Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2824 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 142  Następna
Autor Wiadomość
#2701 PostWysłany: 22 Paź 2014 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Cze 2013
Posty: 414
niebieski
Pamięta ktoś jakie były warunki tych zupełnie pierwszych kodów?
Kupiłem loty ze zniżką 30EUR każdy, w dniu 01.04.2014, jeszcze grubo przed jajkami, bez bebe i bez kosmosu. Z tego co pamiętam, to chyba nie był to personalizowany kod, a taki ogólnodostępny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2702 PostWysłany: 22 Paź 2014 10:13 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
malaj napisał(a):
Pamięta ktoś jakie były warunki tych zupełnie pierwszych kodów?
Kupiłem loty ze zniżką 30EUR każdy, w dniu 01.04.2014, jeszcze grubo przed jajkami, bez bebe i bez kosmosu. Z tego co pamiętam, to chyba nie był to personalizowany kod, a taki ogólnodostępny.


a czy to istotne jakie warunki ?
i tak kasują bez ładu i składu....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2703 PostWysłany: 22 Paź 2014 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Witam,

Własnie otrzymałem od AFT info o zmianie lotu TK o takiej tresci (lot w marcu)
Czy odpowiadać im na tego emaila ze sie zgadzam ? Czy jest to tylko informacja i już? Ktoś miał taką sytuacjie?

Your request has been solved. To reopen this request, reply to this email:
--------------------------------------------------------------------------------
Deppie Kouzinou, Oct 22 14:17:
Dear Customer,

We would like to inform you that the Airline company TURKISH changed the time of your flight as follows:

Passenger Names
............

Flight
TK 1730 ........ BERLIN SABIHA 1325-1710 instead of originally TK 1730 ...... BERLIN SABIHA 1545-1930
AND
TK 1729 .........SABIHA BERLIN 1030-1225 instead of originally TK 1729 .....SABIHA BERLIN 1250-1445

The flight changes department operates Monday to Friday 09:00-17:00(+2GMT).

If you are travelling within the next 24 hours please contact any local airline office at the airport,
as airlines offices operates from Monday to Friday 09:00-17:00(+2GMT).

We remain at your disposal
Yours Faithfully,
Airfasttickets Team

-- 22 Paź 2014 13:37 --

Witam,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2704 PostWysłany: 22 Paź 2014 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Dostałem to samo już 2-tyg temu. Nic nie odpisałem, rezerwacja widoczna.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2705 PostWysłany: 22 Paź 2014 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Dostałam dokładnie to samo. To tylko informacja, nie trzeba odpowiadać. Po tym moja rezerwacja (właściwie to nawet dwie rezerwacje, na różne osoby) na jakiś czas zniknęły ze wszystkich systemów (TK, CMT, Saudi), ale po około 24h pojawiły się ponownie. Więc jakbyś nie widział rezerwacji przez jakiś czas to bez paniki :)
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2706 PostWysłany: 22 Paź 2014 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Po tym jak jakiś Grek jakiś czas temu anulował mi bilet lotniczy AB do tego samego maila kilka dni temu został wysyłany kolejny mail o takiej treść:

Kod:
RESA IS CANCELLED
NO REFUND TO CLIENTS


Czyżby to jakaś wewnętrzna korespondencja w ich firmie, między pracownikami, żeby nie oddawać ludziom kasy? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2707 PostWysłany: 22 Paź 2014 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
karder napisał(a):
Hej,
dotychczas tylko przyglądałem się tej dyskusji - sam wykorzystałem kilka jajek i jeden kupon który przyszedł później.
W warunkach rezerwacji na airfasttickets.gr -30 EUR na hotele powyżej 100 EUR. Dostałem 2 dni temu info że moja rezerwacja jest anulowana ze względu na nieprawidłowe użycie kuponu. Po doprecyzowaniu dowiedziałem się że zrobiłem rezerwację po północy 22 lipca jednakże potwierdzenie rezerwacji wysłano 22 lipca o 20:56 (21:56 czasu ateńskiego). Pomimo sprzeciwu odpisali mi że w ich systemie rezerwacja jest wykonana o godzinie 00:56 a środki zostaną zwrócone na kartę kredytową. Straszny bałagan tam mają!


ha! rezerwacja przywrócona kiedy poprosiłem o potwierdzenie z ich systemu, które wskazuje godzinę i datę rezerwacji oraz po mailu do hotelbeds cc airfasttickets gdzie proszę o podanie daty i godziny mojej rezerwacji! Nowy voucher dostałem kilka minut później.

