. Dziś urozmaica przemysłowy, nadbrzeżny krajobraz oraz jest obszarem ważnym ekologicznie)
- za mostem skręcić w prawo i iść wzdłuż drogi aż do ronda. Przy standardowej pogodzie będziemy podziwiać samoloty schodzące do lądowania.
- na rondzie skręcić w lewo, w carrer A (nad drogą będą szły tory metra (L10s w budowie)). W drugiej części tej drogi będzie widać wzgórze Montjuic i obecny na nim cmentarz.
- dochodzimy do carrer Dos (2) i idziemy tą drogą do końca. Będzie tam rondo i po prawej przejście pod torami,
- w tym punkcie kończy się cześć obowiązkowa. Można kontynuować prosto do Gran Via (droga główna) lub udać się w prawo w kierunku wzgórza Montjuic.
Jeśli ktoś nie lubi biegać między samochodami po autostradzie to radzę nie eksperymentować. Na całej długości tej trasy jest chodnik lub miejsce, którym można spokojnie przejść. (c) namteH


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 905 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#141 PostWysłany: 28 Sie 2012 10:35 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Abcn napisał(a):
Zobacz http://www20.gencat.cat/portal/site/rod ... mt=default
( > English )
>Fares
- Barcelona suburban railway services
> General
> Only suburban railway
(These tickets only permit travel with the Barcelona suburban railway: R1, R2, R2 north, R2 south, R3, R4, R7 and R8. Passengers may not change to any other transport integrated in the ATM.)
Cenę obecną zwiększ o 2% i ew. zaokrąglij

Jesli jedziecie w grupie i więcej niż raz, warto sprawdzić czy BonoTren lub odp T10 nie byłyby ekonomiczniejsze (zwykle powyżej 8 przejazdów)
na str gencat/rodalies możesz zobaczyć też godziny odjazdów itp
Ach, teraz po wpisie Kasi mkatee zauważyłem *LLeida*
być może na twój pociąg będziesz mógł kupić bilet docelowy już na Aeroport,
na Regional w Katalunii to na pewno, tylko twój to Avant
(?)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#142 PostWysłany: 28 Sie 2012 11:17 

Rejestracja: 28 Sie 2012
Posty: 3
drewman: najlepszym rozwiązaniem jest wybranie pociągu RENFE
(Aerobus po pierwsze jest droższy, a po drugie nie zatrzymuje się w pobliżu stacji Sants (mod: 1 km od Plaza ESpanya)).
Jednorazowy przejazd pociągiem z lotniska kosztuje ok. 3,6euro, kursuje co 30min i dowiezie Cię bezpośrednio na Sants ;)

Tak jak zostało wspomniane wcześniej, lepiej byłoby gdybyś miał już bilet do Lleidy, bo niestety masz nie za wiele czasu na przesiadkę.

Pozdrawiam i powodzenia
Kasia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#143 PostWysłany: 28 Sie 2012 13:08 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 61
mkatee napisał(a):
drewman: najlepszym rozwiązaniem jest wybranie pociągu RENFE
(Aerobus po pierwsze jest droższy, a po drugie nie zatrzymuje się w pobliżu stacji Sants (m: 1 km od Plaza ESpanya)).
Jednorazowy przejazd pociągiem z lotniska kosztuje ok. 3,6euro, kursuje co 30min i dowiezie Cię bezpośrednio na Sants ;)

Tak jak zostało wspomniane wcześniej, lepiej byłoby gdybyś miał już bilet do Lleidy, bo niestety masz nie za wiele czasu na przesiadkę.

Pozdrawiam i powodzenia
Kasia


Ok dziękuję bardzo za podpowiedzi! Tak mi się wdawało, że najlepiej by było jechać od razu RENFE. Bilety do Lleidy już kupiłem przez internet, więc nie będę czekać na miejscu.
Czy jest czytelnie zaznaczona stacja RENFE na lotnisku? Po wyjściu z Terminalu 2B powinienem bez problemu ją zobaczyć/zobaczyć drogowskazy do niej, bo najbardziej się obawiam, że tam po prostu nie trafię:P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#144 PostWysłany: 28 Sie 2012 14:55 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
drewman napisał(a):
Czy jest czytelnie zaznaczona stacja RENFE na lotnisku? Po wyjściu z Terminalu 2B powinienem bez problemu zobaczyć ją /drogowskazy do niej, bo najbardziej się obawiam, że tam po prostu nie trafię:P

