Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 13 Mar 2015 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Dlaczego tu w watku dyskusyjnym umieszczacie ogloszenia ODDAM ?

Tu macie bardziej odpowiedni watek w Gieldzie:
http://www.fly4free.pl/forum/kupony-na-lux-express,17,67422
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 13 Mar 2015 11:08 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Qkklin napisał(a):
Przyjmę z wdzięcznością kupon albo dwa. :)
Mam pytanie, czy w autokarach sprawdza się dowody osobiste przy okazaniu biletu imiennego, czy tylko skanują jednorazowe kody QR?
Dostałem bilet od kolegi, niestety na jego nazwisko a nie chcę ryzykować. Pilne dość.




Jechałem na trasie Warszawa - Kraków, w jedną stronę nie sprawdzali, w drugą natomiast wszyscy musieli pokazać dokumenty tożsamości i dosyć uważnie kierowca sprawdzał czy jest to samo nazwisko. Przez to też wejście na pokład trwało trochę dłużej. Ale może być różnie z tym sprawdzaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 13 Mar 2015 11:43 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 113
Loty: 89
Kilometry: 200 016
Wczoraj jechałem z Warszawy do Krakowa. Nikt nie sprawdzał dowodów, były również problemy że skanowaniem kodów na telefonach. W tym wypadku krierowca sprawdzał po nazwisku na swojej liście w terminalu, ale również bez pokaxywania dowodu. Jechało z 10 osób. Autobus o wiele wygodniejszy od PB, ale wydaje mi się, że brak oznaczania bagażu oddawanego do luku nie jest zbyt szczęśliwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 13 Mar 2015 13:23 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
vincenz napisał(a):
A czy zna ktoś taki bankomat w Warszawie?


Właśnie też mnie to interesuje, czy ktoś natknął się na Euronet w Warszawie który wydaje kupony? Czy tylko te w Krakowie wydają?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 15 Mar 2015 19:54 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
W piątek po raz pierwszy skorzystałem z LUX Express na trasie Kraków-Warszawa. Sporo rzeczy mi się podobało, ale w kilku kwestiach wymagana jest poprawa.
Autobus przyjechał niecałe 10 min przed planowanym przyjazdem. Czekał komplet osób. Nie wiem dlaczego, ale kierowca musiał znaleźć każdego pasażera na mini monitorku zaznaczając, że miejsce jest zajęte. Pomimo posiadanego kodu kreskowego wyszukiwał ręcznie. Przy pełnym autobusie na starcie spowodowało to 15 minutowe opóźnienie. Doszło również do sytuacji do której nie powinno dojść. Na pokład została wpuszczona osoba, która miała bilet na...innego przewoźnika. Sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że autobus był pełny i dla jednej osoby brakowało miejsca...Kolejny minus to konieczność wypełniania za każdym razem ankiety, żeby połączyć sie z internetem. Mi połączenie czesto się rozłącza i wypełnianie ankiety jest denerwujące, gdy konieczne jest to kilka razy. Kolejną rzeczą jest brak drobnych do wydania reszty przy zakupie słuchawek itp. wyjściem optymalnym byłby terminal. Automat do kawy/herbaty powinien mieć możliwość dozowania wybranej ilości cukru. Brakuje mi również podpórki na nogi zwłaszcza dla niższych osób może być to odczuwalne. Dwa siedzenia wyposażone są tylko w jedno gniazdko
Teraz czas na zalety.
Przede wszystkim jest sporo miejsca na nogi, fotele są wygodne. Autobus wyposażony jest w BusPad system rozrywki, którym byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Istnieje mozliwość słuchania muzyki bardzo różnej, oglądania filmów i seriali (Przyjaciele), grania w gry, słuchania radia online i oczywiście przeglądania internetu. Na plus zaliczam również możliwość podłączenia dwóch par słuchawek do jednego BusPada. System ten pozwala umilić przejazd i sprawić, że nie jest on tak bardzo nużący. Duży plus za połączenie bezpośrednie. Cena również póki co jest bardzo przystępna zwłaszcza przy użyciu kuponów.

Oczywiście czas przejazdu jest dłuższy od czasu przejazdu pociągiem, ale cena nieporównywalnie niższa. Nie jeżdżę dosyć często, ale LuxExpress będę brał zawsze pod uwagę zwłaszcza przy przejeździe last minute. W przypadku planowanego wcześniej wyjazdu wybiore jednak pendolino
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
poduszkowiec uważa post za pomocny.
 
      
#126 PostWysłany: 16 Mar 2015 07:14 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Ładnie napisane, aczkolwiek ja ilością muzyki (część to tylko tytuły, muzyki nie ma) oraz jej rodzajem jestem zawiedziony. Filmów i seriali u mnie było po 1 na kategorię - ok. po 10 i 10.
Moim zdaniem powinni obok herbaty położyć cukier i wtedy komu by nie odpowiadało systemowe słodzenie, słodził by sam.
I ja bym może się złościł na fakt że przyjeżdża na kilka minut przed odjazdem, gdyby nie fakt że i tak dojeżdża przed czasem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 19 Mar 2015 16:07 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 4
Jechałem przedwczoraj na tej opcji za 10zł. Przede wszystkim byłem mile zaskoczony ilością miejsca na nogi. Oprócz tego wypiłem chyba 5 litrów herbaty za darmo :P W Krakowie jakieś 70% Euronetów daje te kupony, ja dostałem w Kinie Kijów. Z czystym sumieniem polecam Lux Express.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 19 Mar 2015 16:36 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 5
karin861 napisał(a):
vincenz napisał(a):
A czy zna ktoś taki bankomat w Warszawie?


Właśnie też mnie to interesuje, czy ktoś natknął się na Euronet w Warszawie który wydaje kupony? Czy tylko te w Krakowie wydają?

