Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Sie 2014 11:30 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Novotel Beijing Peace:
status platyna, rezerwowany pokój standard (najtańszy)
początkowo zerowe rozpoznanie statusu, po zwróceniu uwagi:
- upgrade do executive (16 piętro, widok na północ)
- dostęp do premier lounge
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#82 PostWysłany: 10 Sie 2014 18:44 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
jadę do Eindhoven (MERCURE HOTEL EINDHOVEN) i czy lepiej napisać wcześniej do nich czy pytać na miejscu??
Czy ktoś korzystał tam??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 10 Sie 2014 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
art77 napisał(a):
jadę do Eindhoven (MERCURE HOTEL EINDHOVEN) i czy lepiej napisać wcześniej do nich czy pytać na miejscu??
Czy ktoś korzystał tam??

Napisz - to nic nie kosztuje, a będziesz wiedział czego się spodziewać. W razie czego wydruk korespondencji mailowej lub mail na smartfonie, też czasami się przydaje podczas rozmowy w recepcji. Mail do Mercure Eind : H8359@accor.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 13 Sie 2014 16:08 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 21
Gdańsk Orbis - drinki powitalne (nawet dla dziecka), 10 % zniżki na gastronomię, rafaello w pokoju i list powitalny od dyrektora hotelu

Novotel Wembley - drinki powitalne, wstęp na siłownię, brak podniesienia standardu (hotel był w trakcie budowy i pokoje były już zajęte)

W sierpniu będzie Novotel Danube w Budapeszcie. Napiszę co dostałem.

Zawsze przed pobytem pisze czego mogę się spodziewać w hotelu.

Poniżej odpowiedź z Novotel Wembley.
As a Platinum member you will have priority check in, Welcome drink offered at our hotel bar valid for 1 person per stay. Platinum members also have the privilege to have early check-in, late check out and room upgrade which are subject to availability.
Room upgrade is one of your benefits and it is subject to availability on the day of arrival. Please be advised that we do not have an Executive Lounge in our hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Sie 2014 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2068
srebrny
Mercure Ostrava- podwyższenie standardu pokoju o jeden wyżej, list od menadżera, owoce, butelka wody. Na późniejszych wymeldowaniach itp. mi nie zależało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 19 Sie 2014 14:23 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 21
mdb napisał(a):
Gdańsk Orbis - drinki powitalne (nawet dla dziecka), 10 % zniżki na gastronomię, rafaello w pokoju i list powitalny od dyrektora hotelu

Novotel Wembley - drinki powitalne, wstęp na siłownię, brak podniesienia standardu (hotel był w trakcie budowy i pokoje były już zajęte)

W sierpniu będzie Novotel Danube w Budapeszcie. Napiszę co dostałem.

Zawsze przed pobytem pisze czego mogę się spodziewać w hotelu.

Poniżej odpowiedź z Novotel Wembley.
As a Platinum member you will have priority check in, Welcome drink offered at our hotel bar valid for 1 person per stay. Platinum members also have the privilege to have early check-in, late check out and room upgrade which are subject to availability.
Room upgrade is one of your benefits and it is subject to availability on the day of arrival. Please be advised that we do not have an Executive Lounge in our hotel.



Mam odpowiedz z Novotel Budapest Danube.

Please, find below the benefits related to your Platinum card:
· Free internet
· Priority check-in
· Early check-in on request upon availability on arrival
· No request for holding deposit at check-in
· Room upgrade upon availability
· VIP treatment

Wyszła jeszcze jedna sprawa. Ale o tym jak wrócę z wyprawy. Podzielę się co otrzymałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 19 Sie 2014 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
mdb napisał(a):
mdb napisał(a):
...

Wyszła jeszcze jedna sprawa. Ale o tym jak wrócę z wyprawy. Podzielę się co otrzymałem.


