Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 967 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49
Autor Wiadomość
#961 PostWysłany: 31 Lip 2014 17:15 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 101
Mam nietypowa sprawę
Lecimy (nareszcie:)) pod koniec sierpnia do NY. W miedzy czasie ożeniłem sie z osob, na którą byl kupiony drugi bilet. Dziewczyna ta przyjęła po mnie nazwisko. Ma zmieniony już paszport dowód itd. Jeśli chodzi o wize to mniejszy problem. Konsul powiedział ze ma zabrac ze soba stary paszport z wiza oraz przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego akt małżeński i nie bedzie problemu. Trudniej jednak z biletem. Rozmawiałem na czacie z Widero, powiedział zeby małżonka wzięła stary paszport i akt małżeński ale nie gwarantuje ze to sie uda i mam skontaktować sie z linia lotnicza. Jako ze lecimy po Europie LOTem chciałem poznać ich zdanie na początek.Jestem po rozmowie: Lot nic nie możne zrobić gdyż jest to bilet UA, ale powiedzieli ze można spróbować, ale gwarancji na to nie me - jeśli WIDERO dopisze w systemie ze nastąpiła zmiana nazwiska i może to na lotnisku przejdzie, dodał ponownie może (Widero nic nie proponuj w tej sprawie). Ktos z Lotu powiedział ze nawet jak sie skontaktuje z United Airlines to i tak oni nic nie zrobią bo część lotu wykonuje LOT i nie beda mogli zminic w LOTcie danych tak samo jak Lot nie moze nic zrobić w bilecie w UA..... Jedyne co na pewno zadziała to to,ze mam oddać bilet zakupiony i kupić nowy ( wiadomo ze tego nie zrobię ). Macie może jakis pomysł co zrobic w takiej sytuacji, czy męczyć Widero, czy dzwonić (bo mejli do UA nie moge namierzyć) , a UA nie maja biura w Polsce tylko np Niemcy Anglia no i USA. Jeśli kontaktować sie z UA to z którym biurem najlepiej ?
Dzieki za podpowiedzi
manro1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#962 PostWysłany: 31 Lip 2014 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
https://www.united.com/web/en-us/content/contact/mileageplus/AccountInfo.aspx


https://www.united.com/web/en-US/content/Contact/customer/default.aspx
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#963 PostWysłany: 31 Lip 2014 22:36 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
manro1 napisał(a):
Mam nietypowa sprawę
Lecimy (nareszcie:)) pod koniec sierpnia do NY. W miedzy czasie ożeniłem sie z osob, na którą byl kupiony drugi bilet. Dziewczyna ta przyjęła po mnie nazwisko. Ma zmieniony już paszport dowód itd. Jeśli chodzi o wize to mniejszy problem. Konsul powiedział ze ma zabrac ze soba stary paszport z wiza oraz przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego akt małżeński i nie bedzie problemu. Trudniej jednak z biletem. Rozmawiałem na czacie z Widero, powiedział zeby małżonka wzięła stary paszport i akt małżeński ale nie gwarantuje ze to sie uda i mam skontaktować sie z linia lotnicza. Jako ze lecimy po Europie LOTem chciałem poznać ich zdanie na początek.Jestem po rozmowie: Lot nic nie możne zrobić gdyż jest to bilet UA, ale powiedzieli ze można spróbować, ale gwarancji na to nie me - jeśli WIDERO dopisze w systemie ze nastąpiła zmiana nazwiska i może to na lotnisku przejdzie, dodał ponownie może (Widero nic nie proponuj w tej sprawie). Ktos z Lotu powiedział ze nawet jak sie skontaktuje z United Airlines to i tak oni nic nie zrobią bo część lotu wykonuje LOT i nie beda mogli zminic w LOTcie danych tak samo jak Lot nie moze nic zrobić w bilecie w UA..... Jedyne co na pewno zadziała to to,ze mam oddać bilet zakupiony i kupić nowy ( wiadomo ze tego nie zrobię ). Macie może jakis pomysł co zrobic w takiej sytuacji, czy męczyć Widero, czy dzwonić (bo mejli do UA nie moge namierzyć) , a UA nie maja biura w Polsce tylko np Niemcy Anglia no i USA. Jeśli kontaktować sie z UA to z którym biurem najlepiej ?
Dzieki za podpowiedzi
manro1

a wystarczylo poczekac ze zmiana nazwiska do przylotu ze stanow.....
Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato lubi ten post.
 
