Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:16 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Dzięki za odpowiedź. Teraz już w miarę rozumiem całą sytuację. A jak sytuacja wygląda na meczach Primera Division. Czy poza meczami w Madrycie i Barcelonie fani wykorzystują całą pule biletów. I co trzeba zrobić by dostać się do socios Realu,by była możliwość zdobycia karnetu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#182 PostWysłany: 25 Lis 2015 13:36 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
PD niestety od czasu ww. wydarzeń kibicowsko umarła, chyba mało gdzie działa jakaś zorganizowana grupa, a wyjazdy to zabawa dla maksymalnie kilkudziesięciu osób, w dodatku często kończą się one na mieście, a nie na stadionie. Nieco lepiej jest w Segunda i niżej, bo tam, przynajmniej z tego co się orientuję, nie ma macek LFP (czyli związek hiszpańskiej ligi). Co do karnetów, to nie wypowiem się, bo się nie znam. :wink: W poprzednim (lato 2015) TMK+ jest wywiad z Ultras Sur, do tego w każdym numerze pojawiają się relacje z Hiszpanii, także jak ktoś jest ciekaw, to polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#183 PostWysłany: 25 Lis 2015 19:40 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jeśli ktoś był cierpliwy to dało się kupić wejściówkę za 200 hrywien(ok. 34 zł). Sektor Realu do kupienia nawet w tej chwili :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 25 Lis 2015 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
W Barcelonie podobnie, ukrócili swego czasu Boixos Nois, i generalnie Penya Polska dostaje dużo biletów na każdy mecz LM w Europie, zwłaszcza niedaleko nas jak Bate czy coś w Niemczech, ale jeżdza i do Paryża, niestety jak już jest wiosna i lepsze mecze, to raz nawet do Monachiumna p ólfinał nie szlo cokolwiek zalatwic, bo wtedy juz lokalne katalońskie Penye jezdza i dla reszty chetnych brak. W Realu widze chyba podobnie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Lis 2015 19:53, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 26 Lis 2015 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Fakt bilety pojawiały się i znikały do samego końca,dobra wiadomość dla wszystkich na przyszłe mecze Szachtara we Lwowie w LE,a może i jeszcze w przyszłym sezonie LM.Przed poprzednim meczem z PSG sytuacja była podobna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 26 Lis 2015 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
@beskidnik
Jak tam wrażenia po Realu? :D
3-4 powalczyli, w LE na wiosne Szachtar może trochę namieszać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 26 Lis 2015 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Jeszcze pewnie nie wytrzeźwiał ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 26 Lis 2015 16:34 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Żyję, żyję, chociaż lekko nie było.
Mecz nawet dobry. Plusy: 7 bramek i emocje w ostatnich 3 minutach ;) . Minusy: Już przy wcześniejszych wyjazdach narzekałem na atmosferę meczu, brak zaangażowania ze strony trybun, wrażenie, że większość widzów jest przypadkowa, ale tym razem był po prostu dramat. Nawet "Moskala" skakaliśmy tylko raz ;) . Na mieście pod hotelem w którym mieszkali zawodnicy Reala czekał na nich spory tłum, o dziwo w większości obcokrajowców. Piszczeli i wzdychali jak małe dzieci, biegali za autobusem jak odjeżdżał i prawie rzucali się na niego. Na stadionie chyba większość to turyści. Obok mnie siedziała grupa Ukraińców, jadła, piła, chodziła do bufetu i tylko meczem się nie interesowała. Za nami kilkoro Polaków, którzy cały czas dyskutowali o pracy, studiach itp. a w ogóle o meczu. Może ze dwa razy coś tam skomentowali CR7. Jakoś trudno było zauważyć, że ktoś przeżywa ten mecz, komentuje go czy też drży o wynik. Wielu ludzi wychodziło przed końcem, gdy było 3-4 i Szachtar walczył o wyrównanie. Cóż, zupełnie inaczej było na meczach z Athletic Bilbao, Fenerbahce, nie mówiąc już o meczu z Rapidem. Ale będę kibicował Szachtarowi żeby wyszedł z grupy, bo może na wiosnę zagra z kimś ciekawym, a jeżeli utrzyma skład to może zajść naprawdę daleko.
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
#189 PostWysłany: 26 Lis 2015 20:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Oglądałem wczoraj bramki z tego meczu. Przy golach Realu publika pogwizdala,a po bramkach Szachtara nawet nie było słychać radości z gola. Spora część osób pojechała by zrobić sobie fotkę na fejsa czy na ruski kontakt. Jeśli chodzi o takich Polaków o których opowiedziałeś to typowi Janusze! Ale z tym samym spotkałem się na Euro 2012 i na finale LE. Jeszcze sporo osób co przyszło zrobić sobie selfie,pogadać że znajomymi,popisać na serwisach społecznościowych. Bardzo często są to osoby z zasobnym portfelem. Takie są moje spostrzeżenia z tamtych spotkań. Popularny event i oni muszą tam być. Teraz kolega z pracy szczęka opadnie. Beskidnik w którym sektorze siedziałeś?
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 26 Lis 2015 21:23 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Siedziałem na łuku. 13 lub 14 sektor.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 27 Lis 2015 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Powód tej atmosfery prosty. Przyjechał wielki Real i Lwowianie (i nie tylko) poczuli że trzeba się trochę polansować ;) z tego co piszę @beskidnik to wychodzi na to czym mniej medialny rywal taym dużo lepsza atmosfera. Na Real wybrało się pewnie od groma ludzi, którzy z piłką nożną nie maja dużo wspólnego, a ich jedyna aktywność związana w temacie futbolu to właśnie chęć zobaczenia C.Ronaldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 27 Lis 2015 10:57 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Against mod€rn football ;)

