Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 16 Gru 2014 19:09 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Można. Można też się z tym biletem przesiąść np. na 36.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#202 PostWysłany: 22 Gru 2014 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
skrzat napisał(a):
Nada napisał(a):
Chciałabym się dowiedzieć co z Wizzair. Nie znalazłam na ich stronie nic o zmianie lotniska ani tez nie przyszło do mnie żadne powiadomienie (mam zarezerwowany lot z przesiadką na GSE na 21 i 31stycznia).

Jest info na stronie Wizzair: http://wizzair.com/en-GB/breaking_news ale tylko o dzisiejszym dniu, a podobno do 31.01 tak ma być.
" Important information for passengers travelling to and from Gothenburg on 16 December

Please, note that due to technical works at Gotheburg city airport, your flight will be operated from Gothenburg Landvetter Airport (main airport). The flight will be operated on time and we ask you to proceed to Gothenburg Landvetter Airport 2 hours before your scheduled time of departure instead of going to Gotheburg city airport.

We sincerely apologize for the short notice and any inconvenience caused by the unexpected closure of Gotheburg city airport. Thank you for your understanding!"



Lecę na jednodniówkę do Goeteborga 31.01. Właśnie dostałem maila z WizzAir

"Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy o zmianie rozkładu która dotyczy Państwa rezerwacji .....

Z powodu prac technicznych na lotnisku Gothenburg Citi, Państwa lot zostanie wykonany z lotniska Gothenburg Landvetter (lotnisko główne). Lot będzie wykonany o czasie. Prosimy udać się na lotnisko Gothenburg Landvetter 2 godziny przed planowanym czasem wylotu, zamiast na lotnisku Gothenburg City."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 22 Gru 2014 18:26 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 98
Tak, na dniach również dostałam informację o zmianie lotniska jak równiez o zmianie godziny wylotów, które są takie same...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 23 Gru 2014 00:51 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
hubski napisał(a):
Lecę na jednodniówkę do Goeteborga 31.01. Właśnie dostałem maila z WizzAir

"Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy o zmianie rozkładu która dotyczy Państwa rezerwacji .....

Z powodu prac technicznych na lotnisku Gothenburg Citi, Państwa lot zostanie wykonany z lotniska Gothenburg Landvetter (lotnisko główne). Lot będzie wykonany o czasie. Prosimy udać się na lotnisko Gothenburg Landvetter 2 godziny przed planowanym czasem wylotu, zamiast na lotnisku Gothenburg City."


No dostałeś. I co w związku z tym, że dostałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 26 Gru 2014 10:31 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Witam! Ile czasu zajmuje dojazd z lotniska do centrum. Ląduje 7:50, lot powrotny mam 14:45 zdążę coś zobaczyć w Goteborgu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 12 Sty 2015 13:28 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
a na którym lotnisku lądujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 19 Lut 2015 09:05 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Jako, że sprawa z dojazdem z lotniska GSE stała się raczej nieaktualna zapytam - jak wygląda kwestia dojazdu do miasta z GOT? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 19 Lut 2015 09:26 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Było w innym wątku. Wychodziło, że niestety tylko Flygbussarna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 02 Lip 2016 17:52 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
A w jaki sposób dojechać z lotniska City Airport (GSE), gdzie latają lowcosty do Landvetter (GOT)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 02 Lip 2016 18:15 

Na GSE nie latają low costy. Problem z pasem startowym.
Góra
 PM off  
      
#211 PostWysłany: 02 Lip 2016 18:35 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Czyli teraz wszystkie loty obsługuje GOT?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 02 Lip 2016 18:44 

Tak i nie ma planów żeby było inaczej: http://www.thelocal.se/20150113/gothenb ... t-to-close
Góra
 PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group