Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Maj 2015 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
witam
mam problem z podjęciem decyzji, w drugiej połowie października mam do wyboru spędzenie 3 dni w jednym z tych miast i nie wiem co wybrać.
czy ktoś może mi pomóc podjąć decyzje?
z góry dziękuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 24 Maj 2015 12:29 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
ani jedno ani drugie,
uciekaj z Singapuru na Bali,
a z Kuala Lumpur np. na Langkawi.
moim zdaniem Singapur troche bardziej ciekawy.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Lis 2016 00:47, edytowano w sumie 1 raz
Ort
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Maj 2015 12:45 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Na KL 3 dni to za dużo...na Singapur - mi zbrakło czwartego dnia... :D
Tak czy inaczej zdecydowanie wybrałbym Singapur
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 24 Maj 2015 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 810
niebieski
W mojej opini zdecydowanie Singapur, jakoś taki przyjaźniejszy, ładniejszy i chyba bardziej różnorodny. Kuala lumpur dużo mniej mi się podobało.

Poprzeglądaj zdjęcia i sam podejmij decyzje, bo każdy woli coś innego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 24 Maj 2015 13:19 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 194
Loty: 554
Kilometry: 896 619
niebieski
Wg mnie też lepszy Singapur
Kuala Lumpur jakoś średnio mi się podobało - może poza Petronas Tower które robią niesamowite wrażenie


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Lis 2016 00:49, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 24 Maj 2015 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
tylko ze Singapur to ceny x 4 od tych w KL
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 24 Maj 2015 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 228
Singapur
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 24 Maj 2015 14:24 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
2 dni na Kuala Lumpur wystarczy spokojnie.Do tego mozna wybrac sie do Batu Caves niedaleko KL.Singapur bardziej mnie urzekl i zdecydowanie wybralbym to miasto:D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 24 Maj 2015 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Jesli nie przeszkadzaja ci szalone ceny hoteli w Singapurze i jezeli lubisz sterylnosc, korpobiurowce i wrazenie "parku rozrywki" to Singapur.
Kuala Lumpur jest moim zdaniem bardziej autentyczny, z tym poludniowoazjatyckim "brudkiem", zgielkiem i zdecydowanie nizszymi cenami (za 3 gwiazdkowy bieda hotel w Singapurze masz 5* hotel w KL)
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 24 Maj 2015 14:48 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 26
W Singapurze byliśmy trzy dni i to było o jeden dzień za mało. W porównaniu z Malezją czy Tajlandią jest drogi, ale nie popadajmy w paranoję. Obiad można zjeść za 10-12 zł, woda w kranie nadaje się do picia, a jeden z sieciowych sklepów sprawia, że zakupy nie przyprawiają o zawał serca. Na pewno droższy jest nocleg i wejścia do obiektów. Powala rozmachem, rozplanowaną architekturą i stylem bycia.
W Kuala Lumpur nie ma może zbyt wiele do zwiedzania (Petronas Twin Towers, meczet, Little India, Merdeka Square i obowiązkowo Bird Park :) ), ale samo w sobie jest autentyczne i warte obejrzenia. Tam też byliśmy trzy dni i to było dla odmiany o jeden dzień za dużo, więc na jeden dzień pojechaliśmy do Melakki, co było bardzo dobrym pomysłem.

Podsumowując: oba warte obejrzenia, chociaż z różnych przyczyn.
Góra
 Profil Relacje PM off
futro uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 24 Maj 2015 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
w glosowaniu 7-2 dla Singapuru :)
hoteli[cen] się nie boje,bardziej właśnie tego ze źle wykorzystam ten czas i będę za krótko/długo w tym miejscu. wylatuje w poniedziałek rano z Phuket i wracam w środę w nocy/czwartek rano do Bangkoku. czy jest sens np w poniedziałek rano do kuala[24h],wtorek rano do sin[48h] i czwartek do Bangkoku.?? bardzo dziękuję za pomoc i opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Maj 2015 19:51 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Kuala Lumpur!!! Wlasnie jade tam po raz czwarty. Wspaniale miasto. Staram sie tak kupowac loty do Azji zeby tam ladowac. To miasto ma w sobie wszystko! To prawda, ze trzy dni wystarcza na samo miasto ale z KL mozesz sie wybrac do Melakki czy sanktuarium sloni, Batu Caves. Uwielbiam Bukit Bintang i Jalan Alor (uliczka z pysznym jedzonkiem). I musze przyznac, ze nie jestem odosobniona w tej ocenie rodzinka i znajomi rowniez zakochali sie w tym miescie. W Singapurze rowniez bylam: pol dnia wystarczy i gdybys tam jednak pojechal/a koniecznie zarezerwuj dzien na Universal Studios i Transformers ride! (rollercoster w kinie 3D - niesamowite przezycie).
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 26 Maj 2015 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Singapur zdecydowanie lepszy , w obu miejscach byłem po 48 godz. Najpierw Sin pożniej KL. Jeśli ktoś mówi że Bangkok jest brudny i śmierdzacy to chyba nie był w Kuala. Do tego pełno żulerki i bezdomnych.
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 26 Maj 2015 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Singapur.
W mojej ocenie w samym KL poza KLCC niewiele jest.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 12 Paź 2015 01:14 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
@Aviel
Mysle ze gdybys miala na Singapur wiecej niz pol dnia to bys zmienila zdanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Paź 2015 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Dla mnie bez dwóch zdań Singapur. Jedno z moich ulubionych miejsc na świecie. Droższe, ale za to wrażenia nieporównywalne.
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 12 Paź 2015 14:51 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
michalt napisał(a):
@Aviel
Mysle ze gdybys miala na Singapur wiecej niz pol dnia to bys zmienila zdanie.

Otóż byłam kilka dni w Singapurze dlatego mam taką opinię a nie inną. W dalszym ciągu ja podtrzymuje :-) jest jeszcze kwestia cen hoteli i innych atrakcji, też nie bez znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Paź 2015 17:26 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
Z preferencjami sie nie dyskutuje :) widocznie zabraklo Ci mozliwosci zucia gumy w Singapurze i to przewazylo szale :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Gru 2015 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
dexMorgan napisał(a):
Singapur zdecydowanie lepszy , w obu miejscach byłem po 48 godz. Najpierw Sin pożniej KL. Jeśli ktoś mówi że Bangkok jest brudny i śmierdzacy to chyba nie był w Kuala. Do tego pełno żulerki i bezdomnych.

Musiałeś mieszkać w bardzo taniej/nieciekawej okolicy. O wiele czyściej niż w BKK, jedno z najbardziej czystych miejsc SEA.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 21 Gru 2015 19:57 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
dexMorgan napisał(a):
Singapur zdecydowanie lepszy , w obu miejscach byłem po 48 godz. Najpierw Sin pożniej KL. Jeśli ktoś mówi że Bangkok jest brudny i śmierdzacy to chyba nie był w Kuala. Do tego pełno żulerki i bezdomnych.


Byłem w tych trzech miastach. Nie wiem gdzie Ty widziałeś syf i żuli w Kuala Lumpur. Ja nie doświadczyłem czegoś takiego a w luksusach się nie pławiłem. Każde z tych trzech miast ma coś do zaoferowania. Jeżeli chodzi o same miasta to dla mnie:
1. Singapur
2. Kuala Lumpur
3. Bangkok
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group