Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 30 Lip 2014 11:43 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
maczala1 napisał(a):
Dzisiaj pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego. Na zestawieniu kart odjęło mi jakąś opłatę równo 2zł. Na razie nie wiem za co, bo nie mam jeszcze wyciągu, a nie ma nic w blokadach, ani w transakcjach. Nie jest to 0,18% bo spłaciłem kartę wcześniej równo do zera. Podejrzewam, że to jakaś sprytnie ukryta opłata z gatunku "małym druczkiem".

edit:
Pierwszy wyciąg już mam. Zadłużenie zostało spłacone ostatniego dnia okresu rozliczeniowego i wyciąg jest też na zero (nie ma doliczenia 0,18%). Wynika z tego, że ta tajemnicza opłata 2 zł została naliczona w pierwszym dniu nowego okresu rozliczeniowego, tylko na razie nie wiadomo za co. Za parę dni pojawi się w transakcjach i pewnie wyjaśni się co to za cudak ?


Wyjaśniło się? Na moim koncie brakuje równej złotówki. I nie zakończył mi się jeszcze pierwszy okres rozliczeniowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#462 PostWysłany: 30 Lip 2014 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Nie wyjaśniło się, cały czas brakuje w dostępnych środkach 2 zł ale nic nie pojawiło się w transakcjach. Wygląda tak, jakby to była jakaś niewidoczna blokada od tygodnia (czyli od pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego). Zobaczymy czy się kiedyś zaksięguje, czy zniknie ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#463 PostWysłany: 30 Lip 2014 12:27 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
Coś jest na rzeczy bo sprawdziłem teraz i też dokładnie mam 2zł mniej dostępnych środków niż wynika z moich wyliczeń!
Wyciąg powinienem mieć za tydzień więc zapewne się wyjaśni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#464 PostWysłany: 30 Lip 2014 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2012
Posty: 87
Loty: 95
Kilometry: 178 872
U mnie jeszcze ciekawiej, bo nie wiadomo gdzie jest 3 PLN
poza tym spłata karty z Citi też jest nie wiadomo gdzie ponieważ rachunek w Citi dawno zamknąłem i nie ma ich ani tu ani tu ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#465 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:18 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Mam niesamowite przeczucie, że jednak w tym banku nie potrafią dodawać. Idę dzisiaj do oddziału.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#466 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Byłem w tym banku. Po zapoznaniu się z regulaminem poczekam na rozwój sytuacji.
1. trzeba mieć aktywne konto wizz (do 30 września - min.) a mi sie na dniach kończy.
2. promocja zbierania punków i wymiana na kaskę w wizz trwa do 31-12-2014r. co będzie dalej - wielkie ?????
3. aktywacja konta wizz za Free - nigdzie tego nie wyczytałem. (a dostałem e-maila z wizz'a)
4. problemy z księgowaniem z w/w postów, jak i dodatkowe opłaty (np 0,18% ubezp.) - niestety zniechęcają
5. czy są jakies plusy - jak ktoś ostro używa karty można będzie troszkę za darmo polatać

Na razie dziękuje. choć wiem że po zmianach opłat kk o jakieś wielką promocje cashback bedzie trudno.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#467 PostWysłany: 30 Lip 2014 15:26 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
joker1977 napisał(a):
1. trzeba mieć aktywne konto wizz (do 30 września - min.) a mi sie na dniach kończy.

To nie chodzi o WDC tylko o zwykły profil na stronie.

Konto Wizz – konto otwierane i prowadzone przez Wizz Air na zasadach opisanych na stronie internetowej
wizzair.com, na którym klient Wizz Air korzystający z takiego konta może śledzić fundusze dodane do konta
(przedpłaty) oraz dokonane rezerwacje usług w Wizz Air,


Cytuj:
5. czy są jakies plusy - jak ktoś ostro używa karty można będzie troszkę za darmo polatać

Największym plusem tej karty (który moim zdaniem miażdży wszystkie jej minusy) to przeliczanie walut. Nie ma na polskim rynku drugiej karty kredytowej która by tak korzystnie przeliczała transakcje zagraniczne.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#468 PostWysłany: 30 Lip 2014 18:25 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
mucha napisał(a):
joker1977 napisał(a):
1. trzeba mieć aktywne konto wizz (do 30 września - min.) a mi sie na dniach kończy.

To nie chodzi o WDC tylko o zwykły profil na stronie.

