Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 20 Paź 2014 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Próbuję od rana odprawić się na lot powrotny z Madrytu (z różnych przeglądarek),ale każdorazowo powtarza się sytuacja ze screena (nic nie zmieniałam poza wymazaniem mojego nazwiska i numeru rezerwacji). Gdy zaznaczam "lot powrotny",to opcja "wydrukuj" staje się nieaktywna.
Na 12 listopada odprawiłam się bezproblemowo 4 dni temu. Dodam także,że na obydwa loty wykupiłam miejsca,więc w zasadzie powinna już pojawić się możliwość odprawy także na 19 listopada,ale jednak tymczasem nie mogę nic zdziałać. :( Czy ktoś może podpowiedzieć jakieś rozwiązanie? :oops: :oops:

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 60 KiB | Obejrzany 935 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#222 PostWysłany: 20 Paź 2014 16:43 

ktoś kiedyś pisał, że jak nie mógł się odprawić (czyszczenie ciasteczek z ponownym uruchomieniem komputera, tryb prywatny itp, itd) to spróbował dnia następnego i wtedy już nie miał problemu (ostatecznie telefon na infolinię, fax lub e-mail)
Góra
 PM off
Tulsa uważa post za pomocny.
 
      
#223 PostWysłany: 20 Paź 2014 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
19 listopada to rownie dobrze moze byc 31 dni jak ktos sie uprze wiec ja bym poczekaj spokojnie i sprobowal jutro lub naewt we srode. Jesli dalej nie bedzie dzialalo to dopiero wtedy szukal innego rozwiazania.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa uważa post za pomocny.
 
      
#224 PostWysłany: 20 Paź 2014 23:44 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Podpowiedzcie prosze jak sie najlepiej odprawić za granica gdy wylot był wczesniej niż tydzien/powrót? Jest jakas apka na odprawy? Głownie to problem z wydrukiem gdy np jestem w Afryce i mam przesiadki na ryana przy powrocie
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 20 Paź 2014 23:50 

Ryananir ma już aplikację mobilną, przy czym
Kod:
Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Saragossa 
Alghero
Rzym-Ciampino
Kefalinia
Wolos

Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.


http://www.ryanair.com/pl/pytania/czy-f ... kladowych/

Jak lecisz z któregoś z w/w lotnisk to kawiarenka internetowa lub życzliwy recepcjonista hotelowy
Góra
 PM off  
      
#226 PostWysłany: 21 Paź 2014 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Witam

Dokonałem niedawno rezerwacji w ryanair na Jakub { nazwisko } a w rzeczywistości chłopak nazywa się Kuba, mogą byc problemy przy odprawie na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 21 Paź 2014 00:45 

Jak dla mnie ogromna i nie do przejścia (trzeba było do 24 godzin od rezerwacji zadzwonić na infolinię Ryanair i za darmo zmienić, teraz trzeba będzie zapłacić równowartość 110 euro)
Góra
 PM off  
      
#228 PostWysłany: 21 Paź 2014 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Rozumiem, też mi się wydaje, że błąd jest spory aczkolwiek miał ktoś może podobny przypadek na lotnisku? Miałem kiedyś spore błędy w imieniu na rezerwacji ( imię było inne niż powinno i Pani w punkcie ryanaira powiedziała ze problemów nie będzie ) jednak było to jakieś 4 lata temu i mogło się wiele zmienić. Dzięki za odpowiedzi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 21 Paź 2014 23:08 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Wiesz, na dwoje babka wróżyła... pewnie jest szansa, że przejdzie, a jak ktoś będzie chciał to się przyczepi. Pytanie tylko, czy jak ktoś się przyczepi na lotnisku to wystarczy wyskoczyć ze 110 euro czy wtedy kosztuje to jeszcze więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 21 Paź 2014 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Dobre pytanie, podzwonie, podjade na lotnisko bo mam blisko i wypytam. Dzięki za odpowiedzi. A jak nie to trzeba będzie wyskoczyć ze 110 euro :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 21 Paź 2014 23:42 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
MagicDubs napisał(a):
Dobre pytanie, podzwonie, podjade na lotnisko bo mam blisko i wypytam. Dzięki za odpowiedzi. A jak nie to trzeba będzie wyskoczyć ze 110 euro :)

