Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Paź 2014 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Wrz 2012
Posty: 13
Loty: 16
Kilometry: 29 352
Cześć,

Razem z dziewczyną chcielibyśmy się wybrać na wakacje trzymiesięczne w miesiącach: czerwiec, lipiec i sierpień.
Ogólnie nie mamy obranego żadnego kierunku, jesteśmy otwarci na każdy rejon świata. Nie chcemy ograniczać się do jednego miejsca, fajnie byłoby zrobić jakąś małą objazdówkę np: po tygodniu w danym miejscu albo coś podobnego. Spanie w jakiś tańszych hotelach/hostelach itp, tak żeby nie zbankrutować. Raczej myślimy o wakacjach czynnych, nie biernych czyli miejsca, w których będzie dużo do zwiedzania, oglądania itp. Budżet około 15-20tyś za te trzy miesiące. I teraz do Was pytanie, gdzie najlepiej pojechać?

Pozdrawiam,
Paweł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
lapavlo - myślę nikt nie odpowiada bo za mało informacji umieściłeś. Trudno odpowiedzieć na tak skonstruowany post/pytanie. Nikt nie wie czego tak naprawdę po tej podróży oczekujesz. Poza tym 6 tys. na miesiąc to budżet 23 E dziennie na osobę. Szału nie ma biorąc pod uwagę wyżywienie, nocleg, transport i koszty zwiedzania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
A tak w ogóle to masz jak na zamówienie na głównej: http://www.fly4free.pl/top10-tanie-kier ... et-poleca/
Cytuj:
Szalu z kasa moze i nie ma ale zawsze w podrozy mozna dorobic najlepiej uczac angielskiego :)

Przy 3 miesiącach wakacji to racja... :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Paź 2014 23:22 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Osobiście kupiłbym bilet do Gruzji i stamtąd drogą lądową przez Armenię, Iran, Turkmenistan, Uzbekistan dojechałbym do Kirgistanu, stamtąd powrót samolotem do Kijowa - bilety kupowane nawet kilka dni wcześniej kosztują 700 zł, pociąg do Lwowa i dalej do PL.
Jak dla mnie w tym terminie i tym budżecie, jak i zresztą pomijając te aspekty jest to wymarzona podróż, którą na pewno odbędę:)) Ale oczywiście co kto lubi:)
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Paź 2014 01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Wrz 2012
Posty: 13
Loty: 16
Kilometry: 29 352
Pracuję mobilnie także potrzebowałbym tylko dostępu do internetu co jakiś czas więc to raczej nie jest duży problem. No jeżeliby trzeba było to budżet jestem w stanie podnieść do 25 tyś czyli już jakieś 65 euro / dzień / 2os.

Czego oczekuję? Odpoczynku połączonego z relaksem. Ja bym chciał jak najwięcej miejsc zobaczyć, miast, państw itp, dziewczyna wolałaby gdzieś czasami przystanąć i odpocząć - dlatego też pół na pół. Ogólnie gdzieś poza Europę ale nie mamy sprecyzowanych dokładnie planów w który rejon. Pomysłów było już dużo, 3-miesięczna włóczęga po Włoszech, Bałkany. Pomyślałem, że można byłoby zebrać jeszcze ze 2 osoby i do USA na jakiś roadtrip. Azja też byłaby ciekawym pomysłem. Niezdecydowanie chyba wychodzi z tego, że nie mamy co ze sobą zrobić przez 3 miesiące, mamy trochę pieniędzy i chcielibyśmy gdziekolwiek pojechać oraz fakt, że w końcu chcielibyśmy wyrwać się poza granice Europy.

Cytuj:
A moze cos w tym stylu:
chiny-filipiny-lipiec-sierpien-2014-relacja-z-podrozy,215,55259

Mega ciekawy pomysł. Dzięki za świetne info być może skorzystamy! ;)

Cytuj:
Osobiście kupiłbym bilet do Gruzji i stamtąd drogą lądową przez Armenię, Iran, Turkmenistan, Uzbekistan dojechałbym do Kirgistanu, stamtąd powrót samolotem do Kijowa - bilety kupowane nawet kilka dni wcześniej kosztują 700 zł, pociąg do Lwowa i dalej do PL.
Jak dla mnie w tym terminie i tym budżecie, jak i zresztą pomijając te aspekty jest to wymarzona podróż, którą na pewno odbędę:)) Ale oczywiście co kto lubi:)

Sam bym pewnie z chęcią wyruszył w taką wyprawę, ale niestety aktualnie niemożliwa opcja ale dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Paź 2014 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Czyli raczej nie Europa. Chociaż taki 3-miesieczny trip na zachód od Polski - marzenie.
Ja ze swojej strony mogę też polecić Indie bo tam byłam :) Indie są bardzo łatwe do samodzielnego podróżowania. Bilety można upolować w b. dobrych cenach, koszty utrzymania niskie a różnorodność tego kraju zaspokoi wszelkie oczekiwania.
Baza turystyczna jest dobrze rozwinięta: samoloty tanie, wynajecie samochodu z kierowcą też nie za drogie a poruszanie się po miastach wręcz śmiesznie tanie. W necie bardzo duzo informacji, relacji, które podają Ci podróż "na talerzu".
Masz tam piękne plaże (Andamany lub Lakkadiwy), super relaks (Goa i Keralia), fantastyczne miasta(dla mnie Jaipur no.1) no i góry o które niestety nie zahaczyłam.
Możliwość porozumienia sie bardzo dobra.
Jeżeli tego byłoby mało to rzut kamieniem ( :lol: ) Birma, Tajlandia czy Wietnam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group