Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Gru 2014 18:34 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
rezerwowal ktoś już przez nich nocleg ? patrze na ceny i mają w wielu przypadkach atrakcyjne. A jakieś doświadczenia z nimi?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 27 Gru 2014 18:42, edytowano w sumie 1 raz
poprawa tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 29 Gru 2014 12:24 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Zarezerwowałam 2 noce w Stambule na drugą połowę stycznia, voucher od razu na @, ściągają pełną kwotę w EUR z karty, możliwość odwołania rezerwacji (trzeba patrzeć w warunkach rezerwacji) i zwrotu kosztów przed podrózą jeśli się rozmyślimy.

Mają ciekawe atrakcyjne ceny, podziele się opinią jak wrócę z wyjazdu.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2014 12:49 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 70
Rezerwowałam przy okazji ich ostatniej promocji -10 EUR, potwierdzenie rezerwacji od razu przyszło na maila, kasę z karty ściągnęło jakoś po trzech-czterech dniach). Nocleg już odbyty, w hotelu wszystko było ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Gru 2014 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Już pisałem w innym temacie, ale powtórzę: potwierdzenie i voucher rezerwacji dostałem zaraz po dokonaniu płatności, jednak nazajutrz anulowali moją rezerwację w Westin Warszawa na sylwestra, ponieważ brakowało wolnych pokoi w hotelu. Refundacja środków nastąpiła szybko (dają sobie na to max 3 dni robocze, a 3 dni na transfer międzybankowy, co jest zgodne z rzeczywistością).
Za brak pokoi zaproponowali mi inny hotel, w tej samej cenie, lecz nie zgodziłem się na takie rozwiązanie i poprosiłem o zwrot gotówki. Także póki co wydają się profesjonalni. No i ceny mają atrakcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Gru 2014 16:17 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
a gdzie wyczytałeś to info o 3 dniach na zwrot kasy. Ja zarezerwowałem hotel pierwotnie na 11 dni, potem anulowałem żeby zarezerwować ten sam na tydzień to była informacja,że zwrot na kartę nastąpi w ciągu 3 ale....tygodni...co nie bardzo mi się podobało.
Na plus kontakt z nimi. Jak ta druga rezerwacja była w pendingu ( bo jeszcze jej nie opłaciłem) to następnego dnia gość zadzwonił,że nie zarezerwowałem i żebym pamietał o wpłacie ( nie jest potrzebna nowa rezerwacja tylko dokończenie starej)
Wcześniej rezerwacja z promocji -10eur klepnięta, potwierdzona przez hotel.
Z innej beczki za każdym razem kiedy płaciłem im to dzwonili z banku czy to ja robiłem płatność ( kiedyś rozmawiałem,że dzwonią do klientów kiedy mają sygnały o bezprawnym użyciu karty) a to nie świadczyłoby dobrze o nich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Gru 2014 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Taką informację dostałem w mailu potwierdzającym anulację mojej rezerwacji przez Galahotels i informującym o zwrocie gotówki. Domyślam się, że chodzi o fakt, że anulacja nastąpiła z przyczyn niezależnych ode mnie. Po prostu nie godziłem się na zamianę hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Sty 2015 10:40 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ja dokonałem darmowej anulacji . Niestety kasa mimo,że zgodnie z warunkami rezerwacji jak dla mnie szła długo ( 20 dni)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Sty 2015 11:01 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
To i tak luzik:), ja u nich wałczyłem ze zwrotem z 5 m-cy, ale to było zdaje się jeszcze przed powstaniem F4F.
Bez chargeback-u się nie odbyło, wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to jest:)
Myślałem że jakieś 1k PLN poszło w błoto (hotel), zero kontaktu, dopiero koleżanka uświadomiła mnie do czego to służy CHB,
wówczas tez pierwszy raz w życiu stosowałem taki zabieg w BPH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Sty 2015 11:06 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
chciałem przez nich zarezerwować prawie 2 tygodnie wakacji ale po tych akcjach skuszę się jedynie do 2 noclegów w Budapeszcie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Sty 2015 16:04 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Wróciłam w poniedziałek ze Stambułu (2 noce za 41e/2os ze śniadaniami), i wszystko ok, na miejscu rezerwacja widniała w systemie, bez problemu voucher został uznany przez obsługę hotelu. Tak więc GalaHotels polecam!