Konto Wizz – konto otwierane i prowadzone przez Wizz Air na zasadach opisanych na stronie internetowej
wizzair.com, na którym klient Wizz Air korzystający z takiego konta może śledzić fundusze dodane do konta
(przedpłaty) oraz dokonane rezerwacje usług w Wizz Air,


Cytuj:
5. czy są jakies plusy - jak ktoś ostro używa karty można będzie troszkę za darmo polatać

Największym plusem tej karty (który moim zdaniem miażdży wszystkie jej minusy) to przeliczanie walut. Nie ma na polskim rynku drugiej karty kredytowej która by tak korzystnie przeliczała transakcje zagraniczne.


Dokladnie, robilem juz transakcje w USD i EUR i w obu przypadkach policzylo gorzej o 2grosze od kursu sredniego w danym dniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#469 PostWysłany: 30 Lip 2014 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
joker1977 napisał(a):
1. trzeba mieć aktywne konto wizz (do 30 września - min.) a mi sie na dniach kończy.

To masz problem. O tym że trzeba było mieć konto wiadomo nie od dziś
joker1977 napisał(a):
2. promocja zbierania punków i wymiana na kaskę w wizz trwa do 31-12-2014r. co będzie dalej - wielkie ?????
Będzie nowa oferta (najprawdopodobniej bo inaczej to nie ma sensu). Sytuacja obecna jest ...tymczasowa.
joker1977 napisał(a):
3. aktywacja konta wizz za Free - nigdzie tego nie wyczytałem. (a dostałem e-maila z wizz'a)
Obecnie tego nie ma tak samo jak punkty x2 za kupienie biletów kartą na wizz. Jak będzie w przyszłości zobaczymy - nikt nie powiedział że ma być identycznie jak w Citi
joker1977 napisał(a):
5. czy są jakies plusy - jak ktoś ostro używa karty można będzie troszkę za darmo polatać
Na razie dziękuje. choć wiem że po zmianach opłat kk o jakieś wielką promocje cashback bedzie trudno.
O cashback nie jest trudno bo przecież dla osób robiących operacje punkty są naliczane. Z uwagi na to że produkt jest nowy w regulaminie zapisano daty przesyłania punktów na konto w wizz. Potem jak będzie to się okaże ale pewnie na bieżąco po zaksięgowaniu transakcji - bank i wizz muszą mieć czas na dostosowanie swoich systemów informatycznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#470 PostWysłany: 31 Lip 2014 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Cytuj:
zulu napisał(a):
joker1977 napisał(a):
1. trzeba mieć aktywne konto wizz (do 30 września - min.) a mi sie na dniach kończy.

To masz problem. O tym że trzeba było mieć konto wiadomo nie od dziś

Nie mam problemu. dwa posty wcześniej zostało wyjaśnione.
Cytuj:
joker1977 napisał(a):
2. promocja zbierania punków i wymiana na kaskę w wizz trwa do 31-12-2014r. co będzie dalej - wielkie ?????
Będzie nowa oferta (najprawdopodobniej bo inaczej to nie ma sensu). Sytuacja obecna jest ...tymczasowa.

No właśnie najprawdopodobniej będzie bo bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia trwania promocji - zaskoczył mnie tak krótki okres trwania promocji.
tak jak w/w
duży plus tej kk to bardzo dobry kurs przewalutowania walut
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#471 PostWysłany: 31 Lip 2014 13:47 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 4
Cytuj:
To nie chodzi o WDC tylko o zwykły profil na stronie.

Konto Wizz – konto otwierane i prowadzone przez Wizz Air na zasadach opisanych na stronie internetowej
wizzair.com, na którym klient Wizz Air korzystający z takiego konta może śledzić fundusze dodane do konta
(przedpłaty) oraz dokonane rezerwacje usług w Wizz Air


Czy ktoś może potwierdzał tą informacje w banku? dobrze by było wiedzieć czy trzeba brać specjalnie jakiś lot i wykupywać WDC przed 30 września czy wystarczy zwykłe konto i potem można już ewentualnie sobie kupić WDC za nazbierane punkty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#472 PostWysłany: 31 Lip 2014 13:55 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Co Wy to piszecie? Jest jasno w regulaminie promocji zdefiniowane:

Rozdział III, punkt 3: Klub = WDC
Rozdział IV, punkt 1: Obowiązek bycia członkiem klubu.

