Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 03 Sie 2015 16:17 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 536
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
becek napisał(a):
placic 1,5 tysiaka za podrobke iphona to dopiero bez sensu


płacić 3000pln za iphona 6 też jest bez sensu :D

Xiaomi jest silną i znana marka (jeszcze nie w Europie, ale w Chinach osiąga lepsze wyniki sprzedaży niż Samsung czy Apple, a kto był w Chinach to wie, że posiadanie Appla jest dobrem bardzo pożądanym) i obecnie trzeba już uważać na podróbki telefonów Xiaomi ;)

moim zdaniem stosunek ceny do jakości mają super przy czym sama jakoś też jest wysoka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#242 PostWysłany: 03 Sie 2015 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
i dlatego maja taka sprzedaz
na podrobki stac wiecej osob niz na oryginaly
no i chiny to generalnie najwiekszy rynek wiec bym w taki nad ta firma zachwyt nie wpadal
niech sami cos wymysla i sprzedadza w dużej ilosci
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 03 Sie 2015 17:00 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 536
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
ale po co mają tak robić skoro biznes im się kręci?
mi jako konsumentowi (który nie jest przywiązany ściśle do marki czy to Appla czy Samsunga) zależy by mieć dobry telefon za nieduże pieniądze (ideał)
Apple w Chinach też chyba dużo sprzedaje bo i bogatych Chińczyków jest sporo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 03 Sie 2015 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 156
Loty: 17
Kilometry: 29 684
uzi89 napisał(a):
Ja mam Xiaomi MI4, powiem że jestem mega zadowolony...jak kiedykolwiek będę wymieniać telefon to na xiaomi ponieważ placic 2x więcej za telefon z podobnymi parametrami i z gorszym wykonaniem jest bezsensu. Jedyna rzecz jakiej mi brakuje to brak slotu karty SD oraz baterii wymienialnej ale to już standard we wszystkich smartfonach. Jakbyscie mieli jakieś pytania to śmiało pytać.


Zgadzam się zdecydowanie z tą wypowiedzią! Sam od niedawna jestem posiadaczem MI4 i złego słowa nie mogę powiedzieć.
Jakość wykonania super. Ja wahałem się jaką opcję MI4 wybrać i wybrałem opcję 64GB i nie mam problemu z pamięcią.
Co mnie również zachęciło do zakupu wersji 64 GB to 3GB ramu, a przede wszystkim aparaty - front 8 MP, tył 13 MP. Bateria trzyma 2-3 dni. Co mnie zaskoczyło a przyda się zapewnie podczas wyjazdów to opcja timelapse i slow motion w aparacie:)

Pozdrawiam,
Bart
_________________
"Panie, Islandia to mi z ręki jadła" - fotorelacja Islandia 2015
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 04 Sie 2015 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Warto dodać, że ich autorska modyfikacja Androida (MIUI) jest rewelacyjna :)
Firma nie zapomina o starszych telefonach, jak inni producenci i nadal w ramach cotygodniowych aktualizacji otrzymujemy kolejne wersje na starsze modele.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#246 PostWysłany: 07 Sie 2015 08:21 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Ja polecam Samsung Galaxy S5 mini DUOS.

Telefon ma IP67 (jeszcze nie testowane) więc teoretycznie przy deszczu nie padnie.
Najważniejszą cechą są dwie karty - idealne rozwiązania dla osób, które podróżują poza EU gdzie roaming jest cholernie drogi.
Do tego dobry procek I 1,5GB RAMu.

Do tego dobra obudowa SPIGEN I można jechać na drugi koniec swiata ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 07 Sie 2015 08:42 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
cccq napisał(a):
Ja polecam Samsung Galaxy S5 mini DUOS.
)


A powiedz proszę jak sie w praktyce ten dual sim zachowuje, dokładnie chodzi mi o przebywanie w zasięgu obydwu kart, miałem jakiegoś htc z dual sim i niestety zdarzało się niestety że ludzie dzwonili do mnie a ja byłem poza zasięgiem, mimo przebywania w miejscu gdzie ten zasięg jest dobry.
Zdarzało się to na obydwu kartach SIM :-(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 21 Paź 2015 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Polecam Microsoft Lumia 640XL (dwie wersje LTE lub dualsim), bdb system(windows :)), zero zwiech, działa mega płynnie i szybko, rewelacyjna bateria i nie najgorsza firmowa nawigacja Here Drive+. Dobry aparat optyka zeiss 28mm F2.0 z tyłu i 24mm F2.4 z przodu.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 28 Sie 2016 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Jedna z lepszych propozycji na rynku. Dual sim, pancerna obudowa, bateria trzyma dwa dni przy bardzo intensywny użytkowaniu i cena ok 700 zł.

