Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#1221 PostWysłany: 02 Lip 2015 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Na Tripadvisor można przeczytać komentarze z zeszłego roku na temat tych zdjęć. To są jeszcze zdjęcia z przed tegorocznego remontu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1222 PostWysłany: 02 Lip 2015 15:25 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
No właśnie. Hotel się otwiera, promuje, pokazuje zdjęcia, a potem przez 30 lat ich nie zmienia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1223 PostWysłany: 02 Lip 2015 21:37 

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 14
Loty: 39
Kilometry: 67 976
Nowe zdięcia robili wczoraj i dzisaj :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1224 PostWysłany: 02 Lip 2015 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Dostaliście kiedyś taki komunikat na czerwono? Dopiero w etapie wybierania płatności pkt. (brak boxa do zaznaczenia).

Cytuj:
Całkowita wartość rezerwacji jest mniejsza niż minimalna wartość wymagana przy wykorzystaniu punktów. Nie można skorzystać z usługi "Punkty Le Club Accorhotels".


Rezerwacja 1 noc za 159 EUR ilość punktów na koncie przewyższa zapotrzebowanie na tę rezerwację.

E: widać chyba mieli jakiś błąd na stronie, jeszcze raz przeszedłem cały proces od wyszukiwania i pokazało się okienko do wyboru pkt. :)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1225 PostWysłany: 03 Lip 2015 08:30 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Miałem podobny komunikat, ale cena noclegu i usług dodatkowych nie przekraczała 160 PLN, czyli orientacyjnej wartości jednego voucheru.
W Twoim przykładzie rzeczywiście to musiał być jakiś błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1226 PostWysłany: 03 Lip 2015 20:52 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
A czy miał ktoś kiedyś problem z zaaplikowaniem vouchera w hotelu?? Pojawiający się komunikat to niewłaściwa waluta vouchera. Jestem w Portugalii wiec chyba tu euro rządzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1227 PostWysłany: 03 Lip 2015 21:32 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Nie chcą ci go przyjąć w hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1228 PostWysłany: 03 Lip 2015 21:41 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Misiatek napisał(a):
Nie chcą ci go przyjąć w hotelu?

Chcą, ale wyskakuje błąd ze waluta niewlasciwa. Dzwoniłem na infolinię ale tam zero wiedzy. Jutro musze uregulować rachunek, może zadziała do jutra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1229 PostWysłany: 03 Lip 2015 22:07 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Widzieliscie, ze zmienil sie pkt 7.1 Regulaminu LCAH? Teraz brzmi tak:

Załącznik:
lcah 7.1.jpg
lcah 7.1.jpg [ 41.84 KiB | Obejrzany 858 razy ]


Wyglada, ze załatali dziure dotyczaca uzyskiwania nocek za rezerwacje u posrednikow:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1230 PostWysłany: 03 Lip 2015 22:36 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
jesion83 napisał(a):
Misiatek napisał(a):
Nie chcą ci go przyjąć w hotelu?

Chcą, ale wyskakuje błąd ze waluta niewlasciwa. Dzwoniłem na infolinię ale tam zero wiedzy. Jutro musze uregulować rachunek, może zadziała do jutra.

Faktycznie dziwne, bo teraz vouchery są wydawane chyba tylko w euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1231 PostWysłany: 04 Lip 2015 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja jestem świeżo po wykorzystaniu vouczerów we Francji. W hotelu Ibis. Nie wbijałem ich przy rezerwacji, ale dogadałem sie mailowo z hotelem że przywioze wydrukowane. Pan w recepcji nie wiedział w ogóle co z tym zrobić. Dopiero następnego dnia była ta pani z którą mailowałem i zabrała. Ostatecznie przy płaceniu wszystko poszło gładko. Zobaczymy jeszcze czy naliczą sie punkty, bo jakoś z Francją zawsze mam problemy. Oczywiście zero benefitów z Golda...
Vouchery przez strone Accora .pl, więc sporo tekstu po polsku, ale voucher w Euro i numerek taktyczny miał, więc żadnych uwag jakościowych nie było, dałem 3 dni przed płaceniem, dzień przed wyjazdem pani już mi mówiła że zostały "wypłacone".

