Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Gru 2014 16:44 

Kod:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/plan-zero.cp
Góra
 PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#2 PostWysłany: 11 Gru 2014 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 25
Za 19 zł jest tylko aktywacja.

Owe 10 GB internetu mobilnego wyniesie nas 10 x 20 zł + 19 z = 219 zł

Według regulaminu:
"Opłata za pakiet danych 1 GB* - 20 zł

*Opłata zostanie naliczona w momencie zainicjowania pierwszego połączenia z Internetem w danym okresie rozliczeniowym w godzinach 00:00 – 24:00 lub w przypadku zainicjowania pierwszego połączenia po wykorzystaniu pakietu 1 GB, lub w przypadku zainicjowania pierwszego połączenia po utracie ważności środków z pakietu 1 GB."

Kolega wyżej chyba pomylił tematy: allegro-z-aplikacja-taniej,1502,54278?start=980
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Gru 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Pierwsze 10 GB jest gratis.
Dopiero potem liczony jest każdy kolejny GB.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Gru 2014 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 25
Racja, my bad.
Przeczytałem Regulamin Promocji „Plan Zero" zamiast Regulaminu Promocji „Plan Zero – Rok Internetu bez abonamentu”.

Czyli wychodzi tak jak w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Gru 2014 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1238
niebieski
Czy ktoś korzystał z tej oferty? Ja dzisiaj podpisałem umowę, ale po ciężkich bojach - pracownicy Cyfrowego Polsatu robią chyba wszystko by ludzi zniechęcić do tej promocji:
-punkt w Gdańsku: kobieta twierdziła że oferta jest tylko dla abonentów telewizji, nie pomogło powoływanie się na regulamin, bo "ona gdzieś tam dzwoniła i tak jej powiedzieli"
-punkt w Rumii: kobieta nie wiedziała o tej ofercie, a jak pokazałem ją jej na ich stronie to nie była w stanie znaleźć jej w systemie
-punkt w Gdyni Chyloni: trafiłem na gościa który ogarniał o co chodzi, ale nie miał na miejscu żadnego z dostępnych modemów ani routera, a bez tego nie można podpisać umowy, i nie mogą ich potem dostać.
-punkt w Gdyni Orłowie: facet niby kojarzył o co chodzi, ale podsunął mi pod nos umowę na podstawowy Plan Zero (ten do którego linka wrzucił thomeq, czyli dużo mniej korzystny - 20 zł/GB, i brak pakietu startowego). Po tym jak to zauważyłem zaczął twierdzić że ta oferta o którą nam chodzi jest tylko dla abonentów telewizji, ale jak podsunąłem mu pod nos regulamin to w końcu coś niechętnie poklikał, i udało się podpisać właściwą umowę.

Także gdyby jeszcze ktoś chciał skorzystać - da się, ale przygotujcie się na ciężkie boje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Gru 2014 18:02 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Wlasnie wydzwaniam do kolejnych punktow obslugi Plus/Polsat i nikt sie nie przyznaje, ze wogole cos takiego maja...

Komus udalo sie podpisac umowe w Warszawie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Gru 2014 23:28 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
Jak jest z prędkościami w tym Polsacie (np. Warszawa, Lublin)?
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Gru 2014 12:53 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 50
Powiem Wam szczerze, że poszedłem do pierwszego (najbliższego) punktu Cyfrowego Polsatu w Krakowie i miałem okazję zakupić ten modem z pakietem internetu. Zrezygnowałem, bo sprzedający MOCNO kręcił, 10 minut się zapierał, że takiej oferty nie ma, pokazałem mu wydrukowany regulamin ze strony CP, powiedział że w punktach sprzedaży mają inną ofertę niż na stronie itd. Po chwili jego koleżanka (chyba nowa, nieświadoma :D ) powiedziała że ta oferta jest nadal i jest pod jakimś tam kodem w systemie, facet niby wpisuje i nic "nie ma"...

Po 20 minutach od wejścia do salonu znalazla się ta promocja, tyle że nie było modemów.... po chwili koleżanka wytrzasnęła spod ziemi jakiś jeden ZTE który wyglądał jak krowie z gardła wyjęty... Podziękowałem i życzyłem wesołych świąt...

Koleżanka chyba nie będzie miała życia w firmie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
digger lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group