Kiedy wylot? Może taniej będzie kupić nowy bilet... Na lotnisku pytać nie radzę, jeszcze sobie zapamiętają ;) Więc jak coś lepiej iść i udawać głupka, a nóż się uda. Tylko wcześniej zweryfikuj czy w razie konieczności dopłaty będzie ona wynosiła "tylko" 110 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:09 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 17
Loty: 1
Kilometry: 4 027
Witam serdecznie forumowiczów :)
Mam chyba mały problem. 2 dni temu zamówiłem bilety w dwie strony. z Warszawy (Modlin ) na Gran Canaria wylot. 12 grudnia. A powrót 2 stycznia 2015. Całą rezerwację przeszedłem pozytywnie, pieniążki za bilety z konta mi pobrano, na email przyszedł email z potwierdzeniem rezerwacji ( numer rezerwacji ) itd. Wygląda to tak na screenie -- > http://scr.hu/2hun/xi89e w poradniku rezerwowania biletu było napisane że można się odprawić online min 30 dni przed wylotem ( mam wykupione miejsca w smolocie na loty w dwie strony ) Chciałem z ciekawości zobaczyć jakie opcję są po zalogowaniu do MyRyanair - loguję się i wyskakuje mi informacja że email lub hasło jest nieprawidłowe :( nie wiem dlaczego tego ponieważ wpisuje dobry mail jak i hasło. Zrobiłem sobie nawet screena przy rezerwacji i zakłądaniu konta i widać że tam jest ten mail. Kiedy klikam przycisk odzyskaj hasło i wpisuje moj email to znowu informacja ze w ich baze nie ma konta z moim mailem.. ? WTF ? jak to możliwe skoro na mojego maila przyszło potw rezerwacji. Nie wiem co mam robić. Bo 30 dni przed odlotem chciałebym się odprawić online ale jak nie bede mogl sie zalogować na konto na ryanair to będą z tego nici. Co mam zrobić ? pomóżcie, proszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:17 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
probowales opcji nr 2? tam wysatarczy podac numer PNR rezerwacji i ostatnie 4 cyfry karty, ktora oplaciles rezerwacje:
https://www.bookryanair.com/SkySales/Bo ... ageBooking
Image


Ostatnio edytowany przez muguete 22 Paź 2014 15:24, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Nie trzeba się logować na MyRyanair żeby się odprawić. Zarządzać rezerwacją możesz poprzez:
https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=pl-pl&lc=pl-pl#ManageBooking
A odprawić się z miejscem przydzielonym bezpłatnie można najwcześniej 7 dni przed odlotem.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez scomin, 22 Paź 2014 15:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:22 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
Kolega napisal, ze ma wykupione miejsca...
erold napisał(a):
mam wykupione miejsca w smolocie na loty w dwie strony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:31 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 17
Loty: 1
Kilometry: 4 027
Witam serdecznie forumowiczów :)
Mam chyba mały problem. 2 dni temu zamówiłem bilety w dwie strony. z Warszawy (Modlin ) na Gran Canaria wylot. 12 grudnia. A powrót 2 stycznia 2015. Całą rezerwację przeszedłem pozytywnie, pieniążki za bilety z konta mi pobrano, na email przyszedł email z potwierdzeniem rezerwacji ( numer rezerwacji ) itd. Wygląda to tak na screenie -- > http://scr.hu/2hun/xi89e w poradniku rezerwowania biletu było napisane że można się odprawić online min 30 dni przed wylotem ( mam wykupione miejsca w smolocie na loty w dwie strony ) Chciałem z ciekawości zobaczyć jakie opcję są po zalogowaniu do MyRyanair - loguję się i wyskakuje mi informacja że email lub hasło jest nieprawidłowe :( nie wiem dlaczego tego ponieważ wpisuje dobry mail jak i hasło. Zrobiłem sobie nawet screena przy rezerwacji i zakłądaniu konta i widać że tam jest ten mail. Kiedy klikam przycisk odzyskaj hasło i wpisuje moj email to znowu informacja ze w ich baze nie ma konta z moim mailem.. ? WTF ? jak to możliwe skoro na mojego maila przyszło potw rezerwacji. Nie wiem co mam robić. Bo 30 dni przed odlotem chciałebym się odprawić online ale jak nie bede mogl sie zalogować na konto na ryanair to będą z tego nici. Co mam zrobić ? pomóżcie, proszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:34 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
hmm.... zerknij na posty poprzednie gdzie probujemy Ci juz pomoc ;-) identyczny Twoj post znajduje sie na stronie wczesniejszej- zapewne przeniesiony przez jakiegos moda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
Zaloguj się przez nr rezerwacji i nr karty użytej do płacenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 22 Paź 2014 16:19 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 17
Loty: 1
Kilometry: 4 027
Przepraszam za podwójny post z mojej strony ( wcześniej zakładałem osobny temat i nie wiedziałem że Administrator usunie temat i przeniesie post tutaj ) Wszystko już wiem. Skorzystałem z opcji 1 gdzie mam podać numer rezerwacji, maila i wylot skąd / dokąd no i zadziałało i się bardzo cieszę. Tylko dziwi mnie to że nie mogę się bezpośrednio z panelu zalogować na swoje konto :( wystraszyłem się i dlatego tutaj napisałem. Jak zawsze forumowicze fly4free są bardzo pomocni i bardzo wam dziękuję za odpowiedzi :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 22 Paź 2014 17:37 

jest jeszcze aplikacja mobilna Ryanair
mobilna-karta-pokladowa-ryanair,15,42677
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group