Dear Mr XXX

Kindly note that after investigating your matter with the technical department we would like to inform you that your booking has been cancelled due to technical problems.
We are so sorry for any inconvience and for the misunderstanding.
Please note that we have reinstated your booking and the new voucher has already been sent with previous e-mail.

Best Regards
The AirFastTickets Team
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2708 PostWysłany: 23 Paź 2014 17:36 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
lukas63 napisał(a):
Po tym jak jakiś Grek jakiś czas temu anulował mi bilet lotniczy AB do tego samego maila kilka dni temu został wysyłany kolejny mail o takiej treść:

Kod:
RESA IS CANCELLED
NO REFUND TO CLIENTS


Czyżby to jakaś wewnętrzna korespondencja w ich firmie, między pracownikami, żeby nie oddawać ludziom kasy? :D



Tylko że do tego nie mają podstaw żadnych.
Chargeback i do przodu :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2709 PostWysłany: 24 Paź 2014 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Właśnie zauważyłem, że AFT zainteresowało sie kilka dni temu jedna z moich rezerwacji. 12 października prawdopodobnie w drodze jakiegoś błędu dostałem taką wiadomość o wdzięcznym tytule:
Request received: SCHEDULE CHANGES (MISUSED COUPONS)

Cytuj:
Ioanna Andrianna Darkahaki, Oct 12 15:52:
AFT51XXXX
Could you please check also this one?
The client has not paid anything although.

ticket id: XXXX


jak sie zreflektowali to wysłali ponownego maila:

Cytuj:
Dear mr XXXXXX,

Kindly note, please ignore our previous e-mail.
Your reservation has a minor schedule change. We will contact the airline and come back to you as soon as possible.

We remain at your disposal for any further assistance.

Best regards,
The Airfasttickets Team


W poniedziałek dostałem natomiast coś takiego:

Cytuj:
Dear Mr. XXXXX,
Thank you for booking your trip with Airfasttickets.

We would like to inform you that we need the passport of the infant before your departing date, requested by the airline.
Scanned copie will do.

Looking forward to hearing from you.

Kind regards,
The AirFastTickets Team
*Love Your World. Love Travel.*


Krótko mówiąc mają wyraźne polecenie weryfikowania biletów, przy których nastąpiła zmiana godziny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2710 PostWysłany: 27 Paź 2014 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Dzis rano przyszly 2 maile informujace o anulowaniu kosmicznych biletow z dodatkami z .de na marzec (TERM VIOLATED : One coupon per booking is allowed. Reservation to be cancelled). Na CMT i AB bez zmian, moge nawet dokupic miejsce XL.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 27 Paź 2014 11:36, edytowano w sumie 1 raz
„Kodowanie” poza tematem specjalnie do tego przeznaczonym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2711 PostWysłany: 27 Paź 2014 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Info dla podróżujących do Catanii. AB pomieszał rozkład powrotny. W niektóre dni (np mój powrót 14.12) nie ma lotów bezpośrednich więc AFT poinformowało o zmianie na podróż via Dusseldorf. Co ciekawe tydzień wcześniej i tydzień później jest jeden lot bezpośredni CTA-TXL.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2712 PostWysłany: 27 Paź 2014 12:51 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Oczywiste jest, że weryfikują wszystkie bilety, nie tylko te ze zmianami.
Widac nie maja co robić, bo wolumen aktualnych rezerwacji pewnie u nich bliski zero, to Greczynki co by w biurze się nie nudziły, bawią się w dedektywów :P
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2713 PostWysłany: 27 Paź 2014 13:19 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Może to spiskowa teoria, ale wydaje mi się, że głównie interesują się lotami linii ze znienawidzonych Niemiec. ;)

Przynajmniej moje jedyne dwa anulowane przez AFT loty to było AB oraz LH.
A na przykład loty A3, czy LO sobie spokojnie wiszą potwierdzone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2714 PostWysłany: 27 Paź 2014 15:31 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Tom K napisał(a):
Info dla podróżujących do Catanii. AB pomieszał rozkład powrotny. W niektóre dni (np mój powrót 14.12) nie ma lotów bezpośrednich więc AFT poinformowało o zmianie na podróż via Dusseldorf. Co ciekawe tydzień wcześniej i tydzień później jest jeden lot bezpośredni CTA-TXL.


