Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#1941 PostWysłany: 23 Kwi 2014 22:08 

Bilety PB powinny byc imiennie tak jak na np. Ryanair. Dlaczego ktoś może kupić kilkanaście biletów po 1 zł i potem na forum oddam i oddam . Przed pracą rano wyczytałem że nowa pula ,sprawdziłem na szybkiego i wiele kursów z WRO do Gdańska ,Zakopanego Berlina było po 1 lub 10 zł Teraz po całym dniu pracy wszystko po 30-60 zł od os w najgorszych godzinach za kurs. Za 1 zł nic nie ma.Rozumiem ,kto pierwszy ten lepszy,ale jestem za imiennymi biletami PB tak aby ktoś kto zakupił 20 biletów za 1 zł nie mógł ich odsprzedać póżniej.
Góra
 PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#1942 PostWysłany: 23 Kwi 2014 22:35 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Przez to, że zmniejszyli liczbę promocyjnych biletów możliwe, że mniejszej ilości osobom będzie się chciało wykupywać wszystko i sprzedawać, chociaż mogę się mylić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1943 PostWysłany: 23 Kwi 2014 22:55 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 91
Ja sprawdzałem około 9:00, to faktycznie na trasach typowo turystycznych czyli Praga, Berlin, Zakopane ciężko było wyrwać coś za mniej niż 15 zł. Ale już Kraków, Katowice, Warszawa za 1 zł do wyboru do koloru mnóstwo biletów. Nie kupowałem, bo nic nie potrzebowałem. Wziąłem tylko jednodniówkę w Gdańsku w sierpniu, może wstrzelę się ze słoneczną pogodą i przejadę się tyłek w "morzu" przekąpać :P
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#1944 PostWysłany: 23 Kwi 2014 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
po nr rezerwacji (na przykładzie Pragi) wnioskuję, że podnieśli trochę ceny biletów w tej puli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1945 PostWysłany: 23 Kwi 2014 23:03 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 91
Na Wrocław-Kraków też podnieśli. Do tej pory pierwszy bilet był za 1 zł, kilka kolejnych za 5 zł i potem w górę. Teraz pierwszy jest za 1 zł, drugi za 8 zł, trzeci za 10 zł i w górę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1946 PostWysłany: 23 Kwi 2014 23:04 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Może dlatego wyższa cena w puli, że wakacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1947 PostWysłany: 23 Kwi 2014 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
chyba tak - popyt większy więc i cena wyższa - chyba, że chcą wreszcie mieć jakiś zysk w danym roku i powoli trzeba będzie się przyzwyczajać do wyższych cen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1948 PostWysłany: 23 Kwi 2014 23:34 

Tak czy owak ,jeśli rano na PB z WRO do SXF była cena 1 zł na nocny kurs ,teraz jest 30 zł to kupiłem ,taniej nie dojadę
Góra
 PM off  
      
#1949 PostWysłany: 24 Kwi 2014 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Ceny ewidentnie poszły w górę, podobnie jak ilość biletów dostępnych w pierwszych pulach
Kiedyś w najniższej cenie były dwa bilety, teraz jeden
w drugiej puli kiedyś co najmniej 2 (bądź 4), teraz w zależności od trasy 1 lub 2

Oczywiście nadal jest tanio w porównaniu z innymi formami transportu i jak mogę to chętnie korzystam z PB :)
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
luziczek lubi ten post.
 
      
#1950 PostWysłany: 25 Kwi 2014 02:16 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 129
luziczek napisał(a):
Jest nowa pula do 4 września wrzucona.


Respect-to prawdopodobnie najszybsze powiadomienie w Polsce i w ogóle szacun, że dałeś znać reszcie świata :)
Góra
 Profil Relacje PM off
luziczek lubi ten post.
 
      
#1951 PostWysłany: 25 Kwi 2014 12:19 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 39
Loty: 14
Kilometry: 16 274
mam pytanie o trasę rzeszów-kraków, wcześniej to połączenie było robione w ok 2:35 h, teraz w wyszukiwarce pokazuje 3:05 h. Jechał może ktoś ostatnio i może powiedzieć czy naprawdę te 3 godziny tereaz jedzie? mam przesiadkę w krakowie i każda minuta jest dla mnie ważna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1952 PostWysłany: 25 Kwi 2014 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
Neobus pokazuje również 3:00-3:10h...
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1953 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
A swoja droga to duzo dobrego pb zrobil, wylaczajac na czas wrzutki przyciski dzien wczesniej/pozniej - mi sie udalo calkiem sporo kupic (za 2 Zl.tez), mimo ze podczas wrzucenia jechalem akurat pb (kazdy wie Jakie szanse daje wifi w pb na chocby wbicie sie w System...) (zerowe) a kupilem ok. 11 dopiero. (Hmm... Zmagalem sie od 8...)
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1954 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Jest to na pewno opcja utrudniająca kupno dla wszystkich "hurtowników" co za tym idzie zwykli klienci mają łatwiej.Krok w dobrym kierunku. Może się doczekamy imiennych i wtedy problem będzie rozwiązany całkowicie.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1955 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
Mnie martwi tylko jedno w tej opcji... Co wtedy z naszym poczciwym dzialem na Gieldzie...
Ile biletow sie zmarnuje... :cry:
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1956 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
Imienne bilety to najgłupszy z możliwych pomysłów.

Usprawnieniem wg mnie byłoby dodanie numeracji miejsc przydzielane z automatu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1957 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 254
Zbanowany
O nie nie, to Jest jeszcze gorszy pomysl - kupujacy bilet za 2 pln nie mialby szansy na siedzenie z przodu/na czworce bo? Ew. Zawsze by siedzial z przodu, a inni z biletami za 50 by musieli sie cisnac... Sorry, nie moj klimat.
_________________
Jeśli wiesz, chcesz, pragniesz, i możesz, ale...
To to zrób. Z wdzięczności ktoś Cię przeklnie, może nawet pozwie. Napisano w Polsce, części tzw. "Europy"(czyt.cywilzacji). :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1958 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
panda napisał(a):
Mnie martwi tylko jedno w tej opcji... Co wtedy z naszym poczciwym dzialem na Gieldzie...
Ile biletow sie zmarnuje... :cry:


Zmiana nazwiska za symboliczne 5 czy 10zł. Wtedy i tak opłaca się wziąć taki "darmowy" bilet a handel na 'aledrogo' od razu stanie w miejscu.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
lukas63 lubi ten post.
 
      
#1959 PostWysłany: 27 Kwi 2014 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
vipert napisał(a):
Imienne bilety to najgłupszy z możliwych pomysłów.
Usprawnieniem wg mnie byłoby dodanie numeracji miejsc przydzielane z automatu.
Imienne raczej nie przejdą. Nie ma obowiązku noszenia z sobą dokumentu tożsamości to raz, a dwa, że wydłużyłoby to znacznie czas "boardingu", więc i czas podróży.
Przydział miejsc z automatu zdecydowanie nie! Ktoś może po prostu nie mieć ochoty na siedzenie w pierwszym rzędzie. Choćby ze względów bezpieczeństwa.
Ale już taki system jak w Norwegianie - możesz miejsce wybrać, jak nie wybierzesz, system sam przydzieli - byłby dobry.
Tylko że ten z kolei znacznie wydłuży czas dokonywania zakupu :mrgreen:
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1960 PostWysłany: 27 Kwi 2014 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
Fakt. Jednak usprawniłoby komunikacje w samym autobusie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group