Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 30 Cze 2014 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Dokładnie mam tak samo :) Zmiana na lepsze!
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
#102 PostWysłany: 17 Lip 2014 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 143
niebieski
Znów expedia brazylijska wysłała maila, że Qantas zmienił loty.
Ja mam dzień wcześniej - sprawdźcie swoje, jakby co - ten kto leci z promocji :)
Swoją drogą - ciekawe ile razy jeszcze zmienią.... :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 17 Lip 2014 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Ale ze jak Ci zmienili ? Kiedy masz lecieć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 17 Lip 2014 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Do mnie dzwonili w nocy.. podaj której rejsy są zmienione.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 17 Lip 2014 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 143
niebieski
ooo, to jednak do kogoś expedia dzwoni - bo mnie za każdym razem piszą, że próbowali się ze mną skontaktować - bez rezultatu :)

miałam mieć wylot z rana 18.11
a teraz mam 17.11
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 17 Lip 2014 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
mayka napisał(a):
ooo, to jednak do kogoś expedia dzwoni - bo mnie za każdym razem piszą, że próbowali się ze mną skontaktować - bez rezultatu :)

miałam mieć wylot z rana 18.11
a teraz mam 17.11

No to lecimy razem ; D ja tez lecę 17.11 mój lot jest o 20.20 ( jak narazie )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 17 Lip 2014 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 143
niebieski
Bora - a skąd lecisz?
bo ja suma sumarum z Dublina mam zmienione na Londyn (i tak miałam tu mieć przesiadkę);
i dokąd lecisz? Melbourne?
i do kiedy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 17 Lip 2014 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
mayka napisał(a):
Bora - a skąd lecisz?
bo ja suma sumarum z Dublina mam zmienione na Londyn (i tak miałam tu mieć przesiadkę);
i dokąd lecisz? Melbourne?
i do kiedy?

Ja lecę z Dublina do Melbourne będę tylko do 25.11 niestety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 21 Lip 2014 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
U mnie również jakiś czas temu pojawiły się zmiany. Z Dublina mam lot do Londynu linią BA, a później już Qantasem do Melbourne (6.11.2014). Powrót Emirates z Sydney do Dublina (22.11.2014).

Otrzymałem maile od Expedii br z informacją, że próbowali się ze mną skontaktować telefonicznie. Rzeczywiście miałem 2 nieodebrane połączenia z Sao Paulo. Tak się złożyło, że telefony były w trakcie Mundialu. Myślałem, że ktoś ze znajomych się wybrał na mecz i do mnie dzwonił ;)

W piątek oddzwoniłem na ten brazylijski numer i potwierdziłem loty. Kobieta która odebrała na początku za bardzo nie wiedziała o co chodzi. Po kilku słowach przełączyła mnie do właściwej osoby. Wcześniej jednak próbowałem się przebić przez infolinię, jednak bezskutecznie (nawet 2 numery). Ostatecznie sprawa załatwiona, komunikaty od expedii dotyczące pilnego kontaktu ustały i otrzymałem od nich info potwierdzające zmianę.
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 21 Lip 2014 13:57 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 7
Lecę razem z kolegą,
mieliśmy rezerwacje na JA: DUB-DXB-SYD /EK, MEL-SIN-DXB-DUB /EK
Kolega: DUB-DXB-SYD /EK, MEL-DXB /QF DXB-DUB /EK
powrót mieliśmy oddzielnie. Dzwonili do niego z expedii, w związku ze zmianami rozkładu - wysłali nowe loty z 8 godzinnym czekaniem w LHR,
oddzwoniliśmy i powiedzieliśmy że zgadzamy się na zmiany pod warunkiem że zmienią oba bilety na takie same rejsy bo podróżujemy razem - zaproponowali EK, na my że raczej wolelibyśmy wracać QF bo EK lecimy w stronę tam :) i oczywiście że 8 hrs w LHR nie wchodzi w grę.
Powiedzieli że musimy poczekać na zgodę od QF na zmienę obu biletów - dzień później dostaliśmy maila z potwierdzonymi i zmienionymi biletami powrót MEL-DXB-LHR/QF LHR-DUB /BA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 29 Lip 2014 16:06 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 3
Loty: 26
Kilometry: 61 992
Cześć!

Mam pytanie techniczne: lot Qantas, operowany przez Emirates.
Zarezerwowałam miejsca w samolocie na stronie Emirates - na Qantas i na Expedii tego nie widać.
Nie wyświetla mi też limitu bagażu - Błąd podczas wczytywania danych.

Powinnam się martwić, czy wszystko ok?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 29 Lip 2014 16:19 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
megzii napisał(a):
Cześć!

Mam pytanie techniczne: lot Qantas, operowany przez Emirates.
Zarezerwowałam miejsca w samolocie na stronie Emirates - na Qantas i na Expedii tego nie widać.
Nie wyświetla mi też limitu bagażu - Błąd podczas wczytywania danych.

Powinnam się martwić, czy wszystko ok?:)


Skoro lot wykonywany jest prez Emirates i wybrałaś miejsca na stronie Emirates to musi być to widoczne w systemie Emirates. Czym tu się martwić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 29 Lip 2014 17:19 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 3
Loty: 26
Kilometry: 61 992
blasto napisał(a):
megzii napisał(a):
Cześć!

Mam pytanie techniczne: lot Qantas, operowany przez Emirates.
Zarezerwowałam miejsca w samolocie na stronie Emirates - na Qantas i na Expedii tego nie widać.
Nie wyświetla mi też limitu bagażu - Błąd podczas wczytywania danych.

Powinnam się martwić, czy wszystko ok?:)


Skoro lot wykonywany jest prez Emirates i wybrałaś miejsca na stronie Emirates to musi być to widoczne w systemie Emirates. Czym tu się martwić?


