Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#2141 PostWysłany: 09 Sie 2014 12:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
PB złożył wniosek o Lublin-Rzeszów-Kraków-Katowice-Praga
05:40 LUBLIN - DW.AUTOB. AL.1000-LECIA 6 09:40
08:50 RZESZÓW - DW.LOKALNY UL.KASPROWICZA 06:40
11:50 KRAKÓW - MDA, UL.BOSACKA 18 03:40
13:15 KATOWICE - DW.PKS UL.P.SKARGI 1 02:15
14:15 GORZYCZKI - GRANICA 01:05
19:05 PRAHA - UAN PRAHA FLORENC 20:15
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2142 PostWysłany: 11 Sie 2014 10:05 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 76
Ceny dla Polskibus z Poznania do Berlin SXF rzeczywiście niskie - rzędu 30 zł - 40 zł.

Problem jedynie, gdy przylot jest w późnych godzinach.
_________________
Moje podróże http://www.weuropie.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2143 PostWysłany: 14 Sie 2014 17:11 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
maciejwroclaw napisał(a):
Nie wiem czy było o tym na forum - jeszcze w tym roku pojawi się kilka nowych tras PB. Możliwe, że właśnie 20 sierpnia je ogłoszą.

PolskiBus 14 sierpnia napisał(a):
"Nowe linie, więcej połączeń, nowe autokary! Przyjdź i baw się z PolskiBus.com na Placu Defilad w Warszawie!

W najbliższą środę 20 sierpnia na warszawskim Placu Defilad odbędzie się wydarzenie na które czekali wszyscy fani PolskiBus.com. Specjalnie dla mieszkańców Warszawy i nie tylko PolskiBus.com przygotował szereg atrakcji, koncertów i pokazów tanecznych. Tego dnia będziecie też mogli dowiedzieć się o nowych trasach a jedną z niespodzianek będzie pokaz najnowszego autokaru ADL Elite Plaxton i na płycie podłogowej Volvo B11R. Każdy uczestnik naszego wydarzenia będzie mógł wziąć udział w premierowym pokazie tych luksusowych pojazdów i kilka razy w ciągu dnia wyruszyć nimi na przejażdżkę. Serdecznie zapraszamy!"
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2144 PostWysłany: 14 Sie 2014 17:23 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Te Warszawa - Wilno i Szczecin - Berlin, o których było mówione czy coś zupełnie nowego? :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2145 PostWysłany: 20 Sie 2014 09:00 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
Rozkład jazdy na trasie P8 Warszawa - Wilno: http://plbus.pl/trasa-p8-zostanie-wydluzona-wilna/
Mapka z wszystkimi nowymi połączeniami: https://www.facebook.com/plbuspl/photos ... 36/?type=1
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2146 PostWysłany: 20 Sie 2014 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
arturiano napisał(a):
Rozkład jazdy na trasie P8 Warszawa - Wilno: http://plbus.pl/trasa-p8-zostanie-wydluzona-wilna/
Mapka z wszystkimi nowymi połączeniami: https://www.facebook.com/plbuspl/photos ... 36/?type=1


No i fajnie, teraz żeby zamknąć kółko w Polsce PB musi jeszcze w przyszłości dorzucić

(Białystok) - (Olsztyn) - Gdańsk - Poznań/Szczecin - Berlin SXF - Berlin ZOB
(Olsztyn) - Białystok - Lublin - Rzeszów - (Zakopane)
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2147 PostWysłany: 20 Sie 2014 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Ciekawe o której dziś wrzucą bilety z Wrocławia do Szczecina ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2148 PostWysłany: 20 Sie 2014 10:29 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Już są bilety na trasie Szczecin-Wrocław.

2 osoby Gorzów-Wrocław kupione za 31 zł RT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2149 PostWysłany: 20 Sie 2014 12:40 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
Mam pytanie odnośnie Polskiego Busa

Z góry powiem, mam małe doświadczenie w podróżowaniu, więc ...