      
#964 PostWysłany: 01 Sie 2014 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
mega78 napisał(a):
manro1 napisał(a):
Mam nietypowa sprawę
Lecimy (nareszcie:)) pod koniec sierpnia do NY. W miedzy czasie ożeniłem sie z osob, na którą byl kupiony drugi bilet. Dziewczyna ta przyjęła po mnie nazwisko. Ma zmieniony już paszport dowód itd. Jeśli chodzi o wize to mniejszy problem. Konsul powiedział ze ma zabrac ze soba stary paszport z wiza oraz przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego akt małżeński i nie bedzie problemu. Trudniej jednak z biletem. Rozmawiałem na czacie z Widero, powiedział zeby małżonka wzięła stary paszport i akt małżeński ale nie gwarantuje ze to sie uda i mam skontaktować sie z linia lotnicza. Jako ze lecimy po Europie LOTem chciałem poznać ich zdanie na początek.Jestem po rozmowie: Lot nic nie możne zrobić gdyż jest to bilet UA, ale powiedzieli ze można spróbować, ale gwarancji na to nie me - jeśli WIDERO dopisze w systemie ze nastąpiła zmiana nazwiska i może to na lotnisku przejdzie, dodał ponownie może (Widero nic nie proponuj w tej sprawie). Ktos z Lotu powiedział ze nawet jak sie skontaktuje z United Airlines to i tak oni nic nie zrobią bo część lotu wykonuje LOT i nie beda mogli zminic w LOTcie danych tak samo jak Lot nie moze nic zrobić w bilecie w UA..... Jedyne co na pewno zadziała to to,ze mam oddać bilet zakupiony i kupić nowy ( wiadomo ze tego nie zrobię ). Macie może jakis pomysł co zrobic w takiej sytuacji, czy męczyć Widero, czy dzwonić (bo mejli do UA nie moge namierzyć) , a UA nie maja biura w Polsce tylko np Niemcy Anglia no i USA. Jeśli kontaktować sie z UA to z którym biurem najlepiej ?
Dzieki za podpowiedzi
manro1

a wystarczylo poczekac ze zmiana nazwiska do przylotu ze stanow.....


Również to miałem napisać :) ja biorę ślub 15 sierpnia do Stanów lecimy 3 października, wracamy 18 i dopiero po powrocie przyszła żona zacznie proces wymiany dokumentów.

-- 01 Sie 2014 08:47 --

Gdzieś czytałem, że stare dokumenty są ważne do 60 dni po ślubie (a wrócić do kraju można zawsze na starym paszporcie) i my w tym przedziale czasowym się mieścimy, nie wiem jak to jest przy bardziej odległych termiach ślubu i wyjazdu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#965 PostWysłany: 01 Sie 2014 09:24 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 101
mega78 napisał(a):
manro1 napisał(a):
Mam nietypowa sprawę
Lecimy (nareszcie:)) pod koniec sierpnia do NY. W miedzy czasie ożeniłem sie z osob, na którą byl kupiony drugi bilet. Dziewczyna ta przyjęła po mnie nazwisko. Ma zmieniony już paszport dowód itd. Jeśli chodzi o wize to mniejszy problem. Konsul powiedział ze ma zabrac ze soba stary paszport z wiza oraz przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego akt małżeński i nie bedzie problemu. Trudniej jednak z biletem. Rozmawiałem na czacie z Widero, powiedział zeby małżonka wzięła stary paszport i akt małżeński ale nie gwarantuje ze to sie uda i mam skontaktować sie z linia lotnicza. Jako ze lecimy po Europie LOTem chciałem poznać ich zdanie na początek.Jestem po rozmowie: Lot nic nie możne zrobić gdyż jest to bilet UA, ale powiedzieli ze można spróbować, ale gwarancji na to nie me - jeśli WIDERO dopisze w systemie ze nastąpiła zmiana nazwiska i może to na lotnisku przejdzie, dodał ponownie może (Widero nic nie proponuj w tej sprawie). Ktos z Lotu powiedział ze nawet jak sie skontaktuje z United Airlines to i tak oni nic nie zrobią bo część lotu wykonuje LOT i nie beda mogli zminic w LOTcie danych tak samo jak Lot nie moze nic zrobić w bilecie w UA..... Jedyne co na pewno zadziała to to,ze mam oddać bilet zakupiony i kupić nowy ( wiadomo ze tego nie zrobię ). Macie może jakis pomysł co zrobic w takiej sytuacji, czy męczyć Widero, czy dzwonić (bo mejli do UA nie moge namierzyć) , a UA nie maja biura w Polsce tylko np Niemcy Anglia no i USA. Jeśli kontaktować sie z UA to z którym biurem najlepiej ?
Dzieki za podpowiedzi
manro1

