Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 16 Wrz 2014 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
1. oddział wizyta okolo 9 rano- wypełnienie wniosku
2. okolo 14 telefon - wniosek zweryfikowany mozna przyjechac
podpisac umowe.
3 info od pracownika Reiff szacunkowy czas oczekiwania na karte max 14 dni.
Czyli sprawnie.

Obslugiwany bylem przez naprawde biegłą w swoich fachu kobiete.
Niestety by zweryfikowac na miejscu watpliwosci zwiazane z karta konieczne byly telefony do centrali.
Obawiam sie, ze nawet w centrali nie sa osoby dobrze zorientowane w temacie.
Kwestia wizz clubu, dla osob aktualnie go posiadajacych, spłata zadłuzenia a ubezpieczenie, rozliczenia transakcji w SEK CZK itp

Produkt nie jest zły, ale jak go sprzedawac nie majac o nim wiedzy oraz wsparcia z centrali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#742 PostWysłany: 17 Wrz 2014 18:35 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 12
Czy ktoś z Was requestował już w Raiffeisen o przelanie punktów na konto WDC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#743 PostWysłany: 17 Wrz 2014 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
A czytałeś obecny regulamin i poprzedni ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#744 PostWysłany: 17 Wrz 2014 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam,
wczoraj aktywowałem kartę, konto Wizz założone jakieś 4 miesiące wcześniej, adres mailowy we wniosku o wydanie kart taki sam jak na koncie wizz, kiedy mogę otrzymać od Wizz członkostwo WDC i przypisanie karty do konta Wizz?? Jest na tą procedurę jakiś termin?
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#745 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:42 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
Ja dostałem odmowę pomimo umowy o pracę i zarobków kilkukrotnie przekraczających minimum...
Nie mam żadnych zadłużeń w BIKu, nic, ktoś ma podobne doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#746 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4478
srebrny
sniferek napisał(a):
Ja dostałem odmowę pomimo umowy o pracę i zarobków kilkukrotnie przekraczających minimum...
Nie mam żadnych zadłużeń w BIKu, nic, ktoś ma podobne doświadczenia?

A składałeś pit?
Mi zakwestionowali deklarowane przychody, bo im się nie zgadzały z pitem za zeszły rok (nie wiem czemu miałyby się zgadzać).
Jak masz taką możliwość to zajdź do oddziału banku. Z człowiekiem się łatwiej porozumieć niż z infolinią ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#747 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Czy komuś wykazali w wyciągu do spłaty kasę, która poszła do Citi na spłatę tamtej wizirowej karty? Bo u mnie kolejny wyciąg i nie ma ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#748 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:49 

sniferek napisał(a):
Ja dostałem odmowę pomimo umowy o pracę i zarobków kilkukrotnie przekraczających minimum...
Nie mam żadnych zadłużeń w BIKu, nic, ktoś ma podobne doświadczenia?


Widać coś im tam "nie zapasowało" (przy okazji brak historii w BIK-u przy okazji starania się o kartę kredytową niestety nie jest atutem). Proponuję założyć jakieś konto, które przy twoich dochodach najbardziej Ci pasuje z kartą debetową z tej oferty, a po krótkim czasie zaaplikujesz ponownie o kartę kredytową (przynajmniej otrzymasz darmowe wdc)
Góra
 PM off  
      
#749 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
sniferek napisał(a):
Ja dostałem odmowę pomimo umowy o pracę i zarobków kilkukrotnie przekraczających minimum...
Nie mam żadnych zadłużeń w BIKu, nic, ktoś ma podobne doświadczenia?


U mnie też odmowa. Nie wiem czemu, bo kontakt z nimi jest tragiczny. Robiłem przeniesienie karty bez zaświadczeń, miało być na 100%. Dostałem tylko SMS że odrzucono, na infolinii nie wiedzą dlaczego, ale przekażą dalej i oddzwonią. Odechciało mi się im przypominać.

