Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 400 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 12 Lis 2014 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Wrz 2014
Posty: 36
Taki plecak pasuje do Wizza: http://www.decathlon.pl/plecak-20-l-for ... 43266.html
Zapakowałam się do niego na 6 dni do Portugalii (autostop + couchsurfing, więc żadnych udogodnień typu hotelowe ręczniki, z drugiej strony nie brałam śpiwora).
Jego wadą jest jednak to, że ciężko się dokopać do rzeczy na dnie z powodu jego budowy. Ale przekonał mnie do niego rozmiar, cena i kolor (tak, tak - kobiece nieracjonalne wybory ;))
_________________
Zapiski z podróży http://kranceswiata.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#262 PostWysłany: 13 Lis 2014 02:17 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Lektura tego tematu sprowadza nas do stwierdzenia, że jako mały podręczny nadaje się Forclaz 40l, a nie 20l :P przetestowane nawet dzisiaj...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 24 Lis 2014 19:39 

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 68
Loty: 40
Kilometry: 94 407
Znalazłem takie:
http://allegro.pl/plecak-assault-pack-t ... 98105.html
oraz
http://allegro.pl/plecak-taktyczny-heli ... 47303.html

Macie jakieś doświadczenia z tymi plecakami? Wymiary wydają się pasować.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 24 Lis 2014 23:04 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Moya napisał(a):
Mam zamiar kupić na mały podręczny ten plecak http://www.esposport.pl/product-pol-26- ... zarny.html
Ktoś używał? Wytrzymałe to jest?

Sprawdzał ktoś może ten plecak w koszu wizza? Bo jak mierzyłem wymiary na szybko linijka to w pionie miał około 45-46cm :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 24 Lis 2014 23:50 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
To jest plecak, zawsze możesz upchać trochę. :) Poza tym, będąc szczerym, jeszcze nie widziałem, żeby w Wizzie mierzyli wymiary plecaków (o ile ktoś nie idzie z jakimś większym od niego).
(ale może miałem takie szczęście, więc proszę nie brać jako pewnik)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 25 Lis 2014 00:58 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Tylko ma stelaż który jest najwyższym punktem plecaka :/ wiec sie nie upcha
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 25 Lis 2014 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
Lecę w następny weekend więc sprawdzę organoleptycznie. Ale na moje oko wejdzie spokojnie, porównując z moim dotychczasowym plecakiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 15 Gru 2014 23:55 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 71
Jako bagaz podreczny nadaja sie (wymiery wrecz idealne - zaden z wymiarow nie przekracza) rowniez plecaki HAMA z serii Step-by-Step. Sa to raczej drogie plecaki, ale jesli ktos ma dziecko (dzieci), ktore ma taki plecak szkolny to nic nie szkodzi na przeszkodzie aby go wykorzystac na podroz WIZZem.
_________________
Pozdrawiam,
Sebastian
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 16 Gru 2014 15:40 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Ja mam plecak JanSport Salish. Ma 34 litry i wymiary przekraczają te podawane przez Wizz ale ostatnio przeszedł bez problemu jako mały bagaż. Kolega miał znacznie większą torbę i także przeszła. Koleżanka z Wizz tłumaczyła, że jest miękka i można ją upchać. Kolejny kolega miał mała twardą walizkę, która mieściła się zarówno na szerokość jak i głębokość, jednak była za wysoka o jakieś 5cm i nie przeszła jako mały. Tyle, że musieliśmy się odprawić na lotnisku i dlatego bagaż był sprawdzany (tam gdzie oddaje się rejestrowane). Na bramce przed samolotem sprawdzano tylko karty pokładowe. Nikt nie zwracał uwagi na bagaże. Nawet te bez nalepki (My dostaliśmy naklejki na bagaże przy odprawie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 21 Gru 2014 19:40 

