Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 907 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 16 Mar 2016 14:58 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8895
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Etihad, lot COK - AUH:

Załącznik:
Komentarz do pliku: Menu
20160223_100702.jpg
20160223_100702.jpg [ 26.65 KiB | Obejrzany 3702 razy ]


To zielone to kurczak, całkiem niezły:

Załącznik:
20160223_103953.jpg
20160223_103953.jpg [ 76.11 KiB | Obejrzany 3702 razy ]


Oprócze tego szampan i słodycze z biznesu dzięki zawarciu znajomości z obsługą :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
#242 PostWysłany: 22 Mar 2016 20:25 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 115
Loty: 39
Kilometry: 70 170
na stronie LOTu jest adnotacja przy klasie Economy: "Podczas rejsów do/z Japonii przekąski i wybrane napoje alkoholowe oferowane są w ramach standardowego menu."
Może ktoś to rozwinąć, co dokładnie jest oferowane ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 22 Mar 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@prezes w internecie również na konkurencyjnych stronach jest kilka relacji z lotów do Tokio. Tam masz też zdjęcia jedzenia. Na samym fly4free była głosno dyskutowana relacja z pierwszego lotu, tam autor też opisał co otrzymał do jedzenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 23 Mar 2016 16:11 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 115
Loty: 39
Kilometry: 70 170
@dziabulek. tak, ale większość opisów pochodzi z inauguracyjnego lotu. chodzi mi głównie o to czy alkohol jest podawany za free przez cały lot czy tylko do posiłków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 23 Mar 2016 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Z tego co czytałem to cały lot. Czytałem gdzieś tutaj na forum jakieś opinie na ten temat, były też relację z drugiego czy trzeciego lotu. Nawet chyba, któryś z moderatorów leciał. No ale nie pamiętam gdzie, ale pewnie jak dobrze przeszukasz to znajdziesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 23 Kwi 2016 06:28 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 115
Loty: 39
Kilometry: 70 170
wczoraj leciałem LOTem do Tokio więc uaktualnie kwestie alkholu. Podawany jest tzw. "lekki" alkohol (piwo, wina: białe, czerwone, śliwkowe) ale TYLKO podczas serwisów (czyli łącznie 3 razy). Poza serwisami gdy poszedłem i poprosiłem o dwie puszki piwa dowiedziałem się, że nie jest to możliwe, nawet odpłatnie (podobno alkoholu nie ma w ofercie sprzedażowej).
PS. ale jak się ładnie poprosi to wszystko można załatwić ;)
Na obiad potrawka z wieprzowiną, lub kurczak. Na śniadanie makaron z kurczakiem, lub quiche.
później wrzucę zdjęcia posiłków bo zaraz odprawa do KIX.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 23 Kwi 2016 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4470
srebrny
Poproszę o opis posiłków w UIA na międzynarodowych ca. 5 godz. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 23 Kwi 2016 16:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
@wtak

Masz tutaj obiadki które dostałem w trasie KBP-JFK

Po 2 godzinach lotu

Image

Do wyboru ryba albo kurczak w sosie musztardowym (to na zdjęciu to kurczak w sosie) z szparagami i grillowaną papryką.
Sałatka, bułeczka i babeczka piaskowa

Przed lądowaniem

Image

Nie pamiętam co było jeszcze do wyboru. Ja miałem kurczaka w sosie pieczeniowym z groszkiem, sałatkę z szynką, bułeczka i szarlotkę.

Niestety nie mam przy sobie zdjęć z JFK-KBP, jako ze aparat pożyczyłem bratu.

Jedzenie na 7/10, może nie najlepsze, ale za to smaczne.
Prawdopodobnie ty dostaniesz jedno z tych :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#249 PostWysłany: 23 Kwi 2016 17:10 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
wiater napisał(a):
A ja mam takie nie typowe pytania :)

1. Czy ktoś z Was po spożyciu posiłku w samolocie czuł się źle? wymiotował?
2. Czy mieliście taką sytuację, że nie starczyło jedzenia?
3. Mieliście w ogóle jakieś śmieszne sytuacje z jedzeniem pokładowym?


W Etihadzie na locie DEL-AUH zabrakło posiłków wegetariańskich. Były do wyboru 2 rodzaje mięsa i jeden wegetariański, źle oszacowali zapotrzebowanie i mieli za mało bezmięsnych. Mnie to nie przeszkadzało, bo i tak chciałem mięso, ale wielu pasażerów było wyraźnie niezadowolonych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 23 Kwi 2016 17:29 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Na stronie Etihadu (a także praktycznie każdej innej linii) możesz zamówić posiłek specjalny (np. wegetariański lub koszerny) z wyprzedzeniem. Masz wtedy pewność, że właśnie taki dostaniesz. Co więcej, dostaniesz go na samym początku serwowania posiłków, przed "standardowymi" pasażerami.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#251 PostWysłany: 23 Kwi 2016 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
wiater napisał(a):
A ja mam takie nie typowe pytania :)

1. Czy ktoś z Was po spożyciu posiłku w samolocie czuł się źle? wymiotował?
2. Czy mieliście taką sytuację, że nie starczyło jedzenia?
3. Mieliście w ogóle jakieś śmieszne sytuacje z jedzeniem pokładowym?

1.) Nigdy nie wymiotowalem, czasami troche mulilo, ale dobry alkohol zawsze pomoga.;)
2.) Normalnie jedzenia starczalo, ale zdarzaly sie przypadki ze jednego rodzaju dania czy kanapek zabraklo, zostal np. tylko kurczak, a ja nie moge kurczaka.
3.) Nie pamietam, moze sobie cos przypomne.

