Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
"Płatności należy dokonać w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania przelewu bankowego nie otrzymasz potwierdzenia rezerwacji, skontaktuj się z telecentrum Wizz Air by sprawdzić, czy otrzymaliśmy Twoją płatność."
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... ew-bankowy


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:26 

Anonymous napisał(a):
Biletów wiele już kupiłem ,ale nigdy na przelew. Skoro jesteś teraz w UK to najlepiej poproś kogoś kto ma karte w GBP niech kupi bilet,Ty mu oddasz w gotówce koszty,razem wypijecie po piwie i bilet masz w "kieszeni". Moim zdaniem tak jest najlepiej i najprościej.Ile zaoszczędzisz na przelewie i płatności w złotówkach? 5 funtów?


czyli robisz to samo, tyle, że prosisz rodzinę lub znajomych Polsce o użyczenie dowolnej karty z wystarczającym saldem na koncie karty (a co robić masz w e-mailu od wizzair, jeśli nadal jest w tej samej cenie to kup drugi bilet kartą a tego zakupionego z płatnością przelewem nie opłacaj i za jakiś czas go sami anulują bez konsekwencji)
Góra
 PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#222 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:32 

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 3
Ale mając konto w mBanku mogę samodzielnie zrobic przelew, prawda? Tylko właśnie nie wiem czy na konto krajowe czy międzynarodowe? Mam możliwość aby osoba w UK wykonała mi przelew, ale chciałam to zrobic samodzielnie z własnego konta...Ale jeśli wykonanie przelewu z Anglii jest bardziej pewne, to może z tego skorzystać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 22 Lis 2014 21:40 

czemu komplikujesz sobie życie?
1. robisz to co masz napisane w e-mailu od wizzair
2. jeśli cena nadal jest taka sama prosisz kogoś o użyczenie karty i kupujesz drugi taki sam bilet, a pierwszej rezerwacji przelewem nie opłacasz i ją do tygodnia anulują (zawsze jest taka niepewność, że pieniądze nie wpłyną na wskazane konto na czas i zakup anulują)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: wizzair
#224 PostWysłany: 07 Mar 2015 22:57 

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 1
marcin_1991 napisał(a):
Witam.

Tydzien temu kupilem bilet na wizzair (sposob platnosci-przelew) ale zaplacilem za niego dopiero dzisiaj bo z przyczyn osobistych nie bylem pewien czy bede mogl poleciec tym lotem. Caly czas rezerwacja istniała (było napisane utrzymaj-czekamy na przelew), teraz wlasnie sprawdzam konto na wizzair.com, i niestety rezerwacja zginęła). Przelew poszedł dzisiaj, mogę kupić bilet jeszcze raz to nie problem, ale co z tym przelewem, który poszedł dzisiaj? Zwracają go na konto z którego wysyłałem czy jak? Proszę o pomoc. Dodam, że przelew poszedł na konto " 07 1030 1508 0000 0008 0290 9004" czyli ten ogólny dla Polski


-- 07 Mar 2015 21:58 --

Jak to sie skonczylo? Czy sami zwrocili pieniadze? Pytam, bo wlsnie dzis mi sie cos takiego przytrafilo.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 15 Lip 2015 13:11 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
Zrobiłem rezerwację dla 2 osób wybierając płatność przelewem. Niestety osoba dla której rezerwowałem nie może jednak lecieć w tym terminie. Czy mogę opłacić tylko 1 bilet z rezerwacji? Pewnie nie, ale tak się upewniam ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 15 Lip 2015 13:17 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Nie możesz. Zrób nową rezerwację tylko na jedną osobę, a tamtej drugiej po protu nie opłacaj, sama wygaśnie.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 15 Lip 2015 13:28 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
Gleba3 napisał(a):
Nie możesz. Zrób nową rezerwację tylko na jedną osobę, a tamtej drugiej po protu nie opłacaj, sama wygaśnie.


Tak myślałem. Wiem, że tamta wygaśnie i mogę zrobić nową tylko, że cena już nie taka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 15 Lip 2015 13:56 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Jak masz taniej na rezerwacji dla dwóch osób to zapłac tę starą.
Chyba, że cena dla jednej po nowej stawce i tak jest tańsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 16 Lip 2015 11:19 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
walerek napisał(a):
Jak masz taniej na rezerwacji dla dwóch osób to zapłac tę starą.
Chyba, że cena dla jednej po nowej stawce i tak jest tańsza.


