Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#81 PostWysłany: 29 Wrz 2014 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
a jak to jest z kasowaniem biletu ? podobno kasuje się na peronie już bilet ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#82 PostWysłany: 29 Wrz 2014 22:05 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Sprawdzałem punktualność linii Norwegian na linii do Malagi, jest pewne prawdopodobieństwo ze się zdąży na ostatni pociąg bo czasem przylatuje wcześniej niż przewiduje plan

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Werdi30, 29 Wrz 2014 22:18, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#83 PostWysłany: 29 Wrz 2014 22:15 

Co do punktualności norwegian zgadzam się: 10.09.2014r. start ok. 20:10 zamiast 19:55, wylądowaliśmy coś ok 23:45, odbiór bagażu rejestrowanego, przejazd limuzyną blacklane do centrum Malagi i na miejscu 11.09.2014r. o 00:46 opłacenie kartą kredytową apartamentu. Generalnie o tej porze lotnisko jest już opustoszałe, nie widziałem by coś jeszcze lądowało, czas oczekiwania na bagaż rejestrowany ok. 5 minut, wysiadamy do strefy odlotów po przejściu do strefy C schodami schodzimy do strefy przylotów. Trochę chodzenia, lotnisko oznakowane dobrze łącznie z kierunkowskazami do pociągu, choć ja nie korzystałem (blacklane tam, z powrotem wypożyczony samochód), nawet jak nie zdążysz na pociąg masz alternatywę w postaci taniej taksówki
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#84 PostWysłany: 29 Wrz 2014 22:17 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Ile kosztuje taxi z lotniska do centrum Malagi ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#85 PostWysłany: 29 Wrz 2014 22:19 

na poprzedniej stronie tego tematu:

michał_wro napisał(a):
info z dzisiaj z centrum Malagi na lotnisko o 4:00 - 21,80 euro
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#86 PostWysłany: 30 Wrz 2014 14:44 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
20.IX. mial opoznienie blisko godzinne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#87 PostWysłany: 30 Wrz 2014 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
ponawiam pytanie o kasowanie biletu na przejazd miejską koleją...po zakupie kasujemy w tym samym automacie czy jak ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#88 PostWysłany: 01 Paź 2014 04:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Bilet kupujesz w automacie i odbijasz w bramce przed wejściem na peron. Dokładnie jak w metrze. Nie można ominąć, przegapić, zapomnieć.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#89 PostWysłany: 01 Paź 2014 10:43 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
papricana napisał(a):
Bilet kupujesz w automacie i odbijasz w bramce przed wejściem na peron. Dokładnie jak w metrze. Nie można ominąć, przegapić, zapomnieć


bilet zachowaj dla Siebie, wychodząc z peronu również musisz się odbić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#90 PostWysłany: 02 Paź 2014 13:14 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Wczorajszy lot Norwegian WAW-AGP grubo przed czasem :lol: Tego dnia obsługa, stewki , ewidentnie chciały zakończyć jak najszybciej pracę bo widać że zależało im bardzo by wylecieć jak najwcześniej. Mocno rozstawiały pasażerów czego efektem był wcześniejszy start :)
Planowo 19:55 , od ziemi oderwaliśmy się 19:46 w efekcie lądujemy dokładnie 23:24 a więc całe pół godziny przed czasem.W tym wypadku wszyscy, nawet osoby z nadawanym bagażem , spokojnie wyrabiają się na ostatni pociąg. My spacerkiem udajemy się do wypożyczalni i dzięki temu unikamy dodatkowej opłaty 50 euro za odbiór auta poza godzinami otwarcia biura :) 10 min przed północą już siedzimy w aucie 8-) Dla tych którzy w przyszłości wybiorą samochód z Dollara cenna uwaga, nie rozglądajcie się za ich biurem bo na próżno szukać ich logo, trzeba podbić do Hertza gdzie również załatwiają klientów Dollara.
Jeśli chodzi o koszta u nich to wszystko wygląda spoko. Braliśmy segment B na równy tydzień, płacimy dokładnie 380 zł (choć nie braliśmy ubezpieczenia ) Dostajemy nowiutkiego Seata Ibize i co zaskakujące w ropniaczku :lol: Mega oszczędne auto 8-)
Wracając do samego lotu....Samolot pachnący nowością , dosłownie...Co zaskakujące w miepełnym malowaniu :shock: Tradycyjny czerwony przód , obowiązkowe oznakowania i nic więcej, nawet ogon czysty bielutki bez charakterystycznych postaci :roll: Jedyny minusik - zaraz po starcie dowiadujemy się że samolot jeszcze nie został doposażony i korzystanie z internetu będzie niemożliwe...Szkoda :roll: Ogólnie git :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#91 PostWysłany: 23 Paź 2014 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 109
Anonymous napisał(a):
na poprzedniej stronie tego tematu:

michał_wro napisał(a):
info z dzisiaj z centrum Malagi na lotnisko o 4:00 - 21,80 euro