Rejestracja: 26 Gru 2010
Posty: 157
Potwierdzam i polecam Forclaz 40l, sprawdzony ostatnio z Wizz, bez problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 22 Sty 2015 17:37 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
http://theavenue.pl/product-pol-34234-H ... 0442-.html

ja mam takiego Herschela, niby wysoki na 47cm, ale jest bez stelaża i spokojnie się upycha do 42cm.
Niby tylko 21l, ale ma wygodną kieszeń na laptopa i wchodzi jeszcze sporo rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 28 Sty 2015 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Uzywam od jakichś 2 lat plecaka Texar Scout z systemem molle - do kupienia na allegro za 145 plus wysyłka. Wymiary ma idealne. Nawet jak nabity, wchodzi do koszyka bez smarowania. W razie problemów, jeśli trzeba go odchudzić, przekładam rzeczy z zewnętrzej kieszeni na wierzch plecaka na czas odprawy. Czasem sobie dla zabawy sprawdzam na lotnisku. System molle pozwala na dopięcie ładownic, w które można coś tam włożyć. Ma solidne szwy, nic się do tej pory nie spruło, a używam go rówńież na co dzień. Kiedyś kasjer w sklepie zapytał wprost, co to za plecak, w którym jestem w stanie ułożyć tak dużo zakupów:)
Slabe elementy: jedna z bocznych plastikowych klamerek się połamała, wszystkie sznurki odpadły od tzw. traktorków, w związku z czym otwieranie suwaków jest trochę trudniejsze. Również dla potencjalnego kradzieja.
wcześniej używałem plecaka Assault - od 120 pln na allegro. Był świetny, dało się do niego zapakować bardzo dużo i potem ściskać, kompresować, ubijać. Tak dużo dało się tam włożyć, że ewidentnie przesadzałem. po wyprawie do Maroka zaczął się paskudnie pruć i rozchodzić. Mój aktualny plecak pod tym względem jest o wiele lepszy - mniej mieści, ale jest superwytrzymały.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 19 Lut 2015 19:50 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Ten Forclaz 40 przechodzi wypełniony do 3/4 wysokości chyba co?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 19 Lut 2015 21:46 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Regularnie latam z wypełnionym do granic przyzwoitości, zdążyłem nawet zapomnieć, że to Wizz i powinienem się stresować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 20 Lut 2015 20:17 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
a jak to wygląda jak trzeba do klatki włożyć, czy można upychać? bo mi tak po 2 cm za dużo ma plecak, ale jest na tyle elastyczny, że dałoby się go upchać (nie ma stelaża itp) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 20 Lut 2015 22:37 

Rejestracja: 18 Lut 2010
Posty: 120
na wszystkie loty jakie odbyłem wizzem, to chyba tylko raz kazano mi włożyć plecak do "koszyczka",a le to było lata temu :)
Ostatnie loty odbywałem z plecakiem "troszkę" większym niz dozwolone normy i nigdy nie było żadnego problemu.

Ogólnie jeśli da sie upchną to tym bardziej nie ma sie co martwić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 20 Lut 2015 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Ja latam Wizzem z plecakiem 60l. I żeby nie było, to jest mój mały bagaż podręczny. Dla bezpieczeństwa wyjąłem z niego aluminiowe prowadnice, które usztywnialy plecy, więc w razie potrzeby mogę plecak upchnąć do wzornika. Na kilkanaście może nawet kilkadziesiąt lotów nikt mnie nie prosił o sprawdzenie, czy plecak spełnia normy. Wydaje mi się, że szkoda im czasu na plecakowiczow. W końcu plecak jest miękki i prawie zawsze można go upchnąć. Najwyżej trzeba będzie coś wyjąć ze środka i założyć na siebie.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 21 Lut 2015 11:42 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
a ten koszyk to jakas klape ma? czy wyglada jak te do testowania? bo przy tym do testowania to chyba o 2cm nikt sie czepiac nie bedzie bo tego nawet dobrze nie widac czy wystaje :D

bo mam taki usztywniony plecak ale da sie go troche nagiac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 21 Lut 2015 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Nie ma klapy. Jest otwarty. Jak już pisałem, nigdy nie widziałem, żeby sprawdzali komuś plecak, więc szansa, że zechcą jest, moim zdaniem, niewielka.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 08 Mar 2015 17:35 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 22
Lata ktoś może z tym plecakiem w Wizzie - https://www.himountain.pl/sprzet/aktywn ... -1857.html? Przechodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 400 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group