Mi w warszawie jeszcze zaden Euronet nie wydał kuponu... Natomiast w krakowie jest to czeste (i troche irytujace).
Czy ktoś z forum, jest chetny na takie kupony i raczej je zbierac, czy wywalać do kosza?
Ostatnio widzialem na Kazimierzu w okolcy Euronetow na placu nowym, troche tych kodow sie walało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 19 Mar 2015 17:35 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Zważając na to że jest osobny temat w którym niektórzy podjeżdżają TIRem pod Euronet tylko aby przywieźć tonę tych kuponów i rozdać biednym (czyt. Stolicy) jak chleb, myślę że możesz pozbierać trochę. :P
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#130 PostWysłany: 19 Mar 2015 18:43 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
Ktoś mi może pomóc czemu przy wyborze biletu mam cenę obniżoną do 10zł a przy płatności już jest normalna cena 29zł ?

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 19 Mar 2015 21:30 

Rejestracja: 18 Lut 2015
Posty: 72
No i dałem ciała, niedawno były bilety po 15 zł a juz po 29... chcielismy rodzinnie we tróje pojechać do Krakowa i nie pomysłałem że te bilety tak szybko zmienią cenę...:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 19 Mar 2015 22:26 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 106
Loty: 10
Kilometry: 5 872
http://www.fly4free.pl/polskibus-vs-lux ... o-krakowa/

Możesz trafić bilety po 12 zł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 20 Mar 2015 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
odpowiedz Lux'a - 9zl - spam z godziny 07:23
Okres sprzedaży:22.03.2015 r.
Okres podróży:23-26.03.2015 r.
Cena: 9 ZŁ
Trasa: Warszawa - Kraków; Kraków - Warszawa

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 20 Mar 2015 08:35 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Liczę,że te firmy nie dojdą do porozumienia i będą dalej się ciąć cenowo :-D Czekam na kolejne trasy Luxa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 23 Mar 2015 21:22 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Mam dwa pytania odnośnie zmiany lub zwrotu biletu luxexpres na trasie wawa- kraków, a ponieważ regulamin przewozu zamieszczony na ich stronie nie jest dla mnie jednoznaczny, to zapytam się tu:
1 Czy jest zmiana osoby/pasażera na bilecie i jakie są za to opłaty?
2. Czy jest możliwość zwrotu biletu i czy są za to jakieś opłaty?

Trasa Wawa- Kraków, bilety kupione w promocji na przejazdy w najbliższą sobotę i niedzielę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 23 Mar 2015 22:28 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 20
sebeksk napisał(a):
Mam dwa pytania odnośnie zmiany lub zwrotu biletu luxexpres na trasie wawa- kraków, a ponieważ regulamin przewozu zamieszczony na ich stronie nie jest dla mnie jednoznaczny, to zapytam się tu:
1 Czy jest zmiana osoby/pasażera na bilecie i jakie są za to opłaty?
2. Czy jest możliwość zwrotu biletu i czy są za to jakieś opłaty?

Trasa Wawa- Kraków, bilety kupione w promocji na przejazdy w najbliższą sobotę i niedzielę.


Witaj, już odpowiadamy:

1 Czy jest zmiana osoby/pasażera na bilecie i jakie są za to opłaty?
W przypadku biletu w cenie standardowej zmiana nazwiska pasażera jest za darmo. W przypadku biletu promocyjnego należy dopłacić różnicę w cenie w stosunku do aktualnej ceny na danej trasie danego dnia/godziny. Aby zmienić nazwisko prosimy o kontakt: info.pl@uxexpress.eu lub 22 209-50-59.

2. Czy jest możliwość zwrotu biletu i czy są za to jakieś opłaty?
Bilety w cenie standardowej: jeśli zwrot zostanie zgłoszony do 24 godzin przd odjazdem - zwrot 100%; jeśli mniej niż 24 godziny przed odjazdem - 50% całkowitej ceny biletu. Bilety promocyjne: jeśli zwrot zgłoszony jest conajmniej 24 h przed odjazdem, zwracane jest 30% ceny biletu; jest mniej niż 24 h przed odjazdem - to zwracane jest 10% ceny biletu. Zwrot biletu podlega opłacie serwisowej w wysokości 5 zł.

pozdrawiamy,
Lux Express
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#137 PostWysłany: 24 Mar 2015 11:22 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 4
nieźle, nie sądziłem że Lux Express odpowie tutaj. jestem mile zaskoczony obsługą. dobrze że na rynku polskich przewoźników autobusowych zaczyna się wreszcie coś dziać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 24 Mar 2015 14:59 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Lux Express napisał(a):
2. Czy jest możliwość zwrotu biletu i czy są za to jakieś opłaty?
Bilety w cenie standardowej: jeśli zwrot zostanie zgłoszony do 24 godzin przd odjazdem - zwrot 100%; jeśli mniej niż 24 godziny przed odjazdem - 50% całkowitej ceny biletu. Bilety promocyjne: jeśli zwrot zgłoszony jest conajmniej 24 h przed odjazdem, zwracane jest 30% ceny biletu; jest mniej niż 24 h przed odjazdem - to zwracane jest 10% ceny biletu. Zwrot biletu podlega opłacie serwisowej w wysokości 5 zł.

Czyli za bilet za 15 zł zwrot wynosi 0 czy 3 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 26 Mar 2015 12:51 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Nowa promocja - w sobotę bilety po 10zł.
Okres podróży: 30.03- 05.04.2015 r.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 29 Mar 2015 09:36 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Czy można kupić bilet z kodem za 10 zł na dziś? Mam ciągle komunikat, że brak aktywnej kampanii.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 57  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group