Raczej traaafisz ,
jest łatwiej przejść jak się tam jest niż wytłumaczyć na odległość ;)
Po wyjściu z odbioru bagaży kieruj sie w lewo , wewnątrz terminalu są chyba żółte linie namalowane na podłodze , aż zobaczysz schody ze znakiem R. (w prawo, czyli po przeciwnej stronie niż stanowiska odpraw, logicznie)
Jesli wyszedłbyś na zewnątrz, to zobaczysz kładkę/przejście nad parkingiem wiodące do stacyjki, tylko wejście jest schodami, tymi właśnie wewnątrz budynku (chyba że windą na zewnatrz (?))
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#145 PostWysłany: 30 Sie 2012 10:52 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 73
Tu masz zdjęcie tej kładki nad parkingiem która idziesz na stację z lotniska.
Wejście na kładkę jest wewnątrz budynku lotniska, schodami na górę i prosto przez drzwi.

http://imageshack.us/photo/my-images/10 ... 002na.jpg/

Na stacji bez problemu kupisz bilet w automacie. Dodatkowo jest tam obsługa/ochrona która możesz wypytać jeśli masz jakieś wątpliwości. Perony stacji Sants są pod ziemią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#146 PostWysłany: 01 Wrz 2012 13:11 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 15
Witam.Czy mając bilet T10 na 5 strefę obowiązuje mnie limit czasowy 1h15min od skasowania? Chciałbym na nim już jechać z El Prat do Malgrat de Mar z przesiadką na Sants.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#147 PostWysłany: 01 Wrz 2012 14:28 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
na 5 stref są 2:15 na przesiadki
http://www.transportebcn.es/GEN/articul ... fario.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#148 PostWysłany: 01 Wrz 2012 15:17 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
Hetman napisał(a):

Ja też pojadę prawie tą samą trasą (5 osób) jednak planuję zakupić dla każdego pojedynczy bilet. Czy też na przesiadki mam 2:15?
I jeszcze takie pytanie, na zdjęciach, które widziałem pociągi mają zazwyczaj wyświetlane destynację natomiast rzadko widywałem nr lini np: R1 czy R2. Czy jest gdzieś to napisane ponieważ będę się przesiadał z R2 na R1 a one mają taką sama destynację, a przez przypadek nie chcę wsiadać w tą samą linię ;)
Pytanie do wero3: Kiedy będziesz jechał i z jakiego lotniska lecisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#149 PostWysłany: 01 Wrz 2012 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Ostatnio jak byłem na przystanku Renfe na lotnisku była uprzejma Pani w kamizelce która jakby nadzorowała kupno biletów i służyła jako informacja ;) Wskazała nam który pociąg to R1 a który R2.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#150 PostWysłany: 01 Wrz 2012 15:29 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
Skibek napisał(a):
Ostatnio jak byłem na przystanku Renfe na lotnisku była uprzejma Pani w kamizelce która jakby nadzorowała kupno biletów i służyła jako informacja ;) Wskazała nam który pociąg to R1 a który R2.

Na lotnisku przecież jest tylko R2 Nord,
ja będę się przesiadał na El clot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#151 PostWysłany: 02 Wrz 2012 17:04 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 15
Hetman napisał(a):


Dzieki za lnfo.


Krolu_przestworzy lecę z Katowic 23wrz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#152 PostWysłany: 05 Wrz 2012 16:14 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
Skibek napisał(a):
Ostatnio jak byłem na przystanku Renfe na lotnisku była uprzejma Pani w kamizelce która jakby nadzorowała kupno biletów i służyła jako informacja ;) Wskazała nam który pociąg to R1 a który R2.


Czyli generalnie na pociągach nie ma napisanej linii? Trzeba się kogoś zapytać lub sprawdzić godzinę w rozkładzie jazdy?
Czy na przystanku na który ma wjechać pociąg jest informacja przez jakie stacje on jedzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#153 PostWysłany: 05 Wrz 2012 23:17 

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 6
Witam,
W której strefie biletowej jest Platja de Castelldefels?
na jednej stronie widzę że w pierwszej na innej że w drugiej , nie ogarniam :?
Jak z Platja de Castelldefels dotrzeć na lotnisko?
Z linii R2 Sud przesiąść się na el prat de Llobregat na R2 nord Tak? ;)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#154 PostWysłany: 05 Wrz 2012 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
w pierwszej na pewno nie jest, szczerze powiedziawszy wydaje mi się że nawet dalej niż w drugiej

btw bilet w cercanias kupuje się podając stację docelową, więc ciężko się pomylić
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#155 PostWysłany: 06 Wrz 2012 08:25 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Zapewne zizkov patrzyles na mapy stref Renfe i ATM, one maja różny podzial
Zwykle ATM jest korzystniejszy cenowo- jesli używasz T10,
jesli dla 1, 2 osob to 1przejazdowy/e bilet/y tylko w Renfe-Rodalies(Cercaniias).

