Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kierowcy busów (np 46 czy N17) nie sprzedają biletów jednorazowych, w czerwonych (46) można zapłacić jednorazowy bezdotykową kartą płatniczą
W T1 można zrobić test antygenowy po zamówieniu poprzedniego dnia

Dojazd z lotniska Barcelona Prat (BCN) do Barcelony (centrum) miasta

Ryanair i Wizzair tj najpopularniejsze tanie linie, korzystają z terminala T2 i ten przyjmuję za miejsce startu,
jakkolwiek największy przewoźnik tu latający tj. Vueling ( i np LOT) korzysta z terminala T1 .
Transport między terminalami zapewnia bezpłatny zielony autobus (shuttle bus/lanzadera), także nocą.
:idea: Wyszukiwarka przejazdów z Google Maps bardzo dobrze sobie radzi ze wskazywaniem dojazdów.

-autobus miejski 46 (czerwony)
kursuje między T1 i T2 a Pl. Espanya - od 5:30 do 23:50, z częstotliwością co ok. 20 min; czas przejazdu ok. 30 min.
bilet: u kierowcy- jednorazowy 2,40 € (tylko kartą); lub uprzednio kupiona karta na np 8 przejazdów T-Familiar lub indywidualna* T-Casual: 11,30 € ( zona 1)
- *-> nowe-bilety-karty-komunikacji-publicz-w-barcelonie,1435,147267
przy terminalu T2 na stacji kolejowej w automatach , płatności kartą, monetami i banknotami <50€) godziny otwarcia 4:30-23:55
Lub -może- przy terminalu T1 - w kiosku z wyrobami tytoniowymi Tabac, (info w 1-m poscie) !ale tylko w godzinach pracy, tj 7:30-23:00 !

-autobusy nocne (żółte)
[ Uwaga - w sezonie nitbus może zapełnić się na pierwszych przystankach i na następnych nie zabiera pasażerów ]
N16 - kursuje miedzy Pl. Catalunya i miastem Castelldefels i zatrzymuje sie przy terminalu T2
N17 - kursuje miedzy Pl. Catalunya i terminalem 1
N18 - Pl. Catalunya - T2 i T1 (przystaje w granicach Barcelony,
nie w miejscowościach L'H ani El Prat de LL po drodze)
bilety: jw.

-Aerobus (niebieski)
autobus 'expres' kursujący między lotniskiem i Pl. Catalunya z przystankami na: Pl. Espanya, w pobliżu stacji metra Urgell
i (tylko w kierunku miasta) na Pl. Universitat .
Są 2 trasy: A1 i A2 - odpowiednio z/na terminal 1 i terminal 2.
bilet w 1 str: 5,90€, w dwie 10,20 € (15dni)- kupno przy wejściu do autobusu za gotówkę (lub w automatach na przystanku początkowym i końcowym - płatność kartą).
czas przejazdu ok 30 min, kursuje co 5-10 min http://www.aerobusbcn.com/en :?:

-pociąg
wszystkie pociągi odjeżdżające ze stacji Aeroport zatrzymują się na stacjach: El Prat de Llobregat, Bellvitge, Barcelona Sants (dworzec główny), Passeig de Gracia, El Clot -Arago...
cała trasa i stacje na trasie pociągu R2 Nord odjeżdżającego ze stacji na Lotnisko Barcelona El Prat na stronie:
http://www.barcelonas.com/rodalies-r2-nord.html
bilet: kupno w automatach przy stacji przy T2.
Zalecany bilet na 8 przejazdów T-Familia* lub T-Casual ( 10 ...11,35€ ,1 zona ATM)
jednorazowy ponad 4€ , 4-a strefa Renfe.
http://rodalies.gencat.cat/en/index.html

:idea: Wyszukiwarka przejazdów z Google Maps bardzo dobrze sobie radzi ze wskazywanie dojazdów.

