Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Filmy użytkowników wykonane kamerką:
[+] Pokaż









https://vimeo.com/129976941


Przykładowe zdjęcia znajdziecie w postach poniżej.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 03 Wrz 2015 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
pytanie odnośnie karty SD. Jaką polecacie minimalną prędkość odczytu karty microSD do kamerki? Jak to jest u was? Nie tnie się wam zapis/odczyt? zastanawiam się jaką wybrać? lepiej 32gb czy 64gb
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#102 PostWysłany: 03 Wrz 2015 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
wiadomo że 64 albo 2x32 :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 12 Wrz 2015 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
A co! Pochwalę się i ja! :)
Oto filmik wykonany XiaoMi Yi z weekendowego wypadu na Preikestolen :)

_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 13 Wrz 2015 22:41 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 32
cześć,

mam pytanie, czy poniższy zestaw z allegro to dokładnie ta sama kamera i ta sama obudowa (KingMa) o której tutaj rozmawiacie?
Cena 429zł za ten zestaw wydaję się dość atrakcyjna. Czy kompletując taki zestaw samemu z chińskich portali aukcyjnych można jeszcze dużo oszczędzić?

http://allegro.pl/xiaomi-yi-kamera-spor ... 01056.html

z góry dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 13 Wrz 2015 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
sama kamerka kosztuje obecnie ok 250zł, od Ciebie zależy jakie i ile potrzebujesz akcesoriów. musisz po prostu pododawać sobie ceny. myślę, że da się kilka ładnych złotych przyoszczędzić kompletując samemu, ale bądź świadomy tego, że na kamerkę czeka się około miesiąc. na akcesoria pewnie też, choć te możesz już kupić u nas.
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Wrz 2015 00:42 

Rejestracja: 14 Wrz 2015
Posty: 1
gdybyś zamawial oddzielnie to wychodzi około 310zl za taki zestaw. Ostatnio liczylem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 17 Wrz 2015 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Kwi 2015
Posty: 251
Loty: 16
Kilometry: 21 984
Kolejny mój filmik Slow Motion w Full HD - Turcja 2015 ;)



-- 17 Wrz 2015 17:35 --

smarzyk napisał(a):
pytanie odnośnie karty SD. Jaką polecacie minimalną prędkość odczytu karty microSD do kamerki? Jak to jest u was? Nie tnie się wam zapis/odczyt? zastanawiam się jaką wybrać? lepiej 32gb czy 64gb



Ja mam 16GB Class 10 i jest super ;) Musi być na pewno Class 10...
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
smarzyk lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 18 Wrz 2015 08:19 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Za mną pierwsza podróż z kamerką. Z jakości zdjęć i filmików jestem bardzo zadowolony.
Poniżej zamieszczam 3 przykładowe fotki.

- zdjęcia są przerabiane (wyciągane kolory) przez aplikację z iPada
- kamerkę cały czas miałem w obudowie KingMa
- przy nagrywaniu filmików TimeLaps po około 3 sekundach filmu (ok. 10 min) obudowa zaczęła się zaparowała :/

Załącznik:
image1 (1).png
image1 (1).png [ 397.28 KiB | Obejrzany 4725 razy ]


link do pełnego rozmiaru: http://postimg.org/image/vpc1naqnz/

Załącznik:
image2.png
image2.png [ 621 KiB | Obejrzany 4725 razy ]


link do pełnego rozmiaru: http://postimg.org/image/m9bdqhuxp/

Załącznik:
image3.png
image3.png [ 432.96 KiB | Obejrzany 4725 razy ]


link do pełnego rozmiaru: http://postimg.org/image/rtl5mj98b/
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
#109 PostWysłany: 18 Wrz 2015 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
@JIK wygląda jak Nowa Zelandia? ale pewnie jakaś Szkocja? Gdzie to jest?
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 18 Wrz 2015 09:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
To Nowa Zelandia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 18 Wrz 2015 11:20 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
smarzyk napisał(a):
@JIK wygląda jak Nowa Zelandia? ale pewnie jakaś Szkocja? Gdzie to jest?


Zeus już odpisał. Tak to Nowa Zelandia :)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 18 Wrz 2015 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Wrzucanie przeskalowanych zdjęć celem oceniania ich jakości nie ma sensu.
@JIK jeśli możesz wrzuć zdjęcie w pełnej rozdzielczości do pobrania
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 18 Wrz 2015 11:56 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
cypel napisał(a):
Wrzucanie przeskalowanych zdjęć celem oceniania ich jakości nie ma sensu.
@JIK jeśli możesz wrzuć zdjęcie w pełnej rozdzielczości do pobrania


Poszedł up wcześniejszego postu
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
#114 PostWysłany: 30 Wrz 2015 22:50 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 4
Witajcie!
Zarejestrowałem się na forum, ponieważ znalazłem tu dyskusję na temat interesującej mnie kamery, a że dyskusja toczy się w sensowny i kulturalny sposób mam nadzieję na uzyskanie pomocy.

Chciałbym zakupić Xiaomi Yi z Gear Best, jednak mam kilka pytań co do zamówienia bo nigdy nie zamawiałem niczego z zagranicy, a i moja styczność z innymi krajami jest taka, że żadna.. Trochę wstyd no ale tak bywa niestety..