Co ciekawe odrzucili wniosek, zamiast poprosić o dokumenty... Każdy bank który przyznaje jakikolwiek produkt kredytowy na zasadzie 'bez zaświadczeń' jeśli coś mu nie przypasuje to pierwsze co robi to proponuje ponowny wniosek tym razem z zaświadczeniami o dochodach itp. Tutaj odrzucili nie wiadomo dlaczego, historię kredytową mam bardzo dobrą, zero opóźnien itp, BIK również bardzo dobry. Po prostu raczej zależy to od ich widzi mi się ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#750 PostWysłany: 18 Wrz 2014 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Robertos napisał(a):
Witam,
wczoraj aktywowałem kartę, konto Wizz założone jakieś 4 miesiące wcześniej, adres mailowy we wniosku o wydanie kart taki sam jak na koncie wizz, kiedy mogę otrzymać od Wizz członkostwo WDC i przypisanie karty do konta Wizz?? Jest na tą procedurę jakiś termin?
Identyczna odpowiedź jak u poprzednika czyli - czytałeś obecny regulamin i poprzedni ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#751 PostWysłany: 18 Wrz 2014 17:09 

Anonymous napisał(a):
Dzisiejsze rozliczenie transakcji dokonanych w/w kartą w poprzednim tygodniu w sklepach w Hiszpanii oraz biletów na kolejkę w Gibraltarze po kursie 4,21 zł.


Jeszcze rozliczenie zakupu paliwa w Gibraltarze: 1 GBP = 5,29 zł.

Ponadto dzisiaj telefon w sprawie ubezpieczenia od kradzieży karty oraz dokumentów i oszukańczych transakcji np. po kradzieży danych na booking za 6,50 zł/miesiąc i od utraty pracy (o cenę nie pytałem, bo nie byłem w ogóle zainteresowany)
Góra
 PM off  
      
#752 PostWysłany: 18 Wrz 2014 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
zulu napisał(a):
Robertos napisał(a):
Witam,
wczoraj aktywowałem kartę, konto Wizz założone jakieś 4 miesiące wcześniej, adres mailowy we wniosku o wydanie kart taki sam jak na koncie wizz, kiedy mogę otrzymać od Wizz członkostwo WDC i przypisanie karty do konta Wizz?? Jest na tą procedurę jakiś termin?
Identyczna odpowiedź jak u poprzednika czyli - czytałeś obecny regulamin i poprzedni ?


To może inaczej, po jakim czasie komuś z Forumowiczów (osób, które nie miały wcześniej karty Wizz) od aktywowania karty zostało przypisane członkostwo WDC i karta do konta Wizz?
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#753 PostWysłany: 18 Wrz 2014 21:32 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
wtak napisał(a):
sniferek napisał(a):
Ja dostałem odmowę pomimo umowy o pracę i zarobków kilkukrotnie przekraczających minimum...
Nie mam żadnych zadłużeń w BIKu, nic, ktoś ma podobne doświadczenia?

A składałeś pit?
Mi zakwestionowali deklarowane przychody, bo im się nie zgadzały z pitem za zeszły rok (nie wiem czemu miałyby się zgadzać).
Jak masz taką możliwość to zajdź do oddziału banku. Z człowiekiem się łatwiej porozumieć niż z infolinią ;)


W tamtym roku miałem baaardzo małe dochody..
Więc pytanie - czy banki mają wgląd do kwot zadeklarowanych w PITach? Jeśli tak to skąd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#754 PostWysłany: 18 Wrz 2014 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
sniferek napisał(a):
Więc pytanie - czy banki mają wgląd do kwot zadeklarowanych w PITach? Jeśli tak to skąd?

Bodaj w podpisywanych dokumentach było upoważnienie do potwierdzenia dochodów w miejscu pracy.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#755 PostWysłany: 18 Wrz 2014 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Robertos napisał(a):
zulu napisał(a):
Robertos napisał(a):
Witam,
wczoraj aktywowałem kartę, konto Wizz założone jakieś 4 miesiące wcześniej, adres mailowy we wniosku o wydanie kart taki sam jak na koncie wizz, kiedy mogę otrzymać od Wizz członkostwo WDC i przypisanie karty do konta Wizz?? Jest na tą procedurę jakiś termin?
Identyczna odpowiedź jak u poprzednika czyli - czytałeś obecny regulamin i poprzedni ?


To może inaczej, po jakim czasie komuś z Forumowiczów (osób, które nie miały wcześniej karty Wizz) od aktywowania karty zostało przypisane członkostwo WDC i karta do konta Wizz?

Najprawdopodobniej nikt do tej pory - nie było przypadku by ktoś to potwierdził. Gdybyś jak napisałem wcześniej przeczytał regulaminy to byś wiedział że bank deklarował że pierwsze informacje z banku do WIZZ mają być przekazane w październiku. Kolejna transza po nowym roku. chyba że bank i WIZZ zakończą prace na systemem przekazywania punktów po zaksięgowaniu transakcji. Była o tym mowa wielokrotnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#756 PostWysłany: 19 Wrz 2014 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 92
zulu napisał(a):
Gdybyś jak napisałem wcześniej przeczytał regulaminy to byś wiedział że bank deklarował że pierwsze informacje z banku do WIZZ mają być przekazane w październiku. Kolejna transza po nowym roku.