W złym kierunku to wszystko zmierza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 27 Lis 2015 11:37 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Co do zapełniania sektora gości na takich meczach, przez "wielkie" kluby to Real nie jest wyjątkiem. Jeżdżąc na mecze wyjazdowe Man Utd, zbierasz tzw "kredyty", za każdy mecz na którym byłeś. Im późniejsza faza rozgrywek, tym bardziej faworyzowani są Ci, co by na wcześniejszych meczach. Na 90% meczów osoba która na co dzień nie jeździ na wyjazdy w LM, nie ma szans na bilet. Jednak trafiają się wyjazdy typu Donieck, Moskwa, i tam każdy chętny (oczywiście z membershipem) dostaje bilet, bo jest małe zainteresowanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 27 Lis 2015 23:31 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Na sektorze Realu było bardzo mało kibiców, co ciekawe, znakomita większość nie wyglądała na Hiszpanów tylko na jakichś Pakistańczyków, czy też kogoś z Bangladeszu. Po karnacji i ubraniu można było wywnioskować, że właśnie przyjechali z Londynu ;) (przynajmniej ja miałem takie wrażenie). Na mieście też spotkaliśmy kilka grupek takich Realowców + kilka grup Polaków, w tym jedną 30 osobową wyglądającą jak jakiś fanclub, bo wszyscy mieli szale i koszulki Realu. Ech.... AMF.
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
#195 PostWysłany: 28 Lis 2015 01:31 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 67
Loty: 51
Kilometry: 88 379
Real real...
Właśnie wróciłem z Atletico i chcę tam wrócić. Oczywiście najlepiej na derby ;) .
Jedyny zawód to parę tysięcy wolnych miejsc na trybunach. Ale mecz nie był hitowy. Galata nawet tłem nie była. Wielki Sneijder człapał po boisku jak stary kocur :) Za to gospodarze gryźli trawę niewiarygodnie.
Atmosfera przed meczem niespotykana w PL.

-- 28 Lis 2015 00:40 --

H778 napisał(a):
PD niestety od czasu ww. wydarzeń kibicowsko umarła, chyba mało gdzie działa jakaś zorganizowana grupa, a wyjazdy to zabawa dla maksymalnie kilkudziesięciu osób, w dodatku często kończą się one na mieście, a nie na stadionie.


Polecam Atletico! Cały sektor żyje przez 90 minut.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Lis 2015 19:47, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
chassan lubi ten post.
 
      
#196 PostWysłany: 30 Lis 2015 14:52 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Kolejka dzisiejsza w Pireusie, po bilet Olympiakosu z Arsenalem :)

