Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 29 Kwi 2015 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Rezerwowałem hotel na booking.com przez Wizz Hotel (cena była identyczna w wielu wyszukiwarkach hoteli a na ten pokój nie było zniżek). Przysługuje mi 2 % zwrotu na konto WIZZ (obecnie 5 %).

Po jakim czasie od pobytu pojawiają się punkty na koncie Wizz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#182 PostWysłany: 29 Kwi 2015 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Z t&c
Cytuj:
We will use reasonable endeavours to issue the Credit in the first 7 days of the month following your stay in the hotel.
Zobacz też http://www.fly4free.pl/forum/5-kredytu-wizz-air-przy-rezerwacji-zakwaterowania,81,71305#p568612.
Góra
 Profil Relacje PM off
zulu uważa post za pomocny.
 
      
#183 PostWysłany: 11 Maj 2015 12:42 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Witam,

mam "stare" członkowstwo typu STANDARD (to lepsze, do 8 osob na rezerwacji). Wazne co prawda jeszcze tylko niecaly miesiac ... ale ...na ten moment bardziej mi sie opłaci nowe tez typu STANDARD (znizka 25 zl na bagaz)

Jak to zmienic ???

W profilu jest tylko STANDARD , wazne do 29/05.2015 i Zrezygnuj :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 11 Maj 2015 12:48 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Kod:
.... Aby cieszyć się korzyściami członkostwa typu Standard lub Grupa opisanymi wyżej, możesz zmienić swoje bieżące członkostwo na członkostwo typu Standard bez dodatkowych kosztów lub możesz rozszerzyć swoje członkostwo o członkostwo typu Grupa podczas dokonywania kolejnej rezerwacji.

Czyli na mój rozum to coś się powinno pojawić podczas dokonywania rezerwacji. Do momentu podania danych karty kredytowej, zawsze możesz anulować rezerwację, więc możesz sprawdzić czy rzeczywiście tak jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 11 Maj 2015 17:39 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Nie jest...rezerwowałem już loty i nie było takiej opcji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 11 Maj 2015 22:50 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
No to zostaje Ci mail do nich lub ew. rozmowa telefoniczna. Gdzieś mam adres email do nich przeznaczony do spraw związanych z WDC, na który odpowiadają praktycznie momentalnie. Jest on gdzieś "zaszyty" w treści regulaminu WDC, jutro go jestem w stanie namierzyć.

EDIT: znalazłem - wizz.creditcard@wizzair.com
Góra
 Profil Relacje PM off
ATX lubi ten post.
 
      
#187 PostWysłany: 28 Maj 2015 14:46 

Z cyklu: blondynka pyta:
do tej pory WDC przedłużałam kupując bilet dla siebie, tym razem chcę kupić członkostwo WDC grupa ale ja nigdzie chwilowo nie lecę, rozumiem, że mogę komuś kupić bilet (cena zwykła) i WDC dla siebie? Płatność będzie moją kartą (nie Reiffeisen ani Citi) z mojego profilu Wizz.
Góra
 PM off  
      
#188 PostWysłany: 28 Maj 2015 14:51 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
musisz sprawdzić na ich stronie czy się da, kiedyś chyba tak było można
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 28 Maj 2015 15:55 

singielka_1976 napisał(a):
Z cyklu: blondynka pyta:
do tej pory WDC przedłużałam kupując bilet dla siebie, tym razem chcę kupić członkostwo WDC grupa ale ja nigdzie chwilowo nie lecę, rozumiem, że mogę komuś kupić bilet (cena zwykła) i WDC dla siebie? Płatność będzie moją kartą (nie Reiffeisen ani Citi) z mojego profilu Wizz.


Jak dla mnie niemożliwe:
- by cokolwiek zarezerwować nawet komuś bez wdc, bo nie ma cię na rezerwacji lub nie masz aktywnego wdc musisz się zalogować na swoje konto mywizz, każdorazowo po wybraniu lotu/ów masz komunikat "jeśli nie ma cię na rezerwacji zmień na ceny bez wdc"
- oczywiście jak nie ma cię na rezerwacji nie wykorzystasz np. zgromadzonych pkt wizz itp
- czemu się nie zalogujesz do mywizz i nie sprawdzisz pro forma rezerwując jak sobie wymyśliłaś to co chcesz, bez opłacenia na końcu co spowoduje nie wiążącą ciebie próbę rezerwacji
Góra
 PM off  
      
#190 PostWysłany: 28 Maj 2015 17:47 

No lipa, nie da się tak, więc znowu muszę kupić bilet dla siebie 1 way jakiś najtańszy za 34zł....
Góra
 PM off  
      
