Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sie 2013 13:28 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 94
Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia z zakupem Pacyfik Pass? Słyszałam, czytałam, że istnieje możliwość zakupienia biletu na kilka lotów, bilet umożliwia skakanie z wyspy na wyspę na Pacyfiku ( Vanuatu, Fidji, Wyspy Salomona, Wyspy Cooka, Kiribati, Palau) . Start Indonezja albo Australia. A może znacie inne sposoby przemieszczania się po tych wyspach wraz z kosztorysem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 09 Sie 2013 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 264
niebieski
'Pacyfik Pass'? czy chodzi ci o Star Alliance Circle Pacific Fare?
ja swojego czasu planowalam zakup biletu, jest to bardzo oplacalne, ale musisc byc tam miesiac zeby zobaczyc choc trzy wyspy, dlaczego? bo loty sa raz lub dwa w tygodniu i ciezko jest je polaczyc z jednej wyspeki na druga
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sie 2013 21:28 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 94
Sprawdzałam Star Aliance ale u nich musisz mieć jedno miejsce w Azji, jedno w USA i w Australii + wyspy, nie ma opcji na same wyspy.
Ech, nic nie mogę znaleźć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group