Znowu? Mi ostatnio zmienili godzinę lotu CTA-TXL z 17 na 13.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2715 PostWysłany: 27 Paź 2014 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
zakino napisał(a):
Tom K napisał(a):
Info dla podróżujących do Catanii. AB pomieszał rozkład powrotny. W niektóre dni (np mój powrót 14.12) nie ma lotów bezpośrednich więc AFT poinformowało o zmianie na podróż via Dusseldorf. Co ciekawe tydzień wcześniej i tydzień później jest jeden lot bezpośredni CTA-TXL.


Znowu? Mi ostatnio zmienili godzinę lotu CTA-TXL z 17 na 13.


Miałem dokładnie to samo. Najpierw przeniesienie na 13,a wczoraj dodana wycieczka via Dusseldorf. Ale jak pisałem, wszystko zależy od Twojej daty. Bo na "mój" 14.12 nie ma żadnego bezpośredniego lotu CTA-TXL (brak w siatce AB, chyba, że godzina wyprzedana...), a już na 7.12 i 21.12 jeden takowy jest, właśnie ten po 13.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2716 PostWysłany: 27 Paź 2014 15:47 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Tom K napisał(a):
zakino napisał(a):
Tom K napisał(a):
Info dla podróżujących do Catanii. AB pomieszał rozkład powrotny. W niektóre dni (np mój powrót 14.12) nie ma lotów bezpośrednich więc AFT poinformowało o zmianie na podróż via Dusseldorf. Co ciekawe tydzień wcześniej i tydzień później jest jeden lot bezpośredni CTA-TXL.


Znowu? Mi ostatnio zmienili godzinę lotu CTA-TXL z 17 na 13.


Miałem dokładnie to samo. Najpierw przeniesienie na 13,a wczoraj dodana wycieczka via Dusseldorf. Ale jak pisałem, wszystko zależy od Twojej daty. Bo na "mój" 14.12 nie ma żadnego bezpośredniego lotu CTA-TXL (brak w siatce AB, chyba, że godzina wyprzedana...), a już na 7.12 i 21.12 jeden takowy jest, właśnie ten po 13.

No właśnie u mnie są dostępne...
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2717 PostWysłany: 27 Paź 2014 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
lot na styczeń 2015, TXL-MAD, kupione na początku maja
dzisiaj dostałem
- od amadeus Travel Document
- od AB Booking confirmation
a dokładna treść maila od AB
Thank you for your e-mail.

With Your Booking is everthing fine.

I have sent you a new copy of your itinerary in a separate email.

You can now also search for your booking yourself on our website. Simply visit the following link: www.airberlin.com/en-DE/flightbooking/searchbooking - and enter your travel details and email address. An email containing your travel itinerary will then be sent to your email address with your booking reference number.

Please do not hesitate to contact us if you have any queries.

Kind regards

Mr. Florian Rude
Service Team airberlin group
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2718 PostWysłany: 27 Paź 2014 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Nawet nie czekajcie na te ich wymyślone 40dni.

Przedstawiciel tego tonącego statku obiecywał mi zwrot kasy pod koniec października.

40 dni minęło, na moje pytanie taka odp.:

"After further conversations with the Accounting Dept, we would like to inform you that the refund status is not
completed yet.

We cannot be precise on the day that you will find the refund at your account, however, we believe that in the
following period of time you will receive the money."

Chargeback i nie ma co marnować czasu.
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off
kkku lubi ten post.
 
      
#2719 PostWysłany: 29 Paź 2014 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
AFT pracuje 24h :D O 3 w nocy Angelos przyslal 3 anulacje noclegow na luty (rezerwacje dodatnie, .gr, posrednik: Transfar Agencia De Viagens E Turismo).
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#2720 PostWysłany: 29 Paź 2014 09:03 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
ja też po północy dostalem maila z anulacją noclegu na luty o temacie:
"AFT...... WAS CANCELLED"
i treści:

"Dear Sir/Madam

Thank you for choosing to book with AirFastTickets!
Regarding the booking under the confirmation code AFT...... we would like to inform you that during the booking procedure some of your details did not pass our standard security check due to Terms & Conditions misuse of the coupon codes.

We remain at your disposal for any further information"

sprawdzam na .gr i tam ta rezerwacja widnieje jako POTWIERDZONA.

macie podobnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2824 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 142  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group