Moze jedzie tez jakis autobus miejski ? PR? Spr na tmb.cat lub aena-aeropuertos

krol_przestworzy napisał(a):
Czyli generalnie na pociągach nie ma napisanej linii? Trzeba się kogoś zapytać lub sprawdzić godzinę w rozkładzie jazdy?
Czy na przystanku na który ma wjechać pociąg jest informacja przez jakie stacje on jedzie?

mam wrazenie ze widzialem nr linii w "naglowku"
na przystankach natomiast czasem trasa jest wyswietlana ale czesciej nie, + sa rozklady papierowe
ale to pewnie zalezy na którym , zapytac nie zaszkodzi.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#156 PostWysłany: 06 Wrz 2012 23:12 

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 6
Dziękuje za odpowiedzi
Taraz jeszcze bardziej nie ogarniam a lece w poniedziałek ;)
Rozumiem że jest dwóch przewoźników :
-FGC
-renfe>Rodalies=Cercanías
mieszkanie mam wynajęte w castelldefels i będę chciał jeździć na bilecie T10 do barcelony
z tej mapy:
http://www20.gencat.cat/portal/site/rodalies/menuitem.490b231a477c4d887fbe6affb0c0e1a0/?vgnextoid=6853559aeeeff210VgnVCM2000009b0c1e0aRCRD&vgnextchannel=6853559aeeeff210VgnVCM2000009b0c1e0aRCRD&vgnextfmt=default
wynika że będę mieszkał w 1 strefie ale czy na T10 pojadę rodalies?
Ewentualnie jeszcze znalazłem autobus L95
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#157 PostWysłany: 08 Wrz 2012 11:35 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie biletu. Planowałem kupić pojedynczy bilet na strefę 5. (W sumie 5 sztuk dla 5 osób).
Na powrót również chcę kupić pojedyncze bilety.
Ale czy kupując 1 bilet T10 mogę go ponownie użyć na drogę powrotną (po 11 dniach) dla wszystkich 5 osób?
Przypomnę że jadę z lotniska linią R2, a następnie na El Clot przesiadam się na R1 do Calelli. Czy to prawda, że na El Clot nie przechodzę już przez żadne bramki?
Czy jeden bilet T10 wystarczy mi na te podróże dla 5 osób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#158 PostWysłany: 08 Wrz 2012 12:19 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
krol_przestworzy napisał(a):
Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie biletu. Planowałem kupić pojedynczy bilet na strefę 5. (W sumie 5 sztuk dla 5 osób).
Na powrót również chcę kupić pojedyncze bilety.
Ale czy kupując 1 bilet T10 mogę go ponownie użyć na drogę powrotną (po 11 dniach) dla wszystkich 5 osób?
Przypomnę że jadę z lotniska linią R2, a następnie na El Clot przesiadam się na R1 do Calelli. Czy to prawda, że na El Clot nie przechodzę już przez żadne bramki?
Czy jeden bilet T10 wystarczy mi na te podróże dla 5 osób?

mozesz uzyc , ale sprawdz czy BonoTren -na odp ilosc stref renfe- nie bedzie tanszy
(BonoTren wazny 30 dni, T10 do lutego przyszlego roku)
kazda z tych kart bedzie 10-20% tansza niz 10 biletow pojedynczych

zizkov napisał(a):
Dziękuje za odpowiedzi

Teraz jeszcze bardziej nie ogarniam a lece w poniedziałek ;)
Rozumiem że jest dwóch przewoźników :
-FGC
-renfe>Rodalies=Cercanías
mieszkanie mam wynajęte w castelldefels i będę chciał jeździć na bilecie T10 do barcelony
z tej mapy:
http://www20.gencat.cat/portal/site/rodalies/menuitem.490b231a477c4d887fbe6affb0c0e1a0/?vgnextoid=6853559aeeeff210VgnVCM2000009b0c1e0aRCRD&vgnextchannel=6853559aeeeff210VgnVCM2000009b0c1e0aRCRD&vgnextfmt=default
wynika że będę mieszkał w 1 strefie ale czy na T10 pojadę rodalies?
Ewentualnie jeszcze znalazłem autobus L95

mapa jest ATM, czyli strefy dla T10
na T10 pojedziesz rodalies
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#159 PostWysłany: 12 Wrz 2012 23:35 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 15
Hej,
mam miec szybką przesiadkę na lotnisku BCN. Kojarzycie może czy da się po opuszczeniu samolotu przejść z jednego terminala na drugi bez konieczności ponownego przejscia security check?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#160 PostWysłany: 13 Wrz 2012 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
turista napisał(a):
Hej,
mam miec szybką przesiadkę na lotnisku BCN. Kojarzycie może czy da się po opuszczeniu samolotu przejść z jednego terminala na drugi bez konieczności ponownego przejscia security check?



jeśli chodzi Ci o przejście z T1 do T2 A/B/C to definitywnie nie, jedzie się między nimi autobusem i sama jazda nim zajmuje dobrych parę minut a do tego jeszcze dojście tu, dojście tam, ponowny security check etc
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 905 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group