Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Kwi 2014 12:31 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Witam! Na wstępie Wesołych Świąt wszystkim :) Mam do was pytanie. Otóż w czwartek 17.04 moja dziewczyna rezerwowała mi bilet na przelot liniami Wizzair z Katowic do Paryża w dniu 3.05.2014 i dała jako płatność przelew bankowy. Problem w tym, że zapłaciła za całość w euro i nie wiem czy to dojdzie do Wizzair'a. Bo pisze, że płatność powinna nastąpić w walucie w której podróż się zaczyna. Bardzo proszę o odpowiedź gdyż ten lot jest bardzo ważny dla mnie, ponieważ z początkie maja mam tam rozmowę kwalifilacyjną do pracy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 20 Kwi 2014 13:21 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
Dojść na pewno dojdzie, problem w tym, że po przewalutowaniu na złotówki w banku Wizza może wyjść mniejsza kwota niż na bilecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Kwi 2014 13:30 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Ale jak dziewczyna zmieniała na euro to kwota wynosiła 252.50 czyli 63.85 euro wiec powinno być dobrze. Mam taką nadzieję gdyż zależy mi na tym locie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Kwi 2014 14:22 

Nie wiem jak tam z infolinią wizzair w czasie świąt, jeżeli na koncie mywizzair rezerwacja nie figuruje jako potwierdzona, wskazany telefon na tani numer izraelski - 0097237630911 - przez telefonię internetową VoIP HaloNet po 9gr/min, ja dzwonię przez FreecoNet pod ten numer by rozmawiać po polsku wybieram tonowo "6" koszt 0,09 gr/minuta (problemem będzie kwota w zł po dokonaniu przez nich przewalutowania z euro)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Kwi 2014 14:50 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Rozumiem ale kwota w złotych została już przez nich przewalutowana na euro więc powinno być dobrze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Kwi 2014 14:54 

Niekoniecznie, bo nie znasz kursu przewalutowania, dobrze to będzie jak będziesz miał przy rezerwacji status "Potwierdzona"
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Kwi 2014 15:27 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
No dobrze ale dziewczyna dokonała płatności od razu po zakupie biletu więc powinno im w tym tygodniu teraz. Mam nadzieję, że to dojdzie do nich i będzie potwierdzona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Kwi 2014 15:31 

Zamiast zapłacić jakąkolwiek kartą z wystarczającym saldem masz teraz nerwowe święta, musisz czekać na zmianę statusu rezerwacji i wtedy zobaczysz na czym stoisz, zapewne z powodu świąt poczekają trochę dłużej
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Kwi 2014 15:47 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
W tym problem, że ani ja ani dziewczyna nie mamy kart do zapłaty i tutaj jest problem. Mam nadzieję, że to przejdzie i będę miał ten bilet bo muszę 3-go tam lecieć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Kwi 2014 15:56 

na przyszłość kartą np. mamy, dziadka itp też można dokonać płatności i się z rodziną potem rozliczyć, zapewne wszystko skończy się dobrze i polecisz
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:01 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Naprawdę da się w 2014 r. funkcjonować bez karty płatniczej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:22 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Tak naprawdę się da funkcjonować bez karty płatniczej. Zobaczymy płatność jest wykonana i na pewno dojdzie do Wizzair. Bilet powinienem w tym tygodniu mieć już
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Kwi 2014 23:25 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
I po kłopocie :) Dzisiaj około godziny 21.30 przyszła wiadomość, że transakcja zatwierdzona :) Dzięki za pomoc pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Kwi 2014 00:00 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Fajnie
Wyjasnij jeszcze czy chodzi o lot z Paryza czy powrotny z Katowic
( + zredaguj tytul)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:25 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Chodzi o lot do Paryża z Katowic :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group