-Metro: niedawno otwarty odcinek L9 sud , linia wije się przez miejscowosci-satelity ok. 30 minut do Zona Universitaria (okolice stadionu Camp Nou) , zatem raczej dobra tylko dla zmierzających w okolice jej przebiegu, bo nie jest ani szybko ani tanio -
do centrum konieczna przesiadka
bilet jednorazowy 5,15 € z/do Aeroport T1 i T2 ,
!!T-C i T-F nie działają!! , inne wieloprzejazdowe tak , np T-Grup lub HolaBcn , o ile 'się opłacają'
nieco info w wymianie na bieżąco i 1-ym poscie

- taxi
Oficjalna, orientacyjna cena przejazdu między lotniskiem a centrum miasta to ok 30 €
Zależna od czasu przejazdu , do tego dochodzą kwoty rzędu 1€ za każdy bagaż.
Porównaj ceny z app Cabify lub MyTaxi
czy http://www.UnicTransfers.com
Uber nie działa.

-pieszo
Lotnisko jest oddalone o około 10km od granic miasta, kilkanaście km od centrum. Dojście jest proste jeśli przestrzega się poniższego planu:
- z T2 trzeba się skierować w prawo i za blokiem C terminala dojść do Av. Pepa Colomer,
- następnie skierować się w stronę rzeki Llobregat i przejść mostem, który znajduje się na przedłużeniu Av. Onze Setembre.
( mostu, patrząc w lewo, będzie widać w oddali górę Montserrat. Rzeka Llobregat przez wiele lat stanowiła oś przemysłu w tej części Katalonii. Dziś urozmaica przemysłowy, nadbrzeżny krajobraz oraz jest obszarem ważnym ekologicznie)
- za mostem skręcić w prawo i iść wzdłuż drogi aż do ronda. Przy standardowej pogodzie będziemy podziwiać samoloty schodzące do lądowania.
- na rondzie skręcić w lewo, w carrer A (nad drogą będą szły tory metra (L10s w budowie)). W drugiej części tej drogi będzie widać wzgórze Montjuic i obecny na nim cmentarz.
- dochodzimy do carrer Dos (2) i idziemy tą drogą do końca. Będzie tam rondo i po prawej przejście pod torami,
- w tym punkcie kończy się cześć obowiązkowa. Można kontynuować prosto do Gran Via (droga główna) lub udać się w prawo w kierunku wzgórza Montjuic.
Jeśli ktoś nie lubi biegać między samochodami po autostradzie to radzę nie eksperymentować. Na całej długości tej trasy jest chodnik lub miejsce, którym można spokojnie przejść. (c) namteH


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 905 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#121 PostWysłany: 05 Sie 2012 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Abcn napisał(a):

na G street view nie ma /nie było/ tej wysepki gdy robili zdjecia, jeszcze w czasie przeksztalcania budowli/areny w centrum handlowe


za to na google maps jest !

http://goo.gl/maps/E5ri

: )

p.s. tak na logike to zdecydowanie lepiej podejsc/podjechac na stacje Sants i jechac kolejka cercanias
znacznie szybciej, znacznie wygodniej
chyba ze sie nie ma T10 albo sie leci z T1 [np vueling ]
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#122 PostWysłany: 05 Sie 2012 11:57 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
rw30 napisał(a):
: )

p.s. tak na logike to zdecydowanie lepiej podejsc/podjechac na stacje Sants i jechac kolejka cercanias
znacznie szybciej, znacznie wygodniej
chyba ze sie nie ma T10 albo sie leci z T1 [np vueling ]

ZLote slowa , panie dzieju , joł
tez jestem zwolennikiem pociagu , warto zaplanowac , zaleznie od rozkladu i czasu jazdy, miejsca startu i docelowego ...

Abcn napisał(a):
luxyfer napisał(a):
a dużo kontrolerów w Barcelonie? :)

trudno mi powiedzieć ,
porównując do Wa-wy 10 lat temu mniej,
ale ostatnio + zwłaszcza w sezonie ilość ich zwiększa się.
ja myślę że na nieznanym terenie nie warto pogrywać dla 80 centymów

