Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 14 Paź 2014 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Pokoje w Polsce od 39 pln

http://www.accorhotels.com/pl/hotels-of ... 9pln.shtml
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#302 PostWysłany: 14 Paź 2014 12:50 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
horacy19 napisał(a):
Dla informacji:
Mi właśnie kolejny raz przedłużyli Platynę, pomimo nie spełnienia wymogów ( miałem tylko kilka noclegów), ważna była do 31.10.

Nowe promocje:

50 lat Sofitel-pokój Junior Suite w cenie Classic,punkty x3

ibis Styles Wrocław Centrum- punkty x 4

nie mialem zadnego w tym roku noclegu i nie prosilem o przedluzenie, a dostalem przed tygodniem maila, ze przedluzaja mi platyne o rok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 14 Paź 2014 13:15 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Czy mam rozumieć, że jak się nie skorzystało z noclegu ani razu od roku, to przedłużają ważność statusu, żeby tylko nie wchodzić w koszta wysyłki nowej karty z innym statusem?
A jak się skorzystało choć trochę, to po to, żeby nie wykorzystać punktów na noclegi z upgradem i dodatkami?
Bo takie odniosłem wrażenie z kilku poprzednich postów....
Mnie się kończy ważność statusu 30 listopada. Na ten dzień będę miał 9 pobytów i 19 noclegów. Aż jestem ciekawy, co mnie Accor zaoferuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 14 Paź 2014 13:19 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
zle wrazenie odniosles.
mnie przesla nowa karte bo tamta stracila waznosc, wiec koszta wysylki nie sa powodem dla ktorego pozostawiaja mi status. Po prostu mnie polubili ;)


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 15 Paź 2014 14:58 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Kartę wysyłają za każdym razem po odnowieniu statusu.
Poza tym na karcie jest przecież data ważności statusu, co więcej, na tę datę zwracają uwagę podczas check-in - mimo, że mają aktualną w systemie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 15 Paź 2014 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 47
Kilometry: 77 032
Czy wie ktos czy mam płacić za dziecko 3 lat w sieći hoteli Accor?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 15 Paź 2014 15:22 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Nie. Natomiast tez proponuje kontakt z hotelem przed rezerwacja z zapytaniem. Co istotne jesli planujesz dokonac rezerwacji poprzez strone internetowa accoru to nie wybieraj 2+1, bo system czesto podpowiada jakies smieszne dostawki lub dodatkowe pokoje, a wystarczy dopisac w uwagach ze bedzie dziecko i tyle.


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:50, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 21 Paź 2014 07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Błyskawiczna wyprzedaż :

www.accorhotels.com/pl/hotels-offers/pr ... scom.shtml
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 21 Paź 2014 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
Accorhotels.com Private Sales -40%
http://www.accorhotels.com/gb/hotels-of ... xtor=AL-40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 21 Paź 2014 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Po długich bojach, 2=1 w Berlinie na styczeń, ale co chwilę coś się krzaczy, wylogowuje itp.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 21 Paź 2014 11:11 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 40
Czy na stronie Accor można znaleźć informację ile kosztuje śniadanie w danym hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 21 Paź 2014 11:19 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 21
Przy rezerwacji wybierasz czy chcesz śniadanie czy nie i za ile.

PS Stronka już działa poprawnie. Można rezerwować i punkty wyświetlają się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 21 Paź 2014 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
jeżeli brakuje do utrzymania statusu lub zdobycia sa taryfy gdzie można "kupić" pkt. np. w Berlinie
Załącznik:
Ac.jpg
Ac.jpg [ 42.02 KiB | Obejrzany 1231 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#314 PostWysłany: 21 Paź 2014 23:46 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 231
niebieski
jas_wedrowniczek napisał(a):
jeżeli brakuje do utrzymania statusu lub zdobycia sa taryfy gdzie można "kupić" pkt. np. w Berlinie
Załącznik:
Ac.jpg

Ok ale musisz nocleg zabukować tak? czy kupujesz punkty?

-- 21 Paź 2014 23:17 --

jesion83 napisał(a):
stanislav napisał(a):
Czy wie ktos czy mam płacić za dziecko 3 lat w sieći hoteli Accor?


Nie. Natomiast tez proponuje kontakt z hotelem przed rezerwacja z zapytaniem. Co istotne jesli planujesz dokonac rezerwacji poprzez strone internetowa accoru to nie wybieraj 2+1, bo system czesto podpowiada jakies smieszne dostawki lub dodatkowe pokoje, a wystarczy dopisac w uwagach ze bedzie dziecko i tyle.

