Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 21 Sie 2013 19:37 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Na niektórych norweskich trasach tego wymagają, na innych nie. Pewnie to błędy konfiguracji po prostu. W kwietniu leciałem KTW-TRF-VNO-BGO-KTW by W6 i tylko na ostatnim odcinku musiałem podać szczegółowe dane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#442 PostWysłany: 21 Sie 2013 20:08 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
Ktoś wie jak kupic w WizzAir taniej bilet powrotny w Euro?

Mam sytuację:chcę kupić bilet do Neapolu z Katowic. Wybieram w obie strony KAT-NAP-KAT i cena za odcinek NAP-KAT jest 114 PLN. Ale gdy nie wybieram lotu tam (nie pasuje), tylko powrót NAP-KAT to cena jest w EUR 30 - przeliczone na złotówki 134 PLN.

Jest jakiś sposób żeby wyszła cena jak w PLN?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 21 Sie 2013 20:17 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
KubaaJ napisał(a):
Ktoś wie jak kupic w WizzAir taniej bilet powrotny w Euro?

Mam sytuację:chcę kupić bilet do Neapolu z Katowic. Wybieram w obie strony KAT-NAP-KAT i cena za odcinek NAP-KAT jest 114 PLN. Ale gdy nie wybieram lotu tam (nie pasuje), tylko powrót NAP-KAT to cena jest w EUR 30 - przeliczone na złotówki 134 PLN.

Jest jakiś sposób żeby wyszła cena jak w PLN?

Nie ma sposobu na zmianę waluty i zwykle za lot w jedną stronę spoza Polski płaci się więcej.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 24 Sie 2013 12:31 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Taka sytuacja.... .
Dostałam maila o zmianie godziny lotu Wawa-Kutaisi, korzystając z okazji zmieniłam datę i miejsce wylotu/powrotu na Katowice. To było 31 lipca.

Dwa dni temu znowu otrzymałam maila, że zmieniają się 'katowickie' godziny i znowu chciałam coś pokombinować ;) - tzn zrezygnować z lotu, bo jest tańsza opcja. Dzwonię do pani wizzairowej, a ona mi mówi że tego maila dostałam przez przypadek(?), bo oni rozkład owszem zmieniali, ale przed 31 lipca, więc nie mogę już nic zmienić ... .

Pytanie - prawdę ona mówi, czy robi mnie w konia ?:P
Mogłam jakiegoś maila dostać przez przypadek?
Czy nawet jeśli dostałam go przez przypadek to mogę naciskać na zmianę/zwrot?

Dla zorientowanych w temacie lot 21 września i powrót 1 października Katowice-Kutaisi-Katowice .

Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 24 Sie 2013 12:54 

czekolada napisał(a):
Taka sytuacja.... .
Dostałam maila o zmianie godziny lotu Wawa-Kutaisi, korzystając z okazji zmieniłam datę i miejsce wylotu/powrotu na Katowice. To było 31 lipca.

Dwa dni temu znowu otrzymałam maila, że zmieniają się 'katowickie' godziny i znowu chciałam coś pokombinować ;) - tzn zrezygnować z lotu, bo jest tańsza opcja. Dzwonię do pani wizzairowej, a ona mi mówi że tego maila dostałam przez przypadek(?), bo oni rozkład owszem zmieniali, ale przed 31 lipca, więc nie mogę już nic zmienić ... .

Pytanie - prawdę ona mówi, czy robi mnie w konia ?:P
Mogłam jakiegoś maila dostać przez przypadek?
Czy nawet jeśli dostałam go przez przypadek to mogę naciskać na zmianę/zwrot?

Dla zorientowanych w temacie lot 21 września i powrót 1 października Katowice-Kutaisi-Katowice .

Dzięki za pomoc!