Hmmm…nie no spoko, kalkulować potrafię :D Po prostu szkoda kupić i nie wykorzystać biletu. Poczekam, a może pojawi się jeszcze jakieś promo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 21 Sie 2015 18:10 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 9
We wtorek kupiłam bilety i opłaciłam przelewem bankowym. Dzisiaj mamy piątek, a ja nadal nie mam potwierdzenia rezerwacji, na koncie Wizz status rezerwacji widnieje jako "wstrzymany". Czy ktoś się orientuje ile czasu może im zająć weryfikacja płatności, nie ukrywam, że zaczynam się denerwować....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 21 Sie 2015 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@aga_zabka

Spokojnie, nawet jak jeszcze pieniądze nie doszły to Wizz czeka z anulowaniem koło tygodnia, a zmiana statusu na potwierdzony też chwilę trwa. Jeżeli w poniedziałek nie dojdą to możesz po prostu zadzwonić do Wizza - jeśli masz potwierdzenie zrobienia przelewu w ciągu 24h od rezerwacji to nie ma się co martwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 28 Sie 2015 13:50 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 136
Loty: 55
Kilometry: 144 442
witam,
mam taki problem. kupilam wczoraj bilet Sztokholm-Budapeszt i niestety zmuszona bylam, zeby zaplacic za niego przelewem. dopiero dzis dostalam potwierdzenie wykonania przelewu z banku (Alior). gdy weszlam na stan konta bank pobral dodatkowo wysoką prowizje za dokonanie przelewu zagranicznego ! czy ktos moglby doradzic jak tego uniknac nastepnym razem niepłacac w zlotowkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@facaldo

Jeżeli chcesz tego uniknąć nie płacąc w złotówkach to musisz mieć albo konto z bezpłatnymi przelewami zagranicznymi (ja zazwyczaj płacę przez kantor Aliora, bezpłatne chyba są przelewy do kwoty, jaką się zakupiło w ich kantorze - można założyć konto w np. SEK, kupić walutę po ich kursie i zrobić przelew) albo konto za granicą. Natomiast zawsze w tym ostatnim kroku jest możliwość przeliczenia sumy na złotówki (czasem się to opłaca, czasem nie) i wtedy podany jest polski numer konta, na który można zrobić przelew.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:13 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 136
Loty: 55
Kilometry: 144 442
Rozumiem. Dzieki za szybki odzew i podpowiedz. Jednak czlowiek sie uczy cale zycie i na drugi raz wezme to pod uwagę !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 30 Wrz 2015 12:49 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Mam problem z zapłaceniem przelewem w WIzzie. Nie miałem karty przy sobie z Aliora i chciałem zrobić przelew. W mailu od Wizza mam kod SWIFT który wklejam do przelewu i jest za krótki?!I w dodatku nie ma adresu zeby wpisac w pola tj. ulica itd W tym momencie się nie da nawet zmienic platnosci na karta. Olać ten przelew i kupić drugi raz bilety i zaplacic karta?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com


Ostatnio edytowany przez Dziewon, 30 Wrz 2015 12:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 30 Wrz 2015 12:53 

Jak bilety masz w tej samej cenie to próbuj, choć ktoś niedawno pisał, że wizzair też już rozpoznaje podwójne rezerwacje dla tych samych osób na ten sam lot (nie spróbujesz to się nie dowiesz, jak nie opłacisz przelewu niczym nie ryzykujesz)
Góra
 PM off
Dziewon uważa post za pomocny.
 
      
#237 PostWysłany: 30 Wrz 2015 13:42 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
NIestety cena biletów już rośnie, więc chciałbym zrobić ten przelew, ale w mailu nie ma podanego adresu banku!ktoś wie jak to zrobić w kantorze alioru?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:43 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 6
Witam. Mam pytanko. Wiem ze w nieodpowiednim poście ale moze sie uda. Wyprowadzilam sie z poprzedniego miejsca zameldowania i teraz nie wiem czy przy rezerwacji biletu lotniczego mam podac stary adres zameldowania czy nowy. Poniewaz w dowodzie zostal stary,bo teraz nie ma obowiazku meldunkowego,to nie wiem jaki adres mam podac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Podaj, który chcesz. Nikt tego nie sprawdza.
Ela Ryng napisał(a):
bo teraz nie ma obowiazku meldunkowego
Chyba jednak ciągle jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:54 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 6
Tak,ale z tym meldunkiem jet tak,ze nie trzeba wymieniac dowodu :). Dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bepa22, f0ku5 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group