Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 276 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lis 2012 03:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Chyba jeszcze nie ma wątku o modlinbusie (poza ofertami w dziale giełda).
Przewoźnik reklamuje się, że na każdy kurs jest jeden bilet za 1 zł, reszta normalnie, czyli drogo - po 28-33 zł do Młocin/Centrum W-wy.
A teraz do rzeczy.
Czy nie wydaje wam się jednak podejrzane, że - po przejrzeniu - na wszystkie kursy bilety za 1 zł są wyprzedane na wszystkie dni i na wszystkie kursy danego dnia w każdą stronę na cały terminarz do 31 marca?
Nie sprawdzałem co prawda wszystkich kursów, ale sporo i nie ma tych biletów. Przewoźnika nikt nie kontroluje, czy ta promocja faktycznie jest. Nie wydaje się to wam dziwne? Niedawno przewoźnik puścił po serwisach info prasowe o promocjach, "niższych" cenach i był świetnie wychwalany przez "klientów" w komentarzach. Śmierdzi mi to beznadziejnym marketingiem. A wystarczyłoby obniżyć te ździercze ceny, zwłaszcza dla jadących do samych Młocin. Jakie macie doświadczenia z tą firmą?
Góra
 Profil Relacje PM off
annapanowicz uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Lis 2012 16:04 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Nie twórz teorii spiskowych. Jechałem już dwa razy za 1zł, a w grudniu będę jechał kolejne dwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lis 2012 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Promocja była ale bilety w tych cenach rozeszły się błyskawicznie.
Osobiście kupiłem około 10 biletów dzięki czemu zaoszczędziłem ponad 100zł w stosunku do pociągu.
Jechałem już 2 razy i podróż jest ok ale nie warta ponad 30zł. Jeśli bilety by były max po 20zł to by na tym interesie wyszli o wiele lepiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lis 2012 16:17 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
rowniez jechalem kilka razy na bilecie za 1zl. Jeden bilet, kupiony za 1zl, udalo mi sie za darmo przebukowac na inny dzien i godzine - wszystko mailowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lis 2012 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Cena jest rzeczywiscie lekko zaporowa, ciekawe jak z oblozeniem autobusow? Ja bede zmuszona skorzystac z biletu za 28zl, bo czasu malo i inny dojazd nie wchodzi w gre. Co smieszne podroz z lotniska do metra Mlociny bedzie kosztowala mnie praktycznie tyle samo co dalsza czesc podrozy PB z Warszawy do Wroclawia. Nie wspominam juz nawet o cenie biletu na samolot, ktory jest kilkanascie razy tanszy niz ten bilet autobusowy, ale do takich absurdow juz mnie Ryanair przyzwyczail ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lis 2012 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Jeśli faktycznie tak wszyscy wykupują wszystkie bilety za 1 zł z takim wyprzedzeniem, ciekawe, ile z nich jest realizowanych. Pewnie mniej niż w PB. Bardziej sensowne byłoby pierwszy bilet dawać za 10 zł. Oczywiście inne mogłyby potanieć, ale na to raczej nie należy liczyć:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lis 2012 19:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
W Modlin bus można wykorzystać bilet kupiony na późniejszą godzinę (przykładowo godz. 17) na wcześniejszy kurs (np. godz. 16), co daje możliwość jednoczesnej podróży dwóch osób z biletami kupionymi po 1zł, oczywiście pod warunkiem, że będą wolne miejsca w autobusie.

Sprawdzone na własnej skórze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2014 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 235
Loty: 338
Kilometry: 649 879
niebieski
Nowa promocja w Modlinbusie ;) :
"Mając bilet na dowolny lot krajowy, bilet autobusowy ModlinBus na trasie Lotnisko Warszawa-Modlin -Warszawa centrum lub Warszawa Centrum - Lotnisko Warszawa - Modlin kupisz za 19 zł!

Bilety dostępne w sprzedaży stacjonarnej na lotnisku i w autobusach"
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 01 Gru 2014 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Lecieliśmy grupą raz do Modlina ponad 10 osób, chcemy kupić bilety i Pani mówi, że jeden bilet 33 zł, po czym druga mówi -

- " Nie! Jak jest więcej niż 10 osob to bilety grupowy wyjdzie 19 zł "

Po czym dwie babki ktore pracują dla Modlinbusa zaczynają się kłócic miedzy sobą (dobre 5 min ) i wykonywać gdzieś telefony hehe. Po czym dostajemy bilety za 19 zł ( druga z Pan ma mine jakbym jej zabił z 2 osoby w rodzinie ).

Wczoraj lądujemy w Modlinie i pytamy się o te same bilety dla grupy powyzej 10 osób ( przy stanowisku ta sama babka co walczyla o te bilety za 19 zl ), że w zyciu takiej promocji nie bylo i że jedynie może nam sprzedać bilety za 24 zł a nie 33.