Przeglądając artykuły o promocyjnych cenach lotów np. poniższego

http://silesiair.com.pl/tanie-loty-do-gruzji-128-pln/

i dołączonych screenów ekranu wynika, że to wizz ma rację i jeśli chodzi o twoje loty nic się nie zmieniło (zmiany godzin są, ale dopiero XI,XII)
Góra
 PM off  
      
#446 PostWysłany: 24 Sie 2013 13:01 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Czyli naszym przeznaczeniem jest Gruzja... no dobra wezmę to morze wina na siebie :lol: .
Dzięki za szybką odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#447 PostWysłany: 28 Sie 2013 10:24 

Rejestracja: 28 Sie 2013
Posty: 1
witam, ile trzeba czekać na członkostwo w Wizz Discount Club po zarejstrowaniu się na stronie WizzAir? Interesuje mnie samo członkostwo, bez posiadania konta w Citi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#448 PostWysłany: 28 Sie 2013 10:33 

endrus napisał(a):
witam, ile trzeba czekać na członkostwo w Wizz Discount Club po zarejstrowaniu się na stronie WizzAir? Interesuje mnie samo członkostwo, bez posiadania konta w Citi.


http://wizzair.com/pl-PL/travel_service ... sive_Club/

" JAK OPŁACIĆ CZŁONKOSTWO W WIZZ DISCOUNT CLUB I KORZYSTAĆ ZE ZNIŻEK?

Wystarczy wykonać następujące proste czynności:

1. Wybrać dowolną liczbę lotów do rezerwacji.

2. Kliknąć przycisk „Zostań członkiem klubu”, aby dodać opłatę za roczne członkostwo w Wizz Discount Club do rezerwacji. Jeżeli przycisk „Zostań członkiem klubu” nie wyświetla się automatycznie, należy kliknąć ikonę informacji obok ceny dla członków Wizz Discount Club za wybrany lot.

3. Zakończyć rezerwację wypełniając dane kontaktowe i dokonując płatności. Członkostwo w Wizz Discount Club będzie aktywne przez jeden rok od dnia dokonania opłaty.

4. Aby dokonać rezerwacji w cenie obniżonej dla członków klubu, należy się zalogować w profilu „myWIZZ” podając swój adres e-mail i hasło. Po zalogowaniu się widoczne będą informacje o koncie, w tym niedawne rezerwacje lub data wygaśnięcia ważności członkostwa w Wizz Discount Club "

Za darmo wdc otrzymuje się tylko po przyznaniu przez citi karty kredytowej wizz
Góra
 PM off  
      
#449 PostWysłany: 09 Wrz 2013 09:28 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 14
W ostatnim tygodniu miałem przyjemność lecieć owymi liniami i mam takie pytanie.
Zrobiłem zdjęcie na pokładzie po czym pani stewardessa zaczeka krzyczeć czemu w ogóle zrobiłem zdjęcie choć jest zakazane (ponoć używanie elektroniki) dodam że zrobiłem przed startem zaraz gdy usiadłem :) po czym owa miła pani :) kazała mi owe zdjęcia zrobione na pokładzie wykasować. Przyznam szczerze że nie czytałem regulaminu gdzie jest napisane ze nie wolno robić zdjęć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 09 Wrz 2013 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
sirdawid napisał(a):
W ostatnim tygodniu miałem przyjemność lecieć owymi liniami i mam takie pytanie.
Zrobiłem zdjęcie na pokładzie po czym pani stewardessa zaczeka krzyczeć czemu w ogóle zrobiłem zdjęcie choć jest zakazane (ponoć używanie elektroniki) dodam że zrobiłem przed startem zaraz gdy usiadłem :) po czym owa miła pani :) kazała mi owe zdjęcia zrobione na pokładzie wykasować. Przyznam szczerze że nie czytałem regulaminu gdzie jest napisane ze nie wolno robić zdjęć.