_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#250 PostWysłany: 31 Sie 2016 04:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Na pewno ciekawa propozycja. Sam brałem pod uwagę jako telefon podróżny. Specyfikacja wygląda przyzwoicie, opinie nie najgorsze a dzięki cenie ewentualna utrata w podróży mniej boli od straty iPhona czy S7. Jedno co bym zalecał to zainteresować się wersją Pro, która oparta jest na Snapragonie a nie na Mediateku w związku z czym lepej obsługuje GPS i podobno sporo dłużej działa na baterii. (Wiem, że niektórzy twierdzą, ze nowe Mediateki nie mają już kłopotów z GPSem ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.)
Ze swojej strony polecam byłą Motorolę np. moto X Play albo moto G. Używałem trzech różnych i GPS wymiata w odróżnieniu od poprzednich telefonów a to w podróżach, przynajmniej dla mnie, niezmiernie istotne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 31 Sie 2016 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@CPQ
mam starego poczciwego Grand Neo Plus I9060 Dual Sim
bez zadnych problemow zwiazanych z rownoczesnym uzywaniem dwoch kart
dzwoni, nawiguje, fotografuje, internetuje :D itd. cena w razie zgubienia nie rujnuje samopoczucia

WADY: jakosc zdjęc nocą, w bardzo sloneczny dzien kiepski wyswietlacz, 8GB wydaje sie nieco mało
na reszte przymykam oko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 31 Sie 2016 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Czytając kilka powyższych postów, zauważyłem ciekawą (chociaż nieszczególnie zastakującą) zależność. Na temat 'niefajności' iphona wypowiadają się w szczególności osoby które go nie mają. "wprawdzie nie miałem, ale słyszałem że mają słabą baterię". "Kupiłem taki czy śmaki, bo nie warto tyle pieniędzy wydawać". Nie żebym bardzo bronił jakoś specjalnie, telefon jak telefon, wybór jest duży. Ale skoro ktoś nie ma, to niech się ograniczy do omówienia plusów i minusów tego co posiada, bez krytykowania rzeczy których nie zna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:36 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 379
niebieski
Jeden z najlepszych........... dla podróżnych dostępny w każdej taryfie.

Załączniki:
jvvGMsXQDGs.jpg
jvvGMsXQDGs.jpg [ 21.51 KiB | Obejrzany 8144 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
BrunoJ napisał(a):
Czytając kilka powyższych postów, zauważyłem ciekawą (chociaż nieszczególnie zastakującą) zależność. Na temat 'niefajności' iphona wypowiadają się w szczególności osoby które go nie mają. "wprawdzie nie miałem, ale słyszałem że mają słabą baterię". "Kupiłem taki czy śmaki, bo nie warto tyle pieniędzy wydawać". Nie żebym bardzo bronił jakoś specjalnie, telefon jak telefon, wybór jest duży. Ale skoro ktoś nie ma, to niech się ograniczy do omówienia plusów i minusów tego co posiada, bez krytykowania rzeczy których nie zna.



Nie żebym jakoś chciał walczyć za czy przeciw iPhonowi ale z takim postawieniem sprawy nikt nie mógłby przestrzec nikogo przed nieprzyjemnością posiadania, przepraszam za wyrażenie, kiły - bo sam jej nigdy nie miał. (I nie, nie chcę porównywać iPhona do tej brzydkiej choroby. To bardzo fajny telefon choć według mnie przeceniany.) Niektórzy nie maja pewnych rzeczy właśnie dlatego, że zebrane przez nich informacje powstrzymują ich przed zakupem. To co dla jednego może być zaletą dla kogoś innego niekoniecznie a jeśli nawet to niekoniecznie wartą wydania określonej ilości środków. Osobiście iPhona nie mam i nie miałem bo wolę mieć telefon, którego nie będzie mi zbytnio szkoda gdy zgubię / ukradną / rozbiję. Jednak córka ma więc wiem jak się jej go używa, mam od lat iPada wiec znam system itd. Niech sobie każdy używa co mu pasuje a preferencje są różne. Dla mnie np. bardzo dużą wadą iPhona jes to, że nie ma na niego Locusa, którego używam od lat i się przyzwyczaiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
#255 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W pełni się zgadzam z tym co napisałeś. Podałeś konkretny powód dla którego Tobie iPhone nie leży, typu brak aplikacji. Mimo wszystko poruszane wcześniej argumenty były dość "generyczne" (nie żebym nawiązywał do jakiejś choroby ;-).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 03 Wrz 2016 04:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Przepraszam, że się wtrącę pomiędzy iPhona, a Galaxy. :D