a wystarczylo poczekac ze zmiana nazwiska do przylotu ze stanow.....




Niestety inne sprawy ważniejsze zadecydowały o zmianie nazwiska przed wylotem, nie można bylo czekac.... Jak ktos ma jakis pomysl zanim napisze do lini to bede wdzięczny
dzieki luftairways za linki jakos przeoczyłem - poczekam chwile az moze ktos podpowie czy mozna cos napisać aby nie mieli podstaw do odrzucenia. Zapewne nie jestem pierwsza osoba ktora zmienila nazwisko po zakupie biletów w nietypowych badz typowych "prmocjach"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#966 PostWysłany: 21 Sie 2014 19:24 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 101
Upadte
Na lotnisku w Gdańsku LOT powiedział ze nie wiedza czy Lot nas wpuści na swój pokład wylatując z Wawy. Zajechaliśmy na lotnisko do Warszawy, w obsłudze klienta powiedzieli ze raczej nie, po czym po długich rozmowach skierowali nas do kierownika operacyjnego, który powiedział ze nas Lot wpuści.(przypominam z Londynu już United mamy lecieć) Może wystawia (LOT) już dwa bilety, również na odcinek do Usa.
Rozmawiałem telefonicznie z United, powiedzieli ze może wpuszcza na pokład z przetłumaczonym aktem małżeństwa i starymi dowodami/paszportami ale może. Ostatnio dostałem mejla od United, ze dokumenty musza być na osobę która widnieje na biletach. Odpisali na mejla po 4 tygodniach od mojego wysłanego…
Widero ( przewoźnik norweski ) umywa ręce.
A wiec plan jest taki. Z Warszawy powinni nas wpuścić na akcie małżeńskim. Z Londynu mamy wylot o 19, wiec tam się okażę czy nas wpuszcza, jak nie to hmm, będzie ciekawie Dam znać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#967 PostWysłany: 06 Wrz 2014 22:05 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 101
Upadate
Właśnie wróciliśmy ze Stanów. Było bardzo fajnie
Żadnych, ale to żadnych problemów z biletem na panieńskie nazwisko.
Ani LOT ani United Airlines ani urzędnik ze Stanów nie robił problemów, wręcz nie pytali się nawet o nic dodatkowo. Jedynie napominaliśmy ze była zmiana nazwiska bo wzięliśmy ślub (akt małżeński nie był potrzebny). Tak wiec straszenie pośrednika norweskiego, LOTu czy United Airlines było tylko „informowaniem „ ze nazwisko powinno się zgadzać z aktualnym paszportem. Żona pokazywała dwa paszporty naraz a i czasem brali tylko nowy paszport nie porównując nazwiska z biletu z tym z paszportu… Sprawdzali tylko zdjęcie. Więc w naszym wypadku nie było problemów, ale dodatkowy stresik był. Dziękuję za pomocne uwagi w tym temacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 967 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: borcak oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group