1. Przy niektórych produktach mam do wyboru takie coś jak Warehouse Options, w zależności od tego co wybieram zmienia się cena. Co to jest i co wybrać?
2. Jak zapłacić za zamówienie, tj. jeśli posiadam konto oraz kartę debetową w PKO to robię przelew i jest ok, czy mnie wtedy naciągną na przewalutowanie czy coś?
3. Zamawiając kamerę, chcę dobrać od razu akcesoria tj. ładowarkę, baterię, silikonowy i aluminiowy pokrowiec, pokrowiec do pływania i to chyba tyle, parę dolarów się uzbiera i tu pytanie o koszta już u nas.. Są? Jeśli tak to jakie, albo czy da się coś z tym zrobić?

To chyba na tyle z nurtujących mnie pytań. Liczę, że pomożecie rozjaśnić mi sytuację, za co będę ogromnie wdzięczny!
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 01 Paź 2015 00:39 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
Jak kupujesz na Aliexpress to mozesz zaplacic serwisem przelewy24.pl i cene widzisz od razu w zlotowkach przy platnosci. Przepisy upraszczajac sa takie ze clo jest od 150euro a podatek Vat od 45euro. Poniewaz na Aliexpress czesto masz ceny z kosztem transportu (aukcje free shipping) to nie musisz sie skupiac na zamawianiu u jednego dostawcy. Ja kilka dni temu zamowilem kamerke na banggood a osprzet typu obudowa, plywak, oslonka, ladowarka u kilku roznych dostawcow. Tutaj laczenie nie sprzyja ewentualnemu clu lub raczej Vatowi. Acha uwaga. Obecne kursy euro do dolara powoduja ze przesylki o wartosci 50usd czasami (a czasami nie) przekraczaja owe 45 euro a jak przekrocza, bywa naliczony vacik okolo 45zl.
Na banggood chyba placilem paypalem. Do paypala mozesz sobie podlaczyc karte bankowa - to system powszechnie uzywany na swiecie. Uniknac przelicznikow kursowych jest trudno. Mozna oczywiscie majac karty walutowe ale przeciez tez je musisz jakos zasilic waluta. Jak nie robisz wielu transakcji, nie wyjezdzasz to kombinowanie jak przyciac kilka groszy na kursie spowoduje ze tylko do tego dolozysz. Oczywiscie musisz trzymac w miare reke na pulsie chociaz z drugiej strony ja nie znam chyba nikogo kto nie zaplacil jakiegos frycowego w kontakcie z bankami, posiadanymi kartami, przelicznikami, przelewami zagranicznymi, itp itd. :)

Jak sie cykasz albo problematyczna transakcja mialaby Cie doprowadzic do zawali to masz spora oferte na Allegro. Troche drozej ale masz dwa lata gwarancji (teoretycznie) i prawo zwrotu bez podania przyczyny.

Jak bedziesz kupowal dodatkowe baterie to uwazaj bo wystepuja w dwoch pojemnosciach i rozmiarach. Te wieksze wymagaja dodatkowej cienszej klapki, ktora czesto ale nie zawsze jest w zestawie z aku i ladowarka.

Pozdrawiam i zycze udanych zakupow.
Góra
 Profil Relacje PM off
fortuna lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 01 Paź 2015 01:21 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 4
Ok, rozumiem. A co z tym Warehouse Options?
Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 01 Paź 2015 02:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
warehause option. znaczy z ktorego magazynu bedzie wysylana. jesli z europy nie bedzie cla i zadnego vatu. z chinskiego jest ryzyko dodatkowych oplat.
BTW ogladal ktos porownanie XIAOMI z GO PRO HERO na tvn turbo ? bo ja przegapilem a jestem ciekawy jak wypadla nasza kamerka .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 01 Paź 2015 11:16 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 4
Ja oglądałem i dlatego tu jestem. :D
Od dawna marzyłem o GoPro ale droogie jak na moje sporadyczne potrzeby, a tu taki sprzęcik. Ogólnie stwierdził że jak puścić komuś film z Xiaomi to się nie zorientuje że to nie GoPro, jedynie jak weźmie się filmy na tv i powoli analizuje obrazy są różnice, lecz nie warte takie różnicy w cenie. :)

Co do mojego pytania, to lepiej wybrać droższą bez ryzyka cła, czy z Chin ale ryzykować cło? No i co jeśli przy towarze nie ma opcji wyboru?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 01 Paź 2015 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
czy ryzkowac zależy od Ciebie. i zależy czy mozesz czekac . Ja zamiawialem z chin,ale wzialem przesylke za 8 euro i byla po 3 dniach. vat do zaplaty ;/
jesli nie ma wyboru domyslnie z chin wysylaja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 01 Paź 2015 12:00 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Haczyk94 napisał(a):
Ja oglądałem i dlatego tu jestem. :D
Od dawna marzyłem o GoPro ale droogie jak na moje sporadyczne potrzeby, a tu taki sprzęcik. Ogólnie stwierdził że jak puścić komuś film z Xiaomi to się nie zorientuje że to nie GoPro, jedynie jak weźmie się filmy na tv i powoli analizuje obrazy są różnice, lecz nie warte takie różnicy w cenie. :)

Co do mojego pytania, to lepiej wybrać droższą bez ryzyka cła, czy z Chin ale ryzykować cło? No i co jeśli przy towarze nie ma opcji wyboru?


Ja zamawiałem 2 kamerki (2 różne zamówienia) z Bangood z Chin. W obu przypadkach kamerka była po 21 dniach już u mnie i nic nie płaciłem.

BTW. To jest chyba ten link do tvnturbo:

http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850 ... 80853.html
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group