Co tu można źle zrozumieć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#473 PostWysłany: 31 Lip 2014 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
A ja mam takie pytanie może ktoś kto już używa tej karty będzie mógł powiedzieć - czy jest opcja zabezpieczenia 3D Secure w tej karcie ? z góry dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#474 PostWysłany: 31 Lip 2014 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
joker1977 napisał(a):
No właśnie najprawdopodobniej będzie bo bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia trwania promocji - zaskoczył mnie tak krótki okres trwania promocji.
Pisałem o tym już wcześniej. Wynika to z prostej przyczyny że obecne warunki są tymczasowe z uwagi na to że bank miał mało czasu od podpisania umowy z Wizz. Jakie będą warunki w przyszłości to się dopiero okaże. Miejmy nadzieję że zbliżone do tego co było w Citi lub lepsze :lol:
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#475 PostWysłany: 31 Lip 2014 15:01 

Rejestracja: 18 Lut 2012
Posty: 68
krzychoo napisał(a):
Cytuj:
To nie chodzi o WDC tylko o zwykły profil na stronie.

Konto Wizz – konto otwierane i prowadzone przez Wizz Air na zasadach opisanych na stronie internetowej
wizzair.com, na którym klient Wizz Air korzystający z takiego konta może śledzić fundusze dodane do konta
(przedpłaty) oraz dokonane rezerwacje usług w Wizz Air


Czy ktoś może potwierdzał tą informacje w banku? dobrze by było wiedzieć czy trzeba brać specjalnie jakiś lot i wykupywać WDC przed 30 września czy wystarczy zwykłe konto i potem można już ewentualnie sobie kupić WDC za nazbierane punkty...


Jeśli WDC kończy ci się przed 30.09.14, uczestniczysz tylko w pierwszym etapie promocji. Punkty będą naliczane do dnia wygaśnięcia twojego WDC.
Jeśli będziesz chciał uczestniczyć w drugim etapie, będziesz musiał wykupić WDC.
Ja czekam, zobaczę jak rozwinie się sytuacja. Konto wygasa mi przed 30.09.14.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#476 PostWysłany: 31 Lip 2014 15:03 

chester0 napisał(a):
A ja mam takie pytanie może ktoś kto już używa tej karty będzie mógł powiedzieć - czy jest opcja zabezpieczenia 3D Secure w tej karcie ? z góry dzięki za info


Ta karta NIE MA 3D secury
Góra
 PM off  
      
#477 PostWysłany: 31 Lip 2014 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
pachi1 napisał(a):
Ja czekam, zobaczę jak rozwinie się sytuacja. Konto wygasa mi przed 30.09.14.

Mi 1 października więc nic przykrego nie powinno mnie chyba spotkać :)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#478 PostWysłany: 31 Lip 2014 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Prośba do rozpatrzenia przez moderatora - proponuję przenieść temat z wykazu tematów do ogłoszeń analogicznie jak z tematem dotyczącym karty Citi (Karta kredytowa CITI Wizzair). Zresztą temat z kartą CitiWizzair w naturalny sposób dokona powoli żywota.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#479 PostWysłany: 01 Sie 2014 07:43 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
shiver napisał(a):
Mam niesamowite przeczucie, że jednak w tym banku nie potrafią dodawać. Idę dzisiaj do oddziału.


Kontynuując (temat zaginionych złotówek z salda). Wizyta w oddziale poza zdumieniem obsługującej mnie ładnej dziewczyny, pomimo ciężkiego manewrowania kalkulatorem, dzwonienia na infolinię wewnętrzną i obiecania kontaktu w tej sprawie następnego dnia nic nie dała do tej pory. Wczorajsza odpowiedź mailowa na moje przypomnienie trochę poniżej poziomu (i z błędem ortograficznym). Wrażenie jest złe i zaczynam się bać o moje pieniądze ;) No dobra, to pieniądze banku, ale na moim limicie kredytowym.

EDIT: Najlepszy był moment kiedy pani zasugerowała, że ktoś podczas księgowania pomylił się o złotówkę. Zrobiłem wielkie oczy, że jak to, ręcznie ktoś blokady księguje? Z drugiej strony częściowo wyjaśniałoby to "zaginięcie" transakcji w historii na kilka dni :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#480 PostWysłany: 01 Sie 2014 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Ponieważ i ja doczekałem się wyciągu składam raport: żadnych dziwnych operacji jedno- czy dwuzłotówkowych nie stwierdzono. Wszystko jest w porządku.

EDIT:
No może nie do końca bo nie ma w wyciągu uwzględnionej spłaty do Citi. Całkowitą kwotę do spłaty wskazuje mi w wysokości tylko przeprowadzonych operacji kartowych ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group