Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Wrz 2014 11:53 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Hej, jest nas dwójka, szukamy jeszcze dwóch osób, najlepiej chłopaka i dziewczynę, którzy chcieliby się do nas przyłączyć na 3 tyg. wyjazd do Azji Pd Wsch w grudniu. Gdzie dokładnie zależy od promocji lotniczych. Planujemy budżet do 4k zł. Jesteśmy z Krakowa, więc najlepiej jakbyście też byli z Krakowa, żeby przed wyjazdem się poznać. Wiek do 30 lat, najlepiej jak jesteście studentami, albo zaraz po studiach:) Wyjazd niskobudżetowy, z dala od komercji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 05 Wrz 2014 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Spójrzcie na nasz "plan podróży". Możemy spotkać się chociaż gdzieś "po drodze" i wymienić się wrażeniami.
tajlandia-malezja-singapur-xii-14,249,42979
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Wrz 2014 13:05 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
No jak się uda to chętnie, ale z doświadczenia wiem, że takie planowane spotkania rzadko się udają, bo plany się zmieniają dynamicznie :)

Szukamy raczej osób, którzy dołączą na całą podróż.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2014 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
hej, my wyjeżdżamy 6 grudnia - lecimy do Delhi,
a wracamy 13 stycznia z Mumbaju

nie piszecie o konkretnych terminach, więc jak coś podajecie więcej szczegółów,
kawałek planu już mam,
ale co chwila coś w nim zmieniam,
dwa lata temy byliśmy w Indiach, więc niewielkie doświadczenie już jest.
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2014 18:21 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Indie odpadają. Myślę o Malezji, Filipinach, Kambodży ect. ale chyba przełożę wyprawę na luty, bo nie ma chętnych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Wrz 2014 21:39 

Rejestracja: 25 Wrz 2013
Posty: 16
Witam, ekipa sie rozpadla czy dalej aktualne? Bylem w Tajlandii i Kambodży. Interesuje mnie Malezja Singapur Wietnam. Prosze o kontakt na email : skoczek55@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group