Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2014 14:52 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
Podsumowując promocję przewoźnika Baltour "bilety od 1 euro na trasie Turyn-Mediolan-Rzym-Neapol":
+bilety po 1 euro, świetna sprawa
-do biletu jest przypisany numer miejsca, dla tych biletów nawet nieźle bo za bilet i miejscówkę płacimy 4zł a dostajemy miejsce z samego przodu, z większą ilością miejsca na nogi. Tyle teorii. Bo w praktyce na wszystkie z moich 4 przejazdów, na żadnym nie było możliwe siedzenie na zarezerwowanych miejscach: kierowca musiał się gdzieś wyspać.
-zupełne chamstwo kierowców, upychają pasażerów gdzie się da byle by mieć dla siebie 4 miejsca + nie starają się nawet pomóc przy bagażach
-Internet: kierowca na pytanie odpowiada że jest wi-fi. Nie wspomina natomiast że internetu nie uświadczymy w ogóle (mi się udało w przeciągu [sumując] 36 godzin posurfować ok. 5 minut (przy ok. 15 osobach poza mną).
-zerowa znajomość j. angielskiego.
+postój na całkiem przyjemnej stacji benzynowej, ceny części produktów jak w zwykłych delikatesach.
-gniazdka, a raczej ich ilość: są, natomiast ok. 10 na cały autobus, umiejscowione w panelu nad głowami, przez co niestety cały czas telefon zwisał...
+autokary całościowo są całkiem wygodne, fotele nawet się nieźle rozkładają
-przystanki w Mediolanie (masakra).

I słowo na koniec: o ile nie musimy pokoywać konkretnie tej trasy: lepiej wybrać Ryanaira albo jakąkolwiek alternatywę. Ja nieprędko się wybiorę ponownie z tym przewoźnikiem, na tej trasie zdecydowanie jest to porażka, w szczególności stosunek do pasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koal lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2014 21:56 

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 35
Loty: 6
Kilometry: 9 049
Zależy od podejścia do podróżowania :) Dla osób które planują eurotrip za stówkę ten przewoźnik ujdzie... (przy bilecie za 1€)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Wrz 2014 22:43 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
Ja zawsze bylem zdania ze jestem jedna z takich osob... Zwazajac ze na wszystkie bilety na 10 dniowy trip wydalem 58€...
Ale w Rzymie raczej nie warto byc na starcie zmeczonym (promo jest na kurs nocny) zwazajac na ilosc zlodziejstwa z jaka sie spotkalem... (Co ok. 1h spotykalem kogos okradzionego, mi nawet tez ukradli ...torbe z prywatnymi notatkami - wartosc calosci ukradzionych rzeczy nie wieksza jak 25 zl :D :D :D )

Mi chodzi bardzej o stosunek firmy do klientow: wiemy ze z nami pojedziecie bo nie ma taniej)
Chwala sie na stronie cena 30€ za pol. RT Krk - VCE przy kupnie na 2,5 miesiaca wprzod, ale od paru miesiecy sie nie spotkalem z ani jedna taka cena. :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2014 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Kopciuszek napisał(a):
... zwazajac na ilosc zlodziejstwa z jaka sie spotkalem... (Co ok. 1h spotykalem kogos okradzionego, mi nawet tez ukradli ...torbe z prywatnymi notatkami - wartosc calosci ukradzionych rzeczy nie wieksza jak 25 zl :D :D :D )
..../

ale to w autobusie nocnym tak kradną?!
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Wrz 2014 10:20 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
to był mały OT...
w Rzymie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group