+ jw jest to miasto które w dużej mierze można zwiedzać na piechotę
(nie mówię o takim zwiedzaniu dojazdu do lotniska , 15 km :) )

w tym sezonie kontrolerzy sa norma, powiedzialbym - i w dalszej perspektywie tez
(dedykowane Mañkowi )

btw , od wrzesnia cena T10 wzrasta do 9,45 € i inne podobnie ,
oprocz jednoprzejazdowego ktory pozostaje na 2 €
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#123 PostWysłany: 08 Sie 2012 14:17 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
A ile ma kosztować we wrześniu pojedynczy bilet do strefy 5. ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#124 PostWysłany: 09 Sie 2012 01:26 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Wasza Wysokość Królu,
prawdopodobnie ok 2% więcej niż teraz
chociaż może jednoprzejazdowe zostawią bez podwyżki, jak ww TMB w mieście

Zobacz http://www20.gencat.cat/portal/site/rod ... mt=default
>Fares
- Barcelona suburban railway services
> General
> Only suburban railway
(These tickets only permit travel with the Barcelona suburban railway: R1, R2, R2 north, R2 south, R3, R4, R7 and R8. Passengers may not change to any other transport integrated in the ATM.)

cenę obecną zwiększ o 2% i ew. zaokrąglij

Jesli jedziecie w grupie i więcej niż raz, warto sprawdzić czy BonoTren lub odp T10 nie byłyby ekonomiczniejsze (zwykle powyżej 8 przejazdów)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#125 PostWysłany: 11 Sie 2012 23:50 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 1
Mam nadzieję, że nie powtórze jednego z poprzednich postów, ale mam pytanie dotyczące biletów, jakie warto kupić jeżdząc po Barcelonie. Wyruszamy w 4 osoby. Lądujemy w El Prat, natomiast mieszkać będziemy w Malgrat de Mar.
W planach mamy (wszystkie przejazdy w 4 osoby) przejazd:
1. Z el prat do Malgrat (pociągamy R1 i R2 - przesiadka w Sants)
2. Dwa przejazdy z Malgrat do Barcelony i z powrotem (zwiedzanie)
3. Z Malgrat na lotnisko w El Prat (pociągamy R1 i R2 - przesiadka w Sants)

Czyli łącznie 3 przejazdy x 4 osoby z Barcelony do Malgrat i 3 przejazdy x 4 osoby z Malgrat do Barcelony
Malgrat to 5 strefa.

Może wiecie jakie kupić najlepiej bilety? T-10 czy T-day? (jeśli T-10 lub T-day to czy od razu na 5 stref)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#126 PostWysłany: 12 Sie 2012 00:16 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
zawsze lepiej się opłaca kupić t-10 niż jednodniowe, no chyba, że planujesz z 10 przejazdów na dzień

po za tym, t-10 można wykorzystać na kilka osób, tzn wchodząc to metra przepuszczasz bilet np 4 razy jeśli jadą 4 osoby. bilet jest "inteligentny" i on pamięta że weszły 4 osoby więc przy przesiadce też przepuszczasz 4 razy ale już się wtedy nie kasują.

w tym konkretnym przypadku problem polega na tym, że przejazdów ma być 24(2x3x4) więc trochę to nie podzielne przez 10;/

tak czy siak proponuję nabyć 3xt-10(na 5 strefę oczywiście; coś koło 100euro ponad więc nie wiem czy było warto pchać się aż do malgrat no chyba, że macie tam baaaardzo tani nocleg) i pozwiedzać coś jeszcze w okolicy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#127 PostWysłany: 13 Sie 2012 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 106
Abcn napisał(a):

btw , od wrzesnia cena T10 wzrasta do 9,45 € i inne podobnie ,
oprocz jednoprzejazdowego ktory pozostaje na 2 €


ABCN, to co teraz mam zrobić jak lecę 30.09-03.10 a mam już zakupiony T10 (wysyłałeś mi)?
Będzie on ważny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#128 PostWysłany: 13 Sie 2012 10:19 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
adwak napisał(a):
Abcn napisał(a):

btw , od wrzesnia cena T10 wzrasta do 9,45 € i inne podobnie ,
oprocz jednoprzejazdowego ktory pozostaje na 2 €


ABCN, to co teraz mam zrobić jak lecę 30.09-03.10 a mam już zakupiony T10 (wysyłałeś mi)?
Będzie on ważny?