A przy okazji czy komuś udało się zarezerwować pokoje z promocji dzieci śpią w drugim pokoju: Twoje dzieci chcą mieć swój „własny” pokój hotelowy, tak jak dorośli? Ni huhu jak to przez internet zarezerwować? Ktoś to już zrobił może? Ten 2 pokój za 50% ceny za nic nie wyskakuje bo pokoje zgodnie z systemem muszą być rezerwowane 1+1 oraz 1+1?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Nie wiem czy to ich standardowa praktyka ale...
Konczy mi sie status platynowy z dniem 31/10/2014, nie dostalem zadnego maila przedluzajacego status az tu nagle dzisiaj wiadomosc, ze 'Twoja nowa karta Platynowa jest juz gotowa do wysylki i dotrze do Ciebie w ciagu kilku tygodni'...Na stronce w zakladce 'Moj Profil' data waznosci statusu bez zmian - 31/10/2014...

Ma / mial ktos tez tak? Zastanawiam sie czy to pomylka w emailu czy faktycznie przedluzaja mi status platynowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:08 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 21
Kurcze mi sie kończy 30 listopada i nic nie dostałem. Czekam i czekam.
Moze nie zasłuzyłem do końca ale 15 noclegów odbyłem i 5 pobytów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
indy napisał(a):
Nie wiem czy to ich standardowa praktyka ale...
Konczy mi sie status platynowy z dniem 31/10/2014, nie dostalem zadnego maila przedluzajacego status az tu nagle dzisiaj wiadomosc, ze 'Twoja nowa karta Platynowa jest juz gotowa do wysylki i dotrze do Ciebie w ciagu kilku tygodni'...Na stronce w zakladce 'Moj Profil' data waznosci statusu bez zmian - 31/10/2014...

Ma / mial ktos tez tak? Zastanawiam sie czy to pomylka w emailu czy faktycznie przedluzaja mi status platynowy.



Moja lepsza połówka dostała taki sam email (de facto juz 2 raz od kiedy ma platyne a zaledwie 4 noclegi wykonane) , a mi niestety nie przedłużyli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
indy uważa post za pomocny.
 
      
#318 PostWysłany: 22 Paź 2014 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Ha, czyli jest szansa na kolejna platyne za prawie nic - mialem jeden kwalifikowalny pobyt (1 nocleg, 2 pokoje w...ostatni weekend) oraz 1 przez posrednika (1 noc, 1 pokoj).

Co po raz kolejny pokazuje, ze 'maszyna przyznajaca statusy platynowe jest pusta, nastepuje zwolnienie blokady i...' platynki leca w wylosowanych kierunkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 23 Paź 2014 14:33 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Po zarejestrowaniu się na Aklamio.com i wpisaniu w ich wyszukiwarkę frazy accor pojawia się 8% cashback :idea:
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra, 23 Paź 2014 16:40, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie referala
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#320 PostWysłany: 28 Paź 2014 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Szansa na dodatkowe punkty (500) za ankietę, nie wiem czy do wszystkich to wysyłają.

Witaj xxxxx,

Cieszymy się, że jesteś jednym z najwierniejszych Członków programu lojalnościowego Le Club Accorhotels.

Staramy się coraz lepiej odpowiadać na oczekiwania Członków programu i zapewnić najwyższy poziom satysfakcji naszych Gości. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety opracowanej wspólnie z instytutem badań IPSOS, która dostępna jest online.

Wypełnienie ankiety powinno zająć około dwudziestu minut.

Oferujemy bonus w wysokości 500 punktów*, aby podziękować Ci za czas poświęcony na wypełnienie kwestionariusza do 11 listopada 2014 r.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w ankiecie.

Z pozdrowieniami,

Dyrekcja Programu lojalnościowego Le Club Accorhotels

*W celu naliczenia punktów na Twoim koncie, firma Ipsos poinformuje jedynie Accor, że wziąłeś/wzięłaś udział w ankiecie, jednak nie będzie przesyłać żadnych udzielonych odpowiedzi. Wszystkie Twoje odpowiedzi pozostaną całkowicie poufne i będą przetwarzane w sposób anonimowy wyłącznie przez Ipsos. Punkty programu Le Club Accorhotels zostaną naliczone na Twoim koncie do dnia 31 grudnia 2014 r.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
evo uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group