może nie była odpowiednio ubrana/przygotowana na taką sesję na pokładzie? powodów może być wiele...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#451 PostWysłany: 10 Wrz 2013 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
Cóż, stewardesa nie jest osobą publiczną, a osoby prywatne mają prawo do ochrony własnego wizerunku. Ja ją rozumiem. Może gdybyś wcześniej zapytał?
A bzdety o używaniu elektroniki czy raczej zakazie jej używania są śmieszne, bo wpływ aparatu fotograficznego na działanie awioniki samolotu jest taki sam jak wpływ zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów...
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#452 PostWysłany: 12 Wrz 2013 21:32 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Ja mam takie pytanie:
Jakiś czas temu zarezerwowałem dla siebie i znajomego bilety. Teraz jeszcze dwóch znajomych chciałoby się dołączyć do wycieczki. Jako, że mam wykupiony WDC taniej wychodzi żebym ja kupił 3 bilety ze zniżką, niż znajomi 2 bez zniżki. Chcę się tylko upewnić czy nie będzie problemu z tym, że będę posiadał 2 bilety na ten sam lot?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 12 Wrz 2013 21:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Nie, nie będzie problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#454 PostWysłany: 13 Wrz 2013 23:27 

Rejestracja: 29 Mar 2013
Posty: 30
Witam. Z tego co się orientuje, Wizzair od jakiegoś czasu nie wymagał podawania dokładnych danych przy odprawie online, aczkolwiek kiedy ją teraz robię, każą mi podać nr dokumentu, typ dokumentu. Czy coś się znowu zmieniło? Lot: Londyn Luton-Gdańsk. Proszę o prędką odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#455 PostWysłany: 13 Wrz 2013 23:31 

marcin_1990 napisał(a):
Witam. Z tego co się orientuje, Wizzair od jakiegoś czasu nie wymagał podawania dokładnych danych przy odprawie online, aczkolwiek kiedy ją teraz robię, każą mi podać nr dokumentu, typ dokumentu. Czy coś się znowu zmieniło? Lot: Londyn Luton-Gdańsk. Proszę o prędką odpowiedz


też tak miałem w lipcu odprawiając się w wizz na lot z Barcelony do Pyrzowic, podałem nie wnikałem
Góra
 PM off  
      
#456 PostWysłany: 13 Wrz 2013 23:31 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
niebieski
Lot poza Schengen więc musisz podać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#457 PostWysłany: 13 Wrz 2013 23:34 

Rejestracja: 29 Mar 2013
Posty: 30
tak też sądziłem, ale wolałem się upewnić. Dzięki za szybką odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 22 Wrz 2013 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Witam
Mam pytanie odnośnie zmiany nazwiska pasażera w Wizz
Zmiana nazwiska pasażera przez telecentrum Wizz kosztuje 50,81 zł.
Czy poza tą kwotą + kosztem połączenia są jeszcze jakieś opłaty?
Przez stronę wizzair.com ta operacja kosztuje 189 zł. więc jest spora różnica.

Sorry: po odświeżeniu strony z cennikiem cena 270 zł więc już wszystko jasne.


Ostatnio edytowany przez wojtozor, 22 Wrz 2013 13:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#459 PostWysłany: 22 Wrz 2013 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
Nie wiem skąd wziąłeś taką cenę. Zmiana nazwiska przez telecentrum Wizz kosztuje 270 zł za lot, za pasażera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 22 Wrz 2013 22:39 

Rejestracja: 29 Mar 2013
Posty: 30
Mam pytanie dotyczące transferu Wizza z Londynu na Luton. Jeżeli już kupiłem bilet i się odprawiłem to mogę jeszcze wykupić dodatkowo transfer na lotnisko? Jak to wygląda? Wizz ma jakieś specjalne autobusy swoje i kupuje bilet na konkretną godzinę, czy współpracuje z jakimiś busami? Mam kupiony bilet na EasyBusa, ale jak czytam komentarze dotyczące Easybusa to jestem przerażony, busy nie przyjeżdzają czasami wgl i obawiam się, że nie zdąże na samolot, a w Londynie będę pierwszy raz. Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 255  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group