Pamietam, dowiem sie w TMB dla upewnienia kiedy bede mogl i napisze,
ale na 99,99 % nie ma problemu, jak przy poprzedniej podwyzce podatkow.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#129 PostWysłany: 13 Sie 2012 17:56 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
chyba jest ważny do 3 miesiecy od zmiany cenów biletów tak jak to ma miejsce na poczatku roku więc spokojnie! na pewno na nich przejedziecie! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#130 PostWysłany: 13 Sie 2012 23:44 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Maris83 napisał(a):
Jak najszybciej i zarazem najtaniej dojechać z El Prat do Lloret de Mar po godzinie 20 i jakie to są koszta za połączenie OW?

pytanie jest - jak w ogóle dojechac o tej porze, jesli nie taksówka i http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic. ... 59#p135159
http://www.aena-aeropuertos.es/csee/Sat ... sport.html

http://www20.gencat.cat/portal/site/rod ... Lang=en_GB
jesli jest cos z Blanes-Renfe (taksówka, pieszo ... )
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#131 PostWysłany: 14 Sie 2012 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Maris83 napisał(a):
Jak najszybciej i zarazem najtaniej dojechać z El Prat do Lloret de Mar po godzinie 20 i jakie to są koszta za połączenie OW?



http://lmgtfy.com/?q=barcelona+el+prat+ ... de+mar+bus

nie ma za co !
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#132 PostWysłany: 19 Sie 2012 10:49 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 4
Ja również mam pytanie odnośnie biletów lecę z żoną na 5 dni do Barcelony i będziemy mieszkać w dzielnicy Eixample przy ulicy
A.Diagonal.Lądujemy na lotnisku El Prat Terminal2 ,interesują mnie bilety które mi się będą najlepiej opłacały na te 5 dni wszedłem na stronke http://www.tmb.cat/en/bitllets-i-tarifes.I który z tych biletów jest najbardziej opłacalny żeby swobodnie się poruszać w Barcelonie?Dziękuje z góry z pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#133 PostWysłany: 19 Sie 2012 11:12 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Rafael797 napisał(a):
Ja również mam pytanie odnośnie biletów lecę z żoną na 5 dni do Barcelony i będziemy mieszkać w dzielnicy Eixample przy ulicy
A.Diagonal.Lądujemy na lotnisku El Prat Terminal2 ,interesują mnie bilety które mi się będą najlepiej opłacały na te 5 dni wszedłem na stronke http://www.tmb.cat/en/bitllets-i-tarifes.I który z tych biletów jest najbardziej opłacalny żeby swobodnie się poruszać w Barcelonie? Dziękuje z góry z pomoc.


Moim zdaniem najbardziej się opłaca T10, do niektórych miejsc można dojść spokojnie na pieszo, a jeśli nawet komunikacją to i tak można na 1 bilecie także T10 powinien być ok. Ja byłem razem z dziewczyną w Barcelonie trochę ponad 5 dni i wystarczyły nam trzy T10, w tym na tym ostatnim zostało 6 przejazdów (z racji podróży na Majorkę często korzystaliśmy z El Prat), także odejmując te dodatkowe przejazdy na El Prat można powiedzieć że 2xT10 spokojnie wystarczy.
Pozdrawiam
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#134 PostWysłany: 19 Sie 2012 13:03 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Rafael, dodam tylko do tego co pisze Mikołaj porównanie T 10 i T Dia : > viewtopic.php?f=36&t=986&p=41244&hilit=t+dia#p41244
(analogicznie 2,3,...D , we wrześniu ceny zmienią się minimalnie)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#135 PostWysłany: 19 Sie 2012 13:28 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
a ja odradzam T-dia gdyż, żeby ten bilet był bardziej opłacalny niż T-10 trzeba by w ciągu dnia przemieszczać się aż 7 razy.

jeden przejazd z T-10 (a jest ich 10) jest ważny 1godzinę i 15 minut od pierwszego skasowania a to oznacza, że się można przesiadać np bierzesz metro, potem bus potem tranwaj czy pociag.
jak Ci się uda w godzinę 15 to zużywasz tylko jeden przejazd. NIE możesz wyjść z metra i z powrotem wejśc bo wtedy skasuje 2 razy. to samo z tą samą linią busa czy tranwaju. po prostu jedź jednym środkiem transportu i wracaj drugim.