https://www.facebook.com/OlympiacosFC/p ... 03/?type=3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 09 Gru 2015 01:44 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Na Świeżo specjalnie dla was mini relacja z dzisiejszego meczu Benfici bilety w cenie 30 euro zamówione przez oficjalna stronę Benfici odbiera się je w megastorze obok stadionu są dwie kolejki jedna dla pamiątek druga do.odbioru biletów wejście na stadion szybkie bez problemu szczerze zero kontroli co w dobie zamachów trochę dziwi. Sam mecz troszkę rozczarował gdy Benfica strzelila bramkę na 1-2 wzmogl się doping i Zaczął się konkretny spektakl. Na trybunach dużo turystów, starszych osób. Zdjęcia dodam po powrocie do Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 10 Gru 2015 19:25 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Tak jak obiecałem jestem już w Polsce więc wrzucam kilka fotek, w środę przeleciałem do Rzymu na mecz As Roma - Bate Borysów, na mieście spotkałem kilku Białorusinów, wiek około 50 lat. Mecz sam w sobie mało ciekawy, oprócz pięknej interwencji Wojciecha Szczęsnego, gwizdy na trybunach - w trakcie, po pierwszej połowie i po zakończeniu meczu. Mimo awansu styl pozostawiał wiele do życzenia. Z powodu konfliktu kibiców Romy, atmosfera grobowa, praktycznie tylko po interwencji W. Sz. stadion pokazał moc. Częściej było słychać grupę 100-200 Białorusinów. Dodam, że bilet na Benfice 30 euro, super miejscówki jak za taką cenę, ale polecam rzędy od 5 wzwyż, jest szyba, która trochę przeszkadza w oglądaniu, bilet na AS Roma - 40 euro, miejsce jak widać z powodu konstrukcji stadionu, dosyć średnie, bilet na środek 95 euro więc duża przebitka cenowa. Dodam, że stadion AS Roma jest słabo skomunikowany z centrum Rzymu, Termini, po meczu ulice są zamknięte, najlepiej przejść pieszo do stacji metra Ottaviano (kawałek jest), ale już próbowałem różnych pomysłów i ten jest najlepszy 20-25 minut spaceru i jesteśmy w metrze, dodam, że jak czekałem rok temu na autobus to po 40 minutach się doczekałem, plus mega korek = zamknięte metro.

Załączniki:
Komentarz do pliku: A to grupa Białorusinów, daje sobie rękę uciąć, że wśród nich była grupka kibiców Piasta Gliwice, kilka razy było skandowane Piast Gliwice (w metrze spotkałem także 8-10 osób z Gliwic).
Kibice Bate.JPG
Kibice Bate.JPG [ 165.63 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Mecze na cichym Stadio Olimpico tracą 50% zabawy, cisza jak makiem zasiał
Smutne Olimpico.JPG
Smutne Olimpico.JPG [ 142.46 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Ta żółta bramka po prawej stronie to jeden z aspektów konfliktu, kiedyś można było przechodzić pomiędzy sektorami.
Po prawej - źródło konfilktu.JPG
Po prawej - źródło konfilktu.JPG [ 141.23 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Olmpico = słaba widoczność
Olimpico przed meczem.JPG
Olimpico przed meczem.JPG [ 136.26 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Diego Simeone, naprawdę to teatr jednego aktora, gestykulacja, złość, temperament.
Diego Simeone.JPG
Diego Simeone.JPG [ 121.01 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Rozgrzewka Atletico Madrid
Rozgrzewka Atletico.JPG
Rozgrzewka Atletico.JPG [ 136.5 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Orzeł wylądował, lot naprawdę robi wrażenie.
Orzeł wylądował.JPG
Orzeł wylądował.JPG [ 168.28 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Tradycyjne wypuszczanie Orła z korony stadionu Da Luz
Orzeł.JPG
Orzeł.JPG [ 120.67 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Stadion przed meczem, brak atmosfery święta.
Przed meczem.JPG
Przed meczem.JPG [ 132.41 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Komentarz do pliku: Estadio da Luz przed meczem
Estadio Da luz.JPG
Estadio Da luz.JPG [ 109.44 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#199 PostWysłany: 14 Gru 2015 13:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Pary 1/8
Gent - Wolfsburg
Roma - Real
PSG - Chelsea
Arsenal - Barcelona
Juventus - Bayern
PSV - Atletico
Benfica - Zenit
Manchester City - Dynamo Kijów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 14 Gru 2015 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Dorzucę jeszcze daty poszczególnych meczów:

16 February & 9 March
Paris Saint-Germain (FRA) v Chelsea (ENG)
Benfica (POR) v Zenit (RUS)
17 February & 8 March
Gent (BEL) v Wolfsburg (GER)
Roma (ITA) v Real Madrid (ESP)
23 February & 16 March
Arsenal (ENG) v Barcelona (ESP)
Juventus (ITA) v Bayern München (GER)
24 February & 15 March
PSV Eindhoven (NED) v Atlético Madrid (ESP)
Dynamo Kyiv (UKR) v Manchester City (ENG)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group