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Lut 2015 16:41 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Ja zaś jestem po powrocie z Dubaju. Dwa noclegi/dwa rózne konta/ dwa noclegi ze zniżką -10 wszystko elegancko i ok po okaznaiu voucherów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 10 Sie 2015 18:34 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
W lipcu zrobiłem pierwszy raz rezerwacje u nich korzystając z kodu -12eu. Dostałem Prepaid hotel voucher /taka nazwa?/ i wydrukowałem rachunek - całość zapłacona z uwzględnieniem kodu. Dzisiaj wszedłem w moje konto, a tam inny booking id, po rozwinięciu rezerwacji pokazuje się okno do zapłaty kartą na kwotę 3 euro. Pewnie trzeba do nich napisać, ale może ktoś miał coś takiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Paź 2015 11:33 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Czy to jest u nich normalna praktyka, że wystawiają voucher i nie przychodzi żadne potwierdzenie rezerwacji na maila ? Zarezerwowałem hotel w Wilnie, wszystko przeszło, kase ściągneło z konta, ale na maila zero informacji, mam tylko voucher na koncie. Rozumiem że mam go pokazać w hotelu ? Napisze do hotelu na wszelki wypadek czy mają moją rezerwacje. Pierwszy raz skorzystałem z galahotels i nie wiem czy coś jest nie tak, czy to ich normalna praktyka.

Edit: teraz patrze to nie da rady załadować vouchera ani faktury....niby pojawia się nowe okno, ale nic nie wychodzi....Dobrze że jeszcze chwilę czasu mam, ale zaniepokoiłem się troche.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Paź 2015 13:12 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Napisz do nich przez "obsługę klienta" .Ja w ciagu 30 minut miałem voucher na skrzynce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Gru 2015 12:34 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, pytanie do doświadczonych, kiedy Galahotels (generalnie pośrednik) płaci hotelowi na pobyt, mając rezerwację z możliwością anulacji można bez opłaty ją zerwać przy pełnym zwrocie tydzień przed terminem, potem w czasie tego tygodnia też z opłatą procentową, pytam bo jadąc z dziećmi chciałbym uniknąć wpadki, jak to zwsze bywa są w sieci info choć rzadkie o anulacji rezerwacji po przyjeździe na miejsce i inne podobne przez Galahotels, z hotelu gdzie jadę mam info, że moje dane cytuję " At this moment we have a booking under that name in our system. To confirm your booking, please contact your travel agency.", oczywiście potwierdzenie z Gali mam, voucher, fakturę, nawet na na voucherze jest info "This Reservation Booked and Paid by 431912060H1, Hotelbeds accommodation and destinatio services". Reasumując kiedy zadzwonić do hotelu żeby sprawdzić czy pobyt jest opłacony? z góry dzięki za podpowiedzi bo zdaję sobie sprawę że dopiero na miejscu wszystko się okaże, ale w myśl zasady przezorny pyta dwa razy, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 16 Gru 2015 14:02 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 310
niebieski
Zerknij proszę do wątku "Gala Hotels - 10€ zniżki" i bądź spokojny.Po przyjeździe w hotelu,sprawdzają (np.grzebią w potwierdzeniach papierowych) i wyciągają,że zapłacone.Jak piszesz,Hotel ma w systemie,że nocleg zarezerwowany,Ty masz potwierdzenie,że zapłacone.Pośrednik duży.W przypadku rezygnacji zwrot dostałem,choć trochę to trwa.Lubię ich,bo ceny można wyrwać dobre (jakiś kodzik zawsze jest,teraz HAPPY2016 ),więc polecam.Często pokoje w dobrej cenie mają różnorodne nazwy,których nie można znaleźć u innych,ale przez prześwietlenie hotelu można wywnioskować,czy najtańszy będzie OK. :) ps.Płacą hotelowi może po Twoim przyjeździe?W Londynie musiałem chyba podpisać się na tym papierze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 16 Gru 2015 16:28 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, wszystko co napisałeś wiem, korzystałem już z ich serwisu i też było OK, bardziej bym się skupił na tym kiedy hotel dostaje kasę, OK, będę dzownił do hotelu ze 2 tygodnie przed terminem dopytać czy nic się nie zmieniło, nie takie cuda już się dzialy z hotelami, gdby nie to że z dziećmi nie stresowałbym się, thx pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 05 Lut 2016 14:21 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, mógłby ktoś sprawdzić czy może się zalogować do konta gala, u mnie mieli i nic, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Lut 2016 14:34 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
U mnie działa bez problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Lut 2016 14:37 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Loguje się normalnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group