zaznaczę tylko (dla osób, które czują się w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za dobro publiczne, że w/w zasady nie służą temu by robić sobie rundkę po mieście ale po prostu, żeby odbyć 1 przejazd na 1 bilecie(no żeby nie płacić za każdy środek transportu osobno...) więc takie wykorzystywanie biletu jest nieładne i brzydkie (no! żeby my jedyni!)

trochę upraszczając: trzeba by dziennie spędzać ponad 7 godzin w transporcie publicznym aby T-dia się zwrócił.
chyba tylko jeśli jeździsz ściśle wybranymi liniami w ciągu dnia wtedy ten bilet sie opłaca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#136 PostWysłany: 20 Sie 2012 10:10 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Abcn napisał(a):
adwak napisał(a):
Abcn napisał(a):

btw , od wrzesnia cena T10 wzrasta do 9,45 € i inne podobnie ,
oprocz jednoprzejazdowego ktory pozostaje na 2 €


ABCN, to co teraz mam zrobić jak lecę 30.09-03.10 a mam już zakupiony T10 (wysyłałeś mi)?
Będzie on ważny?

Pamietam, dowiem sie w TMB dla upewnienia kiedy bede mogl i napisze,
ale na 99,99 % nie ma problemu, jak przy poprzedniej podwyzce podatkow.

Nie mogąc pojechać do punktu informacji / obsługi pasażerów, wysłałem email z pytaniem do kiedy będą ważne karty kupione przed i po podwyżce, odp 30 VIII i 1 IX
i
Centros de Información y Atención al Cliente ciac@tmb.cat napisał(a):
With reference to your request we would like to inform you that the T-10 ticket expires on the next February 28th.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona/EL PRAT
#137 PostWysłany: 27 Sie 2012 09:02 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 4
Dziękuję bardzo za informacje.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 28 Sie 2012 10:23 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 61
Witam

Mam prośbę o pomoc. Przylatuję w najbliższą niedzielę (02/09/2012) Wizzairem na Terminal 2 El Prat.
Na lotnisku będę 20:05 wg. informacji przewoźnika, muszę odebrać jeszcze bagaż, więc koło 20:35 będę gotowy do drogi.

Potrzebuje dostać się na dworzec RENFE Barcelona-Sants w miarę szybko, bo o 22:10 mam pociąg RENFE od Lleidy.

Jak najszybciej i najkorzystniej cenowo dostanę się na mój dworzec?

Widziałem, że opcji jest kilka, ale chyba najsprawniej byłoby pojechać kolejką RENFE która jest podobno podciągnięta na lotnisko, bo potem przesiadam się na pociąg RENFE w centrum Barcelony.
Tylko jak często kursuje ta kolejka, ile kosztuje na takim odcinku, czy dojeżdża na Barcelona-Sants, i czy jest bardzo daleko od terminalu przylotów?

Z drugiej strony szybciej by pewnie było pojechać Aerobusem A2, który pewnie jest droższy (5,65e) ale kursuje częściej. Tylko czy przejeżdża np. przez Barcelona-Sants?

Proszę pomóżcie!
Pozdrawiam
-Andrzej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 28 Sie 2012 10:26 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Witam, drewman
dołączam twój post do wątku gdzie znajdziesz dużo info,
jakbyś miał szczegółowe pytania , pisz.

Dopis: ogólnie to - tak, kolejka rodalies/renfe , jesli nie będzie opóźnienia, spokojnie dojedziesz. Pytanie czy masz już bilet na pociąg , bo czekanie do kasy na Sants może zabrać Ci to trochę czasu ....
(do stacyjki z t2B jest do przejścia jakieś 15 minut)
zob. dopis w poscie po/d twoim
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 28 Sie 2012 10:30 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 61
Abcn napisał(a):
Witam,
dołączam do wątku gdzie znajdziesz dużo info,
jakbyś miał szczegółowe pytania , pisz.



Witam, wątek przeczytałem cały i po jego przeczytaniu wciąż mam pytania, które pisałem powyżej i na które nie znalazłem odpowiedzi:( Jeśli ktoś mógłby mi na nie odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczny! Zwłaszcza jeśli chodzi o kolejkę RENFE z lotniska na dworzec Barcelona-Sants
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 905 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group