Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przewóz papierosów
#1 PostWysłany: 03 Wrz 2022 16:35 

Rejestracja: 10 Maj 2022
Posty: 2
Cześć, we wtorek wybieram się za granicę i mam pytanie. Moja mama pali papierosy i czy powinna je mieć w bagażu rejestrowanym czy podręcznym- ok. 5 paczek? Dodatkowo pali papierosy skręcane-czy na lotnisku przejdzie jeśli będzie miała je w używanych już paczkach, niezapakowanych fabrycznie? A jeżeli chodzi o przewóz zapalniczki to można mieć ją ze sobą w kabinie ale cały czas przy sobie czy w ogóle jest to niedozwolone? Nie wiem czy to ma znaczenie, ale leicmy Wizzair.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 03 Wrz 2022 16:41 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22323
Polecam
co-mozna-a-czego-nie-mozna-przewozic-w-samolocie,228,496
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Wrz 2022 16:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Takie robione to lepiej w rejestrowanym ;) Zapalniczkę to zależy na kogo trafi, czasem każą wyrzucić ale często też przechodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Wrz 2022 16:45 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Moze miec przy sobie papierosy, moze miec w rejestrowanym. Wazne, zeby nie przekroczyla limitow. Zapalniczke jezeli juz musi miec, to koniecznie w kieszeni.

Papierosy w zastepczych opakowanianiach - pewnie przejda, ale ktos moze zwrocic uwage (akcyza). Lepiej na ten jeden wyjazd kupic sobie 5 paczek oryginalnie zapakowanych.

I namow mame zeby rzucila faje, szkoda zdrowia i kasy:)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2022 19:29 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
I najwazniejsze - w samolocie nie mozna palic, w toaletach tez!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Wrz 2022 14:46 

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 11
Nie będę zakładać nowego wątku i tutaj Was poproszę o potwierdzenie. Lecę do rodziny i ciocia mnie prosiła o zakup e-papierosów dla całej rodziny. Kupiłem 4 i teraz chciałbym się od was upewnić, czy nie będzie problemu z ich przewozem? Dla pewnosci podam wszelkie informacje: 4x IQOS 3 duo, po 100zł/szt., oryginalnie zafoliowane, lot Ryanairem z Katowic do Bolonii, w bagażu podręcznym. Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Wrz 2022 15:57 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Chyba nie ten temat. Sam nie palę, ale zdaje się że Iqos nikotyny nie zawiera, tylko wkłady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Lut 2024 12:37 

Rejestracja: 29 Lut 2024
Posty: 1
Dzień dobry, mam pytanie ponieważ bardzo rzadko latam samolotem. Używam saszetek nikotynowych i zastanawiam się czy mogę bez problemu przejść z nimi przez odprawę na lotnisku? Czy muszę się ich pozbyć przed odprawa i kupić dopiero w strefie bezcłowej? Bardzo proszę o pomoc. I czy muszę je ewentualnie wyciągnąć z bagażu podręcznego podczas kontroli?


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 29 Lut 2024 16:11, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie nazwy produktu - reklama
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Lut 2024 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Bez problemu.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcel8195 lubi ten post.
Marcel8195 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group