Czekamy z niecierpliwością!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 20 Sie 2014 00:10 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1
Jestem zdziwiony komentarzami o problemach z korzystaniem z benefitow. Generalnie bez wiekszych oroblemow i w Polsce i zagranica dostaje bez pytania:
- internet (czasami musze poprosic o kod premium, zamiast standard)
- upgrade pokoju do nastepnego poziomu
- list powitalny (chic jak dla mnie szkoda papieru)
- voucher na drinka (lub upominek w Novotelu)
- brak koniecznosci gwarancji karta w Novotelu
Bez zadnego problemu na zyczenie mam wczesniejsze zameldowanie i/lub pozniejsze wymeldowanie.

Jako platynowy czlonek od 4 lat pamietam tylko kilka problemow:
- pullman cannes probowal odmowic upgrade'u twierdzac, ze maja malo pokoi wolnych w wyzszym standardzie - po dyskusji, dali sie przekonac, ze jak jest chic jeden wolny, to maja obowiazek dac upgrade
- dosc czesto hotele zapominaja o rabacie na gastronomie - upominam sie o nsliczenie przy wymeldowaniu
- hotel Mercure Piotrkow Trybunalski zignorowal wiekszosc przyslugujacych benefitow

A jako modelowe, rewelacyjne potraktowanie podam przyklad Mercure Doslonce:
- rezerwacja pokoju standard - upgrade do apartamentu de lux
- voucher na drinka
- wino jako upominek powitalny
- rabat na gastronomie
- pozniejsze wymeldowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 20 Sie 2014 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Upgrade obowiązuje przy check in. Przykład z żywca wzięty, miałem potwierdzony mailowo upgrade do Executive (apartament) w Mercure Wrocław (dwa poziomy do góry), ale przy zameldowaniu okazało się, że wszystkie tego typu pokoje się wyprzedały i dostałem downgrade do Privilege. Nie żałuje, bezalkoholowe z minibarku za darmo.
Mercure Terminus Nord Paris, nic nie dostałem. Czarnu... Afroamerykanin nie "kumał bazy" i co zrobisz? "Upgrade nie jest gotowy a późne wymeldowanie nie jest możliwe, -> tutaj możesz zostawić bagaż"

Hotel hotelowi nierówny. Zawsze warto napisać maila - jak hotel jest ogarnięty to postara się pójść platynie na "rękę".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 20 Sie 2014 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 49
Loty: 77
Kilometry: 160 859
Hotel Century Old Town Prague - MGallery Collection
platyna
upgrade pokoju do superior
wczesny meldunek - o 9.00 i późne wymeldowanie - o 19.00
vip gift
codziennie wieczorem czekoladki i karteczka z prognozą pogody na następny dzień
drinki powitalne dla 2 osób
a poza tym - GODNY POLECENIA - piekny stary budynek w którym pracował sam Franz Kafka, super obsługa i świetna lokalizacja w samym centrum
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 25 Sie 2014 10:38 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 21
karder napisał(a):
mdb napisał(a):
mdb napisał(a):
...

Wyszła jeszcze jedna sprawa. Ale o tym jak wrócę z wyprawy. Podzielę się co otrzymałem.


Czekamy z niecierpliwością!



Wróciłem. Otrzymałem:
- upgrade do pokoju Executive (bez pakietu Executive czyli nie dostałem rabatów i darmowego minibarku)
- woda mineralna (dwie butelki) uzupełniali w ramach sprzątania pokoju
- widok na Parlament, tak jak prosiłem
- szlafroczki, kapcie, kosmetyki, dodatkowo jakieś waciki, coś do pilingu (żona się ucieszyła)
- dwa drinki powitalne
- śniadanie. Nie wykupowałem go, w trakcie mailowej korespondecji spytałem ile będę musiał dopłacić HUFów na miejscu. Z hotelu dostałem potwierdzenie mailowo że śniadanie jest w room rate. Także po przeyjeżdzie okazało się że w systemie jest uwzględnione. Śniadanie nie było wykupowane i mam potwierdzenie że oferta jest bez śniadania.

Miła niespodzianka.

Hotel polecam, Wszędzie jest blisko i piechotą można spokojnie przejść. Blisko jest stacja metra, tramwaje i na dodatek rowery (akurat mieli service test w trakcie naszego pobutu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 25 Sie 2014 11:48 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 28
mdb napisał(a):
karder napisał(a):
mdb napisał(a):
mdb napisał(a):
...