O ile sobie przypominam, najlepiej jadlem w liniach: Qatar, Emirates, Korean, Singapur, Thai, LAN, Gulf Air, Kuwait, Lufthansa i Swiss.
W zeszlym roku bylem w Bhutanie i lecialem liniami Qatar poprzez Doha do Kathmandu, pamietam jedzenie bylo wysmienite, mialem aromatyczna hinduska kuchnie, ale do tej pory nie fotografowalem jedzenia w samolotach, jakos nie przywiazywalem do tego wagi.
Miesiac temu bylem w Grenlandii i lecialem Scandinavian poprzez Copenhage do Reykjaviku. Tylko kawa, herbata i chyba woda byly gratis, za wszystko inne trzeba bylo zaplacic, nie podobalo mi sie.

De facto, wole jak mi jedzenie i picie w samolocie poda jakas "Pani", a nie jakis "Pan", lepiej mi smakuje. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 26 Kwi 2016 12:50 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 66
Loty: 80
Kilometry: 142 920
Czy ktoś ostatnio leciał Finnairem do Chin? Lecę w czwartek do Pekinu i zastanawiam się, czy w klasie ekonomicznej będzie jedzenie w cenie biletu czy trzeba zabrać coś swojego do samolotu? Leciałam z nimi do Delhi 6 lat temu i serwis był co chwilę, ale to było dawno. Na ich stronie nie znalazłam nic na ten temat, na forum też nie. Będę wdzięczna za info, jeśli coś, ktoś ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 26 Kwi 2016 13:00 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Jedzenie jest w cenie biletu.
Nie musisz się o nic obawiać.
To jest narodowy przewoźnik i zarówno jedzenie jak i napoje sa w gratisie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Diomeda uważa post za pomocny.
 
      
#254 PostWysłany: 26 Kwi 2016 13:07 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 66
Loty: 80
Kilometry: 142 920
Bingo, dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 26 Kwi 2016 13:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Lol?
https://www.finnair.com/int/gb/informat ... nomy-class
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 01 Maj 2016 19:00 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 115
Loty: 39
Kilometry: 70 170
prezes napisał(a):
leciałem LOTem do Tokio [...]
Na obiad potrawka z wieprzowiną, lub kurczak. Na śniadanie makaron z kurczakiem, lub quiche.
później wrzucę zdjęcia posiłków bo zaraz odprawa do KIX.


tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia z LOTu do Tokio:

Pierwszy serwis z napojami i przekąską:
Image

Obiad:
1.Potrawka z wieprzowiną:
Image

2.Kurczak:
Image

Śniadanie:
1.Makaron z kurczakiem:
Image

2.Quiche:
Image

LOT powrotny Tokio-WAW:
Obiad:
1.Wołowina:
Image

2.Kurczak:
Image

Kolacja (?):
1.Makaron:
Image

2.Kurczak
(brak zdjęcia)

Podczas całego lotu dostępne napoje bezalkoholowe i przekąski w formie "samoobsługowej".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#257 PostWysłany: 01 Maj 2016 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
czytam tu w tym wątku że jedzenie w Qatar jest dobre, a jak jest u nich z alkoholami? unlimited czy limited? i jakie to alkohole?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#258 PostWysłany: 02 Maj 2016 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Lecialem w zeszlym roku Qatar-em Economy do Kathmandu poprzez Doha, alkohol na trasie ZRH-DOH-KTM-DOH-ZRH byl unlimited, pilem o ile pamietam winko francuskie i koniak Martell.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#259 PostWysłany: 02 Maj 2016 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
rw30 napisał(a):
czytam tu w tym wątku że jedzenie w Qatar jest dobre, a jak jest u nich z alkoholami? unlimited czy limited? i jakie to alkohole?



Jedzenie faktycznie niezłe.
Alkohol bez ograniczeń, jak chcesz mogą Ci donosić Jacka co 15 min.:)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#260 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
zrobilem ostatnio RT Qatarem, BCN-DOH-AUH i z powrotem. Jedzenie absolutnie nie bylo dobre.
outbound nie pamietam dokladnie, ale nic szczegolnego. Na krotkim locie tylko sandwich, ale dobra, ten lot to 40 min, wybaczam.
W drodze powrotnej DOH->BCN jedynym cieplym posilkiem bylo sniadanie [wylot o 7.15, wiec to zrozumiale], a tam do wyboru:
-kielbaska[???] z kurczaka
-nalesniki z polewo jakos-tam

sniadanie przespalem, poprosilem stewardessy zeby przyniosly pozniej. Co prawda poczatkowo dowiedzialem sie, ze nie mogo mi przyniesc sniadania, bo jakies niekorzystne procesy zachodzo z jedzeniem po podgrzaniu i byloby ono niezdrowe, ale potem widocznie znalezli porcje niepodgrzano [albo zaryzykowali :mrgreen: ].
Kielbaska z kurczaka - danie juz z nazwy zapowiada sie nieciekawie - podana byla z, uwaga uwaga: puree ziemniaczanym oraz ziemniaczkami zapiekanymi!!!! taki zestaw :roll: :oops: :cry: piecigwiazdkowe ponoc linie! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobrze ze jestem z Wielkopolski i kazda ilosc ziemniakow chetnie przyjme :mrgreen:

co bedzie nastepnym razem? moze ziemniaki z chlebem?

(zamiast zdjecia posilku - Karol)

Image

p.s. alkoholu nie probowalem wcale, w obie strony bylem przeziebiony, wiec wolalem nie dolewac wódki do ognia
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 907 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: agnieszka.s11 oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group