Przy okazji przetestowałem równiez inną rzecz. Podróżuje w 5 osob (2+3, chociaż z punktu widzienia Accora to jest 3+2 ze względu na wiek najstarszego dziecka). Próbowałem przez www zarezerwować w Mercure nocleg z wykorzystanie promocji 50% na drugi pokój dla dzieci (to jest stała oferta w Mercure, Novotelu i czymśtam jeszcze). Strona nijak nie chciała mi poprzestać na tym podwójnym pokoju, tylko twardo chciała rezerwować kolejny. Napisałem wiec do hotelu, a oni z przeprosinami zrobili mi rezerwacje tak jak miala wygladac (czyli pokój 2osobowy z dostawką i drugi dwu osobowy).
Może to się komuś przyda, ja próbowałem w róznych hotelach i zawsze mialem ten sam problem przez www.

Przy okazji - nie wiem czy to jest reguła, ale w kilku Ibisach we Francji mialem sytuacje ze darmowy internet owszem jest, ale okrojony jakby, i niedzialaja strony wymagajace 'secure' połaczenia, w tym.... strona Accor :lol:
Jakby obciach troche. Nie mniej temat calkiem poważny bo podobnie mialem problem ze booking'iem i paroma innymi stronami, i mialem realny problem z rezerwowanie przez www hoteli na kolejne etapy podróży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#1232 PostWysłany: 04 Lip 2015 10:49 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Czy w Accor jest możliwość zarezerwowania dwóch pokoi tego samego dnia?
Próbuje właśnie zarezerwować nocleg z promocji city break, jest to oferta bezzwrotna, płatna z góry, więc przy płatności powinno wyskoczyć okienko do danych karty i do wyboru ile punktów chce wykorzystać. A okienka nie ma żadnego, tylko: potwierdź swoje dane jak przy każdej rezerwacji bez restrykcji z płatnością w hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1233 PostWysłany: 04 Lip 2015 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Nie wiem czy było. Jest promo Wrocław z LACH, można sobie zrobić darmowy upgrade pokoju ;) Dodatkowo punkty x3.

Załączniki:
wroclaw.jpg
wroclaw.jpg [ 211.95 KiB | Obejrzany 758 razy ]
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#1234 PostWysłany: 04 Lip 2015 11:55 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
BrunoJ napisał(a):
Ja jestem świeżo po wykorzystaniu vouczerów we Francji. W hotelu Ibis. Nie wbijałem ich przy rezerwacji, ale dogadałem sie mailowo z hotelem że przywioze wydrukowane. Pan w recepcji nie wiedział w ogóle co z tym zrobić. Dopiero następnego dnia była ta pani z którą mailowałem i zabrała. Ostatecznie przy płaceniu wszystko poszło gładko. Zobaczymy jeszcze czy naliczą sie punkty, bo jakoś z Francją zawsze mam problemy. Oczywiście zero benefitów z Golda...
Vouchery przez strone Accora .pl, więc sporo tekstu po polsku, ale voucher w Euro i numerek taktyczny miał, więc żadnych uwag jakościowych nie było, dałem 3 dni przed płaceniem, dzień przed wyjazdem pani już mi mówiła że zostały "wypłacone".

Przy okazji przetestowałem równiez inną rzecz. Podróżuje w 5 osob (2+3, chociaż z punktu widzienia Accora to jest 3+2 ze względu na wiek najstarszego dziecka). Próbowałem przez www zarezerwować w Mercure nocleg z wykorzystanie promocji 50% na drugi pokój dla dzieci (to jest stała oferta w Mercure, Novotelu i czymśtam jeszcze). Strona nijak nie chciała mi poprzestać na tym podwójnym pokoju, tylko twardo chciała rezerwować kolejny. Napisałem wiec do hotelu, a oni z przeprosinami zrobili mi rezerwacje tak jak miala wygladac (czyli pokój 2osobowy z dostawką i drugi dwu osobowy).
Może to się komuś przyda, ja próbowałem w róznych hotelach i zawsze mialem ten sam problem przez www.