- woda mineralna (dwie butelki) uzupełniali w ramach sprzątania pokoju



Novotel Airport Warszawa
wodę też dostawałem codziennie, do tego codziennie uzupełniany zestaw do kawy / herbaty - ale to podejrzewam też standard
Pobyt był w lipcu - mój pierwszy raz w sieci Accor (więc bez żadnych "cudów wianków"), w LeClub rejestrowałem się przy rezerwacji
_________________
Maciek

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 25 Sie 2014 12:07 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 665
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
Mercure Warszawa Centrum
bylismy teraz na weekend 2 osoby plus 2 dzieci -rezerwacja z jakiejs promocji -40% ze sniadaniem pok.2 os plus sofa (mam karte classic) , po przyjeździe niespodzianka: dostajemy Apartament Prestige 2 pokojowy :)
Rewelka i DUŻY plus dla obsługi hotelu (w pokoju kawka, napoje, woda mineralna, szlafroczek z kapciami, plus całe zestwy kosmetyków).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 30 Sie 2014 13:13 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Zastanawiam się nad kupnem ibis BUSINESS card, żeby mieć Golda w Le Club i mam w związku z tym kilka pytań.
Czy jeżeli rezerwowalem przedpłacony nocleg przez hotels.com w Grand Mercure przysługują mi wszystkie przywileje dla Golda?
Hotel rezerwowalem bez śniadania. Czy w przypadku upgrade'u pokoju jest możliwość otrzymania go gratis? Jak to jest?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 30 Sie 2014 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
2x tak, jeżeli w tym wyższym pokoju jest śniadanie w cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 02 Wrz 2014 15:50 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Novotel Warszawa Airport
Darmowe drinki powitalne (piwo lub wino), czekoladki w pokoju + woda, Wi-Fi premium.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 02 Wrz 2014 20:56 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Novotel Łódź Centrum (rezerwacja dokonywana przez pośrednika)

- upgrade do pokoju executive na wysokim piętrze
- talerz owoców plus czekoladki
- ręcznie pisany list powitalny
- późniejsze wymeldowanie ("Może pan zostać tak długo, jak będzie pan potrzebował")
- woda mineralna w pokoju
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 06 Wrz 2014 20:28 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Novotel Kraków City West, platyna:
Upgrade o dodatkową sofę w pokoju
List powitalny
Voucher na drinka
Czekoladki
Rezerwacja przez pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 11 Wrz 2014 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 86
Ibis Aero Budapest

Kilka dni przed wyjazdem, mail do hotelu z pytaniem o przywileje dla Platinum.
W odpowiedzi:
- drink
- wcześniejsze zameldowanie
- późniejsze wymeldowanie

W hotelu pojawiłem się o 12. Przy zameldowaniu dostałem vouchery do kawiarni na drinki i zadeklarowałem późniejsze wymeldowanie. Następnie wybrałem pokój. Recepcjonistka odradzała te od frontu, więc wybrałem od "ogrodu" (kilka hektarów zieleni) na najwyższej kondygnacji. Po powrocie ze zwiedzania okazało się, że kawiarnia jest już nieczynna, ale drinki (małe piwo i lampka wina) można odebrać w recepcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 29 Wrz 2014 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Sofitel Warszawa

Zakupiony Apartament Junior

Miało to być pożegnanie z Platyną w wielkim stylu czyli upgrade do Apartamentu Opera. Hotel wyraził zgodę na taki upgrade (dwa poziomy do góry). Niestety, parę dni przed przyjazdem ktoś go zarezerwował.

- upgrade do Apartamentu Prestige przed remontem (odrobinę większy od Junior + dodatkowa łazienka)
- wczesny check-in
- późny check-out
- przygotowanie pokoju do snu
- talerz z trzema mini babeczkami (biedne jak cholera)
- voucher na drinka (JW Blue ;) )
- woda

Pożegnanie w średnim stylu także postaram się o coś ciekawszego we Wrocławiu lub Sopocie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group