I bądź tu mądry heheh.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
konrad lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 30 Gru 2014 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Teraz w święta mieliśmy więcej szczęścia niż ustawa przewiduje...
Przypomniało nam się 25.XII, że wypadałoby jakoś wrócić następnego dnia do Warszawy z Radomia. Patrzymy na PolskiegoBusa - bilety wyprzedane, Blablacar - zapchane, PKP - drogo.

I nagle przypomniało nam się, że przecież jeszcze jeździ ModlinBus. Zapłaciliśmy mniej niż w PB (łącznie 48 zł. za 3 osoby), przyjechał busik i... mieliśmy podróż VIP. Tylko nasza trójka aż pod PKiN :-)

Więc gdyby ktoś z Państwa planował podróż do Radomia/z Radomia/przez Radom, to warto pamiętać, że ModlinBus operuje i tam :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Sty 2015 11:24 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Czy ktoś się orientuje co jaki czas Modlinbus wrzuca pule biletów? Czy loteria? Bo potrzebuje na początek kwietnia a rozkład obowiązuje do końca marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Sty 2015 11:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Loteria, jak z PB :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Sty 2015 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Najprościej sprawdzać codziennie/kilka razy dziennie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Sty 2015 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Właśnie dostałem maila - koniec połączenia Radom-Modlin.
Kod:
Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy , iż z dniem 19.01.2015, ze względów ekonomicznych, jesteśmy zmuszeni wstrzymać regularne połączenie Radom-Warszawa-Modlin (w obu kierunkach). Aby wszystkim pasażerom, którzy posiadają wykupione rezerwacje, ułatwić dojazd na Lotnisko Warszawa Modlin, zachęcamy do:
⦁    Skorzystania z innego przewoźnika:
1. na trasie Radom-Warszawa (np. Viki Bus – aktualny rozkład znajduję się
na stronie: http://www .vikibus.p l/rozklad- jazdy),
2. następnie transfer na trasie Warszawa Centrum-Lotnisko Modlin
Modlinbus’em ( proponujemy 26 stałych połączeń, aktualny rozkład: https://mo
dlinbus.pl /_var/imag es/rozklad y%20zima/M odlinBus_w arszawa_zi ma_v5.pdf)
oczywiście na podstawie posiadanego biletu (uprzejmie prosimy o zgłoszenie takiej chęci drogą mailową na info@modlinbus.pl , abyśmy mogli zagwarantować Państwu miejsce na wybrany kurs)
3. Pasażerom planującym podróż do lotniska Chopin’a proponujemy skorzystanie z usług firmy NeoBus. Aktualny rozkład znajduje się na stronie: http://www .neobus.pl /rozklad-j azdy/

⦁    W przypadku rezygnacji z powyższego rozwiązania, w celu zwrotu należności za zakupiony bilet, uprzejmie prosimy o wysłanie maila na adres info@modlinbus.pl wykonując następujące kroki:
1. W tytule maila podać następujące frazę : „RADOM – REZYGNACJA Z REZERWACJI” . Umożliwi nam szybszą reakcje na Państwa dyspozycję.
2. W treści maila prosz
-numer transakcji (ID) który został automatycznie wysłany przez PAYU.
-ilość miejsc,
-początek trasy (skąd)
-koniec trasy (dokąd)
-data podróży
-godzina odjazdu
3. Pasażerowie, którzy kupili bilet powrotny są proszeni o podanie szczegółów biletu powrotnego jak powyżej.
Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
z poważaniem
zespół ModlinBus
tel. 801 801 081 (09:00-21:00)
www.modlinbus.pl
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Sty 2015 20:14 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Szkoda, że od razu nie pomyśleli o kursach Kraków - Kraków Balice - Kielce - Radom - Warszawa - Modlin.

Wystarczyłoby tak ułożyć rozkład jazdy, aby nocnym kursem pasażer dojechał z Krakowa do Modlina na poranne loty, a drugim kursem późnowieczornym mógł z WMI pojechać do Krakowa. Ot cała filozofia :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Sty 2015 20:23 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
krk-wmi-krk by ryan i pozamiatane :)
sporo fajnych polaczen z modlina obecnie, az sie prosi zrobic sensowne polaczenie ranne na wylotowki i nocny na powroty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 24 Lut 2015 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Wskoczyła pula biletów na kwiecień.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 24 Lut 2015 02:53 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 87
zbyhu napisał(a):
Wskoczyła pula biletów na kwiecień.

Jeszcze trochę tych biletów zostało - ciekawe jak długo ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Lut 2015 10:26 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Swego czasu była jakaś promocja na Modlinbus jeżeli lecieliśmy krajówką z Ryanem. Śmiga to jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Lut 2015 11:27 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Od 1 marca jest promocja ze majac bilet na krajowka z Modlina bilet na autobus z Warszawy Centrum masz za 19 zl.

A ja mam pytanie czy jesli bym chcial wsiasc do Modlin Busa na kurs wczesniej niz kupilem to wpuszcza mnie?
A udalo mi sie kupic bilet za 9 zł:)
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 276 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group