Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sie 2011 17:29 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 13
Kto mi powie gdzie znajdę nr CVV swojej karty?

Na stronie bzwbk jak się loguje na swoje konto to w detalach karty nigdzie nie ma tego nr :/ na odwrocie karty też nie ma żadnego nr oprócz nr karty :shock:

Po rejestracji karty nie dostałem żadnego sms potwierdzającego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 16 Sie 2011 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Masz ten numer na odwrocie karty, po prawej górnej stronie miejsca na podpis, 3 ostatnie cyfry

http://www.ryanair.com/pl/pytania/co-to ... n-znajduje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sie 2011 17:42 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 13
Viktor44 napisał(a):
Masz ten numer na odwrocie karty, po prawej górnej stronie miejsca na podpis, 3 ostatnie cyfry

http://www.ryanair.com/pl/pytania/co-to ... n-znajduje



no ku^$& nie ma właśnie co to za badziew. jest jeden nr 3-cyfrowy pod spodem ale on nie przechodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sie 2011 17:52 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
może karta nie przystosowana do płatności w internecie, ale wtedy temat by się nie zgadzał, bo masz bzwbk mastercard prepaid?
czy mowa o innej karcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Sie 2011 17:57 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 13
lokpiotr napisał(a):
może karta nie przystosowana do płatności w internecie, ale wtedy temat by się nie zgadzał, bo masz bzwbk mastercard prepaid?
czy mowa o innej karcie?



ma dokładnie bzwbk mastercard prepaid. http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/ ... 26877.html

jestem w Norwegii brat mi podaje nr z przodu jest nr karty
z tyłu jest nr bardzo podobny + pod nim 3 cyfry.


taki mam komunikat ryanair :

Błąd w procesie płatności
Państwa płatność nie może być zrealizowana z następujących powodów. Prosimy sprawdzić poniższe przyczyny i wrócić do poprzedniej strony (Płatność):
Numer karty został wprowadzony niepoprawnie lub brakuje jednej z cyfr - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Wprowadzony typ karty (np.: MasterCard, Visa, Visa Electron) jest niezgodny z wprowadzonym numerem karty - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Numer karty został wprowadzony w pole właściciela karty lub odwrotnie - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
Podany adres fakturowania jest niepoprawny - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić adres ponownie oraz upewnić się, że jest on zgodny z adresem, na który wystawiona jest karta.
Kliknij ten przycisk, aby powrócić do strony płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Sie 2011 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Piszesz w temacie o karcie mastercard, a podajesz link do prepaidówki VISA.
Karta została prawidłowo aktywowana, pin ustawiony, środki na karcie są? Na pewno dobrze wpisujesz dane z karty?

To karta fizyczna czy jakaś wirtualna?
Z tego co pamiętam, to do wirtualnych przychodził CVV smsem.

W systmie online bzwbk nie pokazuje numerow CVV kart fizycznych. Sprawdzałem teraz na swojej. Jest tylko fizycznie w opisanym we wcześniejszym poście miejscu.


Ostatnio edytowany przez Viktor44 16 Sie 2011 19:03, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Sie 2011 18:16 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 13
Viktor44 napisał(a):
Piszesz w temacie o karcie mastercard, a podajesz link do prepaidówki VISA.
Karta została prawidłowo aktywowana, pin ustawiony, środki na karcie są? Na pewno dobrze wpisujesz dane z karty?

To karta fizyczna czy jakaś wirtualna?
Z tego co pamiętam, to do wirtualnych przychodził CVV smsem.



no i już wiem, brat zamówił mi co innego niż chciałem. pięknie.

jestem mega wkur**# więc nie zauważyłem że to visa.


ehhhhhhh idiota.


czy pomoże ktoś zamówić bilety bez haraczu ryanair? :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Sie 2011 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Visa czy nie visa, CVV powinna mieć, oraz możliwość płatności przez neta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Sie 2011 19:12 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 13
Viktor44 napisał(a):
Visa czy nie visa, CVV powinna mieć, oraz możliwość płatności przez neta...



ma ale z haraczem ryanair :/


kolega Abcn wyciągnął pomocną dłoń i jest w trakcie kupowania bilecików za co mu tutaj również serdecznie dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Sie 2011 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Zapomniałem o ideii kart prepaid bzwbk :]
Faktycznie Visa to lipa, bo tylko mastercard zwalnia z haraczu.

Czyli podsumowywując wątek:
Chciałeś aby brat kupił ci Mastercard Prepaid Debit Card z BZWBK, abys mogl zaplacic Ryanairowi za bilety bez prowizji, on kupił ci Prepaid Debit Card z BZWBK, ale VISA :D, ktora nie zwalnia z opłat, a ty próbując płacić za bilety, wybierałeś mastercard i klepałeś CVV z karty VISA, stąd problem z płatnością i sztuczny problem ze znalezieniem CVV karty :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group