Korzystam od roku z Sony Xperia Z3 Compact, w tym od 9 miesięcy w podróży - liczne zgniecenia w aucie, usiadłem ze sto razy na nim, spadł na ziemię, zmoczył go deszcz, woda z butelki i wiele innych czynników i wiecie co? Nadal działa! Ba, śmiga bez zwiech, bez przeciążeń i przegrzań, a do tego jest tańszą opcją iPhona i innych "wyższych" levelowo telefonów.

Pytanie czy telefon ma być serio po prostu użyteczny, czy ma też być 'fancy' fajoski i przyjemny. :) Wiadomo, iPhone to "marka", nie miałem nigdy, bo skutecznie cena mnie odstraszała. :)

Pozdrawiam Piotrek
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 01 Lis 2016 23:45 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Ja również wtrącę swoje 3 grosze i chciałbym polecić telefon Xiaomi Redmi 3 (Pro/S obojętne).
Sam od wielu lat używam iPhone i Xiaomi pod względem jakości wykonania/płynności działania/baterii zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Miałem okazję używać go kilka dni i wielki + dla Chińczyków. Z drugiej strony większej kopii produktów spod znaku jabłka zrobić nie mogli (pudełko, dodatki, nazewnictwo etc.), ale nadal to solidny "kawałek" telefonu.
Żeby nie było,że to zasługa Androida to kiedyś próbowałem przesiąść się na HTC One 8 i z radością z powrotem wyciągnąłem iPhone z szafy.

Jako budżetowy telefon moim zdaniem Xiaomi to świetna sprawa. Coś czuję, że z okazji świąt jako dodatkowy tabletofon to sprawię sobie Redmi Note...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 02 Lis 2016 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Wprawdzie nie miałem jeszcze okazji osobiście przetestować smartfonów MI, ale wśród znajomych i w Internecie można spotkać czasem wręcz entuzjastyczne zdania na temat telefonów tej marki. Oczywiście należy mieć na uwadze, że to produkcja chińska i za taką cenę nie dostaniemy demona wydajności, ale tak jak wspomniał @‌wzieli‌ gdy szukamy budżetowego telefonu z dobrymi, a często bardzo dobrymi parametrami, myślę, że Xiaomi będzie właściwym wyborem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 02 Lis 2016 01:20 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
kiedys polecali oneplus one, jako pogromca flagowcow za pol ceny, ale ta firma nadal zbiera dobre recenzje

http://www.techradar.com/news/phone-and ... y-645440/3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 03 Lis 2016 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Od 2 miesiecy jestem w posiadaniu Xiaomi mi4S, przesiadka z Samsunga S4Mini.

Na plus na pewno szybkosc i plynnosc dzialania, nakladka MIUI tez calkiem spoko, aparat daje rade (chociaz mogloby byc lepiej...). Bateria trzyma 1,5-2 dni, w zaleznosci od uzytkowania.

Z minusow: telefon jest jednak dla mnie nieco za duzy, poza tym jest wykonany ze sliskiego szkla, dzieki czemu po paru dniach uzytkowania musialam wymieniac wyswietlacz (spadl na plytki i wyswietlacz owszem, dzialal,ale ekran byl zupelnie potluczony). Poza tym USB typu C, niezbyt u nas popularne, wiec zawsze trzeba pamietac o ladowarce...

Podsumowujac, jest OK, niestety niczego nie urywa, ale poki co dziala bez zastrzezen i mysle,ze w tej kategorii cenowej daje rade:)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group