Trochę mi śmierdzą ceny biletów na polskiego busa.

(Wszystko dla jednej osoby zabukowane dzisiaj z wyprzedzeniem do listopada)

Warszawa-Wiedeń - 60 zł
Szczecin-Wrocław - 18 zł

Przecież te ceny są śmiesznie niskie :lol:

Gdzie jest haczyk ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2150 PostWysłany: 20 Sie 2014 12:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Nigdzie nie ma haczyka. Kto pierwszy, ten ma taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#2151 PostWysłany: 20 Sie 2014 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
nicez napisał(a):
Warszawa-Wiedeń - 60 zł

Gdzie jest haczyk ?


A kto piąty, ten ma podejrzenia :D
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2152 PostWysłany: 20 Sie 2014 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
nicez napisał(a):

Warszawa-Wiedeń - 60 zł
Szczecin-Wrocław - 18 zł


Tak drogo zapłaciłeś? Trzeba było polować na bilety za złocisza :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
kuba201 lubi ten post.
 
      
#2153 PostWysłany: 20 Sie 2014 14:06 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 89
Wrocław - Szczecin za 1 + 1 zł zdobyty:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2154 PostWysłany: 20 Sie 2014 14:07 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
nicez napisał(a):
Mam pytanie odnośnie Polskiego Busa

Z góry powiem, mam małe doświadczenie w podróżowaniu, więc ...

Trochę mi śmierdzą ceny biletów na polskiego busa.

(Wszystko dla jednej osoby zabukowane dzisiaj z wyprzedzeniem do listopada)

Warszawa-Wiedeń - 60 zł
Szczecin-Wrocław - 18 zł

Przecież te ceny są śmiesznie niskie :lol:

Gdzie jest haczyk ?


Połowę drogi prowadzi się autobus samodzielnie. To coś jak te tanie linie, ktore latają na oparach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2155 PostWysłany: 20 Sie 2014 18:50 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
nicez napisał(a):
Mam pytanie odnośnie Polskiego Busa

Z góry powiem, mam małe doświadczenie w podróżowaniu, więc ...

Trochę mi śmierdzą ceny biletów na polskiego busa.

(Wszystko dla jednej osoby zabukowane dzisiaj z wyprzedzeniem do listopada)

Warszawa-Wiedeń - 60 zł
Szczecin-Wrocław - 18 zł

Przecież te ceny są śmiesznie niskie :lol:
Gdzie jest haczyk ?


Są śmiesznie niskie, pytanie jak długo jeszcze to potrwa. Haczyk jest tutaj: jak PB wykosi całkowicie konkurencję, to będzie mógł wrzucić ceny, jakie mu się spodobają (bo jak inaczej umotywować decyzję o zwiększeniu częstotliwości kursów Kraków - Wrocław do 33 na dobę?
To, co robi teraz PB jest dobre. Jest konkurencja i korzysta na tym pasażer. Chciałbym tylko, żeby ta konkurencja przetrwała.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
 
      
#2156 PostWysłany: 20 Sie 2014 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 160
Cytuj:
Są śmiesznie niskie, pytanie jak długo jeszcze to potrwa. Haczyk jest tutaj: jak PB wykosi całkowicie konkurencję, to będzie mógł wrzucić ceny, jakie mu się spodobają (bo jak inaczej umotywować decyzję o zwiększeniu częstotliwości kursów Kraków - Wrocław do 33 na dobę?
To, co robi teraz PB jest dobre. Jest konkurencja i korzysta na tym pasażer. Chciałbym tylko, żeby ta konkurencja przetrwała.


