Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Gru 2012 13:01 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
otrzymałem dziś z wizz takiego maila (skrócony):

Oferta specjalna – przedłużenie członkostwa w WIZZ Discount Club i oszczędność 10 euro!
Mamy nadzieję, że był(a) Pan(i) zadowolony(-a) z członkostwa w klubie WIZZ i korzyści płynących z niego!

Pana(-i) członkostwo w klubie wygaśnie w dniu 04 01 2013. Dla członków klubu mamy specjalną ofertę: za przedłużenie członkostwa przed 03 03 2013, można zaoszczędzić 10 euro i przedłużyć członkostwo za jedynie 19,99 euro.

Aby już dzisiaj przedłużyć abonament dla członków klubu w obniżonej cenie, kliknij tutaj!


Jeden problem - link który podali mi w mailu do przedłużenia przenosi do http://wizzair.com/pl-PL/Search. Wiecie jak przedłużyć członkostwo na w/w zasadach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 05 Gru 2012 13:07 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Wygląda na to, że opcją jest zakup biletu za 4 złote i przy okazji przedłużenie członkostwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Gru 2012 13:25 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
matt napisał(a):
Wygląda na to, że opcją jest zakup biletu za 4 złote i przy okazji przedłużenie członkostwa.

Próbowałęm - nie mam takiej opcji przy zakupie biletu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Gru 2012 13:34 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 117
Spróbuj zalogować się na swoje konto i wtedy przejsć do przedłużenia członkostwa. Przy zapłacie powinna pojawić się zmniejszona kwota.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Gru 2012 13:45 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
neonet napisał(a):
Spróbuj zalogować się na swoje konto i wtedy przejsć do przedłużenia członkostwa. Przy zapłącie powinna pojawić się zmniejszona kwota.


nie mam w ogóle takie opcji jak przedłużenie członkostwa po zalogowaniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Gru 2012 13:48 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
mi pokazał się komunikat dopiero po wybraniu lotów: otworzyło się takie małe okienko "przedłuż członkostwo"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Gru 2012 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
gdzie widzisz to male okienko z przedluzeniem czlonkowstwa po wybraniu lotow? gdzie pojawia sie to okienko?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Gru 2012 14:22 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
Nailea napisał(a):
mi pokazał się komunikat dopiero po wybraniu lotów: otworzyło się takie małe okienko "przedłuż członkostwo"

na którym etapie? Nie mam czegoś takiego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Gru 2012 16:02 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
okienko wyskakiwało mi automatycznie ale teraz nie wyskoczyło samo.
Natomiast jak masz wybrane loty to w prawej kolumnie przy zaznaczonym locie masz takie "i" przy WDC. jak klikniesz to możesz dodać do "koszyka". Mam nadzieję, że pomogło. Co do ceny to mi dodało 85 zł zamiast 130.
Image

Uploaded with ImageShack.us
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Gru 2012 11:04 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
Nailea napisał(a):
okienko wyskakiwało mi automatycznie ale teraz nie wyskoczyło samo.
Natomiast jak masz wybrane loty to w prawej kolumnie przy zaznaczonym locie masz takie "i" przy WDC. jak klikniesz to możesz dodać do "koszyka". Mam nadzieję, że pomogło. Co do ceny to mi dodało 85 zł zamiast 130.
Image

Uploaded with ImageShack.us


pomogło :) zalogowałem sie i przy cenie wybrałem (i) i pojawiło sie ODNÓW.
thx :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group