Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Maj 2014 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Nie rozumiem zachwytu nad fotkami, ja widzę kawałki czegoś w fatalnej jakości. Może jednak autor zmniejszyłby rozmiar zdjęć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 30 Paź 2014 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 8
Odgrzebuję temat, gdyż mam pytanie do założyciela wątku (może ktoś inny coś doradzi). Chodzi mi o zmianę godziny lotu Mahe-Praslin. Wiem, że koszt to 10 Euro. Na stronie przewoźnika (AirSeychelles)
Domestic Travel
Flight Changes
Cancellation/Refunds

Before departure
€10/adult, €4/child
€10/adult, €4/child
After departure
€10/adult, €4/child
€10/adult, €4/child
Czy dobrze kombinuję, że jak nie zdążę na lot krajowy to dopłacam 10 Euro i lecę następnym z wolnymi miejscami :?: ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Paź 2014 14:01 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
hej, słuchajcie a jak wyglądają ceny na miejscu w guest housach ?
hotele ze względu na ograniczony budżet nie wchodzą w gre, jak wygląda sytuacja z
baza dla turystow budżetowych ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Paź 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 8
Przewertowałam wszystko co się dało i ostatecznie jako, że lecimy tylko na tydzień wybór padł na La Digue. Nocleg w
Liane De Mai Guest House - pisałam do właścicielki ( dyrektorka szkoły na La digue ) - rezerwacja przez e-mail bez przedpłat. Podobno oferuje pyszne śniadania (w cenie pokoju czyli 70 Euro za dwie osoby/doba). Cena jak na La Digue atrakcyjna. Guest house w głębi wyspy, cisza, spokój dookoła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Paź 2014 16:52 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 816
Kilometry: 1 221 060
srebrny
stanek3d napisał(a):
Odgrzebuję temat, gdyż mam pytanie do założyciela wątku (może ktoś inny coś doradzi). Chodzi mi o zmianę godziny lotu Mahe-Praslin. Wiem, że koszt to 10 Euro. Na stronie przewoźnika (AirSeychelles)
Domestic Travel
Flight Changes
Cancellation/Refunds

Before departure
€10/adult, €4/child
€10/adult, €4/child
After departure
€10/adult, €4/child
€10/adult, €4/child
Czy dobrze kombinuję, że jak nie zdążę na lot krajowy to dopłacam 10 Euro i lecę następnym z wolnymi miejscami :?: ?


Obawiam się, że oprócz tych 10 € za przebukowanie będziesz musiał dopłacić różnicę pomiędzy ceną twojego biletu a aktualną ceną nowego biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 30 Paź 2014 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 8
No o tym nie pomyślałam. Zobaczymy jak będą się kształtować ceny na krajowe loty. Nie rozumiem tak dużej różnicy w cenie. Większość osób w relacjach z Seszeli pisało, że za lot płacili 60 USD plus podatek a tutaj ceny 60 USD za lot a godzinę później 106 USD hmm...
Tutaj link do kwatery
http://www.agoda.com/pl-pl/liane-de-mai ... qYFw%3d%3d
A tutaj jeszcze dwie z dobrymi cenami i opiniami:
http://www.agoda.com/pl-pl/tannette-s-v ... FVrQ%3d%3d
http://www.agoda.com/pl-pl/buisson-gues ... gkrHRJ3Unv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Gru 2014 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Będziemy na Seszelach 5,5 dnia (lądujemy o 13:00 9 lutego i wulatujemy 15 lutego rano).

Chciałem spędzić na Mahe 9-12.02, 12.02 polecieć samolotem na Praslin, zostać tam do 14.02 wieczorem z ew. tripem na La Digue.

Czym dłużej to rozkminiam tym bardziej wydaje mi się to gonitwą i stratą czasu. Wyjdzie nam 2,5 dnia na Mahe (połowa 9 lutego + 10-11.02).

12.02. przelot na Praslin to niby 20 min lotu ale transfer na lotnisko i z lotniska daje pół dnia...

Czy myślicie, że nie lepiej spędzić całe 5,5 dnia na Mahe i olać Praslin i La Digue??

Proszę o poradę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 09 Sty 2015 02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Hej! Wybieram sie na Seszele w marcu tego roku i z tego, co czytalam to wydaje mi sie, ze rozsadne opcje masz dwie:

1) Skupic sie tylko na Mahe-jest tam wystarczajaco rzeczy do zobaczenia aby wypelnic Ci 5 dni-na lajcie, ale tez bez poczucia, ze robi sie nudno...(chociaz spotkalam sie w internecie z opiniami, ze Mahe to strata czasu-wiec tak naprawde ciezko stwierdzic czy Tobie Mahe przypadnie do gustu...).

2) Po wyladowaniu na Mahe od razu przedostac sie na Praslin i tam spedzic 5 dni.Z Praslin mozesz sobie urzadzic jednodniowa wyprawe na La Digue i zobaczyc wizytowke Seszeli-Anse Source d'Argent.

Ja na Twoim miejscu zdecydowalabym sie wlasnie na opcje nr. 2, bo na tych wysepkach oprocz plazowania mozesz zorganizowac sobie wyprawy na ryby czy snorkeling, mysle, ze przez 5 dni na pewno nie bedziesz sie tam nudzic...Poczytaj sobie co i na ktorej wysepce jest do zobaczenia/zrobienia i sam zdecyduj, gdzie bedzie Ci fajniej- ja osobiscie odradzam wypad w stylu: 2 dni tu, 2,5 tam, bo zamiast rajskiej blogosci bedziesz mial poczucie, ze Cie goni czas...Zycze udanej wyprawy!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Sty 2015 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 49
Loty: 77
Kilometry: 160 859
super - juz zazdroszcze i sam swojego wyjazdu nie moge sie doczekac
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 31 Sty 2015 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 1
Loty: 106
Kilometry: 342 279
walen78 napisał(a):
super - juz zazdroszcze i sam swojego wyjazdu nie moge sie doczekac

hej... dopiero teraz wygrzebałam Twój wątek na forum-niestety okazało się, że nie mogę wysylać wiadomosci prywatnych do użytkowników fly4free a tym samym odpowiedzieć na Twoje zapytanie....

Po lotach wnioskuję, że już jesteś na rajskich wyspach, wiec pewnie niewiele mogę pomóc... :( niemniej jednak, jeśli będziesz miał jakies dodatkowe pytania-zapraszam... tym razem poprzez maila: natala702@o2.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Cze 2015 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Dzięki za relację, fajne foty. I "zrzut ekranu" z mapki lotu ;) Też to zawsze robię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group