#191 PostWysłany: 28 Maj 2015 17:53 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
To nie opłaca Ci się bardziej po prostu poczekać do czasu, gdy jednak znowu gdzieś polecisz? Po pierwsze nie marnuje się wtedy lot, a po drugie członkostwo w WDC liczy się od późniejszej daty, więc trwa dłużej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 28 Maj 2015 17:54 

Po części masz rację, choć wolę jak mi się koszty w czasie rozłożą :P .
Edt.A poza tym, kto wie co będzie z WDC do czasu ewentualnego lotu-jak pokazuje historia to kolejne zmiany są na ogół na niekorzyść klientów :( .
Góra
 PM off  
      
#193 PostWysłany: 28 Maj 2015 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja bym nie kupował, bo po co brać klub jak aktualnie nie jest potrzebny... Ale jeśli już musisz to kup lot na możliwie najdalszy termin - najlepiej na 2016. W WIZZ jest wtedy nie mała szansa na zmianę daty lub godziny i wtedy odzyskasz środki, a nawet 20% więcej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 06 Cze 2015 12:27 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 7
Witam serdecznie,
Na stronie Wizzairu nie mogę doszukać się informacji, a więc pytam tutaj :)
Czy osoba niepełnoletnia może wejść w posiadanie karty Wizz Discount Club? :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 06 Cze 2015 12:28 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Karty czy konta? Karty na pewno nie (regulamin Raiffaisen)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 06 Cze 2015 15:55 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 7
Konta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 06 Cze 2015 16:20 

Nie ma konta i karty wizz discount club. Wdc jest elektronicznym zapisem na danym koncie mywizz, ktore mozna wykupic przy rezerwacji biletow lotniczych wizzair lub otrzymac za darmo z tytulu posiadania karty kredytowej/debetowej Raiffeisen Wizzair (wskazane pytanie u zrodla czyli w Raiffeisen i Wizzair Hungary)
Góra
 PM off
Akkarin uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 06 Cze 2015 17:19 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Myślę, że autorowi wątku chodziło o to, czy osoba niepełnoletnia może mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club (co łączyłoby się również z posiadaniem konta mywizz na nazwisko tej osoby).
Ja osobiście myślę, że jeśli osoba niepełnoletnia może podróżować sama (w wizzie jest to wiek powyżej 14 lat), to nic nie stoi na przeszkodzie aby posiadała własne konto mywizz, a dodatkowo wykupiła sobie członkostwo WDC.
Takie jest moje logiczne myślenie, natomiast oczywiście warto zasięgnąć informacji u źródła, czyli przewoźnika.
Jeśli natomiast nie byłoby to możliwe, to można wtedy wziąć pod uwagę członkostwo WDC grupa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Akkarin uważa post za pomocny.
 
      
#199 PostWysłany: 06 Cze 2015 17:47 

Logicznie rozumujac doszedlem do podobnej konkluzji, pierwasza weyfikacja czy mozna bedzie przy zakladaniu konta mywizz dla nieletniego bo wymagaja podania prawdziwych danych osobowych, w tym rzeczywistej daty urodzenia
Góra
 PM off
Akkarin uważa post za pomocny.
 
      
#200 PostWysłany: 07 Lip 2015 11:46 

Rejestracja: 31 Maj 2012
Posty: 23
Cześć,

chciałabym wykupić członkostwo Wizz Discount na rok (do czerwca 2016 roku) i zastanawiam się, czy jeśli w tym czasie zakupię bilet na podróż przypadającą po zakończeniu okresu członkostwa (np. sierpień 2016 roku), to będę mogła ją bez problemu odbyć? Czy może będę musiała coś dopłacać? Bilety zakupiłabym po promocyjnej cenie, ale lot odbywałby się w czasie, kiedy zniżka mi według regulaminu nie przysługuje:
6.4. Po zakończeniu, anulowaniu lub wygaśnięciu członkostwa nie będzie Pan/Pani uprawniony/-a do korzyści klubowych.
(źródło: https://wizzair.com/pl-PL/travel_services/WDC2_TERMS)

Przeszukałam forum f4f i znalazłam dwa posty z 2013 roku z podobnym pytaniem (oba z odpowiedzią, że przy naliczaniu zniżki liczy się data zakupu, a nie data podróży, więc mogłabym spokojnie kupić sobie bilety na okres przypadający po zakończeniu członkostwa), ale w ciągu 2 lat zasady WDC zdążyły się trochę zmienić, więc wolałabym dopytać.

Z góry dzięki za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group