Może rzeczywiście nie powinnam, ale zmieniły się godziny lotu na jednym odcinku i te z kolei są widoczne na stronie Qantas i na Expedii, a na Emirates nie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 29 Lip 2014 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 143
niebieski
Ja też nie wiem, czy mam się martwić...
Mam kolejną zmianę - chyba z 3 czy 4 raz..
Po zmianach siatki Qantasa - zmienili mi na wylot z Londynu (na moją prośbę), po czym za parę dni dostałam od Expedii e-maila, że mam się z nimi po raz kolejny skontaktować. Okazało się (znów sporo czasu wiszenia na linii), że nie może być wylotu z Londynu i ponownie mam wylot z Dublina. Dwa razy wcześniej miałam zmieniany dzień wylotu na dzień przed i ostatecznie, po kilku zmianach (nie zależnych ode mnie) - wróciło prawie do stanu początkowego - wylot 18.11 wieczorem, po 20tej.
W ogóle to chwilowo miałam fajne loty po zalogowaniu się do Qantasa - 17.11 wieczorem lot LHR-MEL, a potem 18.11 DUB-LHR :))
Tak więc zaczyna mi się wydawać, że ta niska cena wynika z bałaganu brazylijskiej Expedii :)
Pewnie gdyby podliczyć koszty rozmów telefonicznych z Brazylią - bilet wyszedłby w "normalnej" cenie :))
Suma sumarum - stan na dziś - wylot mam z Dublina 18.11 z przesiadką w Dubaju, w Melbourne 20.11 o 6.35 rano.
ps. Z konsultantem było ustalane telefonicznie, ze jednak wylot będzie 17.11 :) Na stronach Qantas, Emirates i Expedii na szczęście jeszcze jest tak samo, ale nie ma info o bagażu i niestety nie ma wykupionych wcześniej na stronie Qantas miejscówek (za każdym razem po zmianach trzeba jeszcze dzwonić do Qantas o ponowne wpisanie zapłaconych miejscówek).
Trudno jest cokolwiek planować, gdy sytuacja się zmienia jak w kalejdoskopie.
Zastanawiam się czy to jest normalne, że tak się zmieniają godziny lotów (na stronie Qantasa).

-- 29 Lip 2014 18:25 --

Tak przy okazji - często jest tak, że pomimo napisane jest, że lot Qantas jest obsługiwany przez Emirates - w rzeczywistości obsługuje Qantas (wskazuje na to nr lotu i nr e-ticketu na stronie Emirates).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 29 Lip 2014 19:02 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 23
Ja lecę z Dublina do Melbourne będę tylko do 25.11 niestety.[/quote]

Hej
My też wracamy 25 listopada z MEL.
Jest nas trójka - może gdzieś razem wypożyczylibyśmy samochód ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 29 Lip 2014 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 143
niebieski
Bora,
a czy nadal masz wylot 17.11?
Czy już coś masz w Melbourne zaplanowane?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 31 Lip 2014 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
mayka napisał(a):
(...)
Tak więc zaczyna mi się wydawać, że ta niska cena wynika z bałaganu brazylijskiej Expedii :)
Pewnie gdyby podliczyć koszty rozmów telefonicznych z Brazylią - bilet wyszedłby w "normalnej" cenie :))
Suma sumarum - stan na dziś - wylot mam z Dublina 18.11 z przesiadką w Dubaju, w Melbourne 20.11 o 6.35 rano.
ps. Z konsultantem było ustalane telefonicznie, ze jednak wylot będzie 17.11 :) Na stronach Qantas, Emirates i Expedii na szczęście jeszcze jest tak samo, ale nie ma info o bagażu i niestety nie ma wykupionych wcześniej na stronie Qantas miejscówek (za każdym razem po zmianach trzeba jeszcze dzwonić do Qantas o ponowne wpisanie zapłaconych miejscówek).
Trudno jest cokolwiek planować, gdy sytuacja się zmienia jak w kalejdoskopie.
Zastanawiam się czy to jest normalne, że tak się zmieniają godziny lotów (na stronie Qantasa).

-- 29 Lip 2014 18:25 --

Tak przy okazji - często jest tak, że pomimo napisane jest, że lot Qantas jest obsługiwany przez Emirates - w rzeczywistości obsługuje Qantas (wskazuje na to nr lotu i nr e-ticketu na stronie Emirates).


Chciałem usunąć odcinek Dublin - Londyn i lecieć od razu z Londynu. Konsultant lekko marudził i mówił, że może być to niemożliwe. Zostawiłem więc jak jest, bo i tak nie wiadomo czy coś jeszcze nie zmienią :)

Mayka, na drugi raz przy tego typu rozmowach skorzystaj z opcji którą opisałem tutaj. Za połączenia zapłaciłem 0 zł :)
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off
mayka lubi ten post.
mayka uważa post za pomocny.
 
      
#118 PostWysłany: 19 Wrz 2014 19:39 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 5
Także mam już przygody z Expedia.com.br, zmiany, zmiany i zmiany. A jeśli chodzi o połączenie do Sao Paolo - polecam easyCALL ;) Nie zmielini mi dat, ale godziny tak, na razie na korzyść ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 23 Wrz 2014 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Na FB powstała właśnie grupa dedykowana dla osób, które skorzystały z deala i planują swój lot do Australii. Jeśli ktoś chciałby dołączyć, poniżej podaję linka:

https://www.facebook.com/groups/1482610745356006/

;)

ed: poprawka w adresie


Ostatnio edytowany przez piotrek_, 23 Wrz 2014 20:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
to jest grupa zamknięta? bo coś nie działa…

Cytuj:
Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group