uuu przyjdzie zły Szkot i nas zje uuuu, jakoś w WB częściowo pokosił konkurencję a ceny nadal bdb
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2157 PostWysłany: 20 Sie 2014 19:57 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
Ja mysle ze mowa jednak o dluzszej perspektywie... Jesli by podnoosl ceny zaraz po upadku reszty, cos by odzylo, zaproponowalo tez bilety za 1, Souther by nie odzyskal zaufania wszystkich i nie mial juz monopolu na dluzej.
Megabus istnieje stosunkowo krotko, Polskibus 'dopiero zaczyna'. Onnibus to jeszcze nic.
O konkretach mozna bedzie mowic za 10-20 lat... Bedziemy miec takiego 'pks' wiecznie spozniajacego sie (pasazerowie majacy zakupiona przesiadke straca kase) , stara flote bez dobrej klimy, kierowcow chamow... Zobaczycie... :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2158 PostWysłany: 20 Sie 2014 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
@Kopciuszek

Jak dla mnie wrozysz z fusow stawiajac przypuszczenia o spozniajacym sie pks i wycinaniu konkurencji. Opoznienia zdarzaja sie wszedzie, poczytaj sobie tweety megabus.com / national exp jak w UK potrafia spozniac sie liniowe autobusy. Co do konkurencji to poprzeczke jaka podniosl megabus wchodzac do Polski moim zdaniem wyszla na dobre dla wszystkich. Pasazerowie dostali w miare komfortowe warunki z przyjaznymi cenami, a konkurencja wziela sie wreszcie za siebie i za ceny swoich biletow, ktore na wlasnej skorze odczuli pasazerowie.

Moim zdaniem stopniowe podwyzszanie progow cenowych poszczegolnych biletow w PB jest oczywiscie nieuniknione i mysle, ze kazdy pasazer liczy tym. Tak tez sie dzieje w brytyjskim megabusie, gdzie ceny biletow w ostatnim roku poszybowaly delikatnie w gore.. Ale... Uwazam, ze PB nadal bedzie trzymac sie sztywno swojego profilu low-cost oferujac najnizsze mozliwie ceny na rynku.

Malo tego, uwazam, iz w niedalekiej przyszlosci doczekamy sie wzorem brytyjskiego odpowiednika wersji GOLD na najbardziej oblozonych trasach, ktory w UK oferuje skrocone czasy przejazdu i jeszcze bardziej komfortowe warunki przejazdu. Na nocne sleepery, ktore w PL bylyby strzalem w 10 raczej nie licze, gdyz bodajze prawo drogowe w Polsce nie pozwala na taka forme przewozu podroznych, aczkolwiek jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2159 PostWysłany: 20 Sie 2014 23:22 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
zgadza sie, gwarancji nie posiadam i nie daje.
Ale porownaj sobie national express a megabus na dluzszych trasach: przed miesiacem trasa: londyn - edynburg, megabus: 1/4 siedzen rozwalona zupelnie (nie da sie siasc, siedzenie jest na podlodze, klimy brak, kierowca jedzie jak szalony i zostawia po drodze pasazera na postoju [rzeczy jada dalej]) a national express: klima jest, kierowca czeka, siedzenia o niebo wygodniejsze, nawet gazety mieli...

Jedyne co mnie cieszy, to ze Neobus sie nie poddaje, rozwija, i - co najwazniejsze - jezdzi calkiem pelny. Kultura kierowcow nie powala, ale na spoznionego potrafia poczekac, poczestunek potrafia dac (PB: herbatniczki i 0,2 soczku, gdyby choc lody byly czesciej niz...; neo: ciastko jest wieksze od paczki herbatnikow [niewiele] ale za to wody nikt nie limituje jak w pb...)
Wiecej miejsca na nogi. mniej biletow za 1 zl. Ceny ida... w dol. Przystanki w centrach miast. Nie jest super, ale na moje: troche lepiej niz w PolskimBusie.com i jednak potrafia zrobic przystanek w mniejszym miescie.
Neo powinien w przyslosci zachowac namiastke konkurencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2160 PostWysłany: 21 Sie 2014 11:01 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
Z cyklu ciekawostek o Polskim Busie - najczęściej wyszukiwane trasy w ostatnich 12 miesiącach:

Załączniki:
top15.png
top15.png [ 23.18 KiB | Obejrzany 2203 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez kalinowski5 21 Sie 2014 11:26, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group