Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wish.com
#121 PostWysłany: 21 Paź 2014 19:57 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 248
do mnie dotarło wszystko co zamawiałem 5/5 więc chyba mam szczęście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Wish.com
#122 PostWysłany: 21 Paź 2014 20:36 

Rejestracja: 03 Wrz 2010
Posty: 156
Do mnie power bank dotarł wczoraj, zamawiałem na początku września.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#123 PostWysłany: 22 Paź 2014 08:24 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
witekkowal napisał(a):
No ja właśnie do nich napisałem, że przesyłka miała przyjść pomiędzy 28 września, a 7 października, a dzisiaj jest 21 października. Zobaczymy co mi odpiszą.


Odpisali mi, że robią zwrot na kartę, a jeśli przedmiot jednak przyjdzie (nie mają możliwości śledzenia go, więc nie wiedzą czy zaginą czy po prostu jest opóźniony) to mogę go sobie zatrzymać jako rekompensatę. Napisałem jeszcze do nich, że kartą która którą dokonywałem płatności jest zastrzeżona, więc w jaki sposób mi zwrócą kasę, zobaczymy co odpiszą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#124 PostWysłany: 24 Paź 2014 13:56 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
witekkowal napisał(a):
witekkowal napisał(a):
No ja właśnie do nich napisałem, że przesyłka miała przyjść pomiędzy 28 września, a 7 października, a dzisiaj jest 21 października. Zobaczymy co mi odpiszą.


Odpisali mi, że robią zwrot na kartę, a jeśli przedmiot jednak przyjdzie (nie mają możliwości śledzenia go, więc nie wiedzą czy zaginą czy po prostu jest opóźniony) to mogę go sobie zatrzymać jako rekompensatę. Napisałem jeszcze do nich, że kartą która którą dokonywałem płatności jest zastrzeżona, więc w jaki sposób mi zwrócą kasę, zobaczymy co odpiszą.


Zwrocik dostałem, a okazało się, że wczoraj przesyłka dotarła do Polski :-]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#125 PostWysłany: 30 Paź 2014 10:00 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Ciekawe to co piszecie. Do mnie też nie doszedł powerbank do tej pory, poprosiłam Wish.com o zwrot zapłaconych pieniędzy oraz 10$ tej gift card od WISH (z tego co widzę to część z Was dostała refund z tego tytułu). Jednak dostałąm zwrot tylko zapłaconych realnie karta 4 złotych i taką oto odpowiedź od Wish.com:

"Please be informed that we only refund the discounted payment that you have paid. We do not refund or reissue the gift cards."
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#126 PostWysłany: 30 Paź 2014 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
karin861 napisał(a):
Ciekawe to co piszecie. Do mnie też nie doszedł powerbank do tej pory, poprosiłam Wish.com o zwrot zapłaconych pieniędzy oraz 10$ tej gift card od WISH (z tego co widzę to część z Was dostała refund z tego tytułu). Jednak dostałąm zwrot tylko zapłaconych realnie karta 4 złotych i taką oto odpowiedź od Wish.com:

"Please be informed that we only refund the discounted payment that you have paid. We do not refund or reissue the gift cards."


U mnie nadal nie ma, straciłam już nadzieję;/ Prośby o zwrot pieniędzy nie wysyłałam, bo karta, z której płaciłam straciła swoją ważność, a jak widać wyżej nie rzucają bonami na lewo i prawo ;<
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#127 PostWysłany: 31 Paź 2014 13:57 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
ja napisalem o zwrot i tez tylko 7zl za przesyłke przyszło(prosiłem o zwrot o gift carda, to niby "nie mozna" ale o dziwo dziś dotarł power bank który miał być u mnei 2 tyg temu :)
Zamawiane 18 wrzesnia jbc.
Góra
 Profil Relacje PM off
karin861 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#128 PostWysłany: 31 Paź 2014 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
Maldo napisał(a):
ja napisalem o zwrot i tez tylko 7zl za przesyłke przyszło(prosiłem o zwrot o gift carda, to niby "nie mozna" ale o dziwo dziś dotarł power bank który miał być u mnei 2 tyg temu :)
Zamawiane 18 wrzesnia jbc.

No to jest nadzieja:D Zobaczymy :D Bardzo by się przydał,nie powiem,że nie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#129 PostWysłany: 31 Paź 2014 16:10 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
ale raczej jest on od awarnych sytuacji bo jest to dosyc lichej jakosci sprzet :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#130 PostWysłany: 31 Paź 2014 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
Maldo napisał(a):
ale raczej jest on od awarnych sytuacji bo jest to dosyc lichej jakosci sprzet :P

Zamówiłam z wisha pb,żeby zobaczyć ''z czym to się je'' :) jak polubię i stwierdzę, że jest użyteczny to zainwestuję w jakiś normalny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#131 PostWysłany: 01 Lis 2014 06:51 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 50
Ja zamówiłem na WISHu słynne dywany po 1 dolarze, przyszły po 3 tygodniach, i szczerze?

Wyglądają świetnie, ale po tygodniu chodzenia po nim stał się szaro-popielaty :D

Mimo tego, za taką cenę wziąłbym drugi raz! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#132 PostWysłany: 18 Gru 2014 22:28 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Dzisiaj przeglądając ofertę wish.com, zauważyłem, że na dwóch moich kontach pojawił się kupon na całe 17 zł.
Zobaczcie u siebie, może też wam coś wpadło ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#133 PostWysłany: 18 Gru 2014 22:37 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Mi to wisi od końca października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#134 PostWysłany: 19 Gru 2014 12:23 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 4
Do mnie powerbank doszedł kilka dni temu. Nadmienię, że czekałem 3,5 miesiąca :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#135 PostWysłany: 22 Gru 2014 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
MichałJ napisał(a):
Do mnie powerbank doszedł kilka dni temu. Nadmienię, że czekałem 3,5 miesiąca :)

Niezła niespodzianka :D Ja już dawno porzuciłam wszelką nadzieję, że powerbank z wisha trafi w moje ręce i szykuje się do kupna gdzieś stacjonarnie albo z polskich sklepów internetowych :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#136 PostWysłany: 28 Gru 2014 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 42
Ja wciąż czekam na Powerbanka, ale nadzieja wróciła :D Reszta zamówionych przedmiotów (koło 5) przyszło szybko i bez problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wish.com
#137 PostWysłany: 28 Gru 2014 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
nevaras napisał(a):
Ja wciąż czekam na Powerbanka, ale nadzieja wróciła :D Reszta zamówionych przedmiotów (koło 5) przyszło szybko i bez problemów.

Ponoć nadzieja umiera ostatnia :D Byłabym w szoku jakby power bank w końcu przyszedł, może faktycznie jest jakaś szansa :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group