Przy okazji - nie wiem czy to jest reguła, ale w kilku Ibisach we Francji mialem sytuacje ze darmowy internet owszem jest, ale okrojony jakby, i niedzialaja strony wymagajace 'secure' połaczenia, w tym.... strona Accor :lol:
Jakby obciach troche. Nie mniej temat calkiem poważny bo podobnie mialem problem ze booking'iem i paroma innymi stronami, i mialem realny problem z rezerwowanie przez www hoteli na kolejne etapy podróży.

W ibisie Jose malhoa w Lizbonie tak dla wiadomości internet działa tylko w godzinach kiedy człowiek jest na mieście. Wieczorem o 21 pojawia się problem, zero reakcji do rana, rano coś tam niby robią i o którejś naprawiają. Ale żeby rano coś sprawdzić albo wieczorem coś zrobić to nie da rady, człowiek uwalony. Ludzie chodzą zdenerwowani bo nie mogą korzystać ze standardowej usługi. Po drugiej stronie ulicy jest novotel i net działa z tym samym hasłem i loginem,ale nikt o tym nie informuje.

A co do komputerów stacjonarnych kolo recepcji to mają faktycznie blokadę na stronę accora :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1235 PostWysłany: 04 Lip 2015 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
heniek napisał(a):
Czy w Accor jest możliwość zarezerwowania dwóch pokoi tego samego dnia?

Czasami zdarza się, że system nie oferuje płatności punktami. W Twoim przypadku prawdopodobnie nie ma możliwości opłacenia noclegów punktami, ponieważ wybierasz dwa pokoje. Tak niestety działa ten system. Zrób dwie rezerwacje osobno, może zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1236 PostWysłany: 04 Lip 2015 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Z tego co pamiętam to nie ma możliwości wykorzystania punktów przy promocji "drugi pokój za 50% ceny".
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1237 PostWysłany: 04 Lip 2015 17:45 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 270
niebieski
możesz podać link do tej promocji? tj. 50 % za drugi pokój. pzdr:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1238 PostWysłany: 04 Lip 2015 18:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
http://www.accorhotels.com/pl/polska/pr ... fers.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1239 PostWysłany: 05 Lip 2015 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Drugs za pól ceny to ja wlasnie o tym pisałem. Jak sie wybiera hotele np w miejscowości jakiejś to jest banerek przy niektórych (Novotel, Mercure) ze drugi za 50%. Wlasnie pisze z Dortmundu gdzie dostałem takie pokoje. Glowny jest z minibarkiem i darmowa wodą. Dodatkowy ma barek zamknięty na klucz i woda za kilka Eur. Ten podstawowy dostal superior costam. A drugi jest zwykły. Jest jeszcze jeden kruczek. Sniadanie jest dodatkowo płatne dla osob dorosłych ale w gratisie dla dwojki dzieci. Tylko jesli dorośli to sniadanie wykupią. Nie ma ze puścisz dzieci.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1240 PostWysłany: 05 Lip 2015 03:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
egg napisał(a):
@krzysztof.ka
Może to są zdjęcia Orbis Magura bezpośrednio po jego otwarciu? Większość zdjęć hotelowych nie odzwierciedla aktualnego stanu. Niestety.


Ocena:

Mamy pokój po remoncie łazienki (na życzenie). Remont chyba dotyczył niecałe 1/2 łazienki, bo reszta to było malowanie starszych kafelków białą farbą? Podłoga plus dwie krótsze ściany, w tym jedna z lustrem na którym widać "ile pokojówka ma wzrostu" -lustra "po sufit" nie umyte u góry- są w nowych kafelkach, ale ten brodzik o wysokości 15-20 cm to wyzwanie dla ok 195-200 cm faceta, żeby łbem nie dupnąć w sufit. Spłuczka od kibla jak by kto pazurami zdrapkę drapał i nie wygrał od 3 lat.

Przepraszam za dosadność.

A śniadanie niespodzianka na +
To są "dni jabłka?"
Wystrój jabłkowy,
"Napoje" z jabłkiem-super lub tfu-wyrób konctrentrapodobny,
Racuchy z musem jabłkowym lub truskawkami-dobre.

Podkreślam, za cenę 89-139 zł za pokój 2 osobowy ze śniadaniem, wybór spoko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group