Czy to się tyczy również członkostwa WDC czy tylko punktów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#757 PostWysłany: 19 Wrz 2014 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
jazzin napisał(a):
zulu napisał(a):
Gdybyś jak napisałem wcześniej przeczytał regulaminy to byś wiedział że bank deklarował że pierwsze informacje z banku do WIZZ mają być przekazane w październiku. Kolejna transza po nowym roku.


Czy to się tyczy również członkostwa WDC czy tylko punktów ?
Jeszcze raz. Między Bankiem a WIZZ nie ma sytemu przekazującego dane bo niby skąd miał by być. Bank zadeklarował przerzucanie danych w 2 transzach (październik 2014 i styczeń 2015) po to by mieć czas na przygotowanie i przetestowanie takiego systemu on-line. Do tej pory nikt nie ma przerzuconych punktów ani WDC bo nie było transferu danych. Czekamy do początku października i wtedy się dowiemy jak to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#758 PostWysłany: 19 Wrz 2014 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
joker1977 napisał(a):
To może ja. Wstrzymałem się i dziś złozyłem wniosek.

1. Promocja nie później niż do 31 sierpnia 2016
2. trzy miesięczny okres wypowiedzenia umowy promocji
3. 500 punktów na start dla nowych klientów
4. darmowe roczne członkostwo w Wizz Discount Club
5. 1 punkt za 5 zł. za płatności karta i 2 ptk za 5 zł. na stronie wizz
6. zamiana punktów na kaskę w wizz min. 100 ptk. -10 zł. na każde zlecenie u konsultanta

co do opłat

1. w pierwszym roku 0 zł przy średniej z pierwszych 3 m-cy 1000 zł. w drugim roku 1000 zł z 12 m-cy
2. ubezpieczenie podróżne 9,9 zł. można będzie zrezygnować w trakcie, brak innych ubezpieczeń typu 0,18 % od salda - można z tego zrezygnować na etapie składania wniosku
3. waluta rozliczeniowa PLN
4. limit do 3000 zł. bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu

to tyle może o czymś zapomniałem


A może ktoś byłby tak miły i chętny żeby się podjąć zebrania wszystkich najważniejszych informacji z tego wątku i któryś moderator by wtedy to powrzucał do pierwszego postu? Straszny bałagan jest w tym temacie jak to czytam. Ja kartę używam od około miesiąca i teraz mam kilka pytań i przegrzebuję się przez te kilkadziesiąt stron.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#759 PostWysłany: 19 Wrz 2014 11:05 

Na stronie głównej masz dosyć jasno napisane co i jak ( w sumie link można by zamieścić w 1 poście na 1 stronie):
http://www.fly4free.pl/karta-raiffeisen ... -wizz-air/
Góra
 PM off
szkodaczasu lubi ten post.
 
      
#760 PostWysłany: 19 Wrz 2014 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
zulu napisał(a):
jazzin napisał(a):
zulu napisał(a):
Gdybyś jak napisałem wcześniej przeczytał regulaminy to byś wiedział że bank deklarował że pierwsze informacje z banku do WIZZ mają być przekazane w październiku. Kolejna transza po nowym roku.


Czy to się tyczy również członkostwa WDC czy tylko punktów ?
Jeszcze raz. Między Bankiem a WIZZ nie ma sytemu przekazującego dane bo niby skąd miał by być. Bank zadeklarował przerzucanie danych w 2 transzach (październik 2014 i styczeń 2015) po to by mieć czas na przygotowanie i przetestowanie takiego systemu on-line. Do tej pory nikt nie ma przerzuconych punktów ani WDC bo nie było transferu danych. Czekamy do początku października i wtedy się dowiemy jak to wygląda.


Chcę przekazać info że WDC mam przedłużone o kolejny rok zgodnie z ofertą Banku.
Troszke to trwało około 10 dni od podpisania umowy. Co konsultant to inne zdanie. Więc cierpliwie czekałem. 13-09 się skończylo WDC i od 14-09 mam przedłużone na kolejny rok.

Co do punktów to min 30 dni od aktywacji kk (WIZZ) poprzez infolinie banku w/g regulaminu.

Mam pytanie jak są u was księgowane płatności kartą. U mnie jako przelew z rachunku karty.
Na razie blokad nie widać i historii też.
Poczekam co będzie dalej.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group