Kilka dni temu wróciłam z Malagi, więc mam jeszcze świeższe info. Za podróż z centrum na lotnisko w godzinach 12-13 zapłaciliśmy trochę ponad 18 euro.
Trzeba jednak pamiętać, że w drugą stronę, tj. z lotniska w dowolne miejsce w Maladze, sprawa wygląda nieco inaczej.
Przy pierwszej taryfie, minimalna opłata za taką przyjemność to 15,21 euro, natomiast przy drugiej (tj. między 22 a 6 oraz w weekendy i święta) 19,01 euro.
Jakież było nasze zdziwienie, kiedy po przylocie z WAW około północy i potrzebie przetransportowania się do Ibisa, który znajduje się ok. 3 km od lotniska, pan krzyknął właśnie 19 euro. Spodziewałam się znaczniej niższej stawki ze względu na niewielką odległość, a tu taka niemiła niespodzianka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#92 PostWysłany: 05 Gru 2014 21:56 

Rejestracja: 09 Lut 2012
Posty: 6
11 listopada leciałem z Warszawy do Malagi Norwegian'em, planowo na miejscu o 23.50.

Tak samo, jak już ktoś pisał, samolot (nowiutki) doleciał sporo przed czasem, ok. 23.30. Lotnisko było puste. Nie spiesząc się zbytnio odebrałem bagaż rejestrowany (był praktycznie od razu) i przeszedłem na pociąg (oznakowanie nie jest idealne, musiałem dopytać kogoś z obsługi, ale generalnie trzeba wyjść z lotniska tak jak wszyscy i potem mniej więcej w lewo i prosto, peron widać z daleka). Na peronie po zakupie biletu w automacie (nie pamiętam ceny, około 2,5 EUR od osoby) byłem ok. 23:52, a więc tuż przed odjazdem pociągu do centrum Malagi o 23.54. W rozkładzie były jeszcze dwa pociągi do centrum: o 0:24 i 0:54.

Pociąg do centrum jechał 12 minut. Kilka minut na piechotę z dworca był mój hotel Ibis Budget. Polecam na krótki pobyt, gdyż jest blisko ścisłego centrum. Wylot miałem następnego dnia o 19, więc spokojnie wystarczyło czasu na pochodzenie pół dnia po mieście, odebranie bagażu z hotelu i "powrót na lotnisko" pociągiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#93 PostWysłany: 08 Gru 2014 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
mnie kosztował dokładnie 1,75 Euro (kwiecień/maj 2014)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#94 PostWysłany: 08 Gru 2014 11:32 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 280
niebieski
sobo napisał(a):
pociąg mnie kosztował dokładnie 1,75 Euro (kwiecień/maj 2014)


tyle samo w listopadzie 2014 :)
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#95 PostWysłany: 27 Gru 2014 18:50 

Rejestracja: 18 Lut 2014
Posty: 32
Ja tylko dodam, że faktycznie do Malagi i innych bliskich miejscowości ciężko jest się dostać pociągiem po 00:00. Ostatnio nie zdążyłem do Fuengiroloii pociągiem i skorzystałem z tych usług. 20 euro wyszło http://www.wycieczkiandaluzja.pl/2013/0 ... ladze.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#96 PostWysłany: 20 Lut 2015 12:19 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Czy koło północy w sobotę w sezonie kursuje z lotniska autobus linii A?
Chciałbym dostac się do hotelu Holiday Inn Express.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#97 PostWysłany: 20 Lut 2015 12:25 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Nie wiem czy kursuje po 24 autobus z lotniska ale kilka/kilkanascie postów wczesniej jest opis jak dojśc do tego hotelu z buta. Trwa to ok. 20-25 minut. Przerabiałem osobiście w paźdzeirniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#98 PostWysłany: 20 Lut 2015 12:26 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Piechotą niestety odpada z uwagi na lecących ze mną pasażerów i bagaże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#99 PostWysłany: 20 Lut 2015 13:17 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Ostatni autobus linii A jest równo o godz. 0.00. Nie wiem, czy kursuje w soboty. Ja jechałem nim w czwartek 29.01.15. Bilet kosztuje 3 euro. Wysiada się na przystanku Villa Rosa i przechodzi kładką nad jezdnią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 31 Mar 2015 13:25 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
zostajemy na noc w holiday inn, następnego dnia mamy autobus do sevilli, będziemy jechać Autobusem "A" z Villa Rosa, czy bilety można kupić normalnie w autobusie? ( u kierowcy, w biletomacie w autobusie) czy tylko w biletomatach na przystankach ( o ile taki jest na przystanku)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group