Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lip 2013 16:27 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 10
Witam, mam pilne pytanie i bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi.
Kupilam lot z przesiadka w germanwings w taryfie basic i dokupilam do niego bagaz glowny. I teraz pytanie - czy powinnam kuoic po 1 bagazu na kazdy odcinek lotu tak jak w ryanie czy jeden bagaz wystarczy. Pytam, bo w podsumowaniu rezerwacji wychodzi ze kupilam bagaz tylko na pierwszy odcinek. I w tej sytuacji co, po pierwszym locie wyrzuca mi torbe z samolotu i rob z nia co chcesz? W sytuacji gdy w rezerwacji chce dodac druga torbe, to liczy ja jako druga torbe w jednym locie. Stad moje pytanie
Dziekuje za pomoc


Ostatnio edytowany przez mashacra, 15 Maj 2014 18:58, edytowano w sumie 1 raz
poprawa tytułu, literówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 08 Lip 2013 16:56 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 150
Zgodnie z ich stroną:
Kod:
When you catch a Germanwings connecting flight you only pay the luggage surcharge and any possible excess luggage surcharge once for the whole route from departure airport to connecting airport and on to the destination airport.


Płacisz za bagaż raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2013 08:38 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 10
Dziekuje bardzo za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Sty 2014 03:21 

Rejestracja: 05 Wrz 2012
Posty: 72
Hej

Znalazłem połączenie z WRO do CTA, dla wielu nieakceptowalne ze względu na czas, dla mnie z pewnych względów OK ;)

Chciałbym zamówić przez airtickets.com

Wygląda to tak:
LH1635 (K) - WRO-MUC
LH2144 (K) - MUC-STR
4U2818 (R) - STR-CTA

Pod spodem jest napisane 1 sztuka bagaż bezpłatna.

I tutaj pytanie. Oznacza to bezpłatna tylko na część wykonywaną przez Lufthansę? Czy na Germanwings też? Nie mogę znaleźć w internecie informacji jaką klasę rezerwacyjną w 4U stanowi (R), jedną z tych gdzie bagaż jest bezpłatny, czy może będę musiał zapłacić dodatkowo (12 Euro, w te i nazad to już mi się bardziej opłaca jechać do Pragi i lecieć Alitalią ;))

Z góry dzięki
_________________
Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Ryszard Kapuściński "Podróże z Herodotem"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Paź 2014 00:37 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
Witam
mam lot z DUS do TXL kupiony na stronie Lufthansy ale wykonuje go EUROWINGS
moje pytanie czy moge wziasc za darmo 2 sztuke bagazu nadanego ze wzgledu na swoj status GOLD w star alliance?


Ostatnio edytowany przez krasnal, 19 Kwi 2017 15:13, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Paź 2014 00:46 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 270
niebieski
Proponowałbym "wziąć" zamiast "wziasc" :-))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Paź 2014 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
mega78 napisał(a):
Witam
mam lot z DUS do TXL kupiony na stronie Lufthansy ale wykonuje go EUROWINGS
moje pytanie czy moge wziasc za darmo 2 sztuke bagazu nadanego ze wzgledu na swoj status GOLD w star alliance?

Tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Maj 2016 11:05 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Hej,

zaplanowałem sobie podróż na Islandię. Na 2 tygodnie przed pojawiła się okazja zakupu ciekawej lustrzanki. Lot powrotny mam tylko z bagażem podręcznym (8 kg; 55 x 40 x 23 cm), a w zasadzie to 4 osoby z takim bagażem. Tego miejsca w torbach mamy w zasadzie na styk. No i tutaj pojawia się problem, bo wygląda na to że Eurowings nie dopuszcza bezpłatnie dodatkowej torby z aparatem (wymiary body to około 127 x 104 x 80 mm; do tego jeszcze obiektyw).
Macie może jakieś praktyczne doświadczenie w tej kwestii? Czy kombinować tak jak w W6 aparat-lustrzanka-wizzair,242,37020 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 06 Maj 2016 11:36 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
A nie lepiej zrzucić się w 4 na jeden bagaż rejestrowany i mieć luz, także na ewentualne zakupy itp? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
dansci uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 06 Maj 2016 13:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2596
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Jak bierzesz tylko lustro + 1 obiektyw to zostawiłbym torbę w domu i aparat nosił na szyi. Jak się ktoś będzie tego czepiał na lotnisku to body spakujesz do torby a obiektyw do kieszeni kurtki (sam tak robiłem). Ja bym specjalnie nie kombinował z nadawanym, chyba że chcecie coś jeszcze przywieźć tak jak sugeruje @marek